asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

benimkide mardinde çarşı izini bile yok sinir oluyorum neyseki telefonla konuşuyoruz Allahım onu koruusun :KK43:

Aurora canim bugun konusabildin mi hic?benimki su sikintisindan bahsetti icme suyu bulamamislar kantinde de yokmus. Askeriye de su mu biter cok sacma degil mi?

Canım bugün 2 kez konuştum da söylemedi bana belkide merak edeceğimi bildiginden söylemedi çok şaşırdım su olmamasına ama ://
Akşam konuşunca yazarım bn :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimkisi suan Acemi Birlik Isparta Egirdir Dagci Komando sonra büyük Ihtimal Sirnak. Bitanemi cok yoruyorlarmis demin aradi agla agla öldüm ya :KK43:

Şuan acemilikte Burdur da bugün ustalık belli oldu Hakkari/Şemdilli komando ( 351 )
. Siyah masal Şemdinli'de eşimin görevi icabı yaşıyorum gecen seneye kadar dışarı çıkılmazdı fakat şimdi çok rahat bayanlar falan çok rahat çarşıya çıkabiliyor askerlerde öyle görüyorum hatta askeriye tam karşımda eğitim sesleri koşuları yürüyüşleri herşeyi çok net görüyorum Allah'ın izniyle bitirip gelecektir bizimde burada 1 senemiz kaldı inş bizde batıya dönüş yapacağız dediğim gibi için rahat olsun eskisi gibi degil artık...

Merhabalar Hanımlar :KK3:

Benim nişanlımda Safranboluda acemi birliği. Var mı Safranbolu :KK31:

Aurora canim bugun konusabildin mi hic?benimki su sikintisindan bahsetti icme suyu bulamamislar kantinde de yokmus. Askeriye de su mu biter cok sacma degil mi?

meraba :)) benimde erkek arkadasimin acemi birliginde (kastamonu) su sikintisi cok vardı,icme suyu bulamiyordu. Bi yerden koliyle almislardi arkadasiyla,oluyor yani her ne kadar sacma olsada malesef :/

Benimkisi suan Acemi Birlik Isparta Egirdir Dagci Komando sonra büyük Ihtimal Sirnak. Bitanemi cok yoruyorlarmis demin aradi agla agla öldüm ya :KK43:

Benımkıde acemılıgını ıspartada yaptı canım aynen oranın egıtımı cok zor ozellıkle son ıkı hafta ıntıkallerı oluyor ıntıkaldede 40 kg yuk tasıyarak saatler yuruyolarmıs .askerım yorgunluktan dırek yatıyoduk dıyodu bittim bır an once eve gelsem tek yapmak ıstedıgım uyumak dıyodu . aramamıstı bıle bır kac gun benı . ve buyuk ıhtımal doguya gonderıyorlar Suan Sırnakda benım askerım :KK5:

Benımkıde acemılıgını ıspartada yaptı canım aynen oranın egıtımı cok zor ozellıkle son ıkı hafta ıntıkallerı oluyor ıntıkaldede 40 kg yuk tasıyarak saatler yuruyolarmıs .askerım yorgunluktan dırek yatıyoduk dıyodu bittim bır an once eve gelsem tek yapmak ıstedıgım uyumak dıyodu . aramamıstı bıle bır kac gun benı . ve buyuk ıhtımal doguya gonderıyorlar Suan Sırnakda benım askerım :KK5:

Ya offf kiyamam ben yaaaaaa. Aynen benimkinede Dogu demisler sirnak diye :KK43:

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ya offf kiyamam ben yaaaaaa. Aynen benimkinede Dogu demisler sirnak diye :KK43:

Hayırlısı olsun canım senınkınınde bır an once acemılıgı bıter ıns usta bırlıgınde hıc degılse egıtım yok daha rahat oluyorlar. Bıde oranın acemıgı 2 ay suruyor ya :KK43:

Hayırlısı olsun canım senınkınınde bır an once acemılıgı bıter ıns usta bırlıgınde hıc degılse egıtım yok daha rahat oluyorlar. Bıde oranın acemıgı 2 ay suruyor ya :KK43:

Aynen canim ya Daha 50 gün mu ne orda olucakmis :KK43:

X