asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

Benim eşimde Isparta Merkez Piyade Komando olarak gitti çoğu kişi doğuya gider diyo çok korkuyorum ya :KK43:

Evet canim benimkinede Dogu demisler ama gecen abisiyle konustum Artik okadar zor olmuyormus canim doguda askerlik Eskisi gibi degilmis :/

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Arkadaşı, sevgilisi, eşi, abisi, kardeşi istanbul Üsküdar'da usta birliğini geçiren ya da geçirecek olan var mı :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşı, sevgilisi, eşi, abisi, kardeşi istanbul Üsküdar'da usta birliğini geçiren ya da geçirecek olan var mı :)

Acemiligi nerdeydi ki ?? Üsküdara çıkmışşş bence güzeldiirr..

Kizlar nasipse benimde sewdigim agustosta asker valizine ne hazirlamak lazim kargo gonderebiyomuyuz tel. Sokabiliyolar mi acaba

Kizlar nasipse benimde sewdigim agustosta asker valizine ne hazirlamak lazim kargo gonderebiyomuyuz tel. Sokabiliyolar mi acaba

Boşver bunları şimdi birlikte olduğunuz zamanların tadını doyasıya çıkarın..

Kargo yalnizca ptt gonderiyormus askeriyeye ben de yeni ogrendim. Acemiliktetel sokamassiniz ama usrada genelde rahat oluyo sokarsiniz

Benim nisanlim da acemiligi burdur 58. Alayda yapmisti simdi usta birligine teslim oldu. Burdur rahat bi yer zaten bedelli askerlerin Ünlülerin falan askerlik yaptiklari bir yer o acidan diger sehirlere gore daha iyi.. surekli de arayabiliyordu beni zaten 500e yakın telefon var diyordu. Cok rahat atlattk sukurler olsun ki.. safak 311 şimdi daha cook var :KK43: ama geciyo bi şekilde. Uzulmek yok. Agustosta gideceklerinde yanlarında pek bisey goturmelerine gerek yok orda hersey veriliyor. Umarım hemen gecer biter sevdiklerimize kavusuruz kizlar... :KK16:

acemilikte son günlerimiz Manisa/Alaşehirde.. bugün usta birliğimiz belli oldu Kayseri.. Kayseride askeri olan arkadaşlar var mıdır acaba?

X