asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

eşim manisa alaşehir de şimdi acemiliği yapıyor inşallah usta birliği yakın biyerlere çıkar orda askeri olan var mı arkadaşlar:)

benim nişanlımda acemiliğini alaşehirde yapmıştı..nefret ediodu oradan ama ankaraya gidince alaşehiri arar oldu:)senin eşinin dağıtımı oldu galiba nereye çıktı merak ettim.Nişanlım ordan ankaraya seçilmişti.

benim erkek arkadaşımda izmir de askerlik yapıyor. kısa dönem ama zaman bitmek bilmiyor :KK43: şafak 109...

Hatay'da Şehit Olan Askerlerimize Ve Gazzeye Giderken Öldürülen Barış Elçilerine Allahtan Rahmet Diliyoruz..ısraili KINIYORUZ!!!!

benim nişanlımda acemiliğini alaşehirde yapmıştı..nefret ediodu oradan ama ankaraya gidince alaşehiri arar oldu:)senin eşinin dağıtımı oldu galiba nereye çıktı merak ettim.Nişanlım ordan ankaraya seçilmişti.

nişanlın hala ankarada asker mi canım??neresinde??

benimki hatay serinyolda jandarma. uzuuuun bir acemilik... 1 ay icinde usta birligi belli olacak. umarim iyi bir yer olur. en azindan kötünün iyisi olsun. anlattiklarina göre %99 güneydogu...

benimki hatay serinyolda jandarma. uzuuuun bir acemilik... 1 ay icinde usta birligi belli olacak. umarim iyi bir yer olur. en azindan kötünün iyisi olsun. anlattiklarina göre %99 güneydogu...

canım bizim de acemi birligimiz hatay serinyoldu.eger 1. tabursa batıya düşer.ama 2. yada 3. tabursaüzgünüm ama doğu :KK43: suan benim sözlümde tuncelide.şafturkbayragiturkbayragiak 68

X