asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

nasıl yani canım bursayla erkek arkadaşında istanbullu muydu valla anlamadım ne dediğinizboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

canım sen erkek arkadaşının istanbul topkule metriste olduğunu söylemedinmi
bende dedimki benim askerimde istanbulda metrisin yanındaki kışlada bende istanbuldayım
ama sen bursadaymışsın görüşemiyorsunuz yani
bunu demek istedim daha önce yazmıştım bunu sonra yazdım sen ilk yazdığımı görmedin demekki
ondan anlamadın ne dediğimi neyseopuyorumnanaktan

canım sen erkek arkadaşının istanbul topkule metriste olduğunu söylemedinmi
bende dedimki benim askerimde istanbulda metrisin yanındaki kışlada bende istanbuldayım
ama sen bursadaymışsın görüşemiyorsunuz yani
bunu demek istedim daha önce yazmıştım bunu sonra yazdım sen ilk yazdığımı görmedin demekki
ondan anlamadın ne dediğimi neyseopuyorumnanaktan

anladım canım anladım ne güzel kız keşke bende istanbulda olsaydım da aşkım haftada birde olsa görseydim ya

selam arkadaşalar aranıza yeni katıldım
benim eşimde 7 temmuzda askere gitti arkadaşlar sivas acemi birliği şafak karanlık :KK43:

benim eşimde 7 temmuzda askere gitti arkadaşlar sivas acemi birliği şafak karanlık :KK43:

selam canım hoşgeldin a.s. Allah kavuştursun inşallah sağsalim gidip gelicek, benim de ŞAFAK 408 turkbayragi şafak topiğimize gelsene birlikte vakit geçiririz daha çabuk atlatırsın ilk günleriboshayallersmile

aaa o zaman benim nişanlım ile sizin eşiniz aynı yerdeler.belkide aynı ranzada yatıyorlar :) nişanlımda 9 Temmuz'da teslim oldu. ismi nedir eşinizin nişanlıma sorayım. hangi şehirden gitti? ay bak kendimi bi anda iyi hissettim.

aaa o zaman benim nişanlım ile sizin eşiniz aynı yerdeler.belkide aynı ranzada yatıyorlar :) nişanlımda 9 Temmuz'da teslim oldu. ismi nedir eşinizin nişanlıma sorayım. hangi şehirden gitti? ay bak kendimi bi anda iyi hissettim.

topic ilk defa amacına ulaştıalkisalkisalkis sizler burda tanısırken eşleirnizde orada tanısıp zor zamanda birbirlerine destek olurlar umarım..hayırlı teskereler kızlar.Allah hepimizi sağ salim kavuştursun...

topic ilk defa amacına ulaştıalkisalkisalkis sizler burda tanısırken eşleirnizde orada tanısıp zor zamanda birbirlerine destek olurlar umarım..hayırlı teskereler kızlar.Allah hepimizi sağ salim kavuştursun...

evet canım arkadaşın yazısını okuyunca nasıl heyecanlandım anlatamam. ama bir daha girmedi galiba siteye.özel mesaj göndermek istedim post sayım yetersiz olduğundan gönderemedim. inşallah girer bu yazıya bakar.

X