asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

selam arkadaşalar aranıza yeni katıldım
benim eşimde 7 temmuzda askere gitti arkadaşlar sivas acemi birliği şafak karanlık :KK43:

canım ilk önce hayırlı teskereler benim nişanlımda acemiliğini sivasta yaptı
şuanda ustada..
si şanslısınız ki bu mevsimde gitmiş aşkım kışın gitmişti ve acayip soğukmuş..

aaa o zaman benim nişanlım ile sizin eşiniz aynı yerdeler.belkide aynı ranzada yatıyorlar :) nişanlımda 9 Temmuz'da teslim oldu. ismi nedir eşinizin nişanlıma sorayım. hangi şehirden gitti? ay bak kendimi bi anda iyi hissettim.

canım benim eşim ankaradan gitti temmuz 8 teslim tarihi adı salim. sizin nişanlınız hangi şehirden gitti.biz burda tanıştık onlarda orda tanışırlar inşallah . 6 ağustos yemin töreni var ben gidicem sende gidicekmisin turkbayragi

canım benim eşim ankaradan gitti temmuz 8 teslim tarihi adı salim. sizin nişanlınız hangi şehirden gitti.biz burda tanıştık onlarda orda tanışırlar inşallah . 6 ağustos yemin töreni var ben gidicem sende gidicekmisin turkbayragi

ya nasıl sevindim inan anlatamam.Tüylerim diken diken oldu.Benim nişanlım Manisa'dan gitti. ismi gürkan. evet 6 Ağustos yemin töreni varmış. Nasip olursa bizde gidicez. Gürkan aradığında eşinizin ismini mutlaka vericem. Zaten kütük Ankara Keçiören.

ya nasıl sevindim inan anlatamam.Tüylerim diken diken oldu.Benim nişanlım Manisa'dan gitti. ismi gürkan. evet 6 Ağustos yemin töreni varmış. Nasip olursa bizde gidicez. Gürkan aradığında eşinizin ismini mutlaka vericem. Zaten kütük Ankara Keçiören.[/QUOTE

öncelikle ikimizide sevdiğimize kavuşmayı nasip etsin allah.gerçekten çok sevindim bende
eşim aradığında nişanlınızdan bahsedicem. benim yaşadıklarımı anlayan biriyle konuşmak çok güzel.yanlız olmadığımı hissettim.vereliniortak

ya nasıl sevindim inan anlatamam.Tüylerim diken diken oldu.Benim nişanlım Manisa'dan gitti. ismi gürkan. evet 6 Ağustos yemin töreni varmış. Nasip olursa bizde gidicez. Gürkan aradığında eşinizin ismini mutlaka vericem. Zaten kütük Ankara Keçiören.

öncelikle ikimizide sevdiğimize kavuşmayı nasip etsin allah.gerçekten çok sevindim bende
eşim aradığında nişanlınızdan bahsedicem. benim yaşadıklarımı anlayan biriyle konuşmak çok güzel.yanlız olmadığımı hissettim.vereliniortak

ayni gün teslim olmus bizimkiler :1hug:

Allah hepsini korusun beklesin inşallah. Nişanlımın araması için sabırsızlanıyorum.Salim beyi ona söyliycem. Bugün eğitimleri başlıyacaktı. msn adresiniz varsa verebilir misiniz? daha çok konuşmak isterim sizinle.

canım msn adresimi bi türlü gönderemiyorum neden

Son düzenleme:
benim sevgilimin askerliğide lefkoşaya çıktı... şimdi orda gece klüpleri barlar fıstık gibi kızlar varmış... aklıma takılmıyor değil.. su sorunu varmış.. iletişim sorunu varmışş .. allahım herkesi kavuştursun sevdiğine.... biraz ağladım ama alışmak zorundayız ......

kizlar hepinizin askeri hakkinda en hayirlisi olur insallah , askerligin nereye cikacagi yemin töreninden sonra mi belli oluyor öncemi

benim eşimde Ankara ustabirli olucak inş bır hafta sonra gelıcek ondan snr mamak yolcusu ..umurım herkesın askerleri iyidir ...

X