Askerlerimize kavuştuk...yarenliğe devam!!!

Selam kızlarrrrr

hepinizi çok özledim geçmişi okudum...Nilü ve Hiloş sınav çalışıolari,esintoş hazrılık içinde ne güzel allah yardımcısı olsun,diğer kızçelerede selam...

Beni sorarsanız keşke askerlik devam etseydi genelde insanlar askerde anlaşamaz biz o süreci ne güzel yaşamışız özlüyorum resmen askerden geldi değişti mi derseniz değişmedi ama bazı şeyler yüzünden çıkmaza girdik resmen başta bir arpa boyu yol alamadık yani tanışmaymış vss hiç olmadı ona kalmadan o kadar çok tartışmalar oldu ki hepsi ağır ve kırıcı boyutta dün resmen ayrılıyoduk o kadar ciddi söylüyorum bitti kelimeleri çıktı o da bunu istiodu bende ama ben hazır değildim buna kaç senemi vermşim bu ilişkiye askerliğini de beklemşim hadi tamam sen yoluma ben yoluma yapamadım sonradan pişman olmakta istemedim diceksiniz ki evlenipte ayrılanlar var evet doğru ama ikimizde seviyoruz ama bazı şeylerde anlaşamıyoruz eğer ki de ayrılırsak cidden severek ayrılanlar derlerdi de ben inanmazdım o şekil olcaz...şu anda da berbatız ...nolcaz bilmiyorum ...diyorum ya askerde aramız ne kadar iyiydi şimdi ise o kadar kötü tek suç onda da değil bende de var bilmiyorum nolcak canım sıkkın ...

özlenmezmi canm ya ne kadar çok görsek kar:KK9: atanda hayırlısıyla bol bol görürsün nişan faln hop evlenmişin ohh
geçmiş olsun iyi yapmışın ihmale gelmez ders de çalışırken sıkıntı oluosa dikkat etmek lazm
çocuksu demiyelm de rahatlık dielim canm:KK23:bende az topuklu giymiştim zaten normalde de pek giymem ama şık oluo biraz dahi topuk olunca
he Nilüm he sadece nikah yapcakmış al bizde öle dioduk nişan nikah yapar çıkarız dioduk noldu sonra kına düğün birarada olsun hadi dedik şimdi son durum kına düğün ayrı al sana:KK51: bizzde oynamıoz amaa insan heveslenio işte gelinlikti falan bide kınayı daha çok seviym ya adetler falan güsel oluo zaten ailelr girince onlar bizzden hevesli olmaz öle faln aman olsun dedik bizde annesi bnden hevesli zaten çarşıya gittik nişanda kınalıklara bakalım dio testi kırma var bizde onu gösterio faln kandilde de tepsi yapmış kıyafet almış tülbent terlik faln baya hevesli böle şeylere bende içinde kalmasın yapsın diom hehe gelsin kıyafetler iki tane kız çeyizi oldu

inşallah bitanem yaa zaten yatıp kalkıp dua ediyorum, hayaller kuruyorum :106: sağ ol canım ya, geçti geçti bugün hiç uğuldamadı çok şükür :109: yaa fatoş ben de en çok bundan korkuyorum ya, istemiyorum yaa ben bana ne bana ne :KK19: kına gecesi bayanlarla istiyorum, ertesi gün de nikah. zaten her ikisi de ankara'da olacak büyük ihtimalle. iyi yönleri de var tabii :KK23: kayınvaliden de ilgileniyormuş ne güzel. bazıları gençlerin üstüne yıkıyor ya her şeyi. o günler gelsin de büyüklerle birlikte bi karar verilcek artık. inşallah bizim kararlarımıza saygı duyup uygularlar :KK25:

35 tl :KK53: Bende şok oldum ama gerçekten 35 :KK37:
Kararsız kaldım ama beğenip aldım sonunda bebeğim şükür ki bunu da hallettik :KK16:

yaa ama ben de istiyorum o zaman, her rengiden hem de :KK53:

Ya aslnda ben anneme arada bi bi şeyler alıp duruyorum ama anneler günü hediyesi olarak beğendiği bi bluzu aldık.:KK34: bi de güzel bi hediye olarak dün hiç yeme içme uğraltırmadk hep hazır yedk :KK1: Olsn canm ev eşyası da annelerin hep hoşuna giderr..:KK34:

İyi canm geçmiş neyse ki kulağınn sevindm canımm :KK16:

Gelinlik olayına gelince de aslında o korse kısmı arkada olsa daha güzel olabilir bence de :KK34: ama bu da hoşuma gitti gibii.. bakalım ya ylesine bakıyoz iste canım, ama yaka kısmı baya güzell :KK34:
Ayrıcaa dreamonun bazı modelleri bence de süperr :129: bakmıştımm

evet yakası güzel gerçekten hilalim :KK16: hee arkada olsa daha şık olur :KK23: bakalım nasıl şeyler alcaz günü geldiğinde :44:

Son şafaklarım ; 09 :KK69: 39 :123:​

offf ölünür bitilir bu şafaklara yaa, süper :nazar::nazar::nazar: esinim sen hazırlıklı mısın başına geleceklere :KK52:

Nilüü bak mesela dreamondan http://www.dreamon.com.tr/koleksiyonlar.html?katid=2&id=106#prettyPhoto

Burgundy adı, son sezon son gelinlik :KK34: fena değil gibiiiii haaaa...:KK1: ama ben genelde yaka kısımlarına bakıyorum eteklerinden süper dediğim yok henüz gerisi giyerek bakılacak şeylerrr:KK34:

omuzları ve sırtı yakıyor canım :KK69:

Selam kızlarrrrr

hepinizi çok özledim geçmişi okudum...Nilü ve Hiloş sınav çalışıolari,esintoş hazrılık içinde ne güzel allah yardımcısı olsun,diğer kızçelerede selam...

Beni sorarsanız keşke askerlik devam etseydi genelde insanlar askerde anlaşamaz biz o süreci ne güzel yaşamışız özlüyorum resmen askerden geldi değişti mi derseniz değişmedi ama bazı şeyler yüzünden çıkmaza girdik resmen başta bir arpa boyu yol alamadık yani tanışmaymış vss hiç olmadı ona kalmadan o kadar çok tartışmalar oldu ki hepsi ağır ve kırıcı boyutta dün resmen ayrılıyoduk o kadar ciddi söylüyorum bitti kelimeleri çıktı o da bunu istiodu bende ama ben hazır değildim buna kaç senemi vermşim bu ilişkiye askerliğini de beklemşim hadi tamam sen yoluma ben yoluma yapamadım sonradan pişman olmakta istemedim diceksiniz ki evlenipte ayrılanlar var evet doğru ama ikimizde seviyoruz ama bazı şeylerde anlaşamıyoruz eğer ki de ayrılırsak cidden severek ayrılanlar derlerdi de ben inanmazdım o şekil olcaz...şu anda da berbatız ...nolcaz bilmiyorum ...diyorum ya askerde aramız ne kadar iyiydi şimdi ise o kadar kötü tek suç onda da değil bende de var bilmiyorum nolcak canım sıkkın ...

canım benim özledik seni, daha sık gel lütfen :KK16: olanlar gerçekten can sıkıcı. uzun ilişkilerde oluyor canım böyle şeyler. en güzeli uzatmadan olup bitmesi her şeyin ama kader... inşallah bi an evvel düzene sokarsınız. bizim de kavgalar hiç eksik olmuyor ama bitirme boyutuna getirmemeye çalışıyoruz. uzaklık özlem bizi frenliyor, yan yana olsak daha çok kavga ederdik kesin :KK31:

Senin de şafağını yesinler Zeynomm :KK54::KK16:

Senin gelecekteki şafağını da biz yerizzz :KK37::KK16:

Selam kızlarrrrr

Begüşş canım benim özledim be seni. :KK14:

Neden böyle oldunuz siz anlamıyorum ya. Hani derler ya askerden gelince değişecek diye o misal işte değişim falan palavra. Biz askerde çok tartışırdık biliyorsun, şimdi tartışmalarımız azaldı ve yolladığım gibi gelmiş oldu. Ne ayrılığı Allah aşkına aşamayacağınız engel yok ki onca ay sabırla bekledin, beklediniz bebeğim. İnşallah herşey tez zamanda yoluna girer ve şu mükafatını da görmek nasip olur sana :KK54:
İçini ferah tut, herşeyin hayırlısı devrem :KK31:

offf ölünür bitilir bu şafaklara yaa, süper :nazar::nazar::nazar: esinim sen hazırlıklı mısın başına geleceklere :KK52:

Her renginden alıyosun o zaman zamanı gelince :KK20::KK17:

Hiiiii kuzuuummm çok az kaldı ya, yarın tam 1 hafta :KK16: Yani 1 hafta sonra evli oluyorum :21:
O günde müstakbel eşcağızımın doğum günü ya video hazırladım, bi de gömlek aldım sanıyor ki hiç birşey yapmadım yapmayacağım :KK9:
Hazırlıklı mıyım ? Hımm hiç düşünmedim :18::18:

Selam kızlarrrrr

Canım yaa noluyo sizeee :26: Halbuki bizde tam tersi oldu askerdeyken kaç kere ayrılma noktasına geldik..
Canım bak değişmedi diyorsun madem değişmedi de o zman bence aşılmayacak mesele yoktur, inşallah; tabi ki hakkında hayırlısı olsn tabi ki evlenip ayrılan da var ama insan hiç bir aşamada ayrılığı istemez kii.. güzel düşünün canm benm bence işler yoluna girmediğinden bunaldınz ki dönem dönem bize de oluyor mesela birbirimize sarıyoruz :KK17: szin için daha da zor bir adım atamadınz elinizde de değildi, yani bunun gerginliği olabilir mi :44: yoksa büyük bi problem yok eminm yazık etmeyn birbirinize canm yaa tatlı dille çözün iinşallah :KK16:

inşallah bitanem yaa zaten yatıp kalkıp dua ediyorum, hayaller kuruyorum :106: sağ ol canım ya, geçti geçti bugün hiç uğuldamadı çok şükür :109: yaa fatoş ben de en çok bundan korkuyorum ya, istemiyorum yaa ben bana ne bana ne :KK19: kına gecesi bayanlarla istiyorum, ertesi gün de nikah. zaten her ikisi de ankara'da olacak büyük ihtimalle. iyi yönleri de var tabii :KK23: kayınvaliden de ilgileniyormuş ne güzel. bazıları gençlerin üstüne yıkıyor ya her şeyi. o günler gelsin de büyüklerle birlikte bi karar verilcek artık. inşallah bizim kararlarımıza saygı duyup uygularlar :KK25:

evet yakası güzel gerçekten hilalim :KK16: hee arkada olsa daha şık olur :KK23: bakalım nasıl şeyler alcaz günü geldiğinde :44:

omuzları ve sırtı yakıyor canım :KK69:

canım benim özledik seni, daha sık gel lütfen :KK16: olanlar gerçekten can sıkıcı. uzun ilişkilerde oluyor canım böyle şeyler. en güzeli uzatmadan olup bitmesi her şeyin ama kader... inşallah bi an evvel düzene sokarsınız. bizim de kavgalar hiç eksik olmuyor ama bitirme boyutuna getirmemeye çalışıyoruz. uzaklık özlem bizi frenliyor, yan yana olsak daha çok kavga ederdik kesin :KK31:

Aynen fıstuk fınduk :KK1:
Ben de hep yakalara bakıyorum genelde yani, eteği sade olsa da kabulüm yani hiç bi şey olmasa bile olur önemli olan daha çok üst kısım bence; ama dediğin gibi bakalm zamanı gelince ne giycez hehe :KK17:

Senin gelecekteki şafağını da biz yerizzz :KK37::KK16:

Begüşş canım benim özledim be seni. :KK14:

Neden böyle oldunuz siz anlamıyorum ya. Hani derler ya askerden gelince değişecek diye o misal işte değişim falan palavra. Biz askerde çok tartışırdık biliyorsun, şimdi tartışmalarımız azaldı ve yolladığım gibi gelmiş oldu. Ne ayrılığı Allah aşkına aşamayacağınız engel yok ki onca ay sabırla bekledin, beklediniz bebeğim. İnşallah herşey tez zamanda yoluna girer ve şu mükafatını da görmek nasip olur sana :KK54:
İçini ferah tut, herşeyin hayırlısı devrem :KK31:

Her renginden alıyosun o zaman zamanı gelince :KK20::KK17:

Hiiiii kuzuuummm çok az kaldı ya, yarın tam 1 hafta :KK16: Yani 1 hafta sonra evli oluyorum :21:
O günde müstakbel eşcağızımın doğum günü ya video hazırladım, bi de gömlek aldım sanıyor ki hiç birşey yapmadım yapmayacağım :KK9:

:KK16::KK16::KK16:Heheh
Kızzz ay çok heyecanlı 1 aya düğünün var yaaa :KK52:

neeeeeeee düşünmedin miiiiiiiiii :KK52: yavrum düşünmeyi bırak antrenmanlara başlayın siz :KK9: haa doğaçlama olsun, doğal olsun, akışına bırakayım diyorsan o ayrı :KK1: esinim evliliğin ilk gününden şımartma adamı sonra tepemize çıkıyorlar bak :KK53:

Aynen fıstuk fınduk :KK1:
Ben de hep yakalara bakıyorum genelde yani, eteği sade olsa da kabulüm yani hiç bi şey olmasa bile olur önemli olan daha çok üst kısım bence; ama dediğin gibi bakalm zamanı gelince ne giycez hehe :KK17:

ben de öyleyim hilalim genellikle üstlerle ilgileniyorum alt kısmı düz olsa da olur ama çok kabarık sevmiyorum. etek çok kabarık olunca damat geline yaklaşamıyor :KK30: ayrıca straplez giymeyeceğiniz için de fatoşla seni ayrı ayrı kutluyorum :KK9: straplez çok seksi oluyor ama bi askı bile böyle hanım hanımlık, masumiyet katıyor. tabii giyenlere de saygımız sonsuz :KK42:

bu arada en güzel haberi vermeyi unuttum biz kavuştuk ya bugün :21::KK17::KK16: çok güzel bi gün geçirdik çok şükür :nazar: yarın da kaldığımız yerden devam etcez inşallah...

Son düzenleme:
neeeeeeee düşünmedin miiiiiiiiii :KK52: yavrum düşünmeyi bırak antrenmanlara başlayın siz :KK9: haa doğaçlama olsun, doğal olsun, akışına bırakayım diyorsan o ayrı :KK1: esinim evliliğin ilk gününden şımartma adamı sonra tepemize çıkıyorlar bak :KK53:

ben de öyleyim hilalim genellikle üstlerle ilgileniyorum alt kısmı düz olsa da olur ama çok kabarık sevmiyorum. etek çok kabarık olunca damat geline yaklaşamıyor :KK30: ayrıca straplez giymeyeceğiniz için de fatoşla seni ayrı ayrı kutluyorum :KK9: straplez çok seksi oluyor ama bi askı bile böyle hanım hanımlık, masumiyet katıyor. tabii giyenlere de saygımız sonsuz :KK42:

bu arada en güzel haberi vermeyi unuttum biz kavuştuk ya bugün :21::KK17::KK16: çok güzel bi gün geçirdik çok şükür :nazar: yarın da kaldığımız yerden devam etcez inşallah...

Şİmdi sondan başlıyorumm neeee kavuştunuz muuu Nilüm yaaa çok sevindmm :KK48: oh ne güzel yarn daha da güzel olsn canmm :nazar:

Valal öyle Nilümcümm :KK1: üstler daha önemli ve ayrıca haklısın ben de öyle aşırı kabarık sevmem üstümde giyince sanırımm hafif a kesim ama biraz da kabarık ortası bi şey..
Straplez bence de gelinlik için hoş bi şey değil ya benm fikrim tabikisi giyenlere saygımız sonsuz dediğin gibi, ama ben istemiyorum; hatta nişanlığım da straplezdi ama çok beğendm askı diktik bz de hehe :KK1: :KK16:

:KK16::KK16::KK16:Heheh
Kızzz ay çok heyecanlı 1 aya düğünün var yaaa :KK52:

Haftaya bugün evli oluyorum şaka gibi hiloşş yaa :KK17::KK17:

Ya korkutma bacım beni :18: Akışına bırakıyorum vallahi, yemek konusunu da akışına bıraktım :KK37:
Yok yok tepeme çıkartmayacağım, ben tepesine çıkacağım nilüm nasıl fikir, iyi fikir iyi :KK9:

Bu elbisemin arkadan görünüşü baak :KK17: Arkası uzun önü kısa :KK17: Önden çektirmek istemedim kuzum, hem biraz karanlık çıkmış resim zaten önden çekimini kına günü atarım :KK31:

$20140513-0002.jpg

Allah sabır versin yakınlarına Rabbım bıze ailemize kazandığımız paraların kıymetını bılmeyı nasip etsın cok zor şartlarda para kazanıp hemde cüzi mıktarlarda ınsan kendıne kızmadan edemiyor cok uzuldum zaten hastayım bıraz morele ıhtıyacım var ama ınternetten resımlerı hele bide selayı duyunca ağlamadan gecemedım Rabbım gerıde kalanlara bır an once sağlık versın, kurtarılmayı beklenenlere bır an once ulaşılsın, hayatlarını kaybedenlerın mekanları cennet olsun Rabbım ailelerıne yakınlarına yardım etsin...

Dualarımız maden işçilerine

Şİmdi sondan başlıyorumm neeee kavuştunuz muuu Nilüm yaaa çok sevindmm :KK48: oh ne güzel yarn daha da güzel olsn canmm :nazar:

Valal öyle Nilümcümm :KK1: üstler daha önemli ve ayrıca haklısın ben de öyle aşırı kabarık sevmem üstümde giyince sanırımm hafif a kesim ama biraz da kabarık ortası bi şey..
Straplez bence de gelinlik için hoş bi şey değil ya benm fikrim tabikisi giyenlere saygımız sonsuz dediğin gibi, ama ben istemiyorum; hatta nişanlığım da straplezdi ama çok beğendm askı diktik bz de hehe :KK1: :KK16:

kavuştuk canım kavuştuk da ayrıldık bile :KK31:

Haftaya bugün evli oluyorum şaka gibi hiloşş yaa :KK17::KK17:

Ya korkutma bacım beni :18: Akışına bırakıyorum vallahi, yemek konusunu da akışına bıraktım :KK37:
Yok yok tepeme çıkartmayacağım, ben tepesine çıkacağım nilüm nasıl fikir, iyi fikir iyi :KK9:

Bu elbisemin arkadan görünüşü baak :KK17: Arkası uzun önü kısa :KK17: Önden çektirmek istemedim kuzum, hem biraz karanlık çıkmış resim zaten önden çekimini kına günü atarım :KK31:

Eki Görüntüle 1113540

canım benim gerçekten duruşu çok güzelmiş :nazar: ama buraya koyma kuzum özel albüm yap herkes görmesin :KK31:

Allah sabır versin yakınlarına Rabbım bıze ailemize kazandığımız paraların kıymetını bılmeyı nasip etsın cok zor şartlarda para kazanıp hemde cüzi mıktarlarda ınsan kendıne kızmadan edemiyor cok uzuldum zaten hastayım bıraz morele ıhtıyacım var ama ınternetten resımlerı hele bide selayı duyunca ağlamadan gecemedım Rabbım gerıde kalanlara bır an once sağlık versın, kurtarılmayı beklenenlere bır an once ulaşılsın, hayatlarını kaybedenlerın mekanları cennet olsun Rabbım ailelerıne yakınlarına yardım etsin...

amin canım, Rabbim kalanlara sabır versin gidenlere de rahmet eylesin. çok zor bi durum... benim olanlardan gece haberim oldu, gündüz hep dışardaydık hiçbir yerde görmedik, duymadık. çok üzücü hem de çok...

amin canım, Rabbim kalanlara sabır versin gidenlere de rahmet eylesin. çok zor bi durum... benim olanlardan gece haberim oldu, gündüz hep dışardaydık hiçbir yerde görmedik, duymadık. çok üzücü hem de çok...

çok üzücü hemde cok yıkıcı ayyy bız eşimle maf olduk izledıkce ağladım cok zor Rabbım yardımcıları olsun

canım benim gerçekten duruşu çok güzelmiş :nazar: ama buraya koyma kuzum özel albüm yap herkes görmesin :KK31:

Kuzum zaten hepsini atmayacağım bu yeterli :KK53:
Sonradan özel albümle atarım :KK31:

Amin amin geride kalanlara sabır versin Rabbim. Biz duydukça okudukça ne kadar kötü oluyoruz ki, Rabbim yakınlarını kaybedenlere sabır versin.
Bi avuç kömür için, bi ömür verenlerimizin mekanları cennet olsun..

Amin canm çok sağoll, bn de straplez istemiyorum üstü bu çeşit daha güzel geliyo; ya da havuz yaka gibi falan çok hoşlarr..:KK34: sen d ebi bakmaya başla bakalmm :21:

evet canım daha bi masum zarif olyo bide straplez herkes giydi ya gelinliğin bi özelliği kalmadı sıradan gibi geliyo bana tabi tercih meslesi herkesin dahja gelinliğe sıra gelmedi ki canm şu evi bi halletsek bi eve başvurduk bakalım haber bekliyoz hayırlısı

tabi sen nasıl istersen öle olur canm ama işin içine girnce fikirler değişio gerçi bizim durum farklı bz nikahtan bişey anlamadık evlendiğimizin bile farkında deiliz şuan nişanlı gibiyiz sizn nikahtan sonra kına düşünüyosan daha bi evliilik havası olur tabi hayırlısı canm aileler zaten fikirlerini sölouolar herşey size kalmış

Siyahlar giydim, yasımı tuttum, duamı ettim...
Ama bir şeyi değiştiremedim; ölenler geri gelmedi, geride kalanların acısı dinmedi...

Fırsatçı da değilim, tutunduğum ilk şeyde hadi buyur hükümete saldır da demeyeceğim, eylemlere, yürüyüşlere bağırmaya çağırmaya katılmayacağım...
Şu an sadece yastayım ve herkesin de böyle olması gerektiğini düşünüyorum, en azından bikaç gün ya.

Haklı olabilirler haklı olabiliriz ama ölüm gibi bir puslu vadinin hemen ardından yürüyüşe eyleme geçmek de ölülere saygısızlık olmuyor mu ya...

Tabi ki de oratada çok büyük bir İHMAL çok büyük bir HATA var.. ama şu an değil hesap sorulması gereken an, şu an yas tutma zamanı, dua etme, sabır dileme, gerekenin gerektiği yerde gerektiği cezayı çekmesini bekleme zamanı.. sonra biraz insanlar kendine gelsin, ailelerin azcık da olsa acısı dinsin, sonra gereken yere gerektiği şekilde başvurulmalı; sesimizi duyurmalı; insan hayatının ne denli önemli olduğu hatırlatılmalı herkese.. ama bugün değil bugün susma zamanı. Ben iki gündür haberleri izlerken ağlayıp duruyorum, dayanamıyorum ama içimi sızlatan başkaca olay da hemen pankartların ortaya çıkması ben kimseyi savunmuyorum savunamam da zaten.. böyle bir açıklama böyle bir kışkırtma böyle bir bakan... neyse.... ama en azından bugün düzgünce yasımızı tutabilseydik diye düşünüyorum. İçim biraz da buna sızladı. Dua eden herkese minnet duyuyorum. Allah herkesi her şeyi yüreği sızlayanı da derdi para olanı da, ailelere gerçekten üzülüp içi kan ağlayanı da tek derdi kendi koltuğu olanı da görüyor, umarım halkımız da görür ama bugün değil.

Bugün yas günü. Bugün siyahın günü. Bugün günlerden kömür karası... Hepimzin tekrar başı sağolsun.

siyahlar giydim, yasımı tuttum, duamı ettim...
Ama bir şeyi değiştiremedim; ölenler geri gelmedi, geride kalanların acısı dinmedi...

Fırsatçı da değilim, tutunduğum ilk şeyde hadi buyur hükümete saldır da demeyeceğim, eylemlere, yürüyüşlere bağırmaya çağırmaya katılmayacağım...
şu an sadece yastayım ve herkesin de böyle olması gerektiğini düşünüyorum, en azından bikaç gün ya.

Haklı olabilirler haklı olabiliriz ama ölüm gibi bir puslu vadinin hemen ardından yürüyüşe eyleme geçmek de ölülere saygısızlık olmuyor mu ya...

Tabi ki de oratada çok büyük bir ihmal çok büyük bir hata var.. Ama şu an değil hesap sorulması gereken an, şu an yas tutma zamanı, dua etme, sabır dileme, gerekenin gerektiği yerde gerektiği cezayı çekmesini bekleme zamanı.. Sonra biraz insanlar kendine gelsin, ailelerin azcık da olsa acısı dinsin, sonra gereken yere gerektiği şekilde başvurulmalı; sesimizi duyurmalı; insan hayatının ne denli önemli olduğu hatırlatılmalı herkese.. Ama bugün değil bugün susma zamanı. Ben iki gündür haberleri izlerken ağlayıp duruyorum, dayanamıyorum ama içimi sızlatan başkaca olay da hemen pankartların ortaya çıkması ben kimseyi savunmuyorum savunamam da zaten.. Böyle bir açıklama böyle bir kışkırtma böyle bir bakan... Neyse.... Ama en azından bugün düzgünce yasımızı tutabilseydik diye düşünüyorum. Içim biraz da buna sızladı. Dua eden herkese minnet duyuyorum. Allah herkesi her şeyi yüreği sızlayanı da derdi para olanı da, ailelere gerçekten üzülüp içi kan ağlayanı da tek derdi kendi koltuğu olanı da görüyor, umarım halkımız da görür ama bugün değil.

Bugün yas günü. Bugün siyahın günü. Bugün günlerden kömür karası... Hepimzin tekrar başı sağolsun.

hiloşum doğru yazmışsın canım benımde içimi acıtan gordukce üzüldüğüm olaylardan bırşey fırsatcılar ınsanların acısına ortak olalım ama ortalıgı kan govdeyı goturecek kadar değil onunda zamanı vardır ama etraf yıkarak etraf dağıtarak değil asla gerıde kalanların hatrına geride kalan ailelerin hatrına şuan sadece dua sadece biz ben hep dua edıyorum rabbım ümmedi muhammedede dua yı ögretsin dua dua

hiloşum doğru yazmışsın canım benımde içimi acıtan gordukce üzüldüğüm olaylardan bırşey fırsatcılar ınsanların acısına ortak olalım ama ortalıgı kan govdeyı goturecek kadar değil onunda zamanı vardır ama etraf yıkarak etraf dağıtarak değil asla gerıde kalanların hatrına geride kalan ailelerin hatrına şuan sadece dua sadece biz ben hep dua edıyorum rabbım ümmedi muhammedede dua yı ögretsin dua dua

Allah kabul etsn canım, her şeyin zamanı var gerçekten beni anladığın için teşekkür ederm, yanlış anlamaya bile öyle meyilli olduk ki çünkü artık, herkes böyle nasıl diyim her an kavgaya hazır.. halbuki bugünün dah afarklı olmasını beklerdm cidden; nasıl ki askerlerimizi şehit verince yüreğimiz sızlıyor yas tutmamız gerektiğini düşünüyorum aynen öyle olmalıydı.. ilk soluğuuzu bağıra çağıra harcamamalıydık..

kızlar bu 5. gün ders çalışamıyorum, erkenden kalktım ama ne fayda... hem mehmetle ayrılığın hüznü hem de soma... toparlanamıyorum :KK31: ablamın en yakın arkadaşı oralı, yazın düğününe gitmiştik. babası madenden emekli, eniştesi de madende çalışıyor. sabahtan çocukları rahatsız olduğu için hastaneye gitmişler işe gidememiş. eğer gitse o da o madende o vardiyada o kazada orda olacakmış. insanın çevresinden birileri olayın içinde olduğunda daha iyi hissediyor. komşularından beş kişi sağ çıkarılamamış :KK5:

Son düzenleme:
kızlar bu 5. gün ders çalışamıyorum, erkenden kalktım ama ne fayda... hem mehmetle ayrılığın hüznü hem de soma... toparlanamıyorum :KK31: ablamın en yakın arkadaşı oralı, yazın düğününe gitmiştik. babası madenden emekli, eniştesi de madende çalışıyor. sabahtan çocukları rahatsız olduğu için hastaneye gitmişler işe gidememiş. eğer gitse o da o madende o vardiyada o kazada orda olacakmış. insanın çevresinden birileri olayın içinde olduğunda daha iyi hissediyor. komşularından beş kişi sağ çıkarılamamış :KK5:

Vadesi dolmamis demekki Allah cocuklarina bagislamis cidden uzaktan daha kolay ya ben aileleri dusundukce icim aciyor... Ama ne yazik ki hayat da bi yandan devam ediyor yaa ne yazik... Ders de calismak zorundasin Nilu sinava az kaldi :KK43:

Mehmetin gelmesi de iyi olms aslnda sinava kadr bi daha yok ona goree
Ben de haftaya gidiyorm Ant sinava kadr baska yok :)

Son düzenleme:

Allah kabul etsn canım, her şeyin zamanı var gerçekten beni anladığın için teşekkür ederm, yanlış anlamaya bile öyle meyilli olduk ki çünkü artık, herkes böyle nasıl diyim her an kavgaya hazır.. halbuki bugünün dah afarklı olmasını beklerdm cidden; nasıl ki askerlerimizi şehit verince yüreğimiz sızlıyor yas tutmamız gerektiğini düşünüyorum aynen öyle olmalıydı.. ilk soluğuuzu bağıra çağıra harcamamalıydık..

amin canım ortada herşey canım bızım orada kımı kımsemız yok ama ne bılım yaaa ben cok kotu oldum eşim benı haberlerı ızleyıp şok oldukça benı o gun 5 kere aradı söyle olmuş bole olmuş cok perişan olduk cok yıkıcı üzücü bı durum aynen oyle hiloşum cunku artık herşey koz olarak kullanılmaya başladı başka başka sebeplerden tam aksine yönden bırşeyler çıkarılır oldu bızım gazı mahallaesınde olaylar oluyor düşün yaa bu sebepten ortalık yakıp yıkıyorlar yaa sen orayı yıksan ne olur yıkmasan ne olur he yuruyuş yap sesını yetkılı mercilere dilekçelerle sunun açıklamalar yapın ama maalesef bunu dernekler yapıyor bılıyorsundur dernekten kastımı bılmıyorum ama Rabbım hıdayet versın cok acı bı durum

Vadesi dolmamis demekki Allah cocuklarina bagislamis cidden uzaktan daha kolay ya ben aileleri dusundukce icim aciyor... Ama ne yazik ki hayat da bi yandan devam ediyor yaa ne yazik... Ders de calismak zorundasin Nilu sinava az kaldi :KK43:

Mehmetin gelmesi de iyi olms aslnda sinava kadr bi daha yok ona goree
Ben de haftaya gidiyorm Ant sinava kadr baska yok :)

öyle canım, biz unutcaz 3 gün sonra ama onlar :26:

hem de çok az kaldı hiloşum, kaygı da artıyor, ne yapcamı bilmiyorum. hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissediyorum, hatta gerçekten hiçbir şey bilmiyorum :KK31: ayy gelmesin zaten fena dağılıyorum ben :KK19: siz de mi kavuşuyorsunuz yine, ne güzel canım :nazar:

Son düzenleme:
X