Askerlerimize kavuştuk...yarenliğe devam!!!

amin canım ortada herşey canım bızım orada kımı kımsemız yok ama ne bılım yaaa ben cok kotu oldum eşim benı haberlerı ızleyıp şok oldukça benı o gun 5 kere aradı söyle olmuş bole olmuş cok perişan olduk cok yıkıcı üzücü bı durum aynen oyle hiloşum cunku artık herşey koz olarak kullanılmaya başladı başka başka sebeplerden tam aksine yönden bırşeyler çıkarılır oldu bızım gazı mahallaesınde olaylar oluyor düşün yaa bu sebepten ortalık yakıp yıkıyorlar yaa sen orayı yıksan ne olur yıkmasan ne olur he yuruyuş yap sesını yetkılı mercilere dilekçelerle sunun açıklamalar yapın ama maalesef bunu dernekler yapıyor bılıyorsundur dernekten kastımı bılmıyorum ama Rabbım hıdayet versın cok acı bı durum

Aynen anm ben de susup oturalm demiyorm bunun sorumlulari hesabini versin ama yakip yikarak bi sey cozulmz gercekten anlayamiyorm ozellikle de dun daha sehitlerimz defnedilmeden..
Allah kabul etsn canm hatta imkani olan da yardimda bulunmali alta foto yukluyorm..

öyle canım, biz unutcaz 3 gün sonra ama onlar :26:

Aynen oyle Nilum ya onlari dusununce insan kahroluyor fotolar gozumun onunden gitmiyor..

hem de çok az kaldı hiloşum, kaygı da artıyor, ne yapcamı bilmiyorum. hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissediyorum, hatta gerçekten hiçbir şey bilmiyorum :KK31: ayy gelmesin zaten fena dağılıyorum ben :KK19: siz de mi kavuşuyorsunuz yine, ne güzel canım :nazar:

Evet canm kaygi bende de var hayirlisi bakalm haftaya kavusacaz evet insallah canmm :) Allah hepimize kolaylik versn ama vok da kaygilanma bi sey bilmiyo olamazsn deli kiz :)

Bu arada arkadaslar ben bi miktar yatiracagim bu hesaba imkani olan az da olsa yatirabilir bence: Allah yerine ulastirsin insallah...

Eki Görüntüle 1116315

ben de iyi sayılırım kuzum :KK14: boğazım acıyor yine hastalanacağım sanırım. bu yıl bi iyileşemedim zaten :KK31: ders çalışıyor musun?

Calisiyorm oyle ara ara iste Nilum ya artk bitse de kurtulsak yaniii yarn da calisirm diye rahatlik var biraz da tatil ya :)

Hadi ya gecmis olsn cidden sen bi iyi olamadm kiz :)

Calisiyorm oyle ara ara iste Nilum ya artk bitse de kurtulsak yaniii yarn da calisirm diye rahatlik var biraz da tatil ya :)

Hadi ya gecmis olsn cidden sen bi iyi olamadm kiz :)

aynen canım bitsin gitsin artık ne olacaksa olsun çok sıkıldım valla :KK31: ama sen bu günleri iyi değerlendir :26: maalesef yaa stresten mi oluyor ne oluyor anlayamadım ki :KK31:

aynen canım bitsin gitsin artık ne olacaksa olsun çok sıkıldım valla :KK31: ama sen bu günleri iyi değerlendir :26: maalesef yaa stresten mi oluyor ne oluyor anlayamadım ki :KK31:

Olabilir canm her sey etkiliyor sonucta dikkat et sen yine de ...

Aynen canm az bi tatil oluyo onda da napcami sasiriyorm gun bitiyo :)) yazliklarimla falan ugrastm dun iste bgn biraz ders biraz arkadas biraz yatis :))) birazdan derse dinecem amaa :))

Olabilir canm her sey etkiliyor sonucta dikkat et sen yine de ...

Aynen canm az bi tatil oluyo onda da napcami sasiriyorm gun bitiyo :)) yazliklarimla falan ugrastm dun iste bgn biraz ders biraz arkadas biraz yatis :))) birazdan derse dinecem amaa :))

haklısın yaa çalışınca insan hangisine vakit ayıracağını şaşırıyor. sürekli evde olan için pek fark etmiyor misal ben :KK31: ben de tarih çalışıyorum bugün, kolay gelsin canım...

Son düzenleme:
haklısın yaa çalışınca insan hangisine vakit ayıracağını şaşırıyor. sürekli evde olan için pek fark etmiyor misal ben :KK31: ben de tarih çalışıyorum bugün, kolay gelsin canım...

Aynen Nilum ya neyse oldugu kadar napaym bu sinavda olmazsa artk ozelde falan takilirim heralde zaten kpss de kalkarsa :)

Sana da kokay gelsn canm ben de genelde tarih calisiyorm hayirlisi bakalm :KK66:

Aynen Nilum ya neyse oldugu kadar napaym bu sinavda olmazsa artk ozelde falan takilirim heralde zaten kpss de kalkarsa :)

Sana da kokay gelsn canm ben de genelde tarih calisiyorm hayirlisi bakalm :KK66:

ben de kolejlere başvurularımı yaptım yine, bi ümit...kpss olmazsa başvuru zamanını kaçırmış olmayım dedim. tarih çalışmak lazım canım, bol soru çöz. bana konu çalışmaktan daha iyi geliyor soru çözmek. matematiği çok boşladım 1.5 aydır elimi sürmedim :KK31:

ben de kolejlere başvurularımı yaptım yine, bi ümit...kpss olmazsa başvuru zamanını kaçırmış olmayım dedim. tarih çalışmak lazım canım, bol soru çöz. bana konu çalışmaktan daha iyi geliyor soru çözmek. matematiği çok boşladım 1.5 aydır elimi sürmedim :KK31:

Iyi yapmissin canim hayirlisi olsn insallah
Ben de oyle mat turkce hic bakmiyorm hatta vatandaslik da.. Varsa yoksa tarih arada aklima gelirse cografya :) test cozmek tabi guzel oturtuyor konulari :KK66:)

kuzummm :KK16: nerelerdesin sen, hiç uğramadın kaç gündür???

Iyi yapmissin canim hayirlisi olsn insallah
Ben de oyle mat turkce hic bakmiyorm hatta vatandaslik da.. Varsa yoksa tarih arada aklima gelirse cografya :) test cozmek tabi guzel oturtuyor konulari :KK66:)

ayy vatandaşlık mııı :18: ben de tarihe sardım valla bu ara, zaten taktığıma takıyorum. bir de matematiğe taksam çok iyi olacak :KK31:

slm arkadaşlarrrrrrr

as deryoşum, nasılsın?

ayy vatandaşlık mııı :18: ben de tarihe sardım valla bu ara, zaten taktığıma takıyorum. bir de matematiğe taksam çok iyi olacak :KK31:

as deryoşum, nasılsın?

ıyıyım nülümm heyacan dorukta işten çıkma saatımı bekliyorum sen nasılsın ne yapıyorsun :KK1::nazar::nazar::nazar::KK16:

Son düzenleme:
slm arkadaşlarrrrrrr

Selam canmm nabersin Deryacimm
Heyecan neden kiz hayirdirr

as deryoşum, nasılsın?

Ah ah al benden de o kadar aman oldugu kadr artik ya elimizden geleni yapiyoz napalm :KK66:)

işten çıkıyorsun diye mi kocişine kavuşuyorsun diye mi bu heyecan :KK23: dershaneden geldim öyle takılıyom, dinleniyom ben de canım...

Selam canmm nabersin Deryacimm
Heyecan neden kiz hayirdirr

Ah ah al benden de o kadar aman oldugu kadr artik ya elimizden geleni yapiyoz napalm :KK66:)

koçişime kavuşuyorum dıye nülücüm dün evlililk yıldonumumuzdu hatunlar o yuzdendı heyacan :KK1: :KK1: :KK1:

X