Aşkıma hediye saat aldım..(resimli)

Saat süper,biraz pahalı deilmi o marka:KK52: bu arada aspirin ve çikolata çok yaratıcı fikirler tebrik ederm hayatım seni...Seneye erkek arkadaşıma bende böle bişeyler yapayım bari..O bana çok güzel hazırlmştı doğum günü süprizini:KK51::KK69::KK69::KK69::KK69::KK64:

Saat süper,biraz pahalı deilmi o marka:KK52: bu arada aspirin ve çikolata çok yaratıcı fikirler tebrik ederm hayatım seni...Seneye erkek arkadaşıma bende böle bişeyler yapayım bari..O bana çok güzel hazırlmştı doğum günü süprizini:KK51::KK69::KK69::KK69::KK69::KK64:

Tesekkürlerrr :)) Evet pahaliydi ya :KK43:((
Sevindim, eger fikir verebildiysem :)

hediyeyi verdinmi bilmiyorum verdiysen umarım istediğin mutluluğu görmüşsündür sevgilinin gözlerinde...bencede güzel bir fikir..saatte çok şık..güle güle hayırlı günlerde kullansın...

Erkek arkadasim cok cok cok begendi hediyeleri, tabikide özellikle saati :-) hihhihiih.. cok mutluyum... Müstakbel ailemde cok begenmis :))) Özellikle müstakbel görümcem..

çok yaratıcı birediye olmuş.
ayrıca saate bayıldım:KK69: bulursam bende kendime alayım aynısından:KK53:

GÜZELMİŞ HEDİYEN NOTLARINDA ÇOK ANLAMLI İNŞ BEĞENMİŞTİR benimki o saati asla beğenmez ama :KK19:sen tabi onun zevkine göre almışsındır..tebrikler.

canımm çok duygulandım okuyunca yaa süper bir hediye gerçketenn ben erkek arkadaşıma yapsam böle bir süprizz ağlarr aşkımmm herhlde:KK43: çok duygsal:KK49:

çok hoş bir düşünce
keşke erkekler de azcık ince fikirli olsa ne kadar güzel mutlu bir dünya olurdu

çok güzel düşünmüşsünüz gerçekten tebrik ederim güzel olmuş:21:

erkek saatinin güzelinden kötüsünden pek anlamam ama hakikaten bu çok güzelmiş. güle güle kullansın zât-ı âlileri :)

X