Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

kızlarr p.tesi transferim olduuu bana da dua edin lütfennn
canım YÜCE RABBİM yar ve yardımcın olsun mübarek üç aylar hürmetine önce sana sonra tüm umutla bekleyenler hayırlı bebişler AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN diyin kızlarrrrr........:KK52::52

canım YÜCE RABBİM yar ve yardımcın olsun mübarek üç aylar hürmetine önce sana sonra tüm umutla bekleyenler hayırlı bebişler AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN diyin kızlarrrrr........:KK52::52

aminnnnnn canım sen de benimle aynı anda başlıcaktın tedaviye 20 mayısta öle yazmıştın noldu başlamadın mı merak ettim seni

aminnnnnn canım sen de benimle aynı anda başlıcaktın tedaviye 20 mayısta öle yazmıştın noldu başlamadın mı merak ettim seni
haklısın canım...biraz dükkanda işlerim var bir toparlıyım diye ....tedaviye başlayınca kalıyo işler...elemanım var ama tek halledemez biraz düzene hgirmesi lazım....bakalım bu ara gidicem inşlh...hastalanınca bi gidiyim dr la konuşayım bakalım kistler ne alemde ..belkide başlayamam....düşündüğün için sağol canım ...senin için çok heyecanlanıyorummmdiğer arkadaşlar için de tabi.....HAYIRLISI..........

kızlarr p.tesi transferim olduuu bana da dua edin lütfennn

Cnm dualarımız seninle Rabbim tüm isteyenlerin senin ve benimde emeğimizi boşa çıkarmasın.Sağlıklı bebişlerine hayırlısıyla kavuşursun inşallah. Bende pazartesi ilaca başladım.İnşallah arka arkaya güzel haberler veririz.:21:
Sevgilerrr:KK16:

Ayın kaçında tahlil yapacaksın cnm.Ben dayanamadım bugün yaptım 5,3 çıktı sonuç 10 günde morelsizim çok cmrtsi tekrarlanacak ama ümidim hiç kalmadı desem yeridir.

Cnm yaaa çok zor olduğunu biliyorum ama üzmemeye çalış kendini Hem belki geç tutunma olmuştur Doktoruna söyledin mi sonucu:97:
Kendine iyi bak

Ayın kaçında tahlil yapacaksın cnm.Ben dayanamadım bugün yaptım 5,3 çıktı sonuç 10 günde morelsizim çok cmrtsi tekrarlanacak ama ümidim hiç kalmadı desem yeridir.

yaa buradan kendimi yırtıyorum rken test yapmayın diye bak işte moralini bozdun :KK47: ben 11. günde yapmıştım 28 çıkmıştı sen iki gün sonya yap asıl testini, aslında şu an hafif bir tutunma var gibi ama bakalım değerin yükselmişse daha olumlu düşünebilirsin ben 10. gün yapsaymışım 10 falan çıkacakmış demekki değerim o yüzden umutsuz olup kendini helak etme tutmayınca genelde değer 0.1 falan çıkıyor çünkü... önemli olan 12. günde artması hadi bakalım inşallah ikiden fazla katlanmış olur canımm

ben de 16 sında yaptırıcam selmacım bence hemen ümitsizlenme artabilir 5 den az çıkarsa hamilelik yok demek benim diğer testlerim de hep 1.2 çıkıyodu cem bey 4- 5 çıksaydı tekrarlardık demişti yanii hala ümit var senin için bence inşallah kat kat katlanırda bebeğini alırsın kucağına canım benim

Cnm dualarımız seninle Rabbim tüm isteyenlerin senin ve benimde emeğimizi boşa çıkarmasın.Sağlıklı bebişlerine hayırlısıyla kavuşursun inşallah. Bende pazartesi ilaca başladım.İnşallah arka arkaya güzel haberler veririz.:21:
Sevgilerrr:KK16:

çok sağoll incicim sana da hayırlı tedaviler diliyorumm

Selam .Arkadaşlar Değerim 0,1 Negatif .Ve hastaneden kimse arama teşebbüsünde bulunmadı 2 gündür.Gerisini siz düşünün.Herkesin allah gönlüne göre versin.

merhaba arkadaşlar;
1 sene içinde 4.denemem:KK43: bir senedir sitedeki bütün sayfaları okudum.yok transfer sonrası ne hissetiniz,ne yediniz içtiniz,test sonuçlarınız kaç çıktı....????falan filan..resmen kafayı yedim.en sonunda dayanamadım bende üye oldum,çünkü sadece bizler birbirimizi anlıyabiliyoruz. salı günü tahlil günüm ve ben eminimki diğer tedavilerde olduğu gibi ben daha o günü göremeden 10. yada 11.gün adet olurum.yine hüsran,yine üzüntü.1.kalite 8'e bölünmüş tek embriyo transferi yapıldı,15 yumurta toplandı ama sadece 1 tanesi istenilen sonucu verdi. dünden beri başlıyan bel ağrılarından falan ayrıca daha önce yaşadığım tecrübelere dayanarak bugün yarın adet olmayı bekliyorum.
Ayrıca 9.gün yaptığım idrar testinde de gördüğüm tek çizgi yanılmadığımı kanıtladı.diyceksiniz ki idrar testi erken yapıldımı doğru sonucu vermiyo ama sitede okuduğum yazılara dayanarak 9.gün test yapanların çoğu silikte olsa 2. çizgiyi görmüş.şu an bu yazıyı yazarken bile sağdan sağdan belime sancı vuruyor:KK43:

Selam .Arkadaşlar Değerim 0,1 Negatif .Ve hastaneden kimse arama teşebbüsünde bulunmadı 2 gündür.Gerisini siz düşünün.Herkesin allah gönlüne göre versin.[/QUO

Üzülmeyin demek imkansız,napalım bu da bizim kaderimiz:KK43: Ama inanın cem bey mutlaka arar sizi belki istanbul dışındaysa ondan aramamıştır.

X