Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

SUYASEM merheba:79: nasılsın inşallah herşey yolundadır.Eskilerden bir sen yazıyorsun.Kendine iyi bak:KK16:

canım iyiym, herşey şimdilik yolunda çok şükür...sen nasılsın gerçe buradan herkesi elimden geldiğince okumaya çalışıyorum. elimden geldiğince yorum yapmaya çalışıyorum arladaşların çoğunun iş yerinde bu site de dahil çoğu siteler yasaklanmış, bu yüzden çoğu artık yazamıyor, esmeraldanın 20 temmuzda bir kızı olacak inşallah diğerleri de iyiler bebeklerini bekliyorlar, buradaki herkes kah umutsuzluklarla, kah karamsrlıkla boğuştuk,çoğumuz yıllarca beklemek zorunda kaldık, zarp deniz 11. denemesinde hamile kaldı kızına ama Allah biliyor zamanını ve yaşanacakları ve sonunda eğer hayırlı ise veriyor mutlaka lütfen olumsuzluğa düşülmesin (bunları yeni negatif sonuç alan arkadaşlar için söylüyorum) kaçtane arkadaşımız tüp bebekte negatif sonuç alıp sonradan kendiliğinden de hamile kaldılar önemli olan inancımızı yitirmemek ruhen kendimizi güçlü tutmaya çalışmak biliyorum çooook zor ve yıpratıcı insanın tüm hayatına yansıyor ama pozitif olmalıyız ki iyi şeyleri çekelim... herkesi çok öpüyorum

evet çok ama çok zor çünkü yapacak fazla bişeyimiz yok cem bey daha aramadı beni bekliyorum aramasını

ne diyeceğimi bilemiyorum inan bu dönemde ne dense teselli vermez biliyorum ama en azından bir şansınız var, deneyecek önünde yılların var bu dönem olmaması hiç olmayacağı anlamına gelmiyor... benim ablam mesela tam çocuk düşündü böbreklerinden rahatsızlandı şu an ömür boyunca çocuk sahibi olması yasak... arkadaşı da tam evleneceği zaman erken menepoza girdiğini öğreniyor ve kız tam bir çocuk delisi, dün doktor hiç bir şansın yok diyor şimdi çok kötü hala kendine gelebilmiş değil... senin bir şansın var tüp bebekte tutmaması hiç çocuk sahibi olamayacağın anlamına gelmiyor, kendiliğinden bile olur bakarsın Allah'ın işi hiiiç belli olmaz buralarda neler okuduki duyduk... kendine biraz süre vermelisin belkide tabii bu tüp durumlarda en iyisine doktorun karar verecektir canım, seni çoook öpüyorum.

hiç iyi değilim 4.denemem de negatifle sonuçlandı

cok uzgunum anlatamam arayamadım bıle senı.ama lutfen kendını bırakma herserde bı hayır vardır bunu hep hatırla.kolay degıldır uzceksınde tabı ıcınede atma ıyı degıl cunku.ama kendını cok yıpratma.suyasemın dedıgı gb beterın beterı var.sen bırılerınden daha sanslısın senden sanslıları oldugu gb.havalar duzelıyo yavas yavas kendıne ıyı bı moral tatılı planla enerjını toparla ve tekrarla tedavını.rabbım gonlune gore versınn ınsallahhhh duacınım

canım çokkkk üzüldüm ya...ne diyelim TAKDİRİ İLAHİ inşlh yine denersin de pozitif sonuç alırsın acanım...üzülme diyemiycem çünkü içinden geldiği gibi ağla ağla rahatla çünkü ben de defalarca negatif ve iptl olunan tedavi lerle yaşadım çoooooookzor ama ne yapalım elimizden bişiy gelmz...RABBİM gönlümüzden geçeni elimize versin canım.....üzülme üzülme

merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım. ataşehir memorielde tedavime başladım aslında cem beyle başladık ama çok yoğun olduğundan arzu hanımla devam ediyoruz. bu benim 2. denemem olacak.daha önce yeditepe üniversitesi hastanesinde denedim kalitesiz embriyo olduğu için tutmadı dediler.bugün kontrole gittiğimizde arzu hanım 6 yumurtan var dedi oysa geçen sefer 10 yumurta olmuştu. moralim bozuldu o yüzden,inşallah hayırlısı olur tabi. nolur dualarınızı esirgemeyin,Allah hepimizin gönlüne göre versin.

Arkadaşlar tedavimizin hayırlı olumlu sonuçlanması için allahın isimleri var "günlük" okunacak.sayıları yanında yazıyor sanırım ebced hesabına göre.iş yaparken bile okunabilir siz bilirsiniz

günlük okunacak

ya muhyi (68 kez)= can bağışlayan hayat veren.işlerin başarılı olması için
ya bedi (86 kez)= maddi manevi güzellik veren.allahın yardımına nail olmak için
ya mübdi (57kez) = varlıkları örneksiz yaratan.her işte muvaffak olmak için
ya vekil (66kez) =allahtan her türlü yardımı görmek için.
Ya latif (129kez) =dileklerin olması için
ya kayyum (156 kez) = allahın izniyle her isteği olur.
Ya semi (180kez) = işiten.duaların kabul olması için
ya bari (214 kez) = eşyayı herşeyin vucudunu birleşmesini uygun yaratan
ya rakib (312kez)= bütün varlığı gözeten,her işte allahın korumasında olmak için
ya hay (324kez) =diri.herşeye gücü yeten
ya halık(731kez) = varlığı yoktan vareden.üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak,başarılı olmak için
ya veliyy 2116 kez = her işte allahın yardımı için
ya muti veren ihsan eden.bunun sayısını bulamadım

allah kabul etsin

Canım yaaa şimdi okudum çok üzüldüm.Ama dediğin gibi elimizden birşey gelmiyor.Üzülmemek elde değil tabiki ama zaman herşeye iyi geliyor inan.İlk duyduğun zamanki üzüntü hafifliyor.Gerçi sende bunu benim kadar biliyorsundur.Hayırlısını dua ediyoruz herzaman Benim de çarşamba günü transferim olacak 4.dondurulmuşlarla Şimdiden olumsuzluğada hazırlıyorum kendimi moralimi bozmadan.Çünkü her denememizde her iki ihtimalle karşılaşma olasılığımız aşağı yukarı aynı
Cnm önemli olan bence pes etmemek Benim bu denemem olmazsa Allah beden ve ruh sağlığı verdiği sürece sonuna kadar şansımı denemeyi düşünüyorum
Kendine çok iyi bakk... İyi dinlen.
Sevgiler...

canım iyiym, herşey şimdilik yolunda çok şükür...sen nasılsın gerçe buradan herkesi elimden geldiğince okumaya çalışıyorum. elimden geldiğince yorum yapmaya çalışıyorum arladaşların çoğunun iş yerinde bu site de dahil çoğu siteler yasaklanmış, bu yüzden çoğu artık yazamıyor, esmeraldanın 20 temmuzda bir kızı olacak inşallah diğerleri de iyiler bebeklerini bekliyorlar, buradaki herkes kah umutsuzluklarla, kah karamsrlıkla boğuştuk,çoğumuz yıllarca beklemek zorunda kaldık, zarp deniz 11. denemesinde hamile kaldı kızına ama Allah biliyor zamanını ve yaşanacakları ve sonunda eğer hayırlı ise veriyor mutlaka lütfen olumsuzluğa düşülmesin (bunları yeni negatif sonuç alan arkadaşlar için söylüyorum) kaçtane arkadaşımız tüp bebekte negatif sonuç alıp sonradan kendiliğinden de hamile kaldılar önemli olan inancımızı yitirmemek ruhen kendimizi güçlü tutmaya çalışmak biliyorum çooook zor ve yıpratıcı insanın tüm hayatına yansıyor ama pozitif olmalıyız ki iyi şeyleri çekelim... herkesi çok öpüyorum

SUYASEM merhaba :79: Cnm herşeyin yolunda olmasına çok sevindim Benimde çarşamba günü transferim var.Kalpten hayırlısını dua ediyorum Allahtan. Zarp denizin 11. denemesi olduğunu bilmiyordum Maşallah ne güzel sonuna kadar ısrarla bırakmadı Herkese örnek olmalı Tabi gönül isterki kimse bu kadar beklemesin Ama meleklerin gelecekleri zamanıı biz bilemeyiz.
Kendine iyi bakk.Sevgiler...:KK16:

2009 nisandan beri tedavi görüyorum bundan 9 ay öncesine kadar Bursa daydım ve oranın bu konuda en ünlü prof.doktoruna gittim ve herşey yolunda hiçbir problemin yoktu...bütün değerlerim iyiydi...historoskobi oldum ve atnalı yapışıklığım varmış onu açtı 2 ay sonra yeniden yapışma var mı yada tüpler de problem var mıı diye hsg bakıldı o mükemmel rahim ve tüp kanalı fotoğrafını gördük..eşimin spermleri olması gerekdiğnden daha bile hareketli ve çoktu...yani hiçbirşey yoktu ama 1,5 sene boyunca tık yok...sonunda Bursa da bir aşılama yapıldı oda tutmadı...istanbula taşınmak durumun da kaldık...herşey alt üst oldu nereye gideceğim ne yapacağım diye...aynı problemi yaşayan bir arkadaşım Cem Demireli önerdi araştırdım ikna oldum ve gittik oda birşey yok isterseniz bekleriz isterseniz tedaviye başlarız dedi...fakat yaş 35 olduğundan hemen tedaviye başladım ben...zorlu süreçler gerçekten neyse transfer oldu, cem bey transferden önce dedi ki dondurulmuşlarla şansın %60 (bu arada 6 yumurta toplandı 5. döllendi) dedi o an bu olmayacak ama dondurulmuşlarla olacak dedim...sonuç negatif ama çok üzülemedim...hemen 2 ay sonra dondurulmuşa geçtim...bu arada cem beyin yoğunluğundan ve o yoğunluğun verdiği ilgisizmiş görüntüsünden bir miktar şikayetçiydim ve olmazsa başka merkez araştıracaktım..ama dondulumuşlarım tuttu daha çok yeni transferden sonra ki 13. gün bugün ama allah inşallah tamamına erdirsin...Cem beye ve ekibine ve laboratuvarına teşekkürlerimi sunarım...çok steril ve özenliler buda emin olun çok önemli bence...allah hepimizin yardımcsı olsun herkesin göbüşünü doldurusn...:KK49:

bende inşallah bu hafta içerisinde başlayacağım tedaviye ,zeynep kamil hastanesinde rapor almak üzereyken ,gereksiz ,uzun prosedürleri bizi çok daha fazla yıpratacagı için yarıda bırakmak zorunda kaldık , bakalım hayırlısı ...

bende inşallah bu hafta içerisinde başlayacağım tedaviye ,zeynep kamil hastanesinde rapor almak üzereyken ,gereksiz ,uzun prosedürleri bizi çok daha fazla yıpratacagı için yarıda bırakmak zorunda kaldık , bakalım hayırlısı ...

hayırlı tedaviler canım

çok teşekkür ederim canım ,cok sağol ,tedavi süreci beni korkutmasa da tedirgin ediyor ,hormon baskılayıcı ilaç kullanmak nedense tüm tedaviden daha tedirgin edici benim için ,biz cem bey ile hiç görüşmedik ,konuşmadık,direkt Dr.Arzu hanım ile görüştük,son derece açıklayıcı ve dogru yönlendirmeler le anlattı,süperdi görüşmemiz,benim merak ettiğim ;zaten çok yogunlar birde yaz tatili döneminde tatile gidecekleri için bi sıkıntı olurmu ?

merhaba,

daha önce de yazmıştım ama tekrar edeyim yeni üyeler için ;biz Cem Beyle 2010 ağustosta tanıştık ,1negatif aşılama ,1negatif tüp bebek tras.ardından 1 negatif dondurulmuş trans.ancak tüm bu negatif sonuçlara rağmen kendisine olan inancımızdan vazgeçmeyip 2.tüp bebek trans.de mutlu sona ulaştık şuanda 2,5aylık ikizlerime gebeyim

etrafta bir sürü tüp bebek merkezi var kimin ne kadar iyi olduğu tartışılır ama biz Cem bey'in ve ekibinin sakin ,kendinden emin ,açıksözlü ,gereksiz testlerle vs..kafa yormayan net hallerine çok inandık ve tedaviye başlamamızın 9.ayında bize hayatımızın hediyesini verdiler.

negatif sonuçlarımda beni şahsen arayan ve teselli eden hep Cem bey'in kendisi oldu ancak pozitif sonuç aldığım gün aramasını beklemeden ben aradım ,kendisi operasyonlarım çok yoğun olduğundan henüz test sonuçlarını bana iletemediler dedi herkesin aynı ilgiye ve alakaya ihtiyacı olduğunu düşünürseniz yoğun olması hatta yoğunluktan ilgisiz gibi görünmesi aslında çok normal

ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar ,onlar için bayram tatili,haftasonu ,yaz tatili vs..gibi engeller yok ,eğer onlar sana yaz tatiline gidecek misin diye sorarlarsa hiç şaşırma çünkü Cem bey bize bayramda ben çalışıyorum siz burda mısınız diye sormuştu :)

hastanede O'nun ve ekibinin şöhretini duyup Van'dan ,Fransa'dan ,İran'dan gelen çiftlerin olması ; Cem Bey'in başarısının tesadüf olmadığının en büyük göstergesidir bence!

çok teşekkür ederim canım ,cok sağol ,tedavi süreci beni korkutmasa da tedirgin ediyor ,hormon baskılayıcı ilaç kullanmak nedense tüm tedaviden daha tedirgin edici benim için ,biz cem bey ile hiç görüşmedik ,konuşmadık,direkt Dr.Arzu hanım ile görüştük,son derece açıklayıcı ve dogru yönlendirmeler le anlattı,süperdi görüşmemiz,benim merak ettiğim ;zaten çok yogunlar birde yaz tatili döneminde tatile gidecekleri için bi sıkıntı olurmu ?

merhaba,

daha önce de yazmıştım ama tekrar edeyim yeni üyeler için ;biz Cem Beyle 2010 ağustosta tanıştık ,1negatif aşılama ,1negatif tüp bebek tras.ardından 1 negatif dondurulmuş trans.ancak tüm bu negatif sonuçlara rağmen kendisine olan inancımızdan vazgeçmeyip 2.tüp bebek trans.de mutlu sona ulaştık şuanda 2,5aylık ikizlerime gebeyim

etrafta bir sürü tüp bebek merkezi var kimin ne kadar iyi olduğu tartışılır ama biz Cem bey'in ve ekibinin sakin ,kendinden emin ,açıksözlü ,gereksiz testlerle vs..kafa yormayan net hallerine çok inandık ve tedaviye başlamamızın 9.ayında bize hayatımızın hediyesini verdiler.

negatif sonuçlarımda beni şahsen arayan ve teselli eden hep Cem bey'in kendisi oldu ancak pozitif sonuç aldığım gün aramasını beklemeden ben aradım ,kendisi operasyonlarım çok yoğun olduğundan henüz test sonuçlarını bana iletemediler dedi herkesin aynı ilgiye ve alakaya ihtiyacı olduğunu düşünürseniz yoğun olması hatta yoğunluktan ilgisiz gibi görünmesi aslında çok normal

ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar ,onlar için bayram tatili,haftasonu ,yaz tatili vs..gibi engeller yok ,eğer onlar sana yaz tatiline gidecek misin diye sorarlarsa hiç şaşırma çünkü Cem bey bize bayramda ben çalışıyorum siz burda mısınız diye sormuştu :)

hastanede O'nun ve ekibinin şöhretini duyup Van'dan ,Fransa'dan ,İran'dan gelen çiftlerin olması ; Cem Bey'in başarısının tesadüf olmadığının en büyük göstergesidir bence!
canım bişlerini sağlıkla kucağına al inşlh....ne güzeel şeyler yazmışsın çok pozitif bir yaklaşım bende çok inanıyorum güveniyorum gerçekten yazını okuyanlar hiç tereddütsüz cem bey diyeceklerdir.....dr inanmak çok önemli..teşekkürler ...................

merhaba,

evet canım benim aşılama zamanım bayram tatiline denk geliyordu bana da aynı soruyu sormuştu çoook şaşırmıştım, hastane kapalı iken onlar tüm kadro çalışıyorlardı hatta bana eğer tatil programınız varsa ona göre program yapalım demişti, kendini tamamen bu işe adamış bir hekim, dolayısı ile yoğun olması da çok normal. Ama 2 yıldır takip ettiğim kadarı ile başarı oranı oldukça yüksek

X