Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi (Kazanan, Okuyan, Bitiren herkes :) )

Ben bu yıl sınavsız geçişle atatürk üniversitesine başvurdum sınavsız geçişle bu yıl 2500 kontejan varmış geçen yıl kaç öğrenci alındı bilginiz var mı???

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Atatürk üniversitesi çocuk gelişimi kayıtları ne zaman olucak açıklandı mı bilginiz var mı ??? Arkadaşlar...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben iki yıllık bi açıköğretimi okuyorum zaten bu yıl ikinci sınıfa geçtim, okuduğum bölüm anadolu aöf ye bağlı, ygs ye de girdim barajı geçtim, tercihle veya ikinci üniversite kapsamında atatürk üni çocuk gelişimi okuyabilir miyim, bilen varsa bana yardımcı olursa çok sevindirik olurum :KK23:

ben iki yıllık bi açıköğretimi okuyorum zaten bu yıl ikinci sınıfa geçtim, okuduğum bölüm anadolu aöf ye bağlı, ygs ye de girdim barajı geçtim, tercihle veya ikinci üniversite kapsamında atatürk üni çocuk gelişimi okuyabilir miyim, bilen varsa bana yardımcı olursa çok sevindirik olurum :KK23:

canım bende merak ediyorum bilen varsa cevaplarsa cok sevinecegim bende

canım bende merak ediyorum bilen varsa cevaplarsa cok sevinecegim bende

2.üniversite kapsamında da okunur ygs tercihi ile de okunabilir.Ygs den 140 barajını aşmak yeterli

Kizlar bu ayin sonunda yada bayramdan sonra basvurular baslayacakmis
Arayip bilgi aldim

Son düzenleme:
arkadaşlar tercih aşamasındayım lise muhasebe bölüm mezunuyum Atatürk Üniversitesi AÖF Önlisans Çocuk Gelişimi bölümünü tüm bölüm mezunları tercih edebiliyormuş ne dersiniz ilk tercihime yazsam gelir belki ama kararsızım sosyal hizmetlerimi yoksa çocuk gelişiminimi ilk sıraya yazayım hangisi daha avantajlı ve önü açık lütfen bilgisi tecrübesi olanlar yardımcı olsun 1-2 günüm var tercihleri belirlemem için şimdiden cevap verecek arkadaşlara çok teşekkür ederim Allah hepimizin gönlüne göre versin inşaallah..

arkadaşlar tercih aşamasındayım lise muhasebe bölüm mezunuyum Atatürk Üniversitesi AÖF Önlisans Çocuk Gelişimi bölümünü tüm bölüm mezunları tercih edebiliyormuş ne dersiniz ilk tercihime yazsam gelir belki ama kararsızım sosyal hizmetlerimi yoksa çocuk gelişiminimi ilk sıraya yazayım hangisi daha avantajlı ve önü açık lütfen bilgisi tecrübesi olanlar yardımcı olsun 1-2 günüm var tercihleri belirlemem için şimdiden cevap verecek arkadaşlara çok teşekkür ederim Allah hepimizin gönlüne göre versin inşaallah..
Kaç yıllık sosyal hizmetler vermeyi düşünüyorsunuz 2 yıllık olanın ataması yok diyorlar 4 yıllık olanın ataması daha iyiymiş,eğer verecekseniz Erzurum'da aöf bünyesinde 4 yıllık sosyal hizmetler var onu tercih edebilirsiniz harcı biraz yüksek.

Kaç yıllık sosyal hizmetler vermeyi düşünüyorsunuz 2 yıllık olanın ataması yok diyorlar 4 yıllık olanın ataması daha iyiymiş,eğer verecekseniz Erzurum'da aöf bünyesinde 4 yıllık sosyal hizmetler var onu tercih edebilirsiniz harcı biraz yüksek.

önce 2 yıllık sosyal hizmet düşünüyorum sonrasında duruma göre tamamlayabilirsem 4 e tamamlarım.. ama ilk tercih olarak çocuk gelişimimi sosyal hizmetler mi yazayım onu bilemiyorum hangisi daha avantajlı olur yeliz_nur sen aöf mü okuyorsun canm ne önerirsin ilk tercihe

önce 2 yıllık sosyal hizmet düşünüyorum sonrasında duruma göre tamamlayabilirsem 4 e tamamlarım.. ama ilk tercih olarak çocuk gelişimimi sosyal hizmetler mi yazayım onu bilemiyorum hangisi daha avantajlı olur yeliz_nur sen aöf mü okuyorsun canm ne önerirsin ilk tercihe
Bende bu yıl aöf tercih verdim canım,Anadolu Üniversitesi işletme ve İstanbul Üniversitesi işletmeyi,4 yıla tamamların diyorsan sosyal hizmetleri ver derim.

Cocuk gelişimi için DGS ile 4 yıla tamamlama imkanı varmı acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu konu super tam aradigim konu bende 2006 super lise mezunuyum bu sene sinava girecgim ama okul oncesi puanlari yuksek beni korkutuyodu bu basligi ve icerigi gorene kadr evliyim bir kizim var okul biteli baya oldu dersane kurs falan gidemem evde hazirlanicm okul puanim 4.05 yani 74 falan veriyo okul yani bu sene ygs giricem 140 gecicem bu kadr mi okulun puanida eklenirse tercihimi Ataturk universitesi aof cocuk gelisimi bolumune yapicm in seneye kadr bi degisiklik olmazzz insss

Bu iki yil okuduktn sonra kpss girilck dimi en az ne kadr puan almk lazimm acaba gerci o asamya daha var ama olsunn suan bu bolumu okuyabilme dusuncesi bile beni heycanlandrdi :)

Yeliz_nur ozeldn msj attim geldimi :KK43:

X