Gebeliğe Hazırlık Ateş Ölçme Yöntemi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 2 ay kaldı demek istedim.tek duam senin ve haksızlığa ugrayanlar için Rabbim bunlara inanıp bizi üzenlerin gözünü açsın doğruyu yanlısı göstersin bunlarda böyle çeşit çeşit maskeyle dolasamaz olsunlar
Amin cnm amin.
nasil insanlar ben de anlayamiyrm.

Kızlar kV gidiyor kızına bende kalamiyacak çok sagolun hepiniz desteğiniz ve dualariniz için dogurmama sayılı gun kalmış hanfendi daha yeni sormus ogluna bu kızın neyi varda bu kadar iğne serum kullanıyor demişss guuunaaayyydiiinnn dedim....

E yuh yani. Bari bekleseydi de dogumhaneye girerken sorsaydi.

.......................

Son düzenleyen: Moderatör:
amin cümlemizin inş :KK16:
yum niye olmamışki yum olmayınca hamilelikte imkansız deilmi cutemim
bide belkide yum oldu sahur kalktıgım için saatler uymadı yazamadım olabilirmi??
bu arada rüzgar nasıl sen nasılsın n:KK16:

evt bacım yaa çok kötü oldu hani sahurda kalktım falan ya belkide olmuştur yum olabilirmi öyle? :26:
deryamm nasılsın göbegim çıktımı baya :KK16::KK16:
Bilemiyorum bacım, belki öyle olmuştur.
Ben iyiyim ablam, göbeğim de çıktı baya baya :KK1: :nazar:

Sevgili kv :KK47: kocami aramis aglamis. Maglum dun aksam yazliktan donduler ya. Cute bizi istemiyor, aramaya gelemeye cekiniyorum, ucunuzu de cok ozledim demis.
Esim.de: ben size gitmeyin dedim.gittiniz. hem sizi neden istemesn ki..sadece annesine ihtiyac duyuyor demis.
Kv: ama oglum..biz de cok bunalmistik onun icin gittik.

Simdi canlar. Sekil A da goruldugu gibi ben torunu oglunu gostermeyen kotu gelin oldum. Cat kapi cikip gelen, surekli telle arayip sorguya ceken kv; bi yazliga gidip gelis de bunlari yapmadigini idda etti.oysa lohusaligimin 30 gunu benden cikmadi, annemi bi huzur vermedi, kocasi cogu zaman karsimda oturdu rahat ettirmedi, gelene beni sikayet etti kulagimla duydum ama inkar etti Allahtan kocamda kendi duymustu. Vs vs vs...uzatmayayim. ben ne yapayim simdi? Kafam corba.kocam arada kaldi. Hatta anasi agladi diye beni suclar gibi oldu ama aldim havasini. Kocam da demez mi ben kendimi yapayalniz degersiz hissediyrm diye. Allahim cildirmak uzereyim.
Sen adam gibi ana olsan ogluna aglayarak ortalik karistirana kadar; yavrum sucumuz ne soyle de telafi edelim dersin. Ne lohusaligimi bildim ne hastaligimi sayelerinde.
cutem ne yapacaksın, akışına bırakacaksın, tamam gelsin deyip tepene çıkarma da. Çok özlediyse annenlere gelip görsün ve evine dönsün yüzsüz. İşin zor, arada kalmışsın kafan karışmış, Allah yardımcın olsun kuzum :KK43:

beta-HCG (İKİLİ TEST) : 24,5

PAPP-A :3,42

HAMİLELİK VERİLERİ

PAPP-A :3,42MLU/ML DÜZELTİLMİŞ MOM 0,57

F-HCG:24,5ng/ml DÜZELTİLMİŞ MOM 0,62

RİSKLER

YAŞ RİSKİ : 1:641 TRİSOMY 21 1:2876

GENEL POPİLASYON RİSKİ : 1:600 TRİSOMY 13/18 1:4131

HESAPLANMIŞ TRİSOMY 21 RİSKİ CUT OFF DEGERİNİN ALTINDADIR.VE BU DEGER RİSKSİZ BÖLGEDE BULUNMAKTADIR.

Trisomy 13/18

Hsaplanan trisaomy 13/18 riski 1:4131 bu düşük riski işaret eder

kızlar lütfen yorum yapın,i.netten araştırdım saçmasapan bisürü deyişik değer var,sizden gelen yorumlar benim için daha önemli:44::18::18:
gayet güzel sonucun canım :KK34:

Bilemiyorum bacım, belki öyle olmuştur.
Ben iyiyim ablam, göbeğim de çıktı baya baya :KK1: :nazar:

cutem ne yapacaksın, akışına bırakacaksın, tamam gelsin deyip tepene çıkarma da. Çok özlediyse annenlere gelip görsün ve evine dönsün yüzsüz. İşin zor, arada kalmışsın kafan karışmış, Allah yardımcın olsun kuzum :KK43:

gayet güzel sonucun canım :KK34:

Oyle cnm.
isin komik tarafi kv isteyince anneme de geliyr zaten. Suan sadece numara yapiyr. Poh pohlanmak istiyr.

Gece bebegi emzirip yemek yiyrm. Bi baktim ki ellerim de ve kollarim da daha once hic gormedigim bi dökuntu olusmjs bile uzuntuden.

Oyle cnm.
isin komik tarafi kv isteyince anneme de geliyr zaten. Suan sadece numara yapiyr. Poh pohlanmak istiyr.

Gece bebegi emzirip yemek yiyrm. Bi baktim ki ellerim de ve kollarim da daha once hic gormedigim bi dökuntu olusmjs bile uzuntuden.

Hiççç pohpohlamayın, hakedecek en ufak birşey yapmadı, yapsaydı zaten derdim sana "cutem boşver, büyüklük sende kalsın" diye, ama dilim varmıyor yani:KK47:
Kıyamam üzüntüden neler oldu ya :KK43: Biraz da o üzülsün boşver:KK47:

Günaydın canlar

cute canim ne olur üzme kendini kv ne hali varsa görsün
yeter cektirdigi.biraz vurdumduymaz ol cok hassassin sen . hala ustune geliyr keyfinden mi kaliyrun annende sanki.

nukra cok sukur kv zede olmaktan kurtuldun uzak olsun senden.

eflaaaaal nerdesin canım merak efiyrm. dr a gidicektin.

Nasilsiniz kizlar bizim düğün yaklasti ya yoğunluk artti diktirdigim kiyafet olmadi hic kilo alirim diye bol yaptirdim e baktim 44 beden elbiseler normal oluyor bana kiyafet üstünden düşüyor :KK43: bi arkadaşa dedim gel dene olursa o alicak ben yeniden kiyafet bakicam yoruldugumda yanina kar kaldi:KK14:

Ama aksam guzel bi haber aldim tercih sonuclari aciklanmis İstanbul universitesi Tıbbi Dökumantasyon bolumunu kazanmisim:KK76:
Ehh çok prestijli bi bolum değil belki ama benim için güzel bi ggelişme :KK51:

Hiççç pohpohlamayın, hakedecek en ufak birşey yapmadı, yapsaydı zaten derdim sana "cutem boşver, büyüklük sende kalsın" diye, ama dilim varmıyor yani:KK47:
Kıyamam üzüntüden neler oldu ya :KK43: Biraz da o üzülsün boşver:KK47:

Günaydın canlar

yeter cektirdigi.biraz vurdumduymaz ol cok hassassin sen . hala ustune geliyr keyfinden mi kaliyrun annende sanki.

Saolun guzeller. Yapi meselesi iste. Degistiremiyrm kendimi. Keske elimde olsa da takmasam kafama. Hassas donemime denk gelmeseydi bu kadar uzulmezdim belki de.

Nasilsiniz kizlar bizim düğün yaklasti ya yoğunluk artti diktirdigim kiyafet olmadi hic kilo alirim diye bol yaptirdim e baktim 44 beden elbiseler normal oluyor bana kiyafet üstünden düşüyor :KK43: bi arkadaşa dedim gel dene olursa o alicak ben yeniden kiyafet bakicam yoruldugumda yanina kar kaldi:KK14:

Ama aksam guzel bi haber aldim tercih sonuclari aciklanmis İstanbul universitesi Tıbbi Dökumantasyon bolumunu kazanmisim:KK76:

Hayirli ugurlu olsun cnm.

Saolun guzeller. Yapi meselesi iste. Degistiremiyrm kendimi. Keske elimde olsa da takmasam kafama. Hassas donemime denk gelmeseydi bu kadar uzulmezdim belki de.

Hayirli ugurlu olsun cnm.

Saol cnm çok TSK ederim
Cutem herkes ayni şeyi demiş ama bencede takmamaya calis hatta benim gibi isi kafam yerinde değil yedim kafayi moduna gir dellen bulasamasin sana kimse
Bazen derdini anlatabilmek için isi hakket deliliğe vurmak lazim
Allah yardimcin olsun su doğumdan sonraki ilk 3-5 ayi sıkıntisiz geçirenyok galiba ama ikincide oöyle olmaz

Günaydın canlar

Canım eflal bugünlerde yoğunum, gelemeyebilirim merak etmeyin demişti.

Ayy çok sevindimmmm, hayırlı uğurlu olsun :KK16: Şimdi okullu mu oldun sen yaniii ne güzel yaa:KK52:

Masallah canim guzel guzel gelsin pasan benim.buyuk ihtimal genel anestezi ile sezeryan.olacak. Ben epilepai hastasiuim.normal dogum zor bi ihtimal olabilir ama risk alamam tamda doktorum boyle giderse emzirme doneminde ilacini azaltirim demisken

Kuzim sen mukafatini Allain jzni ile sahlikla kucaklayacaksi.n Rabbim bir daha.yasatmasin. Bu arada yukarda yazdim benim.buyuk ihtimal genel anestezi olacak tamamen uyumak beni kortuyor aklima bir suru olumsuz sey geliyor
canım hiç korkma..en basit rahim filminde bile genel anestezi veriyorlar. rabbim yanında olacak
Benim 3-4 gündür ayaklarim sismeye basladi ve anlatamam midem felaket yaniyor sanki benim pasa icerde ates yakmis bogazimi midemi yakiyor
sorma yaaaa bunca zaman reflüm olmasına rağmen hamilelikte beni zorlamadı şükür ama bu son zamanlarda delirmek üzereyim. gaviscon bile içtim bi kaç kez. bu yüzden sürekli ağzıma bir şeyler atıyorum kilo almak istemediğim halde. naneli sakız yutmuş gibiyiz. ben reflüye alışığım ama gebeliğin son denemlerindekii bi başka kızlar. zaten midem nerde onu bile anlamıyorum:)
Cutemm nasılsın...benimde Yusram gibi midem sanki çamaşır suyu içmiş gibi cayır cayır yanıyor midem doktor ilaç verdi denemedim henüz dediğin gibi benim bidik geçen haftaya kadar baş aşağı duruyordu dönmüş kafası midemdeymis ayaklar aşağıda kafası sıkıştırıyor demek ki
midende olduğu için daha çok yakar canım. inince azcık rahatlarsın.
Kızlar özledim sizleri yakında bende istediğim zaman yazabilecegim sizlere telefonum değişti sim kartim kirilinca kullanima hazır :)))
İnşaallah hepiniz iyisinizdir.Cutem geleyimde senin kV den cikarayim sinirimi benim kVde de bayramda bizde kalmak istiyormus çıldırmama az kaldı.kan değerlerim yukselmedi doktorum 5 tane kan serumu yazdı onları gidip yaptiriyorum serum kan değilde bende eksik olan kan vitaminleri mevcut ben ayakta duramıyorum kadın yakamdan düşmüyor ufff Rabbim anlayissiz kullarına anlayış insaf vicdan merhamet nasip etsin...
Hepinizi öpüyorum güzel yüreklerim isimlerinizi tek tek yazamadim ama hepinizi özledim ve takipteyim :)
Bu arada Teyzeleri Ahmet Asım 29 hafta2 günlük muayenesinde 1kilo 383gram çıktı iyi mi boyumuzda 38cm :)
maşallah ahmet asıma.
kan serumları işe yarayacak. 11 e çıksa rahatlarsın canım.
Adet günüm 27 gündür ilk gün 36.8 36.7 diye başladı şu an 19. Günüm 10.gunumde 36.4 oldu bu en düştüğü hala 36.7 ve söyle bir durum var benim ateş hep düşüktür özellikle adetgunlerimde hep yüksekti tam rakamları yazamıyorum şu an yanımda yok ama genel olarak hiç düşmedi bu neden olur ve Grip olmadım şimdiden teşekkürler hoşçakalın:2:
henüz bebek yorumu yapılmaz. tüm değerler lazım bize. siz not edin.
adette ateş yüksekten aşağı düşebilir bazen yuurtlamada iyice düşer sonra çıkar tekrar. ama genel olarak adet günü düşüktür bir önceki günden. tabloları incelemenizi öneririm.
Kizlar. Cok sukur 2 gundur ruzgar kendi kendine ilacsiz gaz ve kaka yapmayi basariyor. Allahimmmmm ne buyuk nimetmis. Gaz sancisindan 4 saat araliksiz 1 sn bile oturmadan kucagimda gezdirdigimi bilirim daha gecen hafta. Hic yatmayan kuzum, gaz gidince yatakta 2 saat yatip benimle ya da kendi kendine oyun oynamaya basladi :KK66:) :nazar:

Ben de toparliyorum bakalim. Bayramda esim evde. Onun icinde evime gidecegim :KK66: sonrasina bakacagiz artik.
ohhh hadi bakalım yusufcuk şu gaz ayarını yapsın sen de iyileşiceksin canım. bak gör 2 ay değil bir iki haftaya kendi evine gidiceksin.
haklısın canım Allah beterinden korusun ...

bu arada kızlarrr yaa dün gece 11 gibiydi yattım karnım pıt pıt yapıyordu sol tarafıma elimi koydum biraz parmak uçlarımı bastırdım :) ve oraya tekme attı kızımla ilk temasımız gerçekleşti çok heyecanlandım yaa Allahım herkese yaşatsınn :KK16:
maşallah kızına.. pıtırık:)
artık çok daha eyecanlı olucak pıt pıtlar sayesinde. ama her gün olmasını bekleme. kendini yeme neden olmadı diye. bir ka. haftaya düzene giricek.
merhaba kızlarrr çok uzun zamandır yazamadım
herşey üst üste geldiii
hepinizi özledim
çok sıkıntılı zor günler atlattım
bebeğim yanlış yere tutunmuş dış gebelikmiş malesef
günlerce hastanede yattım ve çok şükür ameliyatsız kurtuldum
çok zor günlerdi rabbim kimseye yaşatmasın:KK50::KK50:
bu kadar zor kavuştum ama malesef yine kismet değilmiş:KK50::KK50:
şimdi ne yapıcam nasıl bir yol izliycem hiç bilmiyorummm
tekrar tedavi stres bunları yaşayacak ne güç ne kuvvet görüyoyorum kendimde
dualarınızı eksik etmeyin kızlarrr:KK16::KK16:
sonrasında şehir değişikliği yaptık taşındım ve internetim dün bağlandı
sizler nasılsınız hepinizi çok özledimmmmmm
biraz geçmişte olanlara bakıyım
canım rabbbim yanında olsun yüzünü hep güldürsün.
s.a topikcanlar nasılsınızz :
nesdem nukram
cutemim eflalim
yusra erenim boranım
pnaryyım
misscatim
ayşegülüm azarim duham daha ismin hatrlıyamadıklarım k. bakmayın nasılsınız hepiniz canlarrr :KK16::KK16::KK16:
16:akşama kadir gecesi dualarımız kabul olur inşş kadir geceniz mubarek olsun hepinizin RABBİM kimsenin kucagını boş göbegini beşigini boş bırakmasın inşş RABBİM ellerimizi boş cevirmesin inşş :KK16:
canlar benim tabloma bakarmısınız karman çorman oldu neler oluyosa :26:gün aşırıyı bırakmadım ne olur ne olmaz diye :KK17:
http://www.fertilityfriend.com/home/498352
canım ölçümlerin sağlıklı olmadı senin bu ay. yumurtladıysan da anlayamadık.
acaba ben dogurcammiiii????:26::26::26:
hic bi belirti hic gelisme yok :KK37:
esim diyo hergun gobegin buyuyo sanki masallah diyo ee masallah da buyuyunce ben tirsiyorum ordan nasil cikicak diyerr:KK52::KK52::KK52: annem cok az inmis gobegin diyo uanlari hani kaburga ustleri inmis diyo..ama bilmiyorum resim yuklerim yorum yaparsiniz kizlar..
nazlı ferhan:)
40 ı doldur gelecek. erkekler azcık geç gelebilir.
hepimizin kadir gecesi hayırlı mübarek olsun dualarımdasınız inşalllaahhh.

dr a gittim elhamdulillah sonuç güzel ikili test. ama kanim artmasını beklemiyrdum da düşmesini beklemiyrdum 9 cikti ilac kullandim halde.troid de düşük ve sinirda dr dahileye gonderdi sagolsun dr cok iyiydi sinirda cikmis ama ilaca gerek yok gibi dedi yarin ku sonuca gore ilaç verecek ya da verniycek usg de baktılar şükür nodil falan yoktu.kan takviyesi yapalim defi drum ilaç yazdı
deyince grek gornemis o zaman bi ay donra bakakim dedi.
k.dogumda iceri bi girdim aman allahim devletteki şu gicik kari oraya gelmis gonul h. in odasında karşımda
ay nasil kotu oldum.hic ilgilenmiyo bi de ben senu bi yerden taniyrum diyo
:KK52::KK52: yaptigin rezillikten diyecektim de neyse devlette gelmiştim size dedim.kanim dokuz hanımefendi ikac yazmadan gönderiyor ciktiktan sonra tekrar gittim kan ilavi yazın dedim himm dusukmus yazayim diyo vitamin den istedim bu gebeler vit meraklusi ustiyrsan yazsyim dedi ve icemiycem elevt yazmış almadım.dr um müslüman ülkede yasiyruz hastalarıma soylemem gerekir diye elevt anlatyr ve isteyene başka ilac yazıyo
bu karı hala kendini devlette saniyo. allahim bi daha bu kadina dusurmesin.
insanın istemediği ot burnunun dibinde bitermiş.
gitme canım oraya. dr ların vicdansızına düşürmesin allah kimseyi.
kizlar ikili test iyi cikti sukurler olsuun.tek yazamiyorum ama resmini cekip aticam buraya bakar yorumlarsaniz sevinirim.ustteki msj neoldu anlamadim:KK53:
çok güzel canım ben hiç yaptırmadığım için bilemiyorum ama iyi çıktı denmesi yeterli. 3 lü 4 lü peşine düşme artık. gereksiz testler bunlar.
Sevgili kv :KK47: kocami aramis aglamis. Maglum dun aksam yazliktan donduler ya. Cute bizi istemiyor, aramaya gelemeye cekiniyorum, ucunuzu de cok ozledim demis.
Esim.de: ben size gitmeyin dedim.gittiniz. hem sizi neden istemesn ki..sadece annesine ihtiyac duyuyor demis.

Simdi canlar. Sekil A da goruldugu gibi ben torunu oglunu gostermeyen kotu gelin oldum. Cat kapi cikip gelen, surekli telle arayip sorguya ceken kv; bi yazliga gidip gelis de bunlari yapmadigini idda etti.oysa lohusaligimin 30 gunu benden cikmadi, annemi bi huzur vermedi, kocasi cogu zaman karsimda oturdu rahat ettirmedi, gelene beni sikayet etti kulagimla duydum ama inkar etti Allahtan kocamda kendi duymustu. Vs vs vs...uzatmayayim. ben ne yapayim simdi? Kafam corba.kocam arada kaldi. Hatta anasi agladi diye beni suclar gibi oldu ama aldim havasini. Kocam da demez mi ben kendimi yapayalniz degersiz hissediyrm diye. Allahim cildirmak uzereyim.
Sen adam gibi ana olsan ogluna aglayarak ortalik karistirana kadar; yavrum sucumuz ne soyle de telafi edelim dersin. Ne lohusaligimi bildim ne hastaligimi sayelerinde.
cutem vallaha tam dayaklık bu karı.
geldiğini nasıl da hissettririyor. sallama boşver. yaz geldi azdı bunlar iyice. sıcak vurdu bunları.

canım bölüm iş imkanı olarak geniş. hayırlı olsun.
elbise olmadı mı şimdi?

dokuzuncu ay cidden sormuş. inanın kendimi kaldıramıyorum. yaz gebesi olmak zaten çok zor yapış yapışım. hiç kokmayan ben kokuyorum kızlar. ekşi ekşi:) reflü insanın terini ekşitirmiş ender saraçtan duydum.

geceleri uyku yok. 7-8 kez tuvalate gidiyorum dönemiyorum çok ağır karnım. bacaklarımın arasına yastık koyuyorum. elim ayağım şişmişti hastanedeki serumlar ve ciğer geliştirici yüzünden şimdi yeni indi.

9.5 kilo almış görünüyorum kendi tartımda. yemek yaparken bile çok yoruluyorum.
midem zaten cadı kazanı gibi kaynıyo. iştahım da arttı iki gündür.

dokuzuncu ay cidden sormuş. inanın kendimi kaldıramıyorum. yaz gebesi olmak zaten çok zor yapış yapışım. hiç kokmayan ben kokuyorum kızlar. ekşi ekşi:) reflü insanın terini ekşitirmiş ender saraçtan duydum.

geceleri uyku yok. 7-8 kez tuvalate gidiyorum dönemiyorum çok ağır karnım. bacaklarımın arasına yastık koyuyorum. elim ayağım şişmişti hastanedeki serumlar ve ciğer geliştirici yüzünden şimdi yeni indi.

allah yardımcın olsun canım hayirlisiyla bi kurtulsaydin ins.istahin varken ye canim inan ben hic takmıycam kiloyu cute da gördük nasil olsa veriliyor kilolar. aşırıya kaçmadan yerim ben inş. zaten zayıfladim iyice zaten irsi olarak ablalariminda aman aman kiloları yok gebelikte de öyle. Sağlık olsun verilir o kilolar.

Ay sağol ya ,aslında Dr.da iyi dedi bende az netten bakiyim dedim ay kafam çorba oldu bisuru saçmalıklar yazıyordu.çok sagol

Mericem Rabbim bu günler hürmetine evlat hasretini dindirsin senin ve tüm evlat isteyen güzel yureklerin

sağol canım rabbim sanada bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah.:KK16::KK16:

canım hiç korkma..en basit rahim filminde bile genel anestezi veriyorlar. rabbim yanında olacak

sorma yaaaa bunca zaman reflüm olmasına rağmen hamilelikte beni zorlamadı şükür ama bu son zamanlarda delirmek üzereyim. gaviscon bile içtim bi kaç kez. bu yüzden sürekli ağzıma bir şeyler atıyorum kilo almak istemediğim halde. naneli sakız yutmuş gibiyiz. ben reflüye alışığım ama gebeliğin son denemlerindekii bi başka kızlar. zaten midem nerde onu bile anlamıyorum:)

midende olduğu için daha çok yakar canım. inince azcık rahatlarsın.

maşallah ahmet asıma.
kan serumları işe yarayacak. 11 e çıksa rahatlarsın canım.

henüz bebek yorumu yapılmaz. tüm değerler lazım bize. siz not edin.
adette ateş yüksekten aşağı düşebilir bazen yuurtlamada iyice düşer sonra çıkar tekrar. ama genel olarak adet günü düşüktür bir önceki günden. tabloları incelemenizi öneririm.

ohhh hadi bakalım yusufcuk şu gaz ayarını yapsın sen de iyileşiceksin canım. bak gör 2 ay değil bir iki haftaya kendi evine gidiceksin.

maşallah kızına.. pıtırık:)
artık çok daha eyecanlı olucak pıt pıtlar sayesinde. ama her gün olmasını bekleme. kendini yeme neden olmadı diye. bir ka. haftaya düzene giricek.

canım rabbbim yanında olsun yüzünü hep güldürsün.

canım ölçümlerin sağlıklı olmadı senin bu ay. yumurtladıysan da anlayamadık.

nazlı ferhan:)
40 ı doldur gelecek. erkekler azcık geç gelebilir.

insanın istemediği ot burnunun dibinde bitermiş.
gitme canım oraya. dr ların vicdansızına düşürmesin allah kimseyi.

çok güzel canım ben hiç yaptırmadığım için bilemiyorum ama iyi çıktı denmesi yeterli. 3 lü 4 lü peşine düşme artık. gereksiz testler bunlar.

cutem vallaha tam dayaklık bu karı.
geldiğini nasıl da hissettririyor. sallama boşver. yaz geldi azdı bunlar iyice. sıcak vurdu bunları.

canım bölüm iş imkanı olarak geniş. hayırlı olsun.
elbise olmadı mı şimdi?

sağol kuzum sende birsürü şey yaşamışsın çok geçmiş olsun.
rabbim dora bebeğde sanada sağlık sıhhat versin.
mutlu mesut yaşayın inşallah:KK16::KK16:

Kizlar. Cok sukur 2 gundur ruzgar kendi kendine ilacsiz gaz ve kaka yapmayi basariyor. Allahimmmmm ne buyuk nimetmis. Gaz sancisindan 4 saat araliksiz 1 sn bile oturmadan kucagimda gezdirdigimi bilirim daha gecen hafta. Hic yatmayan kuzum, gaz gidince yatakta 2 saat yatip benimle ya da kendi kendine oyun oynamaya basladi :KK66:) :nazar:

Ben de toparliyorum bakalim. Bayramda esim evde. Onun icinde evime gidecegim :KK66: sonrasina bakacagiz artik.
maşallah canım rüzgara çok daha iyi olur umarım
Sekerler. Foto ekledim. Siz bakinca silerim.

Azeri cnm. Senin kuzuyu goremedik daha..
göremedim
HAKLISIN CANIM KORMAMAK GEREKŞYOR O KUZU Bİ ŞEKİLDE ÇIKACAK BU ARADA ÇOK ŞÜKÜR MAŞALLAH KUZUMU DAHA BELİRGİN HİSSEDİYORUM
ve dediğin gibi hep midemde hissediyorum durtüyo iteliyor sağa sola geçiyor sanki :)

canım benim ya herkeste oluyomuş demek ki neyse bunlar olsun tyek sıkıntımız

maşallah annesi Ahmet Asıma sağlıkla kucakla
o kv e hala niye geliyor senin halin mi var bide destek olsa :KK47:

o testlerde iyi çıkacak Allah'ın izni ile rahatlayacak paşan canım evet zor ama Rabbim daha zorlarından korusun hamd olsun halimize

:nazar: maşallah canım hepsi geçecek inşallah mutlu olacaksınız hemde çok çok
amin canım
Banyo yapan herkese veririm ablam :KK9:
Bu sicakta ter kokusu almasin yavrum :KK24:

Masaallah size ablam ♥
Inan gaz derdi olmadiginda bir adim daha yaklasiyoruz miniklerimize...
Gazini nasil cikartirim derdi yok genelde uyanikken oyun oynamak istiyorlar gulucukler sacarak :nazar:
O zaman insan daha da farkina variyor anneligin guzelligini :KK16:
Tabi gazida olsa variyoruz yanlis anlasilma olmasin ama boyle uysal olduklarinda uffff tadindan yenmiyo :KK9:

Bende ekliyim ablam haklisin daha yok fotomuz ...
Koyuyorum nazar ayetlerini isterim ama bacilar yanlis anlamayin ne olur ben nazari cabuk ceken biriyimdir oglumda oyle....
göremedim fotoyu:KK43:
saol canım banada spinal daha mantıklı geldi hayırlısı olsun :)

alala neden öyle yaptılarki sende ikisinide uygulamışlar canım ama spinal daha iyi gibi sanki ..

kıyamam canım ya napıcaksın şuan mecbursun eşinin ailesi mükemmel buna şükür canım ... ya onlarda olmasaydı ....

maşallah paşana annesini üzmüyor :) :nazar:
öyle canım napalım
haklısın canım Allah beterinden korusun ...

bu arada kızlarrr yaa dün gece 11 gibiydi yattım karnım pıt pıt yapıyordu sol tarafıma elimi koydum biraz parmak uçlarımı bastırdım :) ve oraya tekme attı kızımla ilk temasımız gerçekleşti çok heyecanlandım yaa Allahım herkese yaşatsınn :KK16:
maşallah kızına canım:)
merhaba kızlarrr çok uzun zamandır yazamadım
herşey üst üste geldiii
hepinizi özledim
çok sıkıntılı zor günler atlattım
bebeğim yanlış yere tutunmuş dış gebelikmiş malesef
günlerce hastanede yattım ve çok şükür ameliyatsız kurtuldum
çok zor günlerdi rabbim kimseye yaşatmasın:KK50::KK50:
bu kadar zor kavuştum ama malesef yine kismet değilmiş:KK50::KK50:
şimdi ne yapıcam nasıl bir yol izliycem hiç bilmiyorummm
tekrar tedavi stres bunları yaşayacak ne güç ne kuvvet görüyoyorum kendimde
dualarınızı eksik etmeyin kızlarrr:KK16::KK16:
sonrasında şehir değişikliği yaptık taşındım ve internetim dün bağlandı
sizler nasılsınız hepinizi çok özledimmmmmm
biraz geçmişte olanlara bakıyım
canım benim yaşadıkların hiç kolay değil Rabbim güç kuvvet versin sana inşallah bir an önce atlatırsın sağlıklı bebeklerin olur
s.a topikcanlar nasılsınızz :
nesdem nukram
cutemim eflalim
yusra erenim boranım
pnaryyım
misscatim
ayşegülüm azarim duham daha ismin hatrlıyamadıklarım k. bakmayın nasılsınız hepiniz canlarrr :KK16::KK16::KK16:
16:akşama kadir gecesi dualarımız kabul olur inşş kadir geceniz mubarek olsun hepinizin RABBİM kimsenin kucagını boş göbegini beşigini boş bırakmasın inşş RABBİM ellerimizi boş cevirmesin inşş :KK16:
canlar benim tabloma bakarmısınız karman çorman oldu neler oluyosa :26:gün aşırıyı bırakmadım ne olur ne olmaz diye :KK17:
http://www.fertilityfriend.com/home/498352
canım yumurta yok
acaba ben dogurcammiiii????:26::26::26:
hic bi belirti hic gelisme yok :KK37:
esim diyo hergun gobegin buyuyo sanki masallah diyo ee masallah da buyuyunce ben tirsiyorum ordan nasil cikicak diyerr:KK52::KK52::KK52: annem cok az inmis gobegin diyo uanlari hani kaburga ustleri inmis diyo..ama bilmiyorum resim yuklerim yorum yaparsiniz kizlar..
doğurursun merek etme 41 haftaya tamamlayan var güzelim, foto açılmadı bende sorun var bugün yani pc de
hepimizin kadir gecesi hayırlı mübarek olsun dualarımdasınız inşalllaahhh.

dr a gittim elhamdulillah sonuç güzel ikili test. ama kanim artmasını beklemiyrdum da düşmesini beklemiyrdum 9 cikti ilac kullandim halde.troid de düşük ve sinirda dr dahileye gonderdi sagolsun dr cok iyiydi sinirda cikmis ama ilaca gerek yok gibi dedi yarin ku sonuca gore ilaç verecek ya da verniycek usg de baktılar şükür nodil falan yoktu.kan takviyesi yapalim defi drum ilaç yazdı
deyince grek gornemis o zaman bi ay donra bakakim dedi.
k.dogumda iceri bi girdim aman allahim devletteki şu gicik kari oraya gelmis gonul h. in odasında karşımda
ay nasil kotu oldum.hic ilgilenmiyo bi de ben senu bi yerden taniyrum diyo
:KK52::KK52: yaptigin rezillikten diyecektim de neyse devlette gelmiştim size dedim.kanim dokuz hanımefendi ikac yazmadan gönderiyor ciktiktan sonra tekrar gittim kan ilavi yazın dedim himm dusukmus yazayim diyo vitamin den istedim bu gebeler vit meraklusi ustiyrsan yazsyim dedi ve icemiycem elevt yazmış almadım.dr um müslüman ülkede yasiyruz hastalarıma soylemem gerekir diye elevt anlatyr ve isteyene başka ilac yazıyo
bu karı hala kendini devlette saniyo. allahim bi daha bu kadina dusurmesin.
ayy cins doktorlardan fenalık geldi dengesiz
merice kuzum hoşgeldin allah guc kuvvet sabir ve sonunda da hayırlı evlat nadip etsin ikiz ikiz inş.
her zaman dualarimdasiniz.

cute masalkah kuzuna artik büyüyr erkek adam oluyr masallah fotoyu da gordum cok tatli yaaa allah nazarlardan esirgesin.

azeri senin bebisi de gordum maşallah Barekallah allah nazarlardan esirgesin kocaman olmus.

eflalim dr a gidicekti ne yaptı aceba.

nukra canim masallah ahmet Asım da büyüdü yavaş yavaş gelmeye hazırlanıyor.
kansizlik cok zor canin srni çok iyi anlıyorum kendini zor idare edersin bi kv yle mi ugrasixan ins gelmez.
gittim canım yazıcam:)
kizlar ikili test iyi cikti sukurler olsuun.tek yazamiyorum ama resmini cekip aticam buraya bakar yorumlarsaniz sevinirim.ustteki msj neoldu anlamadim:KK53:
bilgim yok canım pek

ayyy ayyy ne biçim kadınmış cutem ne diyeceğimi şaşırıyorum artık Rabbim sana bolca sabır versin çekilmez bu kadın:KK47:
Kızlar kV gidiyor kızına bende kalamiyacak çok sagolun hepiniz desteğiniz ve dualariniz için dogurmama sayılı gun kalmış hanfendi daha yeni sormus ogluna bu kızın neyi varda bu kadar iğne serum kullanıyor demişss guuunaaayyydiiinnn dedim....
hadi gözün aydın canım:)
Günaydın canlar

canım annemlerdeydim yazamadım

canım bölümün gayet iyi iş imkanı var hayırlı olsun

canım çok yordu seni hamilelik az kaldı inşallah doğum sonrası sıkıntısız geçer

maşallah canım rüzgara çok daha iyi olur umarım

göremedim

amin canım

göremedim fotoyu:KK43:

öyle canım napalım

maşallah kızına canım:)

canım benim yaşadıkların hiç kolay değil Rabbim güç kuvvet versin sana inşallah bir an önce atlatırsın sağlıklı bebeklerin olur

canım yumurta yok

doğurursun merek etme 41 haftaya tamamlayan var güzelim, foto açılmadı bende sorun var bugün yani pc de

ayy cins doktorlardan fenalık geldi dengesiz

gittim canım yazıcam:)

bilgim yok canım pek

ayyy ayyy ne biçim kadınmış cutem ne diyeceğimi şaşırıyorum artık Rabbim sana bolca sabır versin çekilmez bu kadın:KK47:

hadi gözün aydın canım:)

canım annemlerdeydim yazamadım

canım bölümün gayet iyi iş imkanı var hayırlı olsun

canım çok yordu seni hamilelik az kaldı inşallah doğum sonrası sıkıntısız geçer

inşallah kuzummmm
ben heralde hiç anne olamıycam gibi hissediyorum canım artıkk
sende maşallah 4 aylık olmuşsun:nazar::nazar:
rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

merhaba kızlar ateş tablomu alta eklıyorum. ben pek anlamıyorum sız ne dusunuyorusunz? adetlerım duzensız 4 ay oldu yasmının bırakalı. tahmınmım 29 unda regl olmalıyım ancak tablo dun u gosterıo regl ıcın erken mı yumurtlamısım=? artı atesım regl olmadan once dusmelıyken yukselmıs sızce nedır bu durum :KK17:
$assd.png

Allah yardımcın olsun canım ya.
Ayy demeee ben de diyorum kocama benim kokum değişti diye, demek reflüdenmiş:KK53: Sürekli duşta yatasım var, kendimden tiksindim :KK43:

Ay sağol ya ,aslında Dr.da iyi dedi bende az netten bakiyim dedim ay kafam çorba oldu bisuru saçmalıklar yazıyordu.çok sagol
netten bakıp kafanı karıştırma, bunlar zaten olasılık belirten testler, kesin tanı değil, boşver akışına bırak canım :KK54: Bebişin sağlıklı sıhhatli doğacak :nazar:

X