Gebeliğe Hazırlık Ateş Ölçme Yöntemi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
eflalim hayırlı olsun oglun kuzucum :KK16:

kandiliniz mübarek olsun şekerler.. Allahım günahlardan arınmış olmayı nasip etsin cümlemize :KK16::KK16: hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin cümlemize:KK16::KK16:

Haklısın canım ne olursa olsun babam o benim:KK43: ama ben elini öpersem o haklı olduğunu düşünecek her zamanki gibi, sağol desteğin için şişirdim başınızı

başınızı şişirdim ne demek canım böyle sorunlar insan içine attıkça daha çok canını yakıyor
anlatmak rahatlamak iyi olur

eflalim hayırlı olsun oglun kuzucum :KK16:

kandiliniz mübarek olsun şekerler.. Allahım günahlardan arınmış olmayı nasip etsin cümlemize :KK16::KK16: hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin cümlemize:KK16::KK16:
sağol canım, amin
başınızı şişirdim ne demek canım böyle sorunlar insan içine attıkça daha çok canını yakıyor
anlatmak rahatlamak iyi olur

aynen canım yanıyor eşimde öğlen gitti öğlenece tuttum kendimi ağlamamak için şimdi patladım yeniden

haklısın canım eşim sağolsun çok destek oldu
ama o işe başlayınca yine bunalımlara girdim şimdi bende ihtiyaç duyuyorum bakalımm
Hayırlısı canım, Allah yardımcın olsun :KK54:

Sağol canım inşallah yardım eder dün o acıyla çok dua ettim çok canım yandı, artık görsün onların gerçek yüzünü tek dileğim bu, inşallah kardeşimin hayırlı işinde sıkıntı olmaz, kardeşimde ne oldu diye soruyor dün söylemedim sebep bu diye, nasıl söylüyüm abine yedirdi haksız yere hepimizin hakkını şimdi de senin düğüne masraf yapmak istemiyor diye, çocuk düşman olur, önünde sonunda çıkar açığa o zaman ne yaparız bilmem:KK43: 6 kardeşiz beşimiz ayrıyız dış kapının mandalıyız, o abim neler etti babama 3. sayfa haberi olacak şeyler ama hala ona karısına çocuklarına yediriyor neymiş bu bakmazsa boşanırlarmış çocuklar ortada kalırmış rezillik çıkarmış!! abim 41 yaşında ya 41!!!
Kimi yaşlansa da sorumluluk sahibi olamaz. Abinin o durumda olmasına sebep de babanın onu öyle şımartarak yetiştirmesidir. Mana bulmuyorum, bizim de evlatlarımız olacak, ama erkek çocuğa aşırı kol kanat germemek, bir de hak yememek evlat ayırmamak gerekir... Rabbim bu vicdanı babanın göğsüne versin inşallah tez vakitte

Hayırlısı canım, Allah yardımcın olsun :KK54:

Kimi yaşlansa da sorumluluk sahibi olamaz. Abinin o durumda olmasına sebep de babanın onu öyle şımartarak yetiştirmesidir. Mana bulmuyorum, bizim de evlatlarımız olacak, ama erkek çocuğa aşırı kol kanat germemek, bir de hak yememek evlat ayırmamak gerekir... Rabbim bu vicdanı babanın göğsüne versin inşallah tez vakitte
ah canım bende hep diyorum acaba bende mi evlat ayrımı yapıcam sırf bu yüzden acaba tek çocuk mu olsa dediğim oldu, benim gözlemlediğim her aile yapıyor bunu istisnalar vardır tabi ama yapıyorlar maalesef, benim derdim para pul değil sevgi ilgi, ne arar ne sorar bir kere aradı oğlumun hastalığında annemden alıyormuş bilgi!! Ama iş abimin çocuklarına gelince hemen arar hastaneye götürür, daha dün yaptı abimin kızı parmağını incitmiş hemen gelinle hastaneye götürdü, benim ablamda iki çocuğuyla gider annemlere akşamın bir vakti kızım dur seni bırakıyım demez otobüsle gönderir!! Evleride merkeze çok uzak, hiç umudum yokta o vicdan konusunda inşallah olur

ah canım bende hep diyorum acaba bende mi evlat ayrımı yapıcam sırf bu yüzden acaba tek çocuk mu olsa dediğim oldu, benim gözlemlediğim her aile yapıyor bunu istisnalar vardır tabi ama yapıyorlar maalesef, benim derdim para pul değil sevgi ilgi, ne arar ne sorar bir kere aradı oğlumun hastalığında annemden alıyormuş bilgi!! Ama iş abimin çocuklarına gelince hemen arar hastaneye götürür, daha dün yaptı abimin kızı parmağını incitmiş hemen gelinle hastaneye götürdü, benim ablamda iki çocuğuyla gider annemlere akşamın bir vakti kızım dur seni bırakıyım demez otobüsle gönderir!! Evleride merkeze çok uzak, hiç umudum yokta o vicdan konusunda inşallah olur
yok canım ya biz yapmayız yapamayız bence. Allah yaptırtmasın fırsat vermesin inşallah.

kuzum seninde kadir gecen mübarek olsun:KK16::KK16:
rabbim dualarımızı kabul etsin:KK16::KK16:
özelden yazamadım sana msj kutun doluymuşş
boşaltırmısın

Kuuzuuumm sen burda mısıınnnn :KK53::KK53:
Ayy gözümden kaçmışş,çok sık giremiyorum..
Hemen boşaltıyorum mesaj kutumuu.
Çok merak ettim seniiii:KK16::KK16:

Canım eflal bugünlerde yoğunum, gelemeyebilirim merak etmeyin demişti.

Ayy çok sevindimmmm, hayırlı uğurlu olsun :KK16: Şimdi okullu mu oldun sen yaniii ne güzel yaa:KK52:
Aynen cnm sifirdan buralara gelmek çok mutlu ediyor beni kendimi kendime kanitlamisim gibi hissediyorum:KK1:
canım hiç korkma..en basit rahim filminde bile genel anestezi veriyorlar. rabbim yanında olacak

sorma yaaaa bunca zaman reflüm olmasına rağmen hamilelikte beni zorlamadı şükür ama bu son zamanlarda delirmek üzereyim. gaviscon bile içtim bi kaç kez. bu yüzden sürekli ağzıma bir şeyler atıyorum kilo almak istemediğim halde. naneli sakız yutmuş gibiyiz. ben reflüye alışığım ama gebeliğin son denemlerindekii bi başka kızlar. zaten midem nerde onu bile anlamıyorum:)

midende olduğu için daha çok yakar canım. inince azcık rahatlarsın.

maşallah ahmet asıma.
kan serumları işe yarayacak. 11 e çıksa rahatlarsın canım.

henüz bebek yorumu yapılmaz. tüm değerler lazım bize. siz not edin.
adette ateş yüksekten aşağı düşebilir bazen yuurtlamada iyice düşer sonra çıkar tekrar. ama genel olarak adet günü düşüktür bir önceki günden. tabloları incelemenizi öneririm.

ohhh hadi bakalım yusufcuk şu gaz ayarını yapsın sen de iyileşiceksin canım. bak gör 2 ay değil bir iki haftaya kendi evine gidiceksin.

maşallah kızına.. pıtırık:)
artık çok daha eyecanlı olucak pıt pıtlar sayesinde. ama her gün olmasını bekleme. kendini yeme neden olmadı diye. bir ka. haftaya düzene giricek.

canım rabbbim yanında olsun yüzünü hep güldürsün.

canım ölçümlerin sağlıklı olmadı senin bu ay. yumurtladıysan da anlayamadık.

nazlı ferhan:)
40 ı doldur gelecek. erkekler azcık geç gelebilir.

insanın istemediği ot burnunun dibinde bitermiş.
gitme canım oraya. dr ların vicdansızına düşürmesin allah kimseyi.

çok güzel canım ben hiç yaptırmadığım için bilemiyorum ama iyi çıktı denmesi yeterli. 3 lü 4 lü peşine düşme artık. gereksiz testler bunlar.

cutem vallaha tam dayaklık bu karı.
geldiğini nasıl da hissettririyor. sallama boşver. yaz geldi azdı bunlar iyice. sıcak vurdu bunları.

canım bölüm iş imkanı olarak geniş. hayırlı olsun.
elbise olmadı mı şimdi?
Elbise olmadi onu bi arkadaşa sattim :KK1::KK1:
Gittim güzel bi takim yaptim bugün oldu çoksukurr
Okul iiçin de TSK ederim cnm
maşallah canım rüzgara çok daha iyi olur umarım

göremedim

amin canım

göremedim fotoyu:KK43:

öyle canım napalım

maşallah kızına canım:)

canım benim yaşadıkların hiç kolay değil Rabbim güç kuvvet versin sana inşallah bir an önce atlatırsın sağlıklı bebeklerin olur

canım yumurta yok

doğurursun merek etme 41 haftaya tamamlayan var güzelim, foto açılmadı bende sorun var bugün yani pc de

ayy cins doktorlardan fenalık geldi dengesiz

gittim canım yazıcam:)

bilgim yok canım pek

ayyy ayyy ne biçim kadınmış cutem ne diyeceğimi şaşırıyorum artık Rabbim sana bolca sabır versin çekilmez bu kadın:KK47:

hadi gözün aydın canım:)

canım annemlerdeydim yazamadım

canım bölümün gayet iyi iş imkanı var hayırlı olsun

canım çok yordu seni hamilelik az kaldı inşallah doğum sonrası sıkıntısız geçer
Saol cnm çok TSK ederim
Selam kızlar dün gittim doktora, bebeğim maşallah iyi hareket ediyordu , pipilim geliyormuş:)) dr çok şakacı olduğu için kesin mi anlamadım:KK52: iyice baktı kuzuma yüzünün fotosunu çekti bak aynı sen diyor:KK1: göbek adını benim adım koy dedi:KK1: üçlü testi de emrivakiyle yaptırdı neyse saldım artık:) kasılmaları söyledim proluton depot yazdı iki tane zaten iki tane de benim vardı vurunmaya devam edicem, decavit yazmadı, zaten vicium diye bir ilaç yazmıştı bu seferde balık yağı ve gyno ferro sanol yazdı, magnezyum zaten vardı, 4 tane ilacım var:KK52: boyu posu kilosu maşallah iyi kuzumun yani eymenimin:)) birde idrar tahlili verdim kasılmam için.

Dün annemlere geçtim ordan o yüzden yazamadım, gitmez olsaydım kızlar o kadar üzgünüm ki tarifi yok, babamla çok ciddi tartıştık sebep gelinimiz, gelinimizle küsüz biz abimlede haliyle, yıllarca kan kusturdu bize ama benim babam içten içe hep onu sevdi haklı buldu artık ne okuyup üflediyse, ablamlar tatil için babamlardaydı onların burundan getiriyordu sebep gelinimiz ve onun çocukları yeğenlerim bile diyemiyorum çünkü bize düşmanlar:KK43:( ablamlara yaptığı çok zoruma gidiyordu babamın zaten bizi dışlayıp gelinimizi sevmeside çok zoruma gidiyordu akşam patladım çok kötü tartıştık hem de çok kötü, sinirden ağlıyrom eşim yoktu teravihdeydi kadir gecesi olduğu için uzak yere gitmişti, gelip beni alması için iki saat beklemem gerekti, öyle zoruma gitti ki, elin kızı kendi öz kızlarında değerli çok zoruma diyor, babamın yanına daha gidemem çünkü siz suçlumuyşsunuz onun suçu yokmuş dedi bize, şok olduk, konuyu yazsam çok uzun kızlar 18 senenin birikimi kısaca tek bir yerini söylüyüm abim onun yüzünden bizlere ağza alınmayacak sözler söyleyip bıçak çekmiş bir insan başka bir şey yazmama gerek yok sanırım..... Çok kötüyüm şimdi ablamlar gitmek istiyorlar gidemiyorlar kardeşimin nişanı olacak çocuğa kız istenecek sevdiği kızı yani, mevzuda ondan çıktı babam yıllarca abim olacak o adama yedirdi yedirdi parayı şimdi kardeşime gelince çok masraf yapamazmış biye birikim yapsaymış, inanamıyorum haksızlığa dayanamıyorum, diğeri hala babamın parasın yiyor ama kardeşim liseden beri hem okuyup hem çalıştığı halde babama yaranamıyor...Eşimin haberi yok nasıl söylüycem babam beni ağlattı kovmaktan beter etti diye, bayram var asla gitmem ama eşime ne diyeceğim ben kızlar neden gitmiyorsun diyecek:KK43::KK43: Söylesem bunu bana karşı en ufak sorunda koz olarak kullanırsa napıcam, babamız var ama biz dört kız kardeş babasısız, canım annem her gün onun kahrını çekiyor kadına yapmadığı eziyet yok, söz konusu gelini ve ondan olan torunları olunca ortalığı yıkıyor onlara her türlü masrafı yapıyor....
Cnm bebeğine çoksevindim kiz iicimizde kaldi bizim
:KK1:
Baban içinuuzuldum cnm eşine bişe deme. Boşver

Sanada hayırlı kandiller kuzumm Rabbim gönül isteklerini biran önce yaşamanı nasip etsin hayırlısı ile...
Amiin Nukraa'mm,Rabbim bizim için uygun gördüğünü,hayırlısıyla nasip etsinn,cümlemize hayırlı ömürler versin inşallahh :KK16: Sen nasılsın canımm,nasıl geçiyo gebeliğinn??
Nasilsiniz kizlar bizim düğün yaklasti ya yoğunluk artti diktirdigim kiyafet olmadi hic kilo alirim diye bol yaptirdim e baktim 44 beden elbiseler normal oluyor bana kiyafet üstünden düşüyor :KK43: bi arkadaşa dedim gel dene olursa o alicak ben yeniden kiyafet bakicam yoruldugumda yanina kar kaldi:KK14:

Ama aksam guzel bi haber aldim tercih sonuclari aciklanmis İstanbul universitesi Tıbbi Dökumantasyon bolumunu kazanmisim:KK76:
Ehh çok prestijli bi bolum değil belki ama benim için güzel bi ggelişme :KK51:
Vaayy tebrik ederim Missy'ciim,helal olsun sana :KK34: Eee öğrenci olcan şimdii hee:KK34: Hadi hayırlısıı:KK16::KK16:
dokuzuncu ay cidden sormuş. inanın kendimi kaldıramıyorum. yaz gebesi olmak zaten çok zor yapış yapışım. hiç kokmayan ben kokuyorum kızlar. ekşi ekşi:) reflü insanın terini ekşitirmiş ender saraçtan duydum.

geceleri uyku yok. 7-8 kez tuvalate gidiyorum dönemiyorum çok ağır karnım. bacaklarımın arasına yastık koyuyorum. elim ayağım şişmişti hastanedeki serumlar ve ciğer geliştirici yüzünden şimdi yeni indi.

9.5 kilo almış görünüyorum kendi tartımda. yemek yaparken bile çok yoruluyorum.
midem zaten cadı kazanı gibi kaynıyo. iştahım da arttı iki gündür.
Kuzuumm,bişi sorcam.son aylardasın ya,annen yada kayınvaliden gelmiyo mu yanına ?
Selam kızlar dün gittim doktora, bebeğim maşallah iyi hareket ediyordu , pipilim geliyormuş:)) dr çok şakacı olduğu için kesin mi anlamadım:KK52: iyice baktı kuzuma yüzünün fotosunu çekti bak aynı sen diyor:KK1: göbek adını benim adım koy dedi:KK1: üçlü testi de emrivakiyle yaptırdı neyse saldım artık:) kasılmaları söyledim proluton depot yazdı iki tane zaten iki tane de benim vardı vurunmaya devam edicem, decavit yazmadı, zaten vicium diye bir ilaç yazmıştı bu seferde balık yağı ve gyno ferro sanol yazdı, magnezyum zaten vardı, 4 tane ilacım var:KK52: boyu posu kilosu maşallah iyi kuzumun yani eymenimin:)) birde idrar tahlili verdim kasılmam için.

Dün annemlere geçtim ordan o yüzden yazamadım, gitmez olsaydım kızlar o kadar üzgünüm ki tarifi yok, babamla çok ciddi tartıştık sebep gelinimiz, gelinimizle küsüz biz abimlede haliyle, yıllarca kan kusturdu bize ama benim babam içten içe hep onu sevdi haklı buldu artık ne okuyup üflediyse, ablamlar tatil için babamlardaydı onların burundan getiriyordu sebep gelinimiz ve onun çocukları yeğenlerim bile diyemiyorum çünkü bize düşmanlar:KK43:( ablamlara yaptığı çok zoruma gidiyordu babamın zaten bizi dışlayıp gelinimizi sevmeside çok zoruma gidiyordu akşam patladım çok kötü tartıştık hem de çok kötü, sinirden ağlıyrom eşim yoktu teravihdeydi kadir gecesi olduğu için uzak yere gitmişti, gelip beni alması için iki saat beklemem gerekti, öyle zoruma gitti ki, elin kızı kendi öz kızlarında değerli çok zoruma diyor, babamın yanına daha gidemem çünkü siz suçlumuyşsunuz onun suçu yokmuş dedi bize, şok olduk, konuyu yazsam çok uzun kızlar 18 senenin birikimi kısaca tek bir yerini söylüyüm abim onun yüzünden bizlere ağza alınmayacak sözler söyleyip bıçak çekmiş bir insan başka bir şey yazmama gerek yok sanırım..... Çok kötüyüm şimdi ablamlar gitmek istiyorlar gidemiyorlar kardeşimin nişanı olacak çocuğa kız istenecek sevdiği kızı yani, mevzuda ondan çıktı babam yıllarca abim olacak o adama yedirdi yedirdi parayı şimdi kardeşime gelince çok masraf yapamazmış biye birikim yapsaymış, inanamıyorum haksızlığa dayanamıyorum, diğeri hala babamın parasın yiyor ama kardeşim liseden beri hem okuyup hem çalıştığı halde babama yaranamıyor...Eşimin haberi yok nasıl söylüycem babam beni ağlattı kovmaktan beter etti diye, bayram var asla gitmem ama eşime ne diyeceğim ben kızlar neden gitmiyorsun diyecek:KK43::KK43: Söylesem bunu bana karşı en ufak sorunda koz olarak kullanırsa napıcam, babamız var ama biz dört kız kardeş babasısız, canım annem her gün onun kahrını çekiyor kadına yapmadığı eziyet yok, söz konusu gelini ve ondan olan torunları olunca ortalığı yıkıyor onlara her türlü masrafı yapıyor....

Efloşuumm hükümet kadın olcaksın hee,2 tane aslan gibi oğlanlaarr oohh,sırtın yere gelmez :KK34:
Babanla olan problemini çok çok iyi anlayabiliyorum.Benim babam da daha geçenlerde burdaydı,amcamın kızı beni aramış da açmamışım diye bi ton laf ettti bana.Yaa dedimm yemin ederim telefonum çalmadı,aramadı.Kayıtlara baktım yok,çıkmadı.Babam'ın ettiği lafa bak ''Koskoca kadın yalan mı söylüyo ''
''Eee dedimm ben de koskoca kadınım,ben mi yalan söylüyorum ''....Ve dahası..Yani kırgın ayrıldık..Evladını karşısına alabiliyo yeğenleri içinn..Benimki de yeğen aşığı :KK1:
Amaann Eflaliimmm,anlatcak o kadar çok şey var kiii....

dokuzuncu ay cidden sormuş. inanın kendimi kaldıramıyorum. yaz gebesi olmak zaten çok zor yapış yapışım. hiç kokmayan ben kokuyorum kızlar. ekşi ekşi:) reflü insanın terini ekşitirmiş ender saraçtan duydum.

geceleri uyku yok. 7-8 kez tuvalate gidiyorum dönemiyorum çok ağır karnım. bacaklarımın arasına yastık koyuyorum. elim ayağım şişmişti hastanedeki serumlar ve ciğer geliştirici yüzünden şimdi yeni indi.

9.5 kilo almış görünüyorum kendi tartımda. yemek yaparken bile çok yoruluyorum.
midem zaten cadı kazanı gibi kaynıyo. iştahım da arttı iki gündür.
Az kaldi yavrum. Bunlar bitecek yeni sirinlikler baslayacak :KK66:) kilo alisin da super cnm. Dogum sonrasi gece yemegi unutma sakin.

maşallah canım rüzgara çok daha iyi olur umarım

göremedim

amin canım

göremedim fotoyu:KK43:

öyle canım napalım

maşallah kızına canım:)

canım benim yaşadıkların hiç kolay değil Rabbim güç kuvvet versin sana inşallah bir an önce atlatırsın sağlıklı bebeklerin olur

canım yumurta yok

doğurursun merek etme 41 haftaya tamamlayan var güzelim, foto açılmadı bende sorun var bugün yani pc de

ayy cins doktorlardan fenalık geldi dengesiz

gittim canım yazıcam:)

bilgim yok canım pek

ayyy ayyy ne biçim kadınmış cutem ne diyeceğimi şaşırıyorum artık Rabbim sana bolca sabır versin çekilmez bu kadın:KK47:

hadi gözün aydın canım:)

canım annemlerdeydim yazamadım

canım bölümün gayet iyi iş imkanı var hayırlı olsun

canım çok yordu seni hamilelik az kaldı inşallah doğum sonrası sıkıntısız geçer
Kaldirdim yavrum fotolari dun aksam.

Ben bildimmmmm :KK66: bastan erkek demistim. Allahim anali babali adiyla yasatsin eymen beyi. Ismini kim secti merak ettim. Ayrica akilli bidik ne diyr bu ise. Biraz detay alalim eflalim.

canim. Babanla yasananlara uzuldum. Kardesin kardese dusmesi de kotu birsey. Allah cikis yolu gostersin.
bayramda gitmesen annenin boynu bukuk kalir. Gitsen senin sinirin bozulacak. Suan karar verme o gun icinden geleni yap canim.

slm kızlar bugun dra gıttım kalp carpıntısı sıkıntısıyla kan sulandırıcı ıgnede kullanıyorum bır sıkıntımı var dedım testler yapıldı cok sukur herseyımız guzel bebegıde gordum bugun 9 + 5 olması lazım ama 10 + 2 cıktı normalmıs boyle benım gıbı carpıntı yasayan oldumu ?
Bende kan sulandirici kullandim cnm. Carpinti ondan kaynakli degil. Ben de yasadim carpinti ama gebelik kaynakli oluyor merak etme.

yok canım ya biz yapmayız yapamayız bence. Allah yaptırtmasın fırsat vermesin inşallah.
inşallah balım amin
Aynen cnm sifirdan buralara gelmek çok mutlu ediyor beni kendimi kendime kanitlamisim gibi hissediyorum:KK1:

Elbise olmadi onu bi arkadaşa sattim :KK1::KK1:
Gittim güzel bi takim yaptim bugün oldu çoksukurr
Okul iiçin de TSK ederim cnm

Saol cnm çok TSK ederim

Cnm bebeğine çoksevindim kiz iicimizde kaldi bizim
:KK1:
Baban içinuuzuldum cnm eşine bişe deme. Boşver
olsun canım ya iki erkek de arkadaş oluyor ben sevindim açıkçası:) zaten oğlumda erkek istiyordu kızlarla hiç anlaşamıyor:) demiycem canım şimdilik sadece bayramı nasıl atlatıcam bilemiyorum eşim hemen anlar halimden
Amiin Nukraa'mm,Rabbim bizim için uygun gördüğünü,hayırlısıyla nasip etsinn,cümlemize hayırlı ömürler versin inşallahh :KK16: Sen nasılsın canımm,nasıl geçiyo gebeliğinn??

Vaayy tebrik ederim Missy'ciim,helal olsun sana :KK34: Eee öğrenci olcan şimdii hee:KK34: Hadi hayırlısıı:KK16::KK16:

Kuzuumm,bişi sorcam.son aylardasın ya,annen yada kayınvaliden gelmiyo mu yanına ?

Efloşuumm hükümet kadın olcaksın hee,2 tane aslan gibi oğlanlaarr oohh,sırtın yere gelmez :KK34:
Babanla olan problemini çok çok iyi anlayabiliyorum.Benim babam da daha geçenlerde burdaydı,amcamın kızı beni aramış da açmamışım diye bi ton laf ettti bana.Yaa dedimm yemin ederim telefonum çalmadı,aramadı.Kayıtlara baktım yok,çıkmadı.Babam'ın ettiği lafa bak ''Koskoca kadın yalan mı söylüyo ''
''Eee dedimm ben de koskoca kadınım,ben mi yalan söylüyorum ''....Ve dahası..Yani kırgın ayrıldık..Evladını karşısına alabiliyo yeğenleri içinn..Benimki de yeğen aşığı :KK1:

he he hükümet gibi kadın iyiymiş kız :KK1: darısı sana olsun canım tez vakitte ama sana prenses yakışır nedense:)

ah canım ah niye böyle bizim babalarımız çok üzülüyorum öyle zoruma gidiyor ki, annem sabah aradı ağrın falan var mı diyor kadın korktu bebeğe bir şey olacak diye çünkü çok ağladım, neyse ki anneme tavır yapmamış bizimle olan sıkıntısının acısını bile annemden çıkarıyor çünkü, ablam pişman diyor pişman olmasa küser konuşmaz birde!! ablama dedim pişman olsa da gelmiycem diye o da zaten o senin kapına gelen kadar gelme anlasın artık diyor

senin babanın yaptığınıda yapıyor babam canım amcam konusunda ama amcamdan darbeyi yedi anladı sonunda:KK47: sende anlat kuzum buraya yazınca rahatladım biraz, eşimden saklamakta tuhaf geliyor

Az kaldi yavrum. Bunlar bitecek yeni sirinlikler baslayacak :KK66:) kilo alisin da super cnm. Dogum sonrasi gece yemegi unutma sakin.

Ben bildimmmmm :KK66: bastan erkek demistim. Allahim anali babali adiyla yasatsin eymen beyi. Ismini kim secti merak ettim. Ayrica akilli bidik ne diyr bu ise. Biraz detay alalim eflalim.

canim. Babanla yasananlara uzuldum. Kardesin kardese dusmesi de kotu birsey. Allah cikis yolu gostersin.
bayramda gitmesen annenin boynu bukuk kalir. Gitsen senin sinirin bozulacak. Suan karar verme o gun icinden geleni yap canim.

Bende kan sulandirici kullandim cnm. Carpinti ondan kaynakli degil. Ben de yasadim carpinti ama gebelik kaynakli oluyor merak etme.

evet canım sen de nesdoşda erkek demiştiniz, rüyam çıkmadı:)) ama bak rüyamda önce pipiydi sonra pıtığa dönüşüyordu:KK1: hala kız hissediyorum komik yani:KK1:

eymeni ben istiyorum canım oğlumuda ben koymuştum ama emir koyduğuma pişman oldum çok güzel emir veriyor:KK1: emir ensar adı, yardım eden bir yönetici olsun diye koymuştum:) oğlum henüz bilmiyor daha erken 6. ayda söylemeyi düşünüyorum ama her gün alıştırma yapıyoruz kardeşin olursa şunu yaparsınız falan diye o da ne diyor biliyormusun ben emreyle oynarım anne:)) adı emre olacakmış:) detaylar böyle canım eşim sevindi erkek istiyordu hadi gözün aydın eymenimiz geliyor dedim:) hemen babasına söylemiş o da herkesi aramış sanki ilk torun:KK1: ablamlar olmaz kız olacaktı dediler:) napıyım canım erkek işte dedim:) annem ben biliyordum arpalı buğdaylı seninki dedi o ne demek diyeceksin:) bir kız bir erkek olunca arpalı buğdaylı doğurmuş oluyormuşsun, bundan önce ki düşen kızdı anneme göre:KK1:

babam için sağol canım hem de çok kötü bir tane kötü evlat herkesi huzursuz etmeye yetiyor

varsa elbet çıkar normal testlerde, korkunun ecele faydası yok, ya hamilesin ya değilsin başka ihtimal de yok. Tablon biraz garip geldi, son gün yükselmesi de garip geldi o yüzden sordum test yaptın mı diye.. Düzenli ölçtün mü, saatlerine dikkat ettin mi?

evet duzenlı olctum sabah 7 de yataktan kalkmadan olctum.bu 2. ates takıbı ayım. ılk ay vajınal olcmustum sımdı oral.2sını kıyaslayınca beana gore vajınal olcum daha garantı gıbı gelıo.
En sagliklisi vajinal olcumdur. Ama hepimiz yapamadigimiz icin dil altindan olcuyrz.

haklısın, zor şeyler yaşadıkların :KK43: Daha önce de söyledim ama bence en doğru hareket şu günlerde bir psikolog ile görüşmen destek alman. Daha kolay atlatırsın canım. Zaman biraz daha hızlanır senin için.

Off off olmaz mı, çok çarpıntı yaşadım ben. Bir de ödemlerim olunca doktor kardiyolojiye gönderdi. Holter takıldı fln, ama normal çıktı herşey. Gebeliğe bağlı çarpıntı dedi. Bir de kalp kapakçığımda sarkma ve kalınlaşma olduğu için çarpıntıyı normal insanlardan daha fazla hissedermişim. Ödemim ayaklarımda ve ellerimde. Ama bacaklarına tibia bölgesine çıkarsa, bir de tansiyonun yükselirse mutlaka haberim olsun dedi kardiyolog.
Cnm. Benim de mitral kapakcikta kalinlasma var. Bu kadar benzerlik pes :KK66:
Keske hastalikta benzemeseymisiz.

maşallah bebeğine, kansızlık çarpıntı yapabiliyor

sorma canım dr benden baskın çıktı:KK52: adama yok diyorum hayır yapılacak diyor:KK52:

Canım küslük olmaz evet ama çok ciddi tartıştık ayrıntılı yazamıyorum ayrıntılı yazsam ağzınız açık kalır yıllarca onlar yüzünden bize düşman oldu, ben senin kızınım o değil bizim babamızsın dedim daha ne diyeyim, daha gelmem kapına dedim kovmaktan beter ediyorsun dedim gelme dedi zaten:KK43:( biz düşmanın değiliz senin evlatlarınız dedim, o kadının adı geçince gözü dönüyor her şeye onu katıyormuşuz artık nasıl bir mantıksa!! Hep kendimi avuttum olsun babam dedim ne babalar var dedim sevgisizliğini ilgisizliğini sineye çektim ama düşman gibi görmesine ve haksızlık yapmasına dayanamıyorum artık, kp öyle bir yavrum der ki bana , kendi babam hiç öyle demedi...
Kiyamam ben sana.

haklısın canım eşim sağolsun çok destek oldu
ama o işe başlayınca yine bunalımlara girdim şimdi bende ihtiyaç duyuyorum bakalımm
Cnm. Profesyonel yardim al lutfen. Dinlen cnm. Inan gelecek mucizen.

evet canım sen de nesdoşda erkek demiştiniz, rüyam çıkmadı:)) ama bak rüyamda önce pipiydi sonra pıtığa dönüşüyordu:KK1: hala kız hissediyorum komik yani:KK1:

eymeni ben istiyorum canım oğlumuda ben koymuştum ama emir koyduğuma pişman oldum çok güzel emir veriyor:KK1: emir ensar adı, yardım eden bir yönetici olsun diye koymuştum:) oğlum henüz bilmiyor daha erken 6. ayda söylemeyi düşünüyorum ama her gün alıştırma yapıyoruz kardeşin olursa şunu yaparsınız falan diye o da ne diyor biliyormusun ben emreyle oynarım anne:)) adı emre olacakmış:) detaylar böyle canım eşim sevindi erkek istiyordu hadi gözün aydın eymenimiz geliyor dedim:) hemen babasına söylemiş o da herkesi aramış sanki ilk torun:KK1: ablamlar olmaz kız olacaktı dediler:) napıyım canım erkek işte dedim:) annem ben biliyordum arpalı buğdaylı seninki dedi o ne demek diyeceksin:) bir kız bir erkek olunca arpalı buğdaylı doğurmuş oluyormuşsun, bundan önce ki düşen kızdı anneme göre:KK1:

babam için sağol canım hem de çok kötü bir tane kötü evlat herkesi huzursuz etmeye yetiyor
Severim ben o emir beyi. Akilli bidigim. Subyan bilmis erkek gelecegini. Birbirlerine simsiki bagli abi kardes olsunlar insallah.

Severim ben o emir beyi. Akilli bidigim. Subyan bilmis erkek gelecegini. Birbirlerine simsiki bagli abi kardes olsunlar insallah.

amin canım inşallah öyle olurlar elimden geleni yapıcam benim evladım demesin annem babam ayrım yapıyor diye

inşallah balım amin

olsun canım ya iki erkek de arkadaş oluyor ben sevindim açıkçası:) zaten oğlumda erkek istiyordu kızlarla hiç anlaşamıyor:) demiycem canım şimdilik sadece bayramı nasıl atlatıcam bilemiyorum eşim hemen anlar halimden

he he hükümet gibi kadın iyiymiş kız :KK1: darısı sana olsun canım tez vakitte ama sana prenses yakışır nedense:)

ah canım ah niye böyle bizim babalarımız çok üzülüyorum öyle zoruma gidiyor ki, annem sabah aradı ağrın falan var mı diyor kadın korktu bebeğe bir şey olacak diye çünkü çok ağladım, neyse ki anneme tavır yapmamış bizimle olan sıkıntısının acısını bile annemden çıkarıyor çünkü, ablam pişman diyor pişman olmasa küser konuşmaz birde!! ablama dedim pişman olsa da gelmiycem diye o da zaten o senin kapına gelen kadar gelme anlasın artık diyor

senin babanın yaptığınıda yapıyor babam canım amcam konusunda ama amcamdan darbeyi yedi anladı sonunda:KK47: sende anlat kuzum buraya yazınca rahatladım biraz, eşimden saklamakta tuhaf geliyor

Prenses yakışır dimi bana,ayy gönlümdekini söyledin kuzuuummmm,inşallah..benim babam ailesi yüzünden kaç kere kırdı bizi.hatta yuvasını bile yıkacak kıvama geldi.annemle babam neden boşanıyolar !! Annem çekti çekeceği kadar,çocukları olarak bizim de burnumuzdan getirdi.yaa evlendim barklandım hala bana "halanı niye aramiyosun,niye ziyaret etmiyosun"bilmemne sıkıştırıyo.ben de eşimden çok utanıyorum. Hep onun yanında oluyo münakaşalarımız..ah baba ahh..keşke aile kavramını öğrenebilseydin...

canımm annem ne zaman istesem gelir bavulu bile hazır kadıncağızın:)
ama ben doğumdan 10-15 gün önce gelsin istiyorum.
eşimle baş başa olmak istiyorum. annem biraz panik ve konuşkandır. kafam şişmesin. eşim de bunalmasın istiyorum. zaten uzunca bi süre kalıcak bana bakıcak. bi de sanırım elden ayaktan düşmeden çağırabilen bi tip değilim ben. her şeyi kendim yapayım istiyorum. normal hayatımda da öyle yardım istemem kolay kolay kimseden. allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.
kv meselesine gelince aslaaaaa ama aslaaa onun gelmesini istemiyorum. bütün gün uyuyor elinde bi sigara çay ne yemek yapar ne temizlik. bu ara zaten gıcığım onca ameliyat oldum aramadı. aradığında da ramazanda hep uyuyorum uyanınca da kimseyi arama ihtiyacı duymuyorum dedi. kendi derdi olsa 40 kere arar. hepsini yazdım bi köşeye. doğumdan sonra ben ne zaman istersem gelicek. annem burdayken gelsin ki tek başıma mücadele etmeyim. laf ona sokarken tek kalmayım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım evet o aklımda senden tecrübe kazandık.
gece çok yiyemiyorum reflüm gastridim azıyor ama artık bastırıcak şeyler yerim.
kızlar kafayı yicem canım çok değişik şeyler istiyor. anlatamam. şu memlekette olmasam çıkıcam en kral yerde canım ne istiyosa yicem. burda yemek kültürü pek yok ilçedeyiz zaten. şimdi kalkıp neler yapasım var bi bilseniz. ama sabaha kadar uyayamıyorum sonra rahatsız ediyor. en basit pastane pohaçasını bile canım çekiyor. ki hiç sevmem normalde.

allahım bi sürü pipilimiz oldu...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallah kuzuna oğluna arkadaş geldi resmen.
siz böyle erkek doğurdukça biz prenses anneleri iyice havaya giriyos:) eymen çavuş geliyorrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
aile ile olnalara üzüldüm. hepimiz yaşıyoruz sanırım bu zorlukları. her ailede böyle değişik insanlar var. bizde de var böyle bi baba:)
ben olsam bayramda gitmezdim. çünkü ben artık başkaları üzülmesin mutlu olsun diye yaşamayı çoktan bıraktım. belki yanlış belki günah ama insanlar azcık da bizim peşimizde koşsun.

canımm annem ne zaman istesem gelir bavulu bile hazır kadıncağızın:)
ama ben doğumdan 10-15 gün önce gelsin istiyorum.
eşimle baş başa olmak istiyorum. annem biraz panik ve konuşkandır. kafam şişmesin. eşim de bunalmasın istiyorum. zaten uzunca bi süre kalıcak bana bakıcak. bi de sanırım elden ayaktan düşmeden çağırabilen bi tip değilim ben. her şeyi kendim yapayım istiyorum. normal hayatımda da öyle yardım istemem kolay kolay kimseden. allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.
kv meselesine gelince aslaaaaa ama aslaaa onun gelmesini istemiyorum. bütün gün uyuyor elinde bi sigara çay ne yemek yapar ne temizlik. bu ara zaten gıcığım onca ameliyat oldum aramadı. aradığında da ramazanda hep uyuyorum uyanınca da kimseyi arama ihtiyacı duymuyorum dedi. kendi derdi olsa 40 kere arar. hepsini yazdım bi köşeye. doğumdan sonra ben ne zaman istersem gelicek. annem burdayken gelsin ki tek başıma mücadele etmeyim. laf ona sokarken tek kalmayım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım evet o aklımda senden tecrübe kazandık.
gece çok yiyemiyorum reflüm gastridim azıyor ama artık bastırıcak şeyler yerim.
kızlar kafayı yicem canım çok değişik şeyler istiyor. anlatamam. şu memlekette olmasam çıkıcam en kral yerde canım ne istiyosa yicem. burda yemek kültürü pek yok ilçedeyiz zaten. şimdi kalkıp neler yapasım var bi bilseniz. ama sabaha kadar uyayamıyorum sonra rahatsız ediyor. en basit pastane pohaçasını bile canım çekiyor. ki hiç sevmem normalde.

Çok güzel düşünmüşsün aslında,eşinle başbaşa kalman daha mantıklı. Son başbaşa kalışlarınız malum :KK66: kendine yetebiliyosan tabii en doğrusu çağırmaman..bu arada annen de aynı benim annem.panik,tezcanlı ve sağolsun konuşkan :) bu kadar benzerlik olmaz,benim kaynana da laptop,çay,sigara takılır öyle. Sen var mısın yok musun,yardima ihtiyacin var mı hiicc umru değil. O yüzden şimdiden stres bastı bana da.bayram sonrasi evi görmeye gelecek.yandim ben.oraya gidelim,surayi gezelim. Hic bitmez istekleri.ee banka da malum benim saf eşim :KK43:

allahım bi sürü pipilimiz oldu...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallah kuzuna oğluna arkadaş geldi resmen.
siz böyle erkek doğurdukça biz prenses anneleri iyice havaya giriyos:) eymen çavuş geliyorrrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
aile ile olnalara üzüldüm. hepimiz yaşıyoruz sanırım bu zorlukları. her ailede böyle değişik insanlar var. bizde de var böyle bi baba:)
ben olsam bayramda gitmezdim. çünkü ben artık başkaları üzülmesin mutlu olsun diye yaşamayı çoktan bıraktım. belki yanlış belki günah ama insanlar azcık da bizim peşimizde koşsun.

Hehe tatlim prensesler azinlikta
Eflalim canim oglusun hayirli olsunn saglikla al kucagina insallahh

X