Gebeliğe Hazırlık Ateş Ölçme Yöntemi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gecmisi okuyamadim kusuruma bakmayin. Benim kucuk erkekten ancak firsat buldum.

Canım karbonat sür kol altına kötü kokuya engel oluyormuş, benimde bu gebeliğimde terim kokuyor sinir oluyorum:KK47:
karbonatı nasıl sürcem efloş, karbonatlı su yapıp mı? bide sen perdeleri beyaz çamaşırları beyazlatmak için bi karışım yapıodun ya neydi o :KK70:

aynen 10 dk dan uzun uyuyamıyorum. öğlen bir saat uyudum yarım yarım araya çiş seansı girdi yine:KK52::KK52::KK52::KK52:

mirsad çok sert geldi bana. eymen yumuşak bir isim. burda da mirzat diye biri var. sanırım aynı kelime.

bi bilsem deryam. ya ekşiyoruz resmen.
sizin son ayınız yaza gelmicek korkmayın. serinler hava.
bi de benim ayaklarım da kokuyo kızlar utanıyorum artık eşimden adam her akşam sirkeli karbonatlı su ile yıkıyor beni 5 dk sonra yine kokuyor. tüm vücudum ekşiyor:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ben geceleri terlemiyorum resmen suyun içine girip çıkıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ömrümde bilmezdim koku yaaa. tertemiz bebek gibi kokardım. hele ayaklarım spor ayakkabıda babette bile böyle kokmadı. şimdi evden çıkmıyorum kokuyo:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

amin canım inş doram gelir gelmez senin de güzel haberlerini alıcaz.

heee oluyo 5 dk sonra yine aynısı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aynen yaa ekşidik resmen :KK1: tuzlasın bizi kocalar da kokmayalım bari :KK52::KK9::KK9::KK9:

kızlar önceden bahsetmştim baby plus ile tiny love arasında kalmıştım.
baby plus geldi. kumaşı tiny den ince ama kullanışlı. bebeğin yattığı yere her ikisinde de destek lazım. ben koydum çok da rahat oldu.
mama sandalyesi uzunluğu aman aman değil ama tiny den uzun. aliminyum olan kısımları sağlam. ben sanırım değiştirmicem bunu kullanıcam.
güle güle kullanın nesdoşum, ben zaten senin aldığını daha çok beğendim. Kasım annelerinden biri de almış seninkinden, bugün gördüm.

Iyi gunlerde kullan tatlim. Saglikla gelsin gelinim.
Senin damda da bisi oldu..dun hep beni dikti ayaga. Bugun sicaktan bayilip duruyr. Uyuyor surekli yavrum. Mail attim sana cnm. Musait olunca bakarsin.
yavrum sıcağa dayanamadı zaar:KK52::KK52::KK52:bakıyorum canım.
Kadin durduk yere tiribe girdi. Ortaligi karistirdi. Allahtan bulsun. Ilginc sekilde ilk kez gerilmiyrm nesim.
gerilme tabi. amacına ulaşmasın.
karbonatı nasıl sürcem efloş, karbonatlı su yapıp mı? bide sen perdeleri beyaz çamaşırları beyazlatmak için bi karışım yapıodun ya neydi o :KK70:

aynen yaa ekşidik resmen :KK1: tuzlasın bizi kocalar da kokmayalım bari :KK52::KK9::KK9::KK9:

güle güle kullanın nesdoşum, ben zaten senin aldığını daha çok beğendim. Kasım annelerinden biri de almış seninkinden, bugün gördüm.
karbonatlı suyla silin canım. ayağını da koy içine kovanın.
güle güle kullansın canım o da.

Hahaayytt benim kaynanayla iyi anlaşır seninki :KK1: Bizimki de iş olunca hep hasta.Geçen sene geldiğinde kışa domates yapıyoduk arkadaşımla,ee tabi onu da işe soktum.Akşama eşime şakayla karışık ''Ayşegül de bana bisürü iş yaptırdı,yordu '' dedi :KK52: Benim de küçük kaynım üniversiteyi kazandı,ben de aramıcam.Çünkü dün kandil diye aradım,açmadı..Bi de geri dönüş de yapmadı.Ben yapsam aynısını hiç zaman kaybetmeden arıyor oğlunu ''Ayşegül telefonunu açmıyooo'' diye :KK47: Ayy Nesdooşş öyle saçmalıkları var ki,anlatmakla bitmezz.Çok şükür eski gelinlerden değilizz biz.Annem diyo zaten,senin için korkmuyorum,hakkından gelirsin diye.Benim gibi saftirik değilsin diyo :KK52::KK52:

Hahh,aynen cutee'm..Huyudur zaten,senelerdir annemle alakalı dolduruyo,şimdi de benimle alakalı:KK47::KK47: Zaten bu evliliğin bitmesinde çok büyük etken olarak onu biliyorum ben,Allah bildiği gibi yapsın..Düşsün artık yakamızdaaan:KK47:
Amin cnm.

kuzucum buğün araştırmalara başladım
hafta başı başlamayı düşünüyorumm
bana iyi gelir umarımm
Inan iyi gelecek cnm. Ben de gitmistim. Ilac vermemisti. Terapi yeter demisti. Dusuklerden sonra gitmistim ben de. Cok sukur kisa surede topladim cnm.
Sen de toparlayacaksin cnm.

gözün aydın canım. sonucun süper.
gelsin sağlıklı bebişler:)

tövbe yarabbimmmmm, allah bu kadına akıl fikir versin, doğru yolu göstersin.
sana da sabır versin canım.

hayırlı olsun canım:) önemli olan senin adımındı ve başardın.
inşallah başarılı bir şekilde bitirirsin.

Allahhh daha neler duyacağız bakalım.
vücudum değiştikçe de kendimden soğuyorum:KK43: bende de varis çıktı. bir de kokacağım anammm:KK43:(((
ya ben de gece tuvaletine uyandığımda sanki çok tutmuşum gibi karnım ağrıyor. bir de az az yapıyorum böyle. normal mi bu?
kilon çok iyi maaşallah. inşallah ben de öyle olurum.
zor günler ama az kaldı senin:) cimcime gelecek allahın izniyle.

aaaaaaaaaaa hayırlı olsun pipilimiz:)
ortalık pipi doldu heheheh...

babaların hepsi de aynı galiba.
el daha kıymetli oluyor onlar için. benim babam da elin ağzına bakar bizim fikirlerimizi önemsemez pek.
sık sık tartışır biz de ama yapacak bir şey olmuyor maalesef.
küs de durduk çok ama eninde sonunda barışıyorsun.
bence bayramda elini öpmemezlik yapma ama sonrasında da gitmezsin. bayram başka bir şey sonra vicdan azabı çekiyorsun.
amij cnm.
cis durumun normal.boyle cokkkkkk varmis gibi olur. Wc ye bi gidersin cirt biter. Sasarsin. Aziciktir :KK66: normal kuzum.

Sonunda akıllı telefonuma kavustum ve geldiimm :)
Eflaliimm hayırlı olsun oglusun Rabbim tamamına erdirsin canım :)
Baban da insaallah hatasını anlarda sizleri Üzmez kuzum :KK43:
Kizlaarr kv eşime ne demisss
Bana kimse git diyemez sınırlı gün koyamaz benim ogullarimin evi ogullarimin mali istediğim gibi kalırım istediğimi yaparım demiss veee kv nin maskesi düştü hayırlı olsun bunu esimin duyması coookk iyi oldu esimde anne sen bu kafada gidersen hiç bir yere sigmazsin demiş
Darısı bütün gözü kapalı olan eslere ailelere Rabbim her zaman haklinin yanında kızlar unutmayın er geç sizi uzenlerin gerçek yüzleri su yüzüne çıkacak

Takke dustu kel gorundu derler cnm. Vay be kadindaki ozguvene bak. Bi kere herkesin artik ailesinin ayri oldugunu anlasin. Yilanlik yapmasin o zaman da tek gelinle kalsin.

aynen 10 dk dan uzun uyuyamıyorum. öğlen bir saat uyudum yarım yarım araya çiş seansı girdi yine:KK52::KK52::KK52::KK52:

mirsad çok sert geldi bana. eymen yumuşak bir isim. burda da mirzat diye biri var. sanırım aynı kelime.

bi de benim ayaklarım da kokuyo kızlar utanıyorum artık eşimden adam her akşam sirkeli karbonatlı su ile yıkıyor beni 5 dk sonra yine kokuyor. tüm vücudum ekşiyor:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ben geceleri terlemiyorum resmen suyun içine girip çıkıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ömrümde bilmezdim koku yaaa. tertemiz bebek gibi kokardım. hele ayaklarım spor ayakkabıda babette bile böyle kokmadı. şimdi evden çıkmıyorum kokuyo:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

amin canım inşallah:KK16::KK16:

canım hiç korkma ben o kadar çok duydumki çevremde ikili üçlü testleri sorunlu çıkanları maşallah hepsi nurtopu gibi..
rabbim bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16:içini ferah tut.

amin canım sağol darısı sana innş :)

kızlar böyle bir ay nasıl geçer bilmiyorum.
dökülüyorum resmen.
hiç uyumadım yine.

çabucak geçsin bu günlerin prensesin gelince herşeyi unutcaksın inş :)

üzmüyorum artık canım olan oldu, işte saçma öğrenicezde ne olacak sanki çaresi var

canım çok yordu hamilelik seni, uyku son ay olmuyor zaten, wc bırakmıyor ki uyumak istesende tabi ağrılar sancılar, doğum sonrasına hazırlık hep

orası da doğru canım çaresi yok işte... hayırlısı olsun

Kızlar inşaallah ikinci kuzumun adını eymen istiyorum bugün Kuran okurken mirsad ismi geçti ayy içim ılık ılık oldu dedim mirsad eymen olsun:) ama anlamı güzel değilmiş gözetleme yeri demekmiş:KK43: pek hoşuma gitmişti söylenişi:)

eymen ismi çok güzel

:KK43: korkuyorum sen böyle dedikçe nesdoşşş
Ya bu ter için napıcaz ya, roll on kullanmıyorum ben hamileliğimden beri, kullanabileceğimiz bişey varmı ki?

ben bu sıcaklarda dayanamıyorum tere kullanıyorum roll-on :KK43:

kıyamam yaa hamilelik çok farklı herşey tam tersine dönebilio işte :KK43:

baby plus geldi. kumaşı tiny den ince ama kullanışlı. bebeğin yattığı yere her ikisinde de destek lazım. ben koydum çok da rahat oldu.
mama sandalyesi uzunluğu aman aman değil ama tiny den uzun. aliminyum olan kısımları sağlam. ben sanırım değiştirmicem bunu kullanıcam.

hayırlı olsun canım güle güle kullansın doracık :)

Cnm. Yemege gidin. Otur sen. Evde kalma. Gez kuzum. Benden sana tavsiye.

Buarada benim kv ile zitlasiyrz. Hala aramadim. Pazartesi bayram mecbur gidecegim :KK47:
Nyse. Dun yine kocamla konusmus. Benim annemde kaldigimizi soylemis. Kiskanmis tabiki. O kadar mi kotu cute diyrmus. Ya sen ne tipsin kadin. En kotu oldugum gun bendelerd. Gordu halimi inanmamis demekki. Zaten inansa insan olan fotograf cektirme derdine dusmezdi. Yuzume bile bakmamislardi.

ya doğum yapan sanki kendisi o arasın cutemm ben bile sana yaptıklarından uyuz oldumm kv .ne
rahat bırak alallala ortalığı karıştırıoo :KK47:

Amin cnm.

Inan iyi gelecek cnm. Ben de gitmistim. Ilac vermemisti. Terapi yeter demisti. Dusuklerden sonra gitmistim ben de. Cok sukur kisa surede topladim cnm.
Sen de toparlayacaksin cnm.

amij cnm.
cis durumun normal.boyle cokkkkkk varmis gibi olur. Wc ye bi gidersin cirt biter. Sasarsin. Aziciktir :KK66: normal kuzum.

Takke dustu kel gorundu derler cnm. Vay be kadindaki ozguvene bak. Bi kere herkesin artik ailesinin ayri oldugunu anlasin. Yilanlik yapmasin o zaman da tek gelinle kalsin.

inşallah kuzum bakalım
bayram sonrası gidiyorum
inşallah biran önce toparlarımmm
işin kötüsü ben yine dur durak bilmeden tedaviye yeniden başlayalım ağustos adetimle diye eşime baskıya başladım
bu bendeki nasıl duygudur anlamadım yaaaaaaa
4. kez olucak cutem ya 2 kayıp:KK50::KK50:

yavrum sıcağa dayanamadı zaar:KK52::KK52::KK52:bakıyorum canım.

gerilme tabi. amacına ulaşmasın.

karbonatlı suyla silin canım. ayağını da koy içine kovanın.
güle güle kullansın canım o da.
tamam karbonatlu suyu deneyeceğim yarın sağol canım

kızlar nasılsınız ?
dün öğleden sonra 3 lü tarama sonuçlarım için dr. gittim .
kendi dr.um izinde olduğu için diğer arkaşı dr.a yönlendirdi.
sonuç kağıdında tekrarlı yazıo sanırım 2 defa çalışılmış..
baktı sonuçlara 2 side cut off değerlerinin altında yazıo risk bulunmamaktadır dio.
fakat trisomy 21 değerim - 457 çıkmış bunu işaretledi dediki bu sınıra biraz yakın çıkmış ayrıntılı usg de göster bunu dedi. bi açıklama yapmadı
kağıdın üstündeki değer tablosuna baktım cut off değerine biraz yakın yinede mesafe var benimde çok sinirlerim bozuldu :KK43:(
bi dr. daha var tanıdığımız yani kv nin üst komşusunun eniştesi oluyor oda aynı hastanede hemen ona gittim.
sonuçlarımı gösterdim çok güzel çıkmış hiç bir sorun yok dedi.. bende işaretlenen 457 rakamı gösterdim yoo hiç bir sorun yok normal çıkmış kafan takılmasın hiç dedi.
içim rahatladı Allahım yarabbim çok sinir oluyorum böyle dr.lara insanın içine kuşku düşürüyorlar zaten takıntılıyım eğer bu dr.a göstermeseydim benim bayram tatilim zehir olacaktı hatta 8 ağustos ta ayrıntılı usg ye kadar zehir olacaktı yaniii ....
:KK47: sinir...
sonucunun temiz olmasina sevindim cnm.

bu hamilelik takvimleri cok dogru yaaa..her neyi kafaya taksam ertesi gun tskvim sanki soruma cevap veriyo...bi kac gundur bebek o kadar haraketliki dusunuyordum sorunmu var diye korkuyordum hsni dogana yakin haraket azalirmis bizimki niye aksini yapiyo diye...ustelik uyuyamamak ta oyle..demekki normalmis..
kizlar arada 1 2gun bikac saatlik rlim syagim hafif disti sonra gecti gitti..2 gundur yeniden sisiyo..akssmlar coook dolasmak istiyorum ama 20dk.dan sonra ayaklar isysn ediyo ama ben devam ediyorum cunki yurumesem sirtim cok kotu aciyo yara olmus gibi kaburga olan kisimlar..yuruyunce geciyoo..simdi sordugum sis ayakla dolasmak zarar degildir dimi?? anneme esime ayaklarimi desem yurumeye ixin vermexler esim zaten panik gorse ece gelince ne halde oldugunu kesinlikle cikarmaz..ama beni incitmiyo sade agir yuruyorum yani sirtimdaki agrinin yaninda duyune gitip halay cekerim o ayaklarla ama sormaya da korkuyorum panik yapip yurutmiycekler
Kuzu. Ayaklarini da zorlama lutfen. Yuru ama daha cok otur acik havada. Benim dr yuruyusle normal dogumun alakasi yok demisti.
o sirt agrisini bilirim. Cok normal cnm. Icine oturur agrisi. Hafif hafif masaj yapsinlar cnm. Ilik dusta biraz iyi gelir.

Kuzu. Ayaklarini da zorlama lutfen. Yuru ama daha cok otur acik havada. Benim dr yuruyusle normal dogumun alakasi yok demisti.
o sirt agrisini bilirim. Cok normal cnm. Icine oturur agrisi. Hafif hafif masaj yapsinlar cnm. Ilik dusta biraz iyi gelir.

şükür saol canım :)

eymen ismi çok güzel

ya doğum yapan sanki kendisi o arasın cutemm ben bile sana yaptıklarından uyuz oldumm kv .ne

o bile bastırmıyor sanki, o yüzden boşuna kimyasal almıyım diyorum işte canım

Kızlar inşaallah ikinci kuzumun adını eymen istiyorum bugün Kuran okurken mirsad ismi geçti ayy içim ılık ılık oldu dedim mirsad eymen olsun:) ama anlamı güzel değilmiş gözetleme yeri demekmiş:KK43: pek hoşuma gitmişti söylenişi:)
Eymen guzel cnm.

Erkeğini sevsinler senin :KK16::KK69: Nasıl oldunuz analı oğullu keyfiniz nasıl cutem
Sev cnm.
daha iyiyiz cok sukurm.arada bayilma noktasina gelsem de sicaklara ve uykusuzluga bavliyrm cnm. Cok sukur iyiyiz. Uyuz kv ve tribi disinda.

eymen ismi çok güzel

Valla cnm ben de dayanamiyrm ama kocanin hatrina gitmek zorunda kaliyrm. Yazik bi de tek cocuk benim esim.
Allah a havale ettim.

inşallah kuzum bakalım
bayram sonrası gidiyorum
işin kötüsü ben yine dur durak bilmeden tedaviye yeniden başlayalım ağustos adetimle diye eşime baskıya başladım

Cnm. Istegini kaybetmemene cok sevindim. Ama birkac ay dinlenmen taraftariyim cnm. fiziksel olarak toparlanman sart. Azicik sabir diyecegim.yine cnm.

Eymen guzel cnm.

Sev cnm.
daha iyiyiz cok sukurm.arada bayilma noktasina gelsem de sicaklara ve uykusuzluga bavliyrm cnm. Cok sukur iyiyiz. Uyuz kv ve tribi disinda.

Valla cnm ben de dayanamiyrm ama kocanin hatrina gitmek zorunda kaliyrm. Yazik bi de tek cocuk benim esim.
Allah a havale ettim.

Cnm. Istegini kaybetmemene cok sevindim. Ama birkac ay dinlenmen taraftariyim cnm. fiziksel olarak toparlanman sart. Azicik sabir diyecegim.yine cnm.
doğru diyorsun canım en mantıklısı bu ama işte offf

oh canım çok şükür.
korkma o testlerin zaten güvenilirliği az.
yavrunu da üzersin. harekete takılma demiştim:) daha erken. sonra rahat vermiycek zaten

kuzum ben de erken istemiyorum. olmuyor. eşim de annem de rahat edemiyor. annemi mutlu etmek de zordur benim. eşim de parçalanıyor arada:) bir de nedense hep annemler buraya gelince onları nasıl mutlu ve rahat ettirebilirim derken arada hoşaf oluyorum.sezaryen tarihim belli olsun hafta 10 gün önce gelirler. temizlikçi annem gelince gelsin istiyorum ben peşinde koşamam.

canım yürüyebiliyosan yürü ama 15-20 dk geçme. gerçi senin sıpa gelsin artık. yürü kız:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:bizlerin yürümesi iyi değil henüz var çünkü.

demeeeeeeeeeeeeeeee anam daha çok erken cutem..daha benim kızım minicik. 37+0 dan önce doğurmayım yaaa. 37+0 da da benim dr izinli. 38+0 dan önce doğurmayım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

resmen aynı şeyler ayşegül:KK52::KK52::KK52:
aynı halt bizimkiler demek ki:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canımcım idrarın artık eskisi gibi tazyikli gelmicek. azar azar çıkıcan ve çok sık çıkıcan. bol su iç mutlaka. gece su içmeyi ihmal etme.

ohhhhhhhhhhhh beter olsun.
utanmaz kadın yaaa. ne demek oğlumun malı.
ay nesdos dogurayimmi dogurmayayimmi bilemiyorum:KK37:
zamani geldi diyorum erken dogum riskim vardi ee niye olmuyo diyip bozuldugum da oluyooo hamileliyi sevdiyimden icimde mucize oldugunu dusunduyumden 1daha ne zaman yasarim bu anlari diye dusunup zamani uzatmaya calistigim da oluyoo..garip duygular gercekten..ama simdi bebisi yuzunu merak ettiyimden ve 1kere sarilmak o duyguyu yasamak icin dogurmak isterim...bol bol yuruyorum artik gelsin diye sonra ayaklar sisiyo yalnusmi yaptim diye de uzuluyorum..

kızlar böyle bir ay nasıl geçer bilmiyorum.
dökülüyorum resmen.
hiç uyumadım yine.
hic uyumadinmiii:KK53: ya ben uykusuzluk derken gece 3defa falan wc.ye kalkiyorum onu diyorum bide uyaninca bebegin mideme yerlesip kalbimi sıkıstirmasinda uyku sikayetim..yoksa aksam 12den uyuyum sbh 10da uyaniyorum:KK52: arada uyansam bile geri yatinca 10 15dk.ya uyuyorum.. ayy benim uykumun yarisini sana gitsin nesdosum..kiyamam nasil dayaniyon:KK53:

oylemi diyorsun cutee:26: yurumeyi uzatmiyayim ben o zaman..cok haraketsiz kaldim dogumu zor yaparim diye hergun 1saat yuruyorum zaman varken..ama dogumla alakasi yoksa 15 20dk yuruyus sirt agrima yetiyo.. artik sisince otururum napim bebisle gezeriz bol bol

aynen canım ah ah o wc yok mu gece artık ağlama noktasına geliyordum eşim horul horul uyurken ben nöbet tutuyordum:KK52::KK52: yeter wc de yatıcam artık diye çıldırmıştım:KK52: 4 litre su içiyordum canım ben suyum azalmıştı 3 litre içtiğim halde,çok sıcakta değildi benim ayım haliyle hepsi çiş olarak çıkıyordu:KK1: yarım saat uyuyamıyordum sürekli kalk kalk çok gıcık:KK53: mirsadı eliyorum:)) ayy karbonatı denemedim merak ediyordum hiç uğraşmıyım o zaman:) ben rol on kullanıyorum alüminyum içermeyenlere baktım bir tek nivea vardı onu aldım
canım bende pek beğendim onu heveslendim her şeyi olsada yine alma isteği tavan yaptı bende:KK52: ev bebek eşyasından geçilmiyor çoğu ardiyede:KK52: güle güle kullansın doramız:KK16:
Cnm. Yemege gidin. Otur sen. Evde kalma. Gez kuzum. Benden sana tavsiye.

Buarada benim kv ile zitlasiyrz. Hala aramadim. Pazartesi bayram mecbur gidecegim :KK47:
Nyse. Dun yine kocamla konusmus. Benim annemde kaldigimizi soylemis. Kiskanmis tabiki. O kadar mi kotu cute diyrmus. Ya sen ne tipsin kadin. En kotu oldugum gun bendelerd. Gordu halimi inanmamis demekki. Zaten inansa insan olan fotograf cektirme derdine dusmezdi. Yuzume bile bakmamislardi.
ayyy cutem sen şu kv bana bir göndersen ben onunla bir konuşsam:KK47::KK47: ne gıcıkmış arkadaş her okuyuşumda sinir oluyorum:KK47: o kadar mı hasta ne demek hastalığın numarası olur mu vicdansız!

evet canım karbonatlu su da olur direk pudra gibi de sürebilirsin

Canım o karışım da epey bir şey var:KK52::KK52: makinadan köpük çıkabiliyor:KK53:

karbonat+bulaşık deterjanı( bir tablet direk çamaşır arasına koyuluyor), tül deterjanı, banyo sabunu rendeleyip onu da tülün arasına koyuyorsun, çamaşır suyu tabi tülün beyazsa, matik deterjan, hepsinden azar azar koyacaksın, makina suyu alınca o suda bir gün bekletiyorsun, ertesi gün yıkıyorsun, benim yaptığım tüller eskiydi deney yaptım:)) yıpransada sorun değildi:) yıpranmadı ama garanti veremem:) en büyük etken sabun rendesi
Aynen cnm aynisi ama bundada kargoyu alici öder diyo yani 100e falan gelir bana carsilara bi bakicam olmadi o arkadaşa ulasicam bakiim
Aslında oglumdayken beşik ve dolap yaptirmistik bide çocuk büyüyünce kaldirdik genç odasi yaptik mobilya cokta koyacak yer yok bi kurtulamadim su evden:KK19:
ev küçük olunca zor tabi canım, sen içine sindiyse al bence kaçırma

eymen ismi çok güzel

tamam canım eymen cepte zaten yanına isim arıyorum:)
inşallah kuzum bakalım
bayram sonrası gidiyorum
canım o istek gitmez çok haklısın ama cutem yazmış önce destek alıp rahatla vücudunda toplasın kendini sonra meleğin gelecek sana inşaallah
Eymen guzel cnm.

Sev cnm.

Allah a havale ettim.

tamam canım:)

Kizlar mantar olmus bende cok asiri akintim var doktorum krem ve travazol fitil verdi bide krem

Rabbime sukurler olsun kizlar cok mutluyum bugun annemle ozele gittik veeee cinsiyetimizi ogrendik.PRENSESIM geliyor insallah.dr.yuzde yetmis dedi kiz dedi

Son düzenleme:
Kizlar mantar olmus bende cok asiri akintim var doktorum krem ve travazol fitil verdi bide krem
geçmiş olsun canım inş hemen gecer.
Rabbime sukurler olsun kizlar cok mutluyum bugun annemle ozele gittik veeee cinsiyetimizi ogrendik.PRENSESIM geliyor insallah.dr.yuzde yetmis dedi kiz dedi

maşallah gözünaydın ama daha erken ya kaptırma canim bunu kendi adıma da soyluyrm daha oglum diyemiyorum yani değişebilir diye saglikli olsunlar bizim olsunlar. rabbim gönlüne göre versin canim tabi kiz cocuklari bi başka tatlı oluyr cadilar sokakta gordugum kız çocuklarına icim gidiyr

X