AVON /FAR AWAY EDP kullanan var mı ?

çok beğendiğim bir parfüm olmasına rağmen işe giderken kullanmayı asla düşünemem..özel günler için uygun bence

Benim vazgeçmeyeceğim bir parfüm.Bazı kişilerce ağır bulunuyor.Ama çooook kalıcı.

Tenimle uyuşan ender parfümlerden ama kızlar haklı yaz için biraz ağır.

çok ağır bir koku ama kalıcı bende baş dönmesi yapıor
özel günlerde kullanılabilir tzevk meselesi tabi :1closedeyes:kişiye göre değişir

kullandım ben de..erkek arkadaşım çook beğendiği için almıştım..bayılıyodu bunu kullanınca..bence çok güzel bir kokusu var..zaten edp( eude parfumme) olduğu için kalıcı bir kokusu var..saatlerce sürüyo..etrafımdakiler de sorardı..kalıcı olmasını istiyosanız edt(eude toilette) ler kalıcı olmuyo, almayın..şu var ki yazın kullanmanızı tavsiye etmem..hem kendinizi hem etrafınızdakileri boğarsınız..yazın calvin klein euphoria blossom kullanıyorum.. tavsiye ederim..

Son düzenleme:
yani mükemmel diyemem ama kullanılabilecek bir parfüm
çok daha güzel parfümler bulabilirsin bence

Evet yaz için far away biraz ağır.Ama kış için çok kalıcı ve güzel.

ben avon temslcisym çok satıorum o parfmden 30ml olanlar var 26 tL yarı yarıya inio arada 13 tL oluo o zaman alan çok oluo.. bence kötü denilmez o parfüme denemez.. çok hoş kokusu var fakat her kadın taşıyamaz çünkü biraz ağır ama hoş bende kullnıorm hatta şuan bile üstümde o koku var.. ben 2-3 sene önce de kullnıodum bu parfümü brakmıştım yne kullnmaya başladım kışındı atkıma dıkmıştım millet üstünde uyuyodu ya vermiolardı çok güzel kokuyo die ve 2-3 günde gitmio kokusu.. ALIRKEN KALICI OLSUN İSTİYOSANIZ EDP ALIN edt uçucudur ama EDP kalıcıdır.. yeni çıkan beyaz far avay dreams var oda hoş ama eskisi kadar değil.. hı bi öneri daha kışın yada baharda kullanın far awayi yazın daha hafif parfmler kullnmkta yarar var ağır koku itici gelio yazın..

ben de merak ettim, dayanamadım veee sonunda far away sipariş ettim bakalım nasılmışş görücezz bayanssulusmile

Ben 4 şişe birden almıştım geçen yıl indirimdeyken.kaydirigubbakcemile3
Sonra daha ilk şişe bitmeden sıkıldım ve kokusu kötü gelmeye başladı. Meğerse yanılmışım. Sonradan öğrendim ki herkes çok beğeniyormuş ve hep hissediyorlarmış kokusunu üstümde ama bana bir şey söylemiyorlardı. Geçen gün yine bir erkek arkadaşım bayıldım bu kokuya dedi.
Kullanmaya devam ediyorum ben de. bayanssulusmile

ben arkadaşlarıma avon ürünleri satıyorum far away kullananlar var baya sevmeyenlerde var ağır diyorlar sıktıktan bir dakika sonra çok hoş koku kalıyor bence far away dreams çıktı ona bak derim bende geçen yaz almıştım far away farklı ama diğerinden daha hafif kokuyor

bu kokunun sarı renkli olanı çok güzel kokuyor,arkdaşım avondan sipariş verdi ama sarı yerine pembe olanı geldi ilk sıktığında çok kötü koktu ama aradan 30 dk geçti gayet güzel bir koktu hafiflemişti..ama şunu belirteyim yazın rahatsız edebilir daha çok kış kokusu gibi geldi bana.şimdi avon far away'in yaz kokusunu çıkartmış geçen ay patronumun eşi aldı ve çok güzel ,beğendim.

X