AVON /FAR AWAY EDP kullanan var mı ?

her yerde harıl harıl for away dreams arıyorum kızlar katalogtan kalktı bi süre önce... bende 1 adet almıştım sadece ama öyle kıyıya attım durdu başka parfümler kullandım çünkü ilk sıktığımda hç beğenmedim sonra parfümün bittiği bi gün elime geçti sıktım allahım o nasıl bir çekici kokudur olamaz böyle birşey okula gidiyorum otobüste 3 kişi sordu yurttan arkadaşım çok çekici kokuyosun sevgilinin yanınada bunu sıkıp gitme adam çıldırır gibi espiriler yaptı hatta:KK69: ve şimdi bulamıyorum haber saldım bi kaç avon satan arkadaşıma ellerinde falan varsa alıcam kaç tane olursa olsun 3-5-10 depolamayı düşünüyorum:KK66:

bende far away sıktıktan 5 saat sonra apartmandan bi çocuk yanımdan geçti snra durdu döndü parfümü üstüne mi bosalttın harika kokuo ya dedi :KK70:

2 yıl kullandım avonun kalıcı parfümlerinden. Ama sıktığımda bana hiç hoş gelmiyordu çevredikiler beğeniyordu çözemedim ahha:KK70:

kokusuna aşık olduğum bir parfum ama sevmeyen hiç sevmiyor ağır diyor hatta bnm bi arkadaşımın bi tabiri var sinek ilacı gibi diyee :)
en favori parfumüm benm .)

Vay be, üniversite zamanlarım aklıma geldi, bütün yurt avon kullanırdık, bu şişeden de almıştım, kokusu hatta burnuma geldi direk, koku hafızası bu işte :KK9:

Benim tenimde bu koku ne aman aman güzel ne aman aman kötü durmuştu.

Ya nerden gördüm bu konuyu, nasıl canım avon çekti, masadan kalkıp koşa koşa eşimin yanına gittim, ben avon özledim, avoncu tanıdığın var mı diye, şok oldu, o ne ya diyor :KK9::KK9::KK9: eşim yarın çevresinde soracak edecek bulamazsa eğer yeni konu açarım burada artık Ankara Çankayadan bir satış temsilcisi aranıyor diye bakalım :KK9::KK9:

Ben küçükken teyzem kullanıyodu Far away bi soramamıştım markasını..Ogün hocam far away sipariş etti meğersem teyzem bu kokuyu kullanıyormuş.Sonunda kokumu buldum.Herkeze kış parfümünü olarak tercih ederim.Yazın ağır kaçabilir çünkü.....

X