AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar ikinci siparişimi verdim dün ama kredi kontrol-sipariş limiti yazıyor bu gün mesaj geldi aradım müşteri temsilcisi dedi ki siparişiniz çıkıcak buraya not alınmış dedi bende Tmm dedim ama hala internette aynı şey yazıyor yardımcı olurmuşsunuz ne yapmam gerekiyor

Arkadaşlar geçen aydan hakettiğim fön makınası çanta ve parfüm hediyem gelmesi gerekiyordu gelmedi. Üstelik girdiğim siparişlerdende eksikler var. Yardımcı olur musunuz oluyor mu böyle şeyler. Daha 4 aylık satış temsilcisiyim. Hafta sonu diye ulaşamadım kimseye.

Slm herkese bende avon urunlerini netten satmak istiyorum ancak kafami kurcalayan sorular var yardimci olursaniz sevinirm diyelim ki toplam 500 tl lik sehir ici sehir disi siparisler aldik bunlari nasil ulastircaz odemeyi nasil alcaz zaten 500 tl den kazancimiz yaklask 150 tl olcak bide bunu musterilere ulastirsin diye kargo sirketine mi vercez face yada diger siteler uzerinden bu isi yapanlar var hatta ptt kargo ile kapida odeme ucretsiz kargo yazmislar nasil oluyo bilen bu sekilde satis yapan varsa yardimci olabilir mi bide fatura da kesmemiz lazim vergisini odemk icin ee bizim kus kadar kazancimizdan ne kalck

Ben beni üye yapan bayandan hiç memnun Değilim. Soru soruyorum cevap vermiyor aramıyorum açmıyor. Ne yapmam lazım. Kime başvuracam ben.

Arkadaşlar geçen aydan hakettiğim fön makınası çanta ve parfüm hediyem gelmesi gerekiyordu gelmedi. Üstelik girdiğim siparişlerdende eksikler var. Yardımcı olur musunuz oluyor mu böyle şeyler. Daha 4 aylık satış temsilcisiyim. Hafta sonu diye ulaşamadım kimseye.
Bu ay ki siparişiniz ile birlikte gelmesi gerekir, gelmedi mi ?

Slm herkese bende avon urunlerini netten satmak istiyorum ancak kafami kurcalayan sorular var yardimci olursaniz sevinirm diyelim ki toplam 500 tl lik sehir ici sehir disi siparisler aldik bunlari nasil ulastircaz odemeyi nasil alcaz zaten 500 tl den kazancimiz yaklask 150 tl olcak bide bunu musterilere ulastirsin diye kargo sirketine mi vercez face yada diger siteler uzerinden bu isi yapanlar var hatta ptt kargo ile kapida odeme ucretsiz kargo yazmislar nasil oluyo bilen bu sekilde satis yapan varsa yardimci olabilir mi bide fatura da kesmemiz lazim vergisini odemk icin ee bizim kus kadar kazancimizdan ne kalck
Ptt şubesine gidip kendine hesap açtırıyorsun, kapıda ödeme şeklinde gönderdiğin zaman para ptt hesabına yatıyor. faturada zaten avonun sana gönderdiği fatura

TMPDOODLE1461593311743.jpg
TMPDOODLE1461593332143.jpg
Kızlar Mayıs katalogunun fırsat broşürundeki Berlin çantayı alanınız var mı

Ürünlerimden biri hasarlı olarak geldi, ilk kez ürün değişimi yapıcam. Nasıl yapıcam bi kısaca bilgi verebilir misiniz?

X