AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Merhaba hediye kazanmak için tutarı tutturup birden mi sipariş vermemiz gerekiyor yoksa bir ay içinde mi o tutarı tutturmamız gerekiyor ?

merhaba kızlar,avondan pilates topu alan var mı nasıl malzemesi güzel mi?

Mrb.avon temsilciliginde her ay yada her 3ayda bir gibi siparis verme zorunlulugu varmi.
Gecmis sayfalarda her ay yok denmis ama biyerde her3ayda bi zorunlu diye okudum sanki dogrumu.
Bide kargo ne oduyoruz

İstanbulda oturan avon lideri varmi uye olmak istiyorumda.telefonda falan yardimci olabilecek.cunku hic bi bilgim yok.beni sadece uye yapmak icin degil her aradigimda acip anlatmasida lazim.
Uye yapin beniiii.

Mrb.avon temsilciliginde her ay yada her 3ayda bir gibi siparis verme zorunlulugu varmi.
Gecmis sayfalarda her ay yok denmis ama biyerde her3ayda bi zorunlu diye okudum sanki dogrumu.
Bide kargo ne oduyoruz
Her ay yok, benim bildiğim 6 aydi ama beni üye yapan bayan 1 ay sipariş vermesem baskı yapıyor üyeliğin gidecek diye..

slm
katalog sayfa 171 deki argan yağlı saç serumu
arganlı saç bakım yağı vardı daha önce aynu ürün mü biliyor musunuz?

Ben taşınma telaşemden dolayı bir de yeni evde internetim 1,5 ay olmayınca uzun süre sipariş veremedim yani 2 kampanya vermedim ama 3. kampanya mecburen verdim yoksa 3 kampanya üst üste sipariş vermeyince üyelikten çıkarıyorlar diye biliyorum

merhaba avon satis temsilcisi olmak istiyorum ama her ay duz3nli siparis verememekten korkiyorum.bunun onemi varmi

İstanbulda oturan avon lideri varmi uye olmak istiyorumda.telefonda falan yardimci olabilecek.cunku hic bi bilgim yok.beni sadece uye yapmak icin degil her aradigimda acip anlatmasida lazim.
Uye yapin beniiii.
Ben yardimci olabilirim istanbul da oturmuyorum ama tlf her konuda yardimci olabilirim

Merhaba avon'un geçen ayki katoloğunda pegasus uçak bileti indirim kodu veriliyordu.Bu koddan elinde olan arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilirmi.

Son düzenleyen: Moderatör:
X