AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu arada şimdi yeni kataloğu inceledim.yine pek bişey yokmuş.alacak olsaydım sadece 4lü farlardan yine alabilirdim birde kızıma kremli şampuanlardan alabilirdim.onun dışında bişey almazdım.panaromadada son sayfadaki takılar fena değil kızlar klas duruyolar sanki:82:takı seven arkadaşlar onları düşünebilir bence:nazar:birde dedikodu yapayım ya bu azra akının neresi güzel Allah aşkına:KK19:keşke başka bir ünlüyle anlaşsalarmış at suratlı dişlek bir kız ben hiç beğenmiyorum onu:KK19:

:KK60:kesinlikle haklısın tatlım...
bende hiç beğenmiyorum azra akını:120:
koca suratlı sevimsiz bişey...:120:

niye bundan sonra avon almayacaksın maviş.. ben 2-3 ayda bir alıyorum.. çok hesaplı ve bi çok ürününden de oldukça memnunum..

ya kızlar benım dun sabah verdıgım sıparıs hala sevkıyata hazırlanıyor bana ertesı gun sabahtan gelırdı hep ama bugun oylen kargoya verselerde gelmez dımı bugun bana kargolar sabahtan dagıtıma cıkıyor dımı

benım sıparişler öğlen kargoya verildi ama hala gelmedi.

bu arada şimdi yeni kataloğu inceledim.yine pek bişey yokmuş.alacak olsaydım sadece 4lü farlardan yine alabilirdim birde kızıma kremli şampuanlardan alabilirdim.onun dışında bişey almazdım.panaromadada son sayfadaki takılar fena değil kızlar klas duruyolar sanki:82:takı seven arkadaşlar onları düşünebilir bence:nazar:birde dedikodu yapayım ya bu azra akının neresi güzel Allah aşkına:KK19:keşke başka bir ünlüyle anlaşsalarmış at suratlı dişlek bir kız ben hiç beğenmiyorum onu:KK19:

bencede canım hiç güzel değil sadece fizik var işte bence yeni yüz olmaz ondan bir çok yeni yüz olabilecek manken var nye bunu seçmişler ki :26:

slm kızlar..ilkşah ve dersenacım sizlere bi sorum var..ben şimdi tö oldum 2 tanede üye kaydı yaptım üyemin bi tanesi bu ay sipariş vermese k2den itibaren sipariş verse bi sorun olur mu benim tölüğüme yada onun temsilciliğine???

niye bundan sonra avon almayacaksın maviş.. ben 2-3 ayda bir alıyorum.. çok hesaplı ve bi çok ürününden de oldukça memnunum..

valla şimdilik öyle düşünüyorum canım birde 85 yaptılar limiti:18:ama belki 3 ayda bir alabilirim senin gibi:nazar:fondotenimi yenilerim tabi denk gelirmi indirim onu bilmiyorum işte:44:

slm kızlar..ilkşah ve dersenacım sizlere bi sorum var..ben şimdi tö oldum 2 tanede üye kaydı yaptım üyemin bi tanesi bu ay sipariş vermese k2den itibaren sipariş verse bi sorun olur mu benim tölüğüme yada onun temsilciliğine???

AS TATLIM .. Canım Onun belli bi süresi var eger ki 5 e tamamlamaz isen o üye yaptıkların senin Tö ne geçer otomatik kaydı ben bir ay içinde diye duymuştum ama emin değilim bu konuda bağlı oldun Tö den kesin bilgi al .. Eger ki Yeni tö gelişim programı para ödüllerinden faydalanmak istiyor isen en az 5 temsilci kaydı yapacaksın ve o temsilciler mutlaka sipariş vermeliler kayıt yaptırdıkları kampanya .. Onun temsilciliği konusunda sıkıntı olmaz ama senin para ödülü alman için en az 5 temsilci ve mutlaka aktiflik olmalı ..

AS TATLIM .. Canım Onun belli bi süresi var eger ki 5 e tamamlamaz isen o üye yaptıkların senin Tö ne geçer otomatik kaydı ben bir ay içinde diye duymuştum ama emin değilim bu konuda bağlı oldun Tö den kesin bilgi al .. Eger ki Yeni tö gelişim programı para ödüllerinden faydalanmak istiyor isen en az 5 temsilci kaydı yapacaksın ve o temsilciler mutlaka sipariş vermeliler kayıt yaptırdıkları kampanya .. Onun temsilciliği konusunda sıkıntı olmaz ama senin para ödülü alman için en az 5 temsilci ve mutlaka aktiflik olmalı ..

anladım canım çooook tşk ederimm:KK16: 6 tane temsilcim var kayt olmayı bekleyen o zaman bu ay hepsinin sipariş vermesi lazım dimi

cleopatram ve ebruşum haklısınız valla katalogta ondan çok çok güzel kızlar var mesela şu kalpli yüzüğü tanıtan kızın yüzü ne güzel ya:KK16:geçen ay panaromada da dikkatimi çekmişti:KK17:azra biraz sempatik ama kesinlikle güzel değil:KK19:popüler olması ve belkide çok para istememesinden dolayı onunla anlaşmış olabilirler

anladım canım çooook tşk ederimm:KK16: 6 tane temsilcim var kayt olmayı bekleyen o zaman bu ay hepsinin sipariş vermesi lazım dimi

aynen tatlım bi an önce kayıtlarını aç hemen sipariş toplamaya başlasınlar sen katalog ver beklemesinler kayıtlarının açılmasını..mutlaka vermemiler sipariş..

merhaba arkadaslarr...bende 4 yildir avon temsilcisiydim,gecen ay takim öncüsü oldum. :KK64:
simdilik 6 kayit yapabildim,bu ay 3 kisi daha kayit etmem gerekiyor insallah yapabilirim. sizlerin bu konuda önerileriniz var mi? mesela kayitlar hep kendi cevrenizden tanidiginiz insanlar mi yada nasil bi yöntemle kayit buluyorsunuz? paylasirsaniz sevinirim :KK70:

bugün sipariş girmiştim sipariş durumunda kredi kontrol-sipariş limiti yazıyor bunun ne anlama geldiğini bilen var mı?

bugün sipariş girmiştim sipariş durumunda kredi kontrol-sipariş limiti yazıyor bunun ne anlama geldiğini bilen var mı?

banada ıkıncı sıparısımde oyle yazmıstı yarımsaatsonra felan faturalandı bırlımıt varmıs ya yenı temsılcıler ıcın odedenmemıs faturanın tam bılmıyorum 600 kusuru gecmemesımı lazımmıs oyle bısey

ilk faturam 420tl iş bankası otomatik ödemem var parayı yatırdım ama vadesi gelmeden çekmiyorlarmış vade de 17sinde doluyor arayıp çektirmek gerekiyormuş ama bugün olmaz artık yarın ararım ilgin için teşekkürler

X