AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

günaydın kızlar..avon care in 3ü 1 arada temizleyicisini alan oldumu aranızda?dün akşam yüzümü yıkayım dedim hiç köpürmedi ya krem gibi bişey:44:üstünü okuyayım dedim belki temizleme sütü falanmı bu diye yok köpürtün kullanın yazıyor:44:ne saçma bir ürün anlamadım ki:26:birde kızlar fondotenin kokusu biraz acayip üstünde de geçen ayın tarihi var bu imal tarihi olamaz herhalde dimi yani bu kadar kısa sürede bana ulaşırmı ki:44:sürümü yada görüntüsü çok güzel ama kötü kokuyor.normalmi böyle kokması acaba ne dersiniz?

son kullanma tarıhı degıldır yaa

bende aldım 3 bır aradan bugun gelıcek canım dener yorum yazarım ben pamukla felan sılınecek bısey sanıyordum ama okudugun gıbıyse kopurmesı lazım

son kullanma tarıhı degıldır yaa

bende aldım 3 bır aradan bugun gelıcek canım dener yorum yazarım ben pamukla felan sılınecek bısey sanıyordum ama okudugun gıbıyse kopurmesı lazım

şimdi avona mail attım bakalım imal mi son kullanmamı?2-3 güne cevap gelir sanırım.evet ya üstünde köpürtün yazıyor.ben anew almıştım oda 3ü 1 arada idi avcuma az alıp ıslatınca köpürüyordu yıkıyordum yüzümü.bunu sürdüm biraz daha döktüm yine köpürtmeye çalıştım banamısın demedi temizleme sütü gibi bişey:KK19:

şimdi avona mail attım bakalım imal mi son kullanmamı?2-3 güne cevap gelir sanırım.evet ya üstünde köpürtün yazıyor.ben anew almıştım oda 3ü 1 arada idi avcuma az alıp ıslatınca köpürüyordu yıkıyordum yüzümü.bunu sürdüm biraz daha döktüm yine köpürtmeye çalıştım banamısın demedi temizleme sütü gibi bişey:KK19:

pekı ıse yarıyormu canım temızlıyormu

pekı ıse yarıyormu canım temızlıyormu

valla tam bilmiyorum yüzümde sadece fondoten vardı göz makyajı yapmamıştım yani.onuda çıkkarmıştır sanırım.ama hiç köpürmeyince insanda temizlenmiş bir his bırakmıyor canım:KK19:

aslında keşke aranızda doğuda yaşayan biri olsaydı.ben her ay ondan 1-2 şey alırdım.hesabına parayı yollardım oda fazladan sipariş girerdi.birkaç ay ürünlerimi biriktirip sonra toplu bir şekilde bana gönderirdi.ptt kargo fazla tutmazdı o zaman.ama maşallah hepiniz batıdasınız.ha avonun gönderdiği kargo ha sizinki hiçbirşey değişmez benim için.:KK19:aslında aprtmanda 2 kişi varmış satan eminim gelişinede alırım birinden ama muhatap olmak hiç istemiyorum ya:KK19:diğerini zaten hiç sevmiyorum:KK19:2 ürün için sevmediğim biriyle konuşmak bana göre değil..

aslında keşke aranızda doğuda yaşayan biri olsaydı.ben her ay ondan 1-2 şey alırdım.hesabına parayı yollardım oda fazladan sipariş girerdi.birkaç ay ürünlerimi biriktirip sonra toplu bir şekilde bana gönderirdi.ptt kargo fazla tutmazdı o zaman.ama maşallah hepiniz batıdasınız.ha avonun gönderdiği kargo ha sizinki hiçbirşey değişmez benim için.:KK19:aslında aprtmanda 2 kişi varmış satan eminim gelişinede alırım birinden ama muhatap olmak hiç istemiyorum ya:KK19:diğerini zaten hiç sevmiyorum:KK19:2 ürün için sevmediğim biriyle konuşmak bana göre değil..

bencede bosver canım sonra sık gorusmen gerekırse sıkılırsın

bencede bosver canım sonra sık gorusmen gerekırse sıkılırsın

yok zaten dedim ya asla işim olmaz.helede hepi topu 2 ürün için:KK19:limit olayı gerçekten sıkıcı.düşünsene ben bu ay kızıma şampuan almak istiyorum çünkü saçları kuru zor açılıyor.bunlarda 2si 1 arada ya iyi olur diye düşünüyorum.ama 5 liralık şampuana 8buçuk lira kargo ne saçma dimi:KK47:

Kargom geldı kızlar yenı katalogu ayrıntılı ınceleyemedım daha ama cokda alınacak bır ındırım yok sankı

gelen urunlerım celebre ve wınscape ı beyendım hafıf kokuyolar sıkmadım ama

losyonu aksama denıycem mavıscım

glıserınlı kremı hemen surdum :))

dıyerlerını deneyemedım kardesımın cumartesı gelıcek ılk o acsın dedım ruju rumelı felan denerız yorum yazarım

X