Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

anew göz altı kapatıcısı %3 oranında glikolik asit içerir,bu nedenle kimi ciltlerde kuruluk problemi yaratabilir.glioklik asit cilt yaşlanmasını engellemede kullanılan cilde peeling etkisi yaparak cansız katmanı soyan bir maddedir.özellikle göz altı yag bezeleri olan kişilere kullanımı önerilir.uzun vadede çok iyi sonuçlar verir.yüz için genelde %5 ten başlayan konsantrasyonlar kullanılır ama tabi göz altları için daha az konsantrasyonlar yeterli olur.bu ürün gerçekten kuruma yapabilir nedeni de budur hatta soyulma pul pul olma kimi ciltlerde tahriş bile yapabilir.kullanım sıklıgını azaltmak gerekir.

avondan aldığım göz makyajı temizleyicisi gözlerimi yaktı. çevresi kıpkırmızı oldu. yıkamayla zor geçirdim ve color trend ürünlerinden göz kalemi akıyor, rujları seçtiğim tonlardan açık geldi. parfümleri beğeniyorum.

ben sivilcelerim için avon ürünlerini kullanmıstım ama hiçbir işe yaramamıstı

ben kalemlerinden hiç memnun değilim yani at çöpe gitsin diğer ürünleri kullanılır,rimelini de seviyorum.

birkaç sene önce yüz kremini kullanmıstım (hangisi hatırlamıyorum). kabus gibiydi, tüm suratım derialtı sivilce dolmustu. bikaç kişiden daha duydum bunu. ama el kremleri çok güzel

ben avonu 5 6 senedir kullanıyordum özellikle makyaj ürünlerini memnun falan kalmadım hiç bişeyinden. Ve şunuda belirtmek istiyorum ki avon beni hastanelik etti. Göz kalemleri yüzünden. Mikrop kaptırmış gözüme sağ gözümle göremiyordum bile direk hastaneye gittim doktor kalemden olmuş dedi. Aradan 1 2 ay sonra tekrar o kalemi sürdüm yine mikrop kaptı gözüm yine berbat durumda. Üstelik sürdüğüm dakika gözüm kızarıyo mikrobu kapıyo hemen. Kremlerini bilmem ama mikrop kaptırmada anında etki veriyo avon benden onaylı :KK1: üstelik 4 5 arkadasımdan da duydum bunu. Bide şunu belirteyim kalemi sadece ben kullanıyorum ilk geldi sürdüm olan oldu. benden baska kullanan yok onu. He bide fondotenleri sivilce çıkarıyo hemde bi sürüüüü :84:

birde şunu söyliyim 1 hafta önce sınıftan bir arkadasım maske almıştı avondan. temizlek içindi. Onu kullandı ertesi gün kız bir okula geldi yüzü kıpkırmızı sivilce dolu. Ağlıcaktı nerdeyse kız çok kötüydü yüzü avon berbat bişey ya oriflame çok iyi ama avona göre pahalı.

avonun rimelini aldım çok güzel herkes çok beğendi fakat çabuk kurudu :KK19: birde ürünleri diğer makyaj malzemelerine göre okadar çabuk bitiyorki sanki tester kullanıyorum

avonun rimelini aldım çok güzel herkes çok beğendi fakat çabuk kurudu :KK19: birde ürünleri diğer makyaj malzemelerine göre okadar çabuk bitiyorki sanki tester kullanıyorum

evet bencede. benim rimellerimde kurudu ve herşeyi çabuk bitiyor. rimellerin içini göremiyorum boş olduğundan bile şüpheleniyorum artık :)

Ben avonun little black parfümünü çok beğenirim serisini almışdım ve cidden kalıcı..Onun dışında maskesi hoş:21: Fakat kremlerinin çok etkili olduğunu düşünmüyorum....:97:Tabi her cilde etkisi farklıdır:KK59:

avondan 2 değişik rimel aldım ikiside kupkuru cıktı sinirden delirdim bi daha mı töbeeee

Arkadaşlar Avon elden satılıyor ya da neden o pahalı kozmetikçilerde bile yok..Biliyor musunuz...!
Çünkü sağlık bakanlıgından geçerliliği yok..Sakın kullanmayın...Max Factor , Pikenz ve Maybelline kullanıyorum..İlk iki ürün markaları pahalı ama 1 kere alıyorsun hemen tükenmiyor..Ayrıca aşırı doğal gösteriyor..

Arkadaşlar Avon elden satılıyor ya da neden o pahalı kozmetikçilerde bile yok..Biliyor musunuz...!
Çünkü sağlık bakanlıgından geçerliliği yok..Sakın kullanmayın...Max Factor , Pikenz ve Maybelline kullanıyorum..İlk iki ürün markaları pahalı ama 1 kere alıyorsun hemen tükenmiyor..Ayrıca aşırı doğal gösteriyor..

kesinlikle, avon ürünlerinin sağlıksız olduğunu düşünüyorum ben de. özellikle nemlendirici kremleri rimelleri, farları ve fondötenlerin fiyatları bence indirimdeyken bile çok fazla. çünkü ürünler kaliteli değil. Watsons'ta çok çok ucuza satılan ya da drugstore ürünler bile daha kalitelidir. avona verilen onca paranıza yazık.

Bu kadar saçma birşey olamaz..
Avon yıllardır kullanılan bir marka..
Ve sağlık bakanlığından onayı vardır.
Hatta Eczacıbaşı'yla çalışıyordu Avon..

göz kalemlerinden hiç memnun değilim maalesef parfümlerini falan kullanıyorum güzel.

Bu kadar saçma birşey olamaz..
Avon yıllardır kullanılan bir marka..
Ve sağlık bakanlığından onayı vardır.
Hatta Eczacıbaşı'yla çalışıyordu Avon..

olur neden olmasın ürünler ancak bu kadar dandik olabilir sanki 1 milyoncu da satılan 2 tl lik ürünler..
colortrend serisi tam anlamıyla berbattı her şeyini kullandım avon fondötenlerinin anew hariç hepsini aldım ama cildimi mahvetti bakımla falan düzelttim şu an gayet iyiyim göz kalemleri kalıcı değil ve renk vermiyor bana göre gözümü kıpkırmızı yapıyordu gözlerimin akı bembeyaz olduğu halde rujlara ehh işte diyebilirim parfümler kalıcı değil bakım ürünleri en fiyaskosu hiç bir beklentime cevap vermedi olanı daha da kötü yaptı çevremdekilerin abartmıyorum yüzde sekseni berbat olduğunu söylüyorlar... Teyzem Avon temsilcisi aman aman beden uzak tut ürünlerini diyorum kullandığım tek şey 2 3 tane ruju o kadar.:KK50:

olur neden olmasın ürünler ancak bu kadar dandik olabilir sanki 1 milyoncu da satılan 2 tl lik ürünler..
colortrend serisi tam anlamıyla berbattı her şeyini kullandım avon fondötenlerinin anew hariç hepsini aldım ama cildimi mahvetti bakımla falan düzelttim şu an gayet iyiyim göz kalemleri kalıcı değil ve renk vermiyor bana göre gözümü kıpkırmızı yapıyordu gözlerimin akı bembeyaz olduğu halde rujlara ehh işte diyebilirim parfümler kalıcı değil bakım ürünleri en fiyaskosu hiç bir beklentime cevap vermedi olanı daha da kötü yaptı çevremdekilerin abartmıyorum yüzde sekseni berbat olduğunu söylüyorlar... Teyzem Avon temsilcisi aman aman beden uzak tut ürünlerini diyorum kullandığım tek şey 2 3 tane ruju o kadar.:KK50:

avonun göz kalemleri ve göz makyajı temizleyicisi her seferinde gözümde kaşıntıya, yanmaya sebep oldu, alerji yaptı. Ayrıca dediğiniz gibi fondötenleri bir süre sonra cildi gerçekten bozuyor. zaten gün içinde bile bir kaç saat sonra cildinizi sanki kirliymiş gibi bir renge dönüştüryor.

avona marka bile demek istemiyorum aslında ürünleri gerçekten çok kotu...3 sene satısını yaptım satıslarım cok ıyı oldugu halde sırf kalıtesız olugu ıcın bıraktım kendıme yakıstıramadım zaten en son duyduguma gore mahkemelıktı calısma bakanlıgında mufettıs olan bır tanıdıgım avonun urunlerınde ınsan yagı ve cenın kullandıgını bu nedenle ceza aldıgını evonun arkası saglam oldugu ıcın sadece para cezasıyla kurtulduklarını soyledı benden soylemesı arkadaslar....:93:

bende temsilciliğini yaptım ama fondöten,pudraları,rimelleri,parfümleri işe yaramaz.. ayak kremleri ve fondötenler den tüylenme yaptığına dair çok şikayet aldım.. ayak kremi bende de tüylenme yaptı.. para dökmeyin bence.. ama göz kalemlerinden memnunum.. rujlarından da

ben de satıyorum,daha şikayet almadım hiç,zaten müşterilerim bildikleri sevdikleri ürünleri alıyorlar,her markanın bir kullanıcısı vardır muhakkak ,ama benim tercihim tabiki avon...

X