Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

yıllarca avon sattım ve bütün karımla ürünlerinden alıp kullandım.
her ürünü iyi değil. denemek kullanmak karşılaştırmak lazım.
cildinize ve beğeninize uygun olanı bulmak lazım..

Ben oriflame temsilcisiyim;fakat cilt ürünleri olarak güvenip alamıyorum.Yüz temizleme jelleri,yüz kremleri hariç tüm ürünleri süper.

avon kesinLkLe berbatt ! qercekten ayağınıza sürmeye biLe değmezz :KK43: heLe eL kremLeriiii :'( tam feLaket yhaa :KK43: orifLame'a qeLince... kremLeri qercekten qüzeL... zaten %100 doğaL maLzemeLer kuLLanıLıyo diye biLiyorumm... yakLşk oLarak bütün ürünLerini kuLLandım.. qayette qüzeLdi.. epd'Leri fLn baş döndürücü :)

oriflame temsilcileri bacılar fikrinize ihtiyacım var. bundan 10 sene önce annem oriflamedeydi, bikaç bi satış yaptıydık ama hep eksik gelirdi. diyelim 10 tane ürün sipariş ettik yarısı yok diye gelmezdi biz de mahcup oluyoduk insanlara sonra annem bıraktı. şimdi ben tekrar kendim başlamak istiyorum çünkü oriflameden 6-7 sene önce aldığımız rujları hala kullanıyoruz veee taşş gibi. ben flormar rujlarını kullanıyodum, daha dorusu kullanmıyodum.. sora aklıma oriflame testerları geldi onları deniyorum son bikaç haftadır hayret ettim.. bi kısmı kötü olmuş ama duranlar taş gibi, tam istediğim gibi sert. dolgun dudaklılar beni daha iyi anlar ben yumuşak ruj kullanamıyorum sakız yapışmış gibi oluyofisfisfis

şimdi diyeceğim, oriflame gene ürünün yarısını getirmeme kıllığını yapar mı bana? ahaliye mahcup olmak istemiyorum. bi de dielim beceremedim çıkmak istiyorum avondaki birisi çıkmak istediği halde çıkamıyo aylardır oriflame de böle yaparmı?? lütfen dürüst olun çünkü ben satıcı olmaya karar verirsem netten başvurcam kimsenin altından deil..

oriflame temsilcileri bacılar fikrinize ihtiyacım var. bundan 10 sene önce annem oriflamedeydi, bikaç bi satış yaptıydık ama hep eksik gelirdi. diyelim 10 tane ürün sipariş ettik yarısı yok diye gelmezdi biz de mahcup oluyoduk insanlara sonra annem bıraktı. şimdi ben tekrar kendim başlamak istiyorum çünkü oriflameden 6-7 sene önce aldığımız rujları hala kullanıyoruz veee taşş gibi. ben flormar rujlarını kullanıyodum, daha dorusu kullanmıyodum.. sora aklıma oriflame testerları geldi onları deniyorum son bikaç haftadır hayret ettim.. bi kısmı kötü olmuş ama duranlar taş gibi, tam istediğim gibi sert. dolgun dudaklılar beni daha iyi anlar ben yumuşak ruj kullanamıyorum sakız yapışmış gibi oluyofisfisfis

şimdi diyeceğim, oriflame gene ürünün yarısını getirmeme kıllığını yapar mı bana? ahaliye mahcup olmak istemiyorum. bi de dielim beceremedim çıkmak istiyorum avondaki birisi çıkmak istediği halde çıkamıyo aylardır oriflame de böle yaparmı?? lütfen dürüst olun çünkü ben satıcı olmaya karar verirsem netten başvurcam kimsenin altından deil..

Canım ben ürünlerimi merkezinden gidip alıyorum o yüzden hiç problem olmuyor. Sen de hizmet merkezlerine ya da bürolarından birine yakın oturuyorsan siparişlerinin oraya getirt. Eve gelen ürünlerde sorun olabiliyor çünkü.
Üye olunca ister satış yaparsın ister yapmazsın problem eğil. Hiç siparişin olmasa bile kaydın 1 sene duruyor 1 sene satış yapmazsan kaydın siliniyor. Herhangi bir para ödemesi falan yok. Ben güzellik danışmanıyım ama sadece kendim için alıyorum birkaç bir şey başkasına satış yapmıyorum uğraşamıyorum çünkü.
Bazen 1-2 ay sipariş vermediğim oluyor ama bir sorun olmuyor. Başka sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.vereliniortak

Canım ben ürünlerimi merkezinden gidip alıyorum o yüzden hiç problem olmuyor. Sen de hizmet merkezlerine ya da bürolarından birine yakın oturuyorsan siparişlerinin oraya getirt. Eve gelen ürünlerde sorun olabiliyor çünkü.
Üye olunca ister satış yaparsın ister yapmazsın problem eğil. Hiç siparişin olmasa bile kaydın 1 sene duruyor 1 sene satış yapmazsan kaydın siliniyor. Herhangi bir para ödemesi falan yok. Ben güzellik danışmanıyım ama sadece kendim için alıyorum birkaç bir şey başkasına satış yapmıyorum uğraşamıyorum çünkü.
Bazen 1-2 ay sipariş vermediğim oluyor ama bir sorun olmuyor. Başka sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.vereliniortak

yok eskiden de biz gider yerinden alırdık ama ürünlerin yarısı yok denirdi gelmezdi. çook miktarda satış yapmamıştık o yüzden diye yorumlamıştık bunu. açıkcası kızmıştım da, ben insanlardan parasını almışım geri iade ediyorum mahcup olmuştum.. böle bişi olmuyo artık diyorsunuz öylemi?

yok eskiden de biz gider yerinden alırdık ama ürünlerin yarısı yok denirdi gelmezdi. çook miktarda satış yapmamıştık o yüzden diye yorumlamıştık bunu. açıkcası kızmıştım da, ben insanlardan parasını almışım geri iade ediyorum mahcup olmuştum.. böle bişi olmuyo artık diyorsunuz öylemi?

Yerinden gidip alırsan hiçbir sorun yaşamazsın ama hepsini mutlaka kontrol et. Sonradan gidersen sorun olur. Ben hiç problem yaşamadım bu konuda.

bundan 2 sene önce oriflameden bir fondöten almıştım hayatımın ürünüydü diyebilirim geçenlerde yeni kataloğa baktım yoktu bitkisel özlü olan bir fondöten önerdi temsilci visions fresh face diye bişey berbat beton gibi yaptı yetmedi bi saç kremi aldım Allahım sürüyorum sürüyorum saçım yumuşamıyo kesinlikle bir daha asla oriflame almam.avona gelince bir çok ürününü kulandım fark iyi ya da kötü bi fark yok

bu aralar dore çıktı.. kullanmaya başladım.. gayet memnunum.. parfümleri ve kremler avonunkinden daha iyi.. baya hosuma gitti temsilcisi oldum.. cevremdende bi sikayet almadım daha ama bakalım..

sevgili December meslektaş olarak sana ben yardımcı olmaya çalışayım , öncelikle hayırlı olsun... Artık sistem eskisi gibi değil. İnternetten ya da şubelerden siparişini verdiğin zaman zaten stok durumu hakkında bilgi sahibi olacaksın. Benden sana tavsiye, müşterilerine ürünü sunarken ilk etapta stok durumuna bakacağını belirt. Çünkü çok satılan ürünler gerçekten ilk günlerde tükeniyor.
Ayrıca diğer bir kounda, netten de başvursan bile yine seni bir kişinin ekibine kayıt edeceklerdir. O yüzden danışmanını seçerken lütfen çok dikkatli olmanı tavsiye ederim. Çünkü burada danışmanlar gerçekten çok önemli oluyor. Her türlü sorununu ve sorunu paylaşacağın kişi olmasına önem ver.

Sevgilerimle

X