Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

ben ayın ilk günü giriyorum siparişleri stok sorunu kalmıyo
böyle yapınca bi ay soraki katalog da hemen elime geçiyo ve erkenden tanıtıyorum ürünleri
insanlar da parasını biriktiriyo böylece
yani haziran ayında temmuz ayının tanıtımını yapıyorum ve süre daha var diyorum onlar da paralarını ayarlıyor böylece
ayın ilk günü sipariş girin yani muhakkak
ürünleri de harika tek alerji yapmayan rimel bu oldu bana eğer alerjikse gözleriniz benim gibi muhakkak deneyin

kızlar bende hem orifleme hemde avon kullanacaktım şu zamana kadar karar vermiştim ki burayı okuyunca karar verdim kesinlikle kullanmıcam .....si< kullanmış olarak bilgilerinize güveniyorum çoğunluk avon için iyi demiyo...cldim düzgünken niye berbat edeyim,bana zaten para tuza olarak geliyodu ama kullanıcaktım şindi hayatta almam teşekkürler siz<e.

kızlar bende hem orifleme hemde avon kullanacaktım şu zamana kadar karar vermiştim ki burayı okuyunca karar verdim kesinlikle kullanmıcam .....si< kullanmış olarak bilgilerinize güveniyorum çoğunluk avon için iyi demiyo...cldim düzgünken niye berbat edeyim,bana zaten para tuza olarak geliyodu ama kullanıcaktım şindi hayatta almam teşekkürler siz<e.

Makyaj malzemelerini kullanabilirsin far, ruj gibi...
Ama cilt bakımı olarak kesinlikl güvnme canım.yerimseniben

herkes slm ben avon yuz tonık kullanıdım hıc faydası olmadı acaba kullanan ve begenen varmı

ben 3 gün kullandım.ve yanağım hiç olmayan sivilcelerle doldu taştı..hemn bıraktım..hala tamamen geçmediler..bi daha deneyim dedim.çenemde denedim bu sefer..o da aynı..bidaha kullanmak mı onu asla..koca şişe çöpe!!! en iyisi gülsuyu kullan canım sen

Şu avonun cilt bakım ürünlerinden kullanıp da memnun kalan bir Allahın kulu göremeyecekmiyim ben arkadaş :umursamaz:
Bundan 4 yıl önce bir süre avon satış temsilciliği yaptım..
O ara cilt bakım ürünlerinden kullandım,cildim pürüzsüz olmasa da ;fena olmayan bir cildim vardı.Bir süre sonra mahvetti cildimi.Rimelleri de topaklanıyor zaten..
Ve kullanan arkadaşlarım da hiç memnun kalmadılar.Duş jelleri dışında hiç bir ürününü tavsiye etmiyorum.:icecream:

bende her iki markayıda kullandım cilt için dahada kötü oldu.avonun sadece parfümünü beğeniyorum ama cilt bakım ürünleri dahada beter yapıyor....

Şu avonun cilt bakım ürünlerinden kullanıp da memnun kalan bir Allahın kulu göremeyecekmiyim ben arkadaş :umursamaz:
Bundan 4 yıl önce bir süre avon satış temsilciliği yaptım..
O ara cilt bakım ürünlerinden kullandım,cildim pürüzsüz olmasa da ;fena olmayan bir cildim vardı.Bir süre sonra mahvetti cildimi.Rimelleri de topaklanıyor zaten..
Ve kullanan arkadaşlarım da hiç memnun kalmadılar.Duş jelleri dışında hiç bir ürününü tavsiye etmiyorum.:icecream:

ben varım avonun bazı ürünlerinden çok memnunum şu an ilk aklıma gelen gögüs sıkılaştırıcı inanılmaz şekilde dikleştirdi sıkılaştırdı herkesede tavsiye ediyorum:CüvCüv:

Arkadaşlar eski bir oriflame danışmanı olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. ürünleri kandim için aldım ama cildimi çok kötü bozdu,bazı hamile kadınların yüzlerinde lekeler olur ya tıpkı öyle leke yaptı. ablam ve yengemde de aynı cilt sorunlarına neden oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum ve artık kataloğuna bile bakmıyorum. cilt çok önemli bu yüzden kaliteli ürün kullanın.. parfümlerine gelince hiç de güzel değilller... avon ve oriflame duyunca arkama bakmadan kaçıyorum:eek:

ben hem avon hemde forever lıvıng temsılcısıyım...avonun el kremlerı parfumlerı roll on ları deo ları ,cılt bakım urunlerı bence gayet ıyı..hem kullanıyorum hem satıyorum ...

sızlere bırde üzüm çekırdeğı yagını tavsıye ederım....avonun anew alternatıve gece kremıne karıstırıyorum cok az...süper oluyor tavsıye ederım....hem nemlendırıyor hem cıldı beslıyor bu arada kalbede cok faydalı...kullanın mutlaka...

:dilcikar:kesinlikle kullanmam avon ürünleri.fondt.kullandım avondan cildimi hala toparlayamıyorum onun yüzünden.

sızlere bırde üzüm çekırdeğı yagını tavsıye ederım....avonun anew alternatıve gece kremıne karıstırıyorum cok az...süper oluyor tavsıye ederım....hem nemlendırıyor hem cıldı beslıyor bu arada kalbede cok faydalı...kullanın mutlaka...
cilde uygulanan bir ürünün kalbe ne faydası olur hangi kitapta yazar bu konuda hangi bilim adamı görüş belirtmiştir anlayamıyorum. kusura bakmayın ama çok saçma geldi bana:eek:lmaz:

Merhaba kızlar ben avonun 12.katalogundan bazı şeyler şipariş ettim ama şüpheye düştüm gerçektende
Acaba içinizde 12.katalogdan alışveriş yapanlar yada önerebileceğiniz ürünler varmı??yardım ederseniz çok sevinirim sizin önerilerinize göre ürünleri alıp yada iptal edicem....

Aldığım ürünler:

Ultra Color Rich Sheer (sheer sangria) rengini aldım..

Uplifting Mackara (kİrpiklere kalkık ve kıvrım veren mascara)brown-black

Likit eyeliner -jet black

benim aldıklarım bunlar önerilerinizi bekliyorum sevgili arkadaşlar...

cnm aldıgın urunler gayet guzel..vazgecme bence...

yaşınız kaç bilmiyorum ama lütfen anew serisi hakkında gerekli uyarıyı yapmadan tavsiyede bulunmayın kimseye
bu seri orta yaş için uygundur
genç ciltler kesinlikle kullanmamalı
35 yaş altındakilere anew serisi önermek çok büyük bir hatadır...

X