Ayakta ve elde çıkan siğil nasıl gider?

merhaba arkadaşlar.bnm 3 tane vardı.lise yıllarım boyunca bir çok yöntem denedim.ama iz kaldı.en sonunda nette 5 Günde Tüm Siğillerinizden Kurtulun! sitesinde siğillere son kitabını gördüm ve ne kaybedebilirim ki diye düşünerek yöntemleri uygulamaya başladım.1 haftada hepsi yok olmuşlardı.inanması güç ama kitapta her siğil türü için farklı yöntemler var.sakın kulaktan dolma bilgilerle tedavi olmaya kalkmayın çünkü daha da yayılabilir ve iz bırakabilir.siğil dualarına ise karşı değilim çünkü bu hastalık viral kökenli de olsa tıpkı diğer hastalıklar gibi düşünce ve moral çok önemli.yani telkin ederseniz kendinizi ve inanırsanız üstesinden gelemeyeceğiniz hastalık yoktur.inşallah siz de bnm gibi sağlıklı günlerinize tekrar kavuşursunuz.

benimde ayak tabanımda var ve ayakta olduğu için siğil içe doğru büyüyor bende doktora gittim siğili dondurdu siğilim su topladı büyük bir kısmı gececeğe benziyor geçene kadar 15 günde bir geleceksin dedi bence bir doktora git siğil ilaçları bir işe yaramıyor daha sonra tekrar çıkarıyor siğilleri

ilk önce cildiyeye gittim ben.sprey sıkıyolar dondurma tedavisi deniyor.bikaç seans yaptılar.biraz acı veriyor sıkarkende sonrasında da.etrafı kabarıyor yara oluyor sonra o kötü deri kabuklanıyor altından yeni sağlıklı deri çıkıyor.
bir yöntem daha incir ağacı bul ve yaprağını kopar.kopar kopmaz sapından beyaz süt gibi bişeyi akıyo onu problemli bölgene sür oda iyi geliyor ama küçükse tabi büyükse iyileştiremez

benimde ayak tabanımda var ve ayakta olduğu için siğil içe doğru büyüyor bende doktora gittim siğili dondurdu siğilim su topladı büyük bir kısmı gececeğe benziyor geçene kadar 15 günde bir geleceksin dedi bence bir doktora git siğil ilaçları bir işe yaramıyor daha sonra tekrar çıkarıyor siğilleri

geçmiş olsun benim 5 seansta geçmişti el parmağımda vardı gitgide büyüdü .içinde siyah siyah nnoktalar vardı giderken acı çekmemek için ağrı kesici iç yarım saat öncesinden biraz hafifletiyor.benim elimde olduğu için derisi ince o yüzdenmi bilmiyorum çok acımıştı

geçmiş olsun benim 5 seansta geçmişti el parmağımda vardı gitgide büyüdü .içinde siyah siyah nnoktalar vardı giderken acı çekmemek için ağrı kesici iç yarım saat öncesinden biraz hafifletiyor.benim elimde olduğu için derisi ince o yüzdenmi bilmiyorum çok acımıştı

teşekkür ederim :) doktorda öyle dedi çok birde hap yazdı onu kullanıyorum valla ayaktaki çok acıyor 2-3 gün üstüne basamadım şimdi yeniyeni basıyorum

lütfen yardım edin
yürümem bile işkence oldu nerdeyse
elimin ucunda
ve topuğumda siğil
yani tavuk götü adı verilen bişeler çıktı
çok cannımı yakıyor
hayat işkence oldu nerdeyse
bir krem yada yöntem varsa
lütfen bana iletinnnnn
a.s.:enbuyukkk:

Eğer Siğilse, Dişi İncir Sütü Sürün Sabah Hepsi Yok Oluyor..
Yerlerinde Hiç Bir Şey Çıkmamış Gibi..

benm de parmak aralarımda vardı siğiller ve ellerim kapanmıyordu bile, tam 6 tane vardı ve çıkmaya devam ediyordu.. bir sürü doktora gittim ne çoğalmasını engelleyebildim ne de var olanları yok edebildim.. tonla ilaç-asit-yakıcı kullandırdılar ama yanıp siğilin yerine bi ay dolmadan yenisi geliyordu... o yüzden kabusunu çok iyi anlıyorum

devasını bahçemdeymiş de haberim yokmuş :)

eskilerden bi kocakarı lafı duydum, doktorların çare olamadığına belki o olur dedim denedim ve gerçekten hiç bişey kalmadı hepsi yok oldu şok oldum :KK53:

bahçemdeki dut ağacının yaprağını kırıp, kırdığımız yerden ince bi makara ipiyle bağlıyoruz.. yaprak dalı kırılacak ama düşmeyecek dikkat edin.. bunu yaparken de fatiha suresini okuyoruz.. sonra niyet ediyoruz Allahım bu yaprak bu ağaçtan kopup düştüğünde tüm siğillerim de birer birer geçsin diye...

kızlar inanın şok oldum bir kaç haftaya uyandığımda ellerim normale dönmüştü.. yaprak da ortada yoktu sadece ipi asılıydı....

denemeyen pişman olur demedi demeyin:KK16:

benimde ayağımın altında vardı 1 taneydi doktra gittim verutol verdi kulanndım gecmedi dondurma yöntemiyle yaktılar su topladı felan onlada cıkmadı en son lazerle orayı aldılar yara kapandı tabi izi var neysse şimdi yine çıktı hemde 3 tane yakmayı tavsiye etmiyorum nolcak bilmiyorum okutuurduk inş. gcer gercekten yürüyünce acıyo ve zamnla büyür o taban altında dernin içinde beyaz sert bişe offf nasıl geçicek bilmiyorum artık:KK31: o tavuk g.. denilen sey umarum geçirir teyzemde var gidip tavvuga sürcem artık inş. gecer gercekten kötü bişeyy:KK43:

Arkadaşlar ben de 3 yıldır ayak tabanımda ve parmakalrımın altında çekyorum bu derdi.Artık basınçlı bir şekilde üzerine basarsam canımı çok acıtıyor.Cildiye doktoruna gittim.Verdiği Verrutol'ü ve diğer bir hap kullandım.3 seans dondurdu.Ama bu meretler daha da büyüdü ve sanırım derine doğru gitmeye başladı.İşin kötüsü dondurma işlemi çok sancı yaptı.İşlemden sonra 3 saat basamadım üstüne. Dua okuttum babaanneme faydasını görmedim.Kazıdım yine aynı yerlerine geldiler.Tıbbi açıklamalara bakarsanız virüsten kaynaklanıyormuş, vücuttan atamadığınız sürece devam edermiş.Çocuklarda bazen kendiliğnden geçermiş.Ceviz yağını deneyeceğim, ama incir yaprağı bu mevsimde bulunmaz.Tüm önerileri okudum ama yinede net olarak çare buldum diyenler lütfen yolunu bizimle tekrar paylaşır mı?

Arkadaşlar ben de 3 yıldır ayak tabanımda ve parmakalrımın altında çekyorum bu derdi.Artık basınçlı bir şekilde üzerine basarsam canımı çok acıtıyor.Cildiye doktoruna gittim.Verdiği Verrutol'ü ve diğer bir hap kullandım.3 seans dondurdu.Ama bu meretler daha da büyüdü ve sanırım derine doğru gitmeye başladı.İşin kötüsü dondurma işlemi çok sancı yaptı.İşlemden sonra 3 saat basamadım üstüne. Dua okuttum babaanneme faydasını görmedim.Kazıdım yine aynı yerlerine geldiler.Tıbbi açıklamalara bakarsanız virüsten kaynaklanıyormuş, vücuttan atamadığınız sürece devam edermiş.Çocuklarda bazen kendiliğnden geçermiş.Ceviz yağını deneyeceğim, ama incir yaprağı bu mevsimde bulunmaz.Tüm önerileri okudum ama yinede net olarak çare buldum diyenler lütfen yolunu bizimle tekrar paylaşır mı?

Arkadaşım merhaba,
2. sayfada da yazmıştım. Aynı sorun bende de vardı. doktor önce dondurdu. Sonra yaktı. Ama bir yıl uygulanan tedavi cevap vermedi. Büyüyerek ve serperek ilerledi. Sonra başka bir doktora gittim. Canthacur ps diye bi ilaç aldırdı bana. ıki-üç hafta arayla hastaneye gidiyordum ve o ilacı sürüyorlardı. Ama çok ağır bir ilaç. Evde sürmene asla izin vermiyorlar. Sürdükten beş saat sonra da ayağının üstüne basmıyorsun. O ilacın vesilesiyle tavuk g.. yanıyor ve ilaç sürüldükten iki hafta sonra da tabaka şeklinde düşüyor. Böyle böyle küçülüyor Allah'ın izniyle. Ama bu uzun bir süreç. Allah şifalar versin.

Teşekkürler ilginize ama benim doktoru nasıl ikna edeceğim tutturmuş dondurmaya deva diye.1 yıl oldu benimde işe yaramıyor bu tedavi.Bahsettiğiniz ilacı uygulayacak doktor ve hastane bulmam lazım Bursa'da.

Teşekkürler ilginize ama benim doktoru nasıl ikna edeceğim tutturmuş dondurmaya deva diye.1 yıl oldu benimde işe yaramıyor bu tedavi.Bahsettiğiniz ilacı uygulayacak doktor ve hastane bulmam lazım Bursa'da.

Umarım bulursunuz. Mutlaka vardır bilen bir yer. Bana Tıp Fakültesinde uygulanmıştı.

benim de burnumda çıkmıştı siğil ne yaptıysam geçmedi tam yaktırmayı düşünürken bi arkadaşımın önerisiyle geçirdim, iğrenç mide bulandırıcı gelebilir ama o çirkin görünüme ve acılara katlanmaktan iyidir mutlaka deneyin derim inanmadığım halde denedim ve geçti sabah ilk tuvalate gittiğinizde elinizdeyse elinize ayağınızdaysa ayağınıza işeyin biraz bekleyin kurumasını ve durabildiğiniz kadar durun ben genelde bir saat sonra felan yıkıyordum geri ve inanılmaz sonuç bir hafta olmadan geçti hem de sanki hiç olmamış gibi izi bile kalmadı, ben kulak çöpüyle sürüyordum siz siğilin lokasyonuna göre kendi yönteminizi bulun ama mutlaka deneyin araştırdığım sitelerde iki üç haftada geçer diyordu benim ki nohuttan biraz küçük olmasına rağmen bir haftada geçti siğilin büyüklüğüne yerine göre en fazla bir ay içinde geçeceğini düşünüyorum iğrenmeyin deneyin mutlaka

lütfen yardım edin
elimin ucunda
ve topuğumda siğil
çok cannımı yakıyor
lütfen bana iletinnnnn

aynı sorun bendede var malesef.. ben çok oynadım ve dahada büyüdü.. asit sürdüm ve orayı jiletle temizlemeye çalştm canım yanınca bıraktım . doktor sadece asit verdi kendi atar dedi ama işe yaramadı düzenlide kullanmadım açıkçası 1 haftadır bakmıyorm en son kanlar içindeydi :/

lütfen yardım edin
elimin ucunda
ve topuğumda siğil
çok cannımı yakıyor
lütfen bana iletinnnnn

lütfen bana da yardım edin 1,5 yıldır çekiyorum sağ elimin üzerinde küçük küçük 40 tane siğil varr, önce bir taneydi ben onun siğil olduğunu bilmiyordum koparttım sanırım o zaman çoğalmış. okuttum geçmedi, elma sirkesi, sarımsak, incir sütü sürdüm geçmedi, ne yapacğımı şaşırdımm. allah rızası için bi akıl verin.

isveç iksirini aradım bulamadımm. bi çözzümmmmmmm :KK43:

bende de vardı siğil cok uzan yıllar once
hatta dudagımda bıle cıktı o kadar yanı
ayagımda elımde psıkolojım baya bozulmustu dudagımdakını sureklı koparıyordum yıne cıkıyordu
sonra halamın komsusu var plastık cerrah mı estetık cerrah mı tam hatırlamıyorum halam ona goturdu adam yaktı hepsını tek tek
aradan 6 ay gecmedı tekrar aynı yerlerımde cıkmaya basladı ayy nasıl sınrı o acıları cektıgemı yanayım tekrar cıktıgınamı

annemde nerden duyduysa baska bı ılın bı ılcesınde okuyan bı kadın varmıs babam aldı benı oraya goturdu

yaslı karı koca hıc unutmuyorum o gunu

kadın o kadar yaslı kı dedım caresı olsa kendıen bulurdu ellerı yuzu cok kotu gorunuyordu yaslılıktan evıde buyucu evı gıbı:KK37:
neyse bu okudu baya uzun ama sonra elımı tuttu eşine dedıkı mutfaktan bıcagı getır kesecem
bende neyı kesecen teyze dedım elımı cektım amcamın kucuk kızı vardı yanımızda aglamaya basladı keseckmıs ablamı dıye
teyze kahkaha attı korkutacam bıdaha cıkmasınlar dıye dedı dedım onları bılmem ama benı baya korkuttun
sonra dedı hergun yesıl cevız kabugu sur ve suan 10 sene oldu ne ızlerı var nede cıkan:nazar:
Allah razı olsun o teyzeden öldüysede mekanı cennet olsun

ozetle belkı cevız kabugu ıse yarar
uzun oldu kusura bakmayın

Ya konuyla ilgili burada bitkisel tedavi yönteminden ve birçok kişinin memnun kaldığından bahsediliyor. Allah şifa versin..
Dilerseniz bir göz atın:

xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
X