Ayrık Göğüsler

hay allahım ne güzel benim gibileride var,ya göğüslerim ayrık ve kol altlarımda kilo varmış gibi duruo sinir oluorum,dar biş giydiğimde ,yada mayo falan,o kadr etli duruoki iğrenç güreşçiler gibi oluorum napıcaz ,mayolarda öle yandan destekli modelde yok offf

evet aynı sorun bende de var. bikini seçerken sütyen şekilli olanlardan tercih et. bkni içi boş olursa plajda yatarken ayrık göğüsleri zaptetmek mümkün olmuyor.

bra clips yazın nette bakın, kullanmadan ve kullandıktan sonraki hallerine. mayo bikini sütyen vs ye takılabiliyor. göğüsleri birarada gösteriyor ve dolgun.

kizlar ben göğüslerimi büyütmeye çalıştığım için her gün masaj yapıyorum benimde göğüsleriminbiri sağa diğeri sola bakıyordu.fakat sabah akşam masaj yaptığım için şuan gayet düzgünler. evet göğüslerim hala ayrık ama en azından göğüs uçlarım karşıya bakıyor :)

kızlar goguslerım ayrık duuo yanı bırı anyaya dıerı konyaya bakıo resmen ya acaba bıraz kucuk oldukları için mı buyunce duzelır mı yoksa yapmam gereken bişyler bılıomusun lutfen yardım edınn cok merk edıorumm
keske benımkıde oyle olsaydı oylesı daha ıyı.......

bnce ayrık göğüsler daha çekici duryor daha diri ve daha dolgn zaten brlşk göğüslü adınlrın ki ya çok büyüktr yda çok yaşlıdr ki bu yzden sarkık ve büyktür :hulya: benmklr ayrık ve bn çok memnunum

bnce ayrık göğüsler daha çekici duryor daha diri ve daha dolgn zaten brlşk göğüslü adınlrın ki ya çok büyüktr yda çok yaşlıdr ki bu yzden sarkık ve büyktür :hulya: benmklr ayrık ve bn çok memnunum

ahh aşk olsun aslında öyle değil
pek yaşlı sayılmam 22 yaşındayım ve o kadar da büyük de değiller (cup 11 cm) . yapı meselesi bu büyüklükle veya yaşla alakası yok.
yapışık o kadar da kötü değildir de işte insan göğüs çatalını her zaman göstermek istemiyo ama 10 cmlik bi dekolte de bile bunu saklamak zorlaşıyo.

bende çok ayrık değil ama oyle bir parmak bilemedin 2 parmak kalınlığında ayrık göğüsleri daha çok beğeniyorum.şekli düzügün olunca hepsi güzel ama artık çamaşırlar herşeyi hallediyo

ahh aşk olsun aslında öyle değil
pek yaşlı sayılmam 22 yaşındayım ve o kadar da büyük de değiller (cup 11 cm) . yapı meselesi bu büyüklükle veya yaşla alakası yok.
yapışık o kadar da kötü değildir de işte insan göğüs çatalını her zaman göstermek istemiyo ama 10 cmlik bi dekolte de bile bunu saklamak zorlaşıyo.

bende çok ayrık değil ama oyle bir parmak bilemedin 2 parmak kalınlığında ayrık göğüsleri daha çok beğeniyorum.şekli düzügün olunca hepsi güzel ama artık çamaşırlar herşeyi hallediyo

kusura bkmayn öyle demk istememiştm kndmi yanlış anltmış olblrm :kedi: ben göğüselrmn arasında 2 parmaklık bi ayrıklık var bn bundan memnun olduğumu anltmk istemştm :eek:

Bence de çok fazla ayrık olmamak şartıyla ayrık göğüsler daha hoş duruyor.
Ortada çizgi şeklinde birleşiklik olunca güzel durmuyor...

benimde birbirinden ayrıktır göğüslerim
eskiler göğüsleri ayrı olan uzağa gelin gider derler
teyzeminde benimgibi ayrıktır oda gurbete gitti:KK5:

Birkaç zamandır göğüslerimde hafif bir büyüme oldu ama bende nedense sırtımdan tarafa büyüme oluyor. Benim de göğüs ortam ayrık, ortaya doğru büyümüyor. Irsi midir nedir bu durum anlamadım. Bizim ailede bütün kadınların göğüs ortası ayrık...

aynen büyüklükle alakası yok tamamen genetik annem ve ablam da öyle. ablam hatta 100 beden giyiyor yine de göğüs ortası ayrık...

ayrık durması güzel bi şey bence. sütyenle toparlayarak olduğundan daha küçük göstermek de mümkün büyük göstermek de.

Bence de çok ayrık olmamak şartıyla hafif ayrık göğüsler daha seksi duruyor. Hem çok bitişik göğüsler daha çabuk terliyor. Ter de kokuya neden oluyor.

benmkide hem büyük hem ayrık hem sarkık bikiniyle korkunç gözüküyo ayrık olduğundan sarkıklığıda gözüküyo destekli sütyenle bitişik dolgun ve büyük tam kıvamında duruyo ama çıkarınca berbat yaşım 20 estetikte çok iz bırakıyo evlenince naparım bilemiyorum:KK50:

Ben de meme büyütme ameliyatı oldum ve göğüslerimin ayrık olduğunu farkettim. Boyutu daha büyük seçseydim ya da kas üstü yapılsaydı daha mı az ayrık olurdu diye düşünmeye başladım. Sizinki kas üstü mü kas altı mı yapıldı acaba?

benimde göğüslerim ayrık:çok üzgünüm: eskiden küçücüklerdi..büyütmek için neler neler yaptım ama hiçbirşeye yaramadı...belki küçükler diye böyle duruyorlar diye düşünüyordum...estetikle göğüslerimi büyüttükten sonra anladımki boyuyla hiç alakası yokmuş malesef..büyükler ve ayrıklar..çook acııı :a015:
Ben de meme büyütme ameliyatı oldum ve göğüslerimin ayrık olduğunu farkettim. Boyutu daha büyük seçseydim ya da kas üstü yapılsaydı daha mı az ayrık olurdu diye düşünmeye başladım. Sizinki kas üstü mü kas altı mı yapıldı acaba?

ayrılığa bişey yapamazsın ama en azından sporla biraz düzgünün durmalarının sağlayabılırsın

X