Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Hadi hayırlısı :)) Hakkında neyse hayırlısı o olsun güzelim..

inşallah canım hayırlısı olur..bu kadar üzüldükten sonra nasıl düzelir bilmiyorum.bu ayrılıkta heğ mesajlaşıyoduk ama artık bises çıkmaz diyodum.çok şaşırdım.sizce niyeti ne ne istiyo olabilir?

inşallah canım hayırlısı olur..bu kadar üzüldükten sonra nasıl düzelir bilmiyorum.bu ayrılıkta heğ mesajlaşıyoduk ama artık bises çıkmaz diyodum.çok şaşırdım.sizce niyeti ne ne istiyo olabilir?

sen sessizliğini koru güzelim, o arayıp sormadıkça mesaj atmadıkça hiç birşey yapma :KK66: istediğini anlarsın yakında zaten tutamaz fazla içinde :)

1eyin de dediği gibi sessizliğini korumalısın
birşeyler yapması gereken varsa da kesinlikle odur :eek:lmaz:
tecrübeyle sabittir :lepi:

benimki hala dönmedi ama facebookunu açmış.ayrıldıktan sonra msn sini tlfnunu değiştirip facesini kapatmıştı.şimdi tekrar açmış.ismininde bir harfini eksşk yazmış aklı sıra bulunmamak için galiba.2 kerede kuzenine beni sormuş.2 ay oldu ayrılalı.1 aydır kesinlikle ulaşmıyorum 1,5 haftadır da ben face mi kapattım.hala ses yok.dönmesini istiyorum ben.dönmiycek galiba:-((kendim göndermek istiyodum belki pişman olur diyodum birlikteyken ölürüm biterim diyodu hepsi yalanmış işte senağlama

selam kızlar 4 yıllık ilişkim bitti canım çok yanıyor dönsün istiyorum

Dönünce noLck arkadasım? Tekrar qüvenebiLcenmı Tekrar aynı korkuyla yaşayıp iLşkini devam eTTirebilcenmı__? biTmisse biTmisTir saL qiTsn ya...

Dönünce noLck arkadasım? Tekrar qüvenebiLcenmı Tekrar aynı korkuyla yaşayıp iLşkini devam eTTirebilcenmı__? biTmisse biTmisTir saL qiTsn ya...

Evet bunu da düşünmek lazım ama kalbe söz geçiremiyor insan. Aşkta hesap kitap olmuyor ne yazık ki. :1no2:

4 yıllık bir ilşkiydi evet aramızda sorunlar vardı kaprislerim yüzünden ayrılıklar yaşadık.. birgün artık okdr sert konuştu ki bende onurum gururum için bu ilşki bitti dedim yalvarmıştı. ara verelim dedi üstüne tatile gittim geldim aramadı bende aramadım. o arada birisi benimle ilgilenmeye başladı.ama ben istemedim. msn konuşuyorduk sadece.kız arkadaşım bana pişmn olduğunu ama gelemediğini söyledi nerden biliyosun dedim erkek arkadaşımla konuşmuş dedi... aradan zaman sonra bana evlenme teklifi ile geldi.. herşey değişcek bana şans ver dedi aileme bahsettim herşey olumlu olmaya başladı emeklerim karşılık buluyordu son hazırlıklar yapılıyordu ki. kız arkadaşımın sevgilisi... ara verdiğimiz dönemde konuştuğum çocuğu anlatıyor..kızla ne konuştu isem msn de bi proğramla almış vermiş.. ertesi gün aradı sordu inkar ettim ben korkumdan.. ağladım yalvardım araya giren kişiler oldu zaman istemiş.. 2 almanyaya gittim doğumgününde hediye yolladım aradı tşk etti çok mutlu ettin beni dedi.. ertesi gün konuşmak istedim. öğrendiği günden daha sertti bana karşı yalvardım ağladım falan.. olmaz demeler falan anlatamm.. gece aradı merak ettim özel eşyalrını yollayım mı dedi.. bunun için mi aradın dedim merak ettim dedi seni seviyorum değerlisin ama biz aynı karekterdeyiz anlaşamıyoruz edemiyoruz ararsan mutlu edersin gibi beni çıldırttı mesaj çektim bunları haketmiyorum dedim.. bitti artık dye 8 oldu msn asla girmiyorum aramıyorumda.. o yüzden kafam karıştı ama bu saatden sonra aramıycam:KK43:( çok sevsemde gururum incildi

eyer sebepsiz gitmiş olsa idi haklısın canım benim...öyle bir kalleşlikle bitti ki ilişkimiz. ilk erkek arkadaşımdı ailem herkes biliyordu belki aramızda sorun olup bitseydi, yada sevmiyorum falan gibi.. öyle onursuz gurursuz değilim... zaten inan elimden geleni yaptım..senağlama

keşke sen söleseymişsin cnm bu arada şöle şöle oldu die ama insanda korkar yaa diyemez ki..

keşke sen söleseymişsin cnm bu arada şöle şöle oldu die ama insanda korkar yaa diyemez ki..

diyemedim.. başkasından duyduğu için yıkıldı.. benden beklemiyordu böyle birşey.. napıcağımı bilmiyorum..

feuer, geçmiş olsun....

sana özelden bir tavsiye mesajı gönderdim... dilerim işine yarar...

feuer, geçmiş olsun....

sana özelden bir tavsiye mesajı gönderdim... dilerim işine yarar...

buraya dahil olmak sizin gibi değerli insanlarla tanıştığım için çok teşekkür ederim...ewet işime yarayacak çözüm.. çok saol canım benima.s.

benimki de ara verelim dedi bende en sonunda o cesareti kendimde bulup hoşçakal diye mesaj attım çünkü seven adam bırak ara vermeyi tek gün habersiz kalmaya dayanamaz aslında hoşçakalmayı hakediyor mu? bilmiyorum ama hala deli gibi seviyorum çok acı çekiyorum etlerim çekiliyor adeta......

benimki de ara verelim dedi bende en sonunda o cesareti kendimde bulup hoşçakal diye mesaj attım çünkü seven adam bırak ara vermeyi tek gün habersiz kalmaya dayanamaz aslında hoşçakalmayı hakediyor mu? bilmiyorum ama hala deli gibi seviyorum çok acı çekiyorum etlerim çekiliyor adeta......

Çok iyi yapmışsın o mesajı atmakla, ama belki de gerçekten bir araya ihtiyacı vardı. Neler yaşadınız bilmiyorum tabi. Gerçekten sadece bir ara verme ihtiyacıysa bu ve altında kötü niyet yoksa tekrar arayacaktır.benneyaptımki

kızlar dün dayanamadım akşam 11.30'da mesaj attım ama keşke atmasaydım attığım anda bin pişman oldum nbr nasılsın merak ettim dedim o da iyiyim saol sen dedi,bende ona iyiyim eve gidiyordum dolmuşla sizin evin ordan geçtik öle bi aklıma geldin mesaj atim dedim o da iyi etmişsin yarın tam yatarken yakaladın beni yarın yürüyüşe gidicem iyi uyumam lazım iyi geceler kib yazdı bende bişi yazmadım offffffff kötü hissetttim kendimi keşke bir şey yazmasaydım ne gerek varsa ama içimden geldi.arkadaşlarımla konuştum o da sana daha önceden mesaj atmıştı hatrını sormak için sende attın bişi olmaz o kadardan dediler ama pufffffffff keşke atmasaydım atmıcam bi daha

kızlar dün dayanamadım akşam 11.30'da mesaj attım ama keşke atmasaydım attığım anda bin pişman oldum nbr nasılsın merak ettim dedim o da iyiyim saol sen dedi,bende ona iyiyim eve gidiyordum dolmuşla sizin evin ordan geçtik öle bi aklıma geldin mesaj atim dedim o da iyi etmişsin yarın tam yatarken yakaladın beni yarın yürüyüşe gidicem iyi uyumam lazım iyi geceler kib yazdı bende bişi yazmadım offffffff kötü hissetttim kendimi keşke bir şey yazmasaydım ne gerek varsa ama içimden geldi.arkadaşlarımla konuştum o da sana daha önceden mesaj atmıştı hatrını sormak için sende attın bişi olmaz o kadardan dediler ama pufffffffff keşke atmasaydım atmıcam bi daha

Yapılan en büyük hata bu işte. kaydirigubbakcemile
Bak ne olursa olsun kendini kötü hissetmişsin. benneyaptımki
Ben de çok istedim mesaj atmak onunla tekrar konuşmak ama engelledim kendimi ve böylesi çok daha iyi. Yoksa kanayan yarayı daha da açmış oluyoruz. Yapmayalım bu işkenceyi kendimize. :1no2:
Arada bir gelip gider bu istek azıcık sabır lazım.:sinifsinif:

biraz içki içmişitim resmen cesaret geldi ama neden yaptığımı bilmiyorum pişman oldum neyse bir daha atmıcam :KK43:((

kızlar sabah gördüm baktı bana hiçbirşey olmamış bir haftadır ayrı değilmişiz gibi gülümsedi bende yazıklar olsun bana bunca yaşanmışlığa rağmen sende iz bırakamamışım diye mesaj attım ardından cevap geldi bende sana sabrı öğretememişim diye iki ay bekle diyor ne bekliyeceğim neden açıklama yapmadı ki hep kaçtı amaaan yoruldum ben çok yoruldum...

X