Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

kızlar sabah gördüm baktı bana hiçbirşey olmamış bir haftadır ayrı değilmişiz gibi gülümsedi bende yazıklar olsun bana bunca yaşanmışlığa rağmen sende iz bırakamamışım diye mesaj attım ardından cevap geldi bende sana sabrı öğretememişim diye iki ay bekle diyor ne bekliyeceğim neden açıklama yapmadı ki hep kaçtı amaaan yoruldum ben çok yoruldum...

Oooo ne kadar yüz verdiysen artık çok şımarmış belli ki. Ne bekliceksin yaa salla gitsin.
Demesi kolay diceksin ama belli ki bu seni çok üzer bu kadar fedakar olunca tepemize çıkıyorlar. Sen beklerken o neler yapacak kim bilir. :dilcikar:

Şimdide ben benimkinden DANKKK Aşkım ben sana ne yaptım senin kıymetini bilemedim çok pişmanım :bbo: diye bi ses duymayı bekliyorum. Adam hala yüzlü yüzlü duruyo karşımda yaw. alsanaalsanasmile Çok yüzsüz bu erkekler çoook. Hata yapıyosun madem kabul et de bi özür dile. Bir acıyı hafifletmeye çalış. Ama yoook kafaları ağır işliyor. Olsun ben beklerim. Yeterki süründüğü gün çabuk gelsin. :lepi:

offf offf 5 senedir ask acisi cekiorum hikayeyi bastan anlatiiim sevdigim cocukla biz birbirimizi sevioduk ben zaten deli gibi seviodum ve hala seviorum:) 3 sene bu boyle surdu ondan sonra ben dayanamayip seni seviorum dedim oda dusunmem lazim dedi 1 ay kadar bi sure dusundu ondan sonrakabul etti 2 gun ciktik bu arada annelerimiz cok iyi arkadas ve benim cocukluk arkadasim ve ben ona dedimki annem ciktigimizi ogrenmis sonra bana dediki biz zaten senle cikmioduk sonra sadece arkadastik tamami gibi seyler dediki iste bende ondan ayrilali 2 sene oldu ve ben hala onu unutamadim sizce onu geri getirmek icin ne yapabilirim bu arada arkadasta degiliz yani hic konusmuyoruz lutfen bi care bulun yoksa askimdan olucem....

haklısın tepeme çıkalı çok oluyor... aklım salla gitsin diyor kalbim anlamıyorki..... beni de süründürüyor.. ama kararlıyım toplarım yaza kalmadan yani ben böyle düşünüyorum kendime daha çok zaman ayırmaya başladım.. geçen gece eğlenmeye çıktım arkadaşlarla nasıl etkisi altına aldıysa beni salak gibi suçluluk hissettim çünkü onunla tanışalı eve hapsetmiş beni gözüm yeni açıldı...

dün gece aradı.. beni sevdiğini söyledi içimi döktüm .. oda içindekileri söyledi zamana bırakıldı herşey.. aramamaya devam edicem:hooray:

Arkadaşlar bizde 14 şubattan beri hiç konuşmuyoruz arkadaşlarım seni hala seviyor ama gurur yapıyor diyorlar.O aramayana kadar bende asla aramıycam... Ne yapmam lazım ??

geri dönmesı ıstıyosan en gerçek mantık KAÇAN KOVALANIR emın ol bır çok kışı tarafından olmucak kişiler uzerınde denedık sonuç gerı gelıyolar ama sakın o gıttıkten sonra kendını bırakma bakımlı ol senı gordunde falan dık dur içi içini yer o zamanaklinialirimsmile

offf offf 5 senedir ask acisi cekiorum hikayeyi bastan anlatiiim sevdigim cocukla biz birbirimizi sevioduk ben zaten deli gibi seviodum ve hala seviorum:) 3 sene bu boyle surdu ondan sonra ben dayanamayip seni seviorum dedim oda dusunmem lazim dedi 1 ay kadar bi sure dusundu ondan sonrakabul etti 2 gun ciktik bu arada annelerimiz cok iyi arkadas ve benim cocukluk arkadasim ve ben ona dedimki annem ciktigimizi ogrenmis sonra bana dediki biz zaten senle cikmioduk sonra sadece arkadastik tamami gibi seyler dediki iste bende ondan ayrilali 2 sene oldu ve ben hala onu unutamadim sizce onu geri getirmek icin ne yapabilirim bu arada arkadasta degiliz yani hic konusmuyoruz lutfen bi care bulun yoksa askimdan olucem....

Sence böyle bir tipten hayır gelir mi?? :bbo:
Çocuk seni sevmiyor bu açıkça belli canım yaa. Ne üzüosun kendini. Tamam üzüleceksin tabi ama artık geri gelmesini bekleme en azından.benneyaptımki

kızLarr bz kdr onLr kndilerini harap ediolarmı hayırr eeee? sevmıyorki gitmiş bence susmalı ve olanları görmeliyizz kendimizi küçür düşürmemeliğiz aslaaa

kızLarr bz kdr onLr kndilerini harap ediolarmı hayırr eeee? sevmıyorki gitmiş bence susmalı ve olanları görmeliyizz kendimizi küçür düşürmemeliğiz aslaaa

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
vereliniortak

gittiyse yolları açık olsun kaydirigubbakcemile5

Önce giderken arkalarında bıraktıkları insanın acı çekmesine sebep oldukları için bunun bedelini ödesinler. Sonra açılacaksa açılsın yolları. :dilcikar:

serenn arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum peşine düşmeyinki kıymetinizi anlasın alsanaalsanasmile

çok özledim onu ne yapıcam ben aramak sesini duymak istiyorum ama yapamam :KK43:((

çok özledim onu ne yapıcam ben aramak sesini duymak istiyorum ama yapamam :KK43:((

canım aynı şey bizdede oluyo ben kavga çıkarıyorum üzüyorum benimkini sonra yeniden arıyorum gurur yapmıyorum oda benı bu yüzden sevdiğini söylüyo
karşımdaki insandan eminsem asla saçma sapan aşk oyunlarına boyun eğmem..birbirimizi anlıyoruz çünkü önemli olan bu

bugün sabah ona mesaj attım özledim diye,belli bir süre bana bir şey yazmadı daha sonra yine ben rüyamda seni gördüm o yüzde mesaj attım diye sonra bana mesaj attı,şimdi gördüm mesajını ders yapıyordun arkadaşımla yine seni dövdüğümü mü gördün dedi bide :p yapmış.(onunla çıkarken rüyamda hep beni dövdüğünü kavga ettiğimiz görürüdüm o yüzden öle dedi.) neyse bende o rüyalar o kadar da kötü değilimiş aslında şimdi öle uyanmayı tercih ederim dedim. o da bana eheheheh :)özlediysen bir gün görüşebilirz muhabbet için ma yanlış anlamanı ilişki fln anlamında bi düşünce çünkü blmiyorum hala bana karşı ne hissediyorsun dedi bende,olabilir görüşürüz arkadaş sadece dedim,o da bana cevap olarak biliyorum bana karşı bişi hissediyosun boktan bi durum,bu hafta içi güneşli bi günde buluşalım istersen dedi,bende dedim ki sen bnları ne kadar kolay yazabiliyorsan benim için söylemesi o kadar zor artık,dilledirmeye gerek yok dedim ben programıma bakim ona göre buluşuruz dedim.neyse gün kararlaştırdık buluşucaz erşembe günü,kızlar akıl verin yardım edin bana 1,5 ay oluyo ayrılalı sırf ben istiyorum diye bir erkek benle görüşür mü anlamadım hem ben ona görüşelim bile demedm tamm görüşürüz dedim o bana bu hafta görüşelim dedi,anlayamıyorum.

bende erkek arkadaşmdan ayrıldım ama haklıydım sebeplerni açıkladım ona o bana beni hala çok sevdiğini hepte seveceğini ama şuanda bi kız arkadaşı olduğunu ve bizden ümidi kestiğini geleceğimizn olmadığını söyledi ben ona beni seviyosan o kızı bırak diycek kaadar küçüldüm :KK43:çünkü onun seni seviyorm deyişine inandım:KK43: ama asla aramam bundan sonra dönersede ki dönsün istiyorm ona bi güzel hayır diycem ama nasıl biz çok uzaktayız görmuyorz ki birbirimizi:KK43:üstelik ben onu hala seviyorum:KK43:

ne kadar seversem seveyim,asla geri döndürmek için bir şeyler yapmam,yoluma bakarım,o görüşmek isterse de asla kabul etmem, etmeyi bırak aradığında meşgule atmaya,telefonumu kapamaya bile tenezzül etmem,çaldırsın çaldırsın dursun.kendime güzel bir yol çizerim,çizgimden de çıkmam.sonuç deli gibi arayıp duran,ne desem yapmaya hazır olan,peşimden ayrılmayan,hizaya gelmiş,hatasını anlamış,kapımda sabahlayan adam olur,ha bu olmadı mı defolsun gitsin o zaman, beni kazanmaya çalışmayanı kazanmaya asla çalışmam.hiçkimse benden önemli değil(deli gibi aşık olsam bile),bunu hissetirdin mi zaten peşinden ayrılmaz erkek milleti.aşkta gurur olmaz derler ama hiçbir erkek de her ne hikmetse gurursuz bir kadına aşık olmaz.
aşkta zafer kaçanındır demiş biri,ne doğru demiş.

Son düzenleme:
X