ayrıntılı ultrason

...........................................

Son düzenleme:
tabiki soracaksın bizler oralara onca paralar ödüyoruz.isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü karaymıssss... :)

canim ben hic bir kurus vermiyomki burda sigortali oldummu vermiyon hic bisey sadece ilaclarini aliyon kendin onlarda zaten pek bisey tutmuyor

bende bilmiyomki iste benim bu ücüncü hmileligim ilk defa gircem doktorum o birlerinde hic gerek duymadi bende ona sasiyorumya ama türkiyede isteyen herkes girebiliyor heralde ayrintiliya

bende haftaya gircem arkadaşlar.ben cinsiyetini daha 2 gün önce ögrendim benim nazlı kızım yeni gösterdi.

edacım sende bizim gibi kız anneleri ne katıldın artık
hayırlı olsun minik prensesin

kızlar günaydın cumartesi ayrıntılıya girdim çok güzeldi ama sonradan karnım ağrıdı . Bastırmaktan kaslarım acımış.Ama oğluşumu gördüm çok güzeldi. ağzını açıp kapadı kaç kere güldü sanki:) elleri babasının elleri gibi tostombuldu allah sağlıkla kavuşmayı nasip eder inş. bana benziyooo babamız kıskandı birasçıkk:) ekrana bakarken ağlamamak için zor tuttum kendimi. çok seviyorum onu , allahım yokluğunu göstermesin ondan ayırmasın. çok güzel bişeymişş. herkese sağlıkla kucağına almayı diliyorumm.

Derin gözün aydın canım :) Ne tatlı oluyor gerçekten onları öyle görünce insanın içi kaynıyor. Benim de ayrıntılıdan sonra ve ertesi günü kasığım ağrımıştı. Özellikle kalbini incelerken doktor çok acımıştı.

Arkadaşlar medipol hakan beye 2. düzey usg ( ayrıntılı ultrason ) için giden varmı haziran 25' ten sonra. ben gittiğimde cd için olan cihaz bozuktu ve cd'ye çekemedi bebişimi.Söz verdi borcum olsun dedi hakan bey sonra randevu al gel dedi aradım 10 gün sonra hala yapılmadı dediler cihaz. Bu aralar giden varmı haberi olan varmı .Hiç şansımız yokmuş ilk kez Cd'ye çekiceklerdi renkli resim alıcaktık ama olmadı kısmet değilmiş ama bugün yine arıyım diyorum belki cihaz olmuştur. kuzm dahada büyüdü belki şansımıza bu hafta gideriz.

arkadaşlar medical parc bahçeli evlere gidiyorum 200 ytl ücret istediler 4d boyutlu ve 2. düzeymiş
cd miz ve renkli foto muzda olacak en iyi sonucu 22-23. haftalarda en iyi sonucu vereceğini söyledi
4 ağustosda randevumuz var şimdiden çok heyecanlıyız

X