Onkoloji - Kanser ve Türevleri Babacığım bağırsak kanseri

Canım annemin 3 yıl oldu tedavisi ve memesi 4.evreydi malesef ameliyat edemiyorlar ve şuanda kemiklerine sıçramış durumda,çok pahalı bir ilaçla kemoterapi almaya devam ediyor,Allahtan hiç bir zaman ümidini kesme seni üzen tek şey o çektiği acıları görünce bişey yapamamak olur,elimizden birşey gelmemesi kahreder,tekrar geçmiş olsun şuanda özeli açtım ama mesaj atamıyorum ben özelden hoşçakal

myangel, benim annem de 4.evre. o dediğin çok pahalı ilaçtan (herceptin diye tahmin ediyorum,bir kürü 4-5 bin lira ) bi kaç kür alıp, karaciğere bakacaklar, karaciğerdeki yok olmuşsa ameliyatla memeyi alacaklar. Senin annenin ameliyat edilemeyecek olmasının sebebi nedir, karaciğerdeki metastaz çok sayıda mıydı acaba? Ya da senin annenin de mi bi kaç kür sonra ameliyat durumunu gözden geçirecekler? Çok benzer durumlardayız ama tedavi seçeneklerinin farklı olmasının sebebi kafamı karıştırdı.

ozon tedavisini önreirim bir araştırın vücuda direnç sağlıyor ve kanserli hücrelerin yayılmasını önlüyor.çok geçmiş olsun.

valla maalesef önerebileceğim bir doktor yok benim ama forumda görünce dayanamadım çok çok geçmiş olsun arkadaşım herşeyden önce umud etmesini öğretmelisin babana ben olumlu düşünmenin gerçekten çok işe yaradığını düşünüyorum eğer imkanınız varsa sana bir tedavi önerebilirim ama
ayurveda tedavisi diye bir tedavinin belgeselini izlemiştim hindistanda gurular tarafından batı tıbbının iyileştiremediği bütün rahatsızlıkları çözümlüyor özellikle kanser hücrelerini yokedebiliyor yaşanmış çok örneği var ve birçok amerikalı doktor araştırma için giderken o guruların öğrencisi olarak bu tedaviyi öğrenmişler :)
ben gerçekten inandım Allah göstermesin böyle zor hastalıklarla karşılaşırsam imkanım olsun olmasın bu tedaviyi deneyeceğim :) araştırmanı tavsiye ederim :)

pardon ama kanserin tedavısı yokk cok acı ama gercekk.ki kanser kendını gec farkettırıor ve yapılacak tek sey duaetmek maaleseff.benımkayınpederım bagırsak kanserıydı yapılmayan tedavı kalmadı ama butun vucudunu ssardı artık sonayında farkına vardı ölümün. bızım gozumuzun onunde erıdı bıttı 17 ay dayanabıldı ve dr ddedıkı cok bıle dayandı allah bu hastalıgı kımsenın basına vermesınn cok pis hastalıkk surunduruooo:Saruboceq:

pardon ama kanserin tedavısı yokk cok acı ama gercekk.ki kanser kendını gec farkettırıor ve yapılacak tek sey duaetmek maaleseff.benımkayınpederım bagırsak kanserıydı yapılmayan tedavı kalmadı ama butun vucudunu ssardı artık sonayında farkına vardı ölümün. bızım gozumuzun onunde erıdı bıttı 17 ay dayanabıldı ve dr ddedıkı cok bıle dayandı allah bu hastalıgı kımsenın basına vermesınn cok pis hastalıkk surunduruooo:Saruboceq:

hayır yanlış biliyorsunuz kanseri yenen bir çok tanıdığım var bağırsak kanserini yenende var üstelik ama geç kalmamak şartıyla.

minel zaten bende ondan bahsedıorum gec kalınmaması sartıyla amazaten bu hastalık nadıren baslarında farkedılıorr ayrıca o kurtuluo dedıklerınız zaten hastalıgın cok basındalar ama 10 yıl ama 20 yıl kanserle yasarlar yanı bu hastalıgın sonu bellı ne kadar dayanabılırsen zaten sonunda ya ıc kanamadan yada enfeksıyom kapıyosun buda son dmek oluoo:S

çok geçmiş olsun allahım bütün hastalara şifa versin umarım babanız iyidir şuanda

allahım şşifa versin yarabbim sizlerede güç versin inşallah tedaviyle düzelir

Gecmis olsun canim....hic dert etme onkoloji bölümünde okudum ve bagirsak kanseri diger kanserlere bakis en kolay atlatilanlardan birisi....ameliyat ve ardindan chemo ile iyilesir insallah allah yardimcininz olsun....

içim yanıyor arkadaşlar içim. dayanılmaz bi acı bu tarifi imkansız :KK43::KK43:

1,5 yıl önce tanışdığımız ve mucadele verdiğimiz bu hastalık babamı bizden aldı. onca verdiğimiz uğraş ve zor günlerin ardından birde babacığımı bizden aldı. :KK43::KK43: daha 45 yaşındaydı babacığım. doyamadık doyamadık :KK43: bu hastalığın galip gelmesi bizi mahvetti. oysaki ilk öğrendiğimizde iyileşeceğine çok inanıyorduk ve ailecek çok çaba gösterdik. ameliyat, kemotrapi, bitkisel ürünle, günlerce kaldığımız hastaneler hiçbiri bi işe yaramadı. gözümüzün önünde eridi bitti babacığım, hiç bişi yapamadık ve bi gece ansızın gözterini kapattı hayatta :KK43: hala inanamıyoruz bizi bırakıp gittiğine, biyerden çıkıp gelcek sanki.. evimizin direği yıkıldı arkadaşlar... doğum gününü kutlamayı planlarken yedisi okuttuk ::KK43: of off

yaşadıklarımızı allahım kimsenin başına vermesi çok zor çokk...

rabbim tüm hastalara tez zamanda şifa versin :KK43::KK43:

canım basın saolsun cok uzuldum allahım sabrını versin insallah.. benim babamda 7 yıl once barsak kansserı oldu yendı, bır hafta oncede akcıger kanserı oldugunu ogrendık cok sukur oda amelıyatla halledıldı... ama kaybedecegını dusunmek bıle insanı deli ediyor senı cok ıyı anlıyorum bende yasadım kaybetme korkusunu.. tekrardan allah sabır versin canım babana rahmet eylesin allahım mekanı cennet olsun..

canım allah yardımcınız olsun bu ilet hastalık hem hastayı hemde çevresindekileri perişan ediyor yaşı genç atlatacığına inanıyorum allah sizlerle olsun

Merhaba canım bu başlıkaki bütün mesajlarınızı okudum bazi mesajlarda cok umutlandim. Ama son sayfadaki mesaji okuyumca icim sıkıldi

Canim başın sağolsun Allah sabır versin size

Benim 79 yaşındaki dedeme bugün bağırsak kanseri teşhisi kondu şuAn kendisi bile bilmiyor ve anneme söyleyemedim. Çok moralim bozuk hatta moral hic yok diyebilirim

Allah sabır versin canım, mekanı cennet olsun. Allahın erken aldığı iyi insanlardansa eğer, sonsuz ve mutlu bir hayatta buluşacaksınız nasılsa. Allah kalanlarınıza sağlık versin.

X