babamı çıplak gördüm

İlk vukuatları değil yani:KK1:
Olmasaymış iyiymiş de olmuş artık yapacak bişey yok.
O talihsiz karşılaşmayı hiç yaşanmamış say,normal davran.
İma,sırıtma falan olmasın sakın yüzünde:KK1:

bişey olmaz baban o senin dicem ama
kötü bi durum be
yine de geçer geçer unutursun:)))))

Konuyu gorunce aklima hemen bir anim geldi
Anasinifinda 5 yas grubundaydim
Sabahlari ogrencilerimle dun aksam neler yaptigini konusurduk
Bir ogrencim heyecanli heyecanli
"ogretmenim biliyormusunuz, gece uyandim susamistim annemin yanina gittim.
Bi baktim babam annemin ustunde annemi boguyordu.":KK53:
Ben saskinlikla nasil boguyordu dedim
" boyle zipliyordu ustunde annemde bagiriyordu. Ben hemen odama kactim ama cok korktum"
O anda dank etti kafama
Yok canim oyle degildir oyun oynuyorlardir onlar ziplamaca oyunu var ama sadece buyukler oynar dedim:KK9:
Kivirmaya calistim ama cocuk kesin unutumaz bu olayi
aksam annesine durumu anlattim dikkatli olun dedim.
Tabi kadinda cok utandi
Dikatli olmak lazim boyle durumlarda
Sende unut olmamis gibi dusun
Belki ciplaklik oyunu oynuyorlardir diyesim geldi:KK9:

" boyle zipliyordu ustunde annemde bagiriyordu. Ben hemen odama kactim ama cok korktum"
O anda dank etti kafama
Yok canim oyle degildir oyun oynuyorlardir onlar ziplamaca oyunu var ama sadece buyukler oynar dedim:KK9:
Tabi kadinda cok utandi

ayyy Allah'ım nasıl dikkat etmezler ya küçük çocuğun var senin... çocuğun pskolojiye mi yanayım yoksa çocuktan al haberi sağda solda anlatmasına mı çok komik:KK1::KK1::KK1::KK1:

İlk vukuatları değil yani:KK1:
Olmasaymış iyiymiş de olmuş artık yapacak bişey yok.
O talihsiz karşılaşmayı hiç yaşanmamış say,normal davran.
İma,sırıtma falan olmasın sakın yüzünde:KK1:

sırıtma gibi bir durum olmaz zaten utanıyo konu sahibi...

ayyy Allah'ım nasıl dikkat etmezler ya küçük çocuğun var senin... çocuğun pskolojiye mi yanayım yoksa çocuktan al haberi sağda solda anlatmasına mı çok komik:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
Aynen oyle bende ne yapacagimi bilememistim.
Daha ilk zamanlarimdi ogretmenlikte
Oyun diye avurmaya calistim.
Kim bilir daha kac kisiye anlatti bunu
Tabi bide anlatirken yuzunu gormeniz lazim
Boyle cok ciddi sanki korku film izlemis gibiydi
Anneside cok utandi tabi ama uyarmadan edemedim

:KK9::KK9::KK9::KK9:
Aynen oyle bende ne yapacagimi bilememistim.
Daha ilk zamanlarimdi ogretmenlikte
Oyun diye avurmaya calistim.
Kim bilir daha kac kisiye anlatti bunu
Tabi bide anlatirken yuzunu gormeniz lazim
Boyle cok ciddi sanki korku film izlemis gibiydi
Anneside cok utandi tabi ama uyarmadan edemedim

öğretmenliğinin ilk günlerine rağmen süper bi uydurmaca yapmışsın bravo valla... kadında utansın boşver çocuğun psikolojiyi kurtarmışsın işte... ya düşünüyorumda ben evli olsam küçük çocuğum olsa kapımı kitlerdim heralde... hadi büyük olsa kapıyı vurur girer akıl ederde çocuk bu yani... bende 5 yaşlarındaydım uyuyamamıştm annemle babamla uyurdum arada bi gece yine gittim kapı kilitlydi... hiç anlamamıştm mesela başkada bir şey yakalamadım... büyüyünce hatırlamıştım ve parçaları birleştrdim:KK1::KK1::KK1::KK1:

haha komik olmuş olur böyle şeyler ev içinde :))) biraz utanırsınız sonraları komik bir anı olarak gülüşürsünüz kendi aranızda :KK70: dikkatli olmak lazım tabi

aaaaaaaaaaaaay bir kere bende yakalamistim kayinpederle kayinvalideyi 2 yada 3 aylik evliydim kayinvalide dediki sabah 9 dan once kalkmana gerek yok dedi sonra bir baktim bir sabah tankur tinkir sesler geliyor saate baktim 7 anam bunlar kalkmis acaba kalksammi kalkmasammi diye dusunurken dedim yeni gelinim en iyisi kalkayim laf sokusturlar kalkmassam simdik dedim kalkdim odanin kapisini bir actim kayinpeder havlu poposunda sarili odasina kacti tam o sirada valide cikti diger havluda onun totosunda ayyyyyyyyyyy sen niye kalktin cok erken dedi bende salakligima tukureyim siz niye kalktiniz ayyyyy cok sicakladikda serin serin dus aldik dedi:KK53: ana kar yagiyor lapa lapa ne sicak biz donuyoz ya yorgan yetmedi battaniye ortuk gece dedim:KK53: kayinvalide kipkirmizi oldu hemen odasina girdi benim gec dusen jeton odaya girince anladim gulmekden yerlere yattim:KK60: yalniz esim hiccccccccccc gulmedi kizdi hatta neyse saat 9 olmadan bunlar 1 hafta boyunca disari ciktilar kahvalti yapmaya esimde dediki ne hatunsun ya bizim pederleri evinden barkindan ettin ortaligi bize birakdin:KK52:

Güldürdünüz beni =)

En azından 24 saat çok ortada dolaşmayın, sonra da geçer gider nasıl olsa, ay zor bir durum ya =))

O anda dank etti kafama
Tabi kadinda cok utandi

:KK17: yazık çacuğa,hayatta unutmaz.:KK53:

boşver sende böyle bir gece sonucu dünyaya geldin utanma
:KK60::KK60:
yahu sizde gençeleri habire rahatsız ediyosunuz
olmaz ama:KK9::KK9:

hem konuyu okuyunca hemde konu içindeki diğer hikayeleri okuyunca bi gülme aldı beni şu anda :KK60:

görmedin,duymadın,bilmiyorsun canım...unutmak için en iyi yöntem bu :)

aaaaaaaaaaaaay bir kere bende yakalamistim kayinpederle kayinvalideyi 2 yada 3 aylik evliydim kayinvalide dediki sabah 9 dan once kalkmana gerek yok dedi sonra bir baktim bir sabah tankur tinkir sesler geliyor saate baktim 7 anam bunlar kalkmis acaba kalksammi kalkmasammi diye dusunurken dedim yeni gelinim en iyisi kalkayim laf sokusturlar kalkmassam simdik dedim kalkdim odanin kapisini bir actim kayinpeder havlu poposunda sarili odasina kacti tam o sirada valide cikti diger havluda onun totosunda ayyyyyyyyyyy sen niye kalktin cok erken dedi bende salakligima tukureyim siz niye kalktiniz ayyyyy cok sicakladikda serin serin dus aldik dedi:KK53: ana kar yagiyor lapa lapa ne sicak biz donuyoz ya yorgan yetmedi battaniye ortuk gece dedim:KK53: kayinvalide kipkirmizi oldu hemen odasina girdi benim gec dusen jeton odaya girince anladim gulmekden yerlere yattim:KK60: yalniz esim hiccccccccccc gulmedi kizdi hatta neyse saat 9 olmadan bunlar 1 hafta boyunca disari ciktilar kahvalti yapmaya esimde dediki ne hatunsun ya bizim pederleri evinden barkindan ettin ortaligi bize birakdin:KK52:

Ben buna koptum yaa :KK60:

çocuklar büyüyünce anne babaların işi çok zorlaşıyor.aslında her eve ebeveyn banyosu şart.daha önce oturduğumuz evde çocukların odasıyla bizim odamız yanyanaydı ve banyoda aramızdaydı.yaz tatilinde bir türlü çocuklar uyumak bilmiyordu.eşim de sinirleniyordu bu duruma:KK1:
neyse oradan taşındıkta rahatladık.şimdi en üst katta kendimize ait odamız ve banyomuz var,çocuklar alt katta.kimse kimseyi görmüyor:KK1:

o yaşa gelipte hala cinsel hayatları aktif olan insanları tebrik etmek lazım. şu forumda daha gencecik yeni evli çiftlerde bile sorunlar diz boyu iken. bir taraf isteksiz, bir taraf başka sıkıntılarla uğraşıp dururken. ayda yılda bir hareketlilik göremeyen gençler varken yaşlılardaki bu istek insanı şaşırtıyor :KK70:

X