babamı çıplak gördüm

çocuklar büyüyünce anne babaların işi çok zorlaşıyor.aslında her eve ebeveyn banyosu şart.daha önce oturduğumuz evde çocukların odasıyla bizim odamız yanyanaydı ve banyoda aramızdaydı.yaz tatilinde bir türlü çocuklar uyumak bilmiyordu.eşim de sinirleniyordu bu duruma:KK1:
neyse oradan taşındıkta rahatladık.şimdi en üst katta kendimize ait odamız ve banyomuz var,çocuklar alt katta.kimse kimseyi görmüyor:KK1:

iyi de ablacım tehlike sadece anne-baba değil ki bunun bi de k.valide-k.peder versiyonu var :kk77:

o zaman napıcaz,en iyisi gözlerimizi kapatmak,gördüğün anda ölü takliti yapmak :104:

Ne güzel işte hiç dert etmeyin.Hala birbirini seven,birbirlerine dokunmaktan keyif alan anne-babanın çocuğu olduğunuz için mutlu olun hatta:KK34:
Annenize şakayla karışık takılabilirsiniz belki bu onları da rahatlatır..:KK51:

Son düzenleme:
iyi de ablacım tehlike sadece anne-baba değil ki bunun bi de k.valide-k.peder versiyonu var :kk77:

o zaman napıcaz,en iyisi gözlerimizi kapatmak,gördüğün anda ölü takliti yapmak :104:

birlikte yaşayınca olası bu durumlar tabii:KK60:

kalabalık ailelerde ebeveyn banyolu evler şart.:KK1:

eskiden evlerde her yatak odasında banyo için dolap olurmuş.ne kadar doğruymuştu:KK34:

Ben de annemle babamın hala sevişiyor olduklarını bilmek için neler vermezdim :KK31: ama 15 seneden fazladır annem benimle yatıyor... gerekirse sabaha kadar tutardım çişimi, yeter ki onlar sevişsin koklaşsın hala..

Herkes gulmus de ben o anne babaya kizdim acikcasi

evde genc kiz var kardesi var dikkat edilmiyor
utanacak bir durum degil herkes yasiyor
ama soz konusu cocuk ve ergen psikolojisi olunca biraz da temkinli olunmali

baba dikkat etmiyor da anne de mi uyaramiyor ?

bence annenizle konusun
en azindan bundan sonra dikkat etsinler
zira bu 2 . mis ..

Herkes gulmus de ben o anne babaya kizdim acikcasi

evde genc kiz var kardesi var dikkat edilmiyor
utanacak bir durum degil herkes yasiyor
ama soz konusu cocuk ve ergen psikolojisi olunca biraz da temkinli olunmali

baba dikkat etmiyor da anne de mi uyaramiyor ?

bence annenizle konusun
en azindan bundan sonra dikkat etsinler
zira bu 2 . mis ..

bu yoruma tamamen katılıyorum
annenizle konuşun
durumdan rahatsız olduğunuzu söyleyin
en azından bir iç çamaşırı giyiversin
benim kızım 4.5 yaşında ben eşimin öyle dolaşmasına kesinlikle izin vermem
sevişiyor olduklarını bilelim ,birbirlerini sevmelirinden mutlu olalımn tamam ama her şey de alenen olmasın

Son düzenleme:
Bende bi kere üzerimi değiştirirken rahmetli babam zort diye odaya dalmıştı. Bişey görmedim, bişey görmedim diye diye kaçmıştı odadan. Nerden bilsin adam benim orada olduğumu Allah'tan sadece sırtımı gördü. Bende babamı cıplak gördüm vefatına yakın tuvalete bile biz götürüyoduk çünkü. Belki yıllar sonra sende babanın bakımını üstlenmek durumunda kalacaksın. Utanacak yüzlerine bakamayacak bişey yok. Hiçbişey olmamış gibi davran unut gitsin.

Benimde iş üstünde basmışlığım çoktur,ahlak polisliğini ordan mı kaptın nedir::KK9::KK9::9

Son düzenleme:
Konuyu gorunce aklima hemen bir anim geldi
Anasinifinda 5 yas grubundaydim
Sabahlari ogrencilerimle dun aksam neler yaptigini konusurduk
Bir ogrencim heyecanli heyecanli
"ogretmenim biliyormusunuz, gece uyandim susamistim annemin yanina gittim.
Bi baktim babam annemin ustunde annemi boguyordu.":KK53:
Ben saskinlikla nasil boguyordu dedim
" boyle zipliyordu ustunde annemde bagiriyordu. Ben hemen odama kactim ama cok korktum"
O anda dank etti kafama
Yok canim oyle degildir oyun oynuyorlardir onlar ziplamaca oyunu var ama sadece buyukler oynar dedim:KK9:
Kivirmaya calistim ama cocuk kesin unutumaz bu olayi
aksam annesine durumu anlattim dikkatli olun dedim.
Tabi kadinda cok utandi
Dikatli olmak lazim boyle durumlarda
Sende unut olmamis gibi dusun
Belki ciplaklik oyunu oynuyorlardir diyesim geldi:KK9:

süper yaaaaa kıvırma olayıda çok başarılııııı :KK70:

anneni babanı fena yakalamışsın:KK9:ama boşver hiç olmamış gibi davran yada annene söyle belki bundan sonra daha dikkatli olurlar
anne babalar evde özelliklede yetişkin çocuk varsa daha dikkatli olmaları gerek diye düşünüyorum:KK31:

konu nerden nereye gelmş ya :KK1: konu sahibi arkadaş nerde, ne durumda? gelişmeler yokmu? ertesi gün önemlidir böyle zamanlarda ailenin davranışı nasıldı merak ettim... :KK31:

canım yeri gelir babanın altını değişmek zorunda kalırsın ben dedemin altını değiştiğimde gözünden yaş geldiğini gördüm bende ağlayacaktım ama daha fazla üzülmesin diye yaşımı içime akıttım sonra defalarca değiştim yıkadım dağ gibi adam.....
baban zaten senin altını defalarca değişmiştir
seni yaşadağın ufak bi kaza takma çıplaklık da hayatın bir gerçeği.....

bende bekarken babamı wcde görmüştüm ama suç ondaydı wcnin ışığını yakmamış salonun ışığı yanıyordu bende bilmeden dalmıştım wcye:)))çok utandım tabi..babanın dikkatli olması gerekirdi tabiki sonuçta evde genç kız var yalnız değiller

Ya bızım 5.5 yaşında kızımız varken bu kadar rahat davranmıyoruz evde bı genc kız var bence hoş bı urum degıl olmamalı

X