Babasına müjdeli haberi nasıl verdiniz?

melis canım anlayalım yoksa yolcumu var:)Allah gönlüne versin canım,hamile olduğumu ilk yani eşimle mutlu günlerimizde yaptığım test sonucu öğrendim zaten şüpheleniyordum başımdan daha öncede bi gebelik geçti ama tamamlanamamıştı düşük yapmıştım,diğerini ise yine eczanelerde satılan testlerden öğrendim yaptıktan sonra tabi pozitif çıkınca hem sevindik hemde ilki gibi olursa diye çok korktuk ama eşim çok üzerime düşmüştü bi dediğimi iki etmiyordu tabi arada oluyordu ufak kavgalar ama yinede hamilelik dönemimi aldığım kiloları saymazsam güzel geçirmiştim tabi dediğim gibi o zamanlar mutluyduk Allah herşeyin hayırlısını versin umarım sende en kısa zamanda güzel haberler alırsın canım..

melis canım anlayalım yoksa yolcumu var:)Allah gönlüne versin canım,hamile olduğumu ilk yani eşimle mutlu günlerimizde yaptığım test sonucu öğrendim zaten şüpheleniyordum başımdan daha öncede bi gebelik geçti ama tamamlanamamıştı düşük yapmıştım,diğerini ise yine eczanelerde satılan testlerden öğrendim yaptıktan sonra tabi pozitif çıkınca hem sevindik hemde ilki gibi olursa diye çok korktuk ama eşim çok üzerime düşmüştü bi dediğimi iki etmiyordu tabi arada oluyordu ufak kavgalar ama yinede hamilelik dönemimi aldığım kiloları saymazsam güzel geçirmiştim tabi dediğim gibi o zamanlar mutluyduk Allah herşeyin hayırlısını versin umarım sende en kısa zamanda güzel haberler alırsın canım..

canım benim yaa hakkında hayırlısı olsun inşallah ne diyim..

daha yok ama istemeye başladım..

şimdiden alıştırma yapıyorum...hoş çalışmaya başlamadım ama :))))))))))) nasıl olcaksa....olsun zamanı gelince olacak inşallah...

bu arada canımsın...öpüyorum seni

bende anlatayım bari bizde zaten 1 aydır istiyorduk ve korunmayı bırakmıştık
ama ilk ay olması olasılığı çok az olduğu için beklemiyorduk
ben sat tan 5 gün önce tahlil verdim 19 çıktı
ama hemen söylemedim ne olur ne olmaz diye
2 gün sonra değer yükselince söylemeye karar verdim
eve gelip sofrayı kurunca bir servis daha yemek açtım 3 kişilk servis oldu
tabi bizimki görünce misafirmi var diye sordu
bende misafir değil yaklaşık 9 ay sonra aileye yeni bir ferd geliyıor dediğimde hiç bir şey diyemedi
sadece gözlerinin dolduğunu ve sarıldığını hatırlıyorum,
allah herkese bu müjdeli haberi vermeyi nasip etsin

çok duygusal hikayeler benimkiside şüle belki görmüşsünüzdür forumda önünde hamile bi bayan resmi oaln tşirtleri bebeğin geleceği yerde kalp var ve altında anne oluyorum yazıyor işte o tşirtten giydim yaptırmıştım daha önceden eşimi dünya gözüyle ilk gördüğüm yere götürdün ve aşkım meleğimiz içimde hamileyim dedim dili tutuldu nasıl hamile nasıl nasıl dedi durdu tüm gün allah isteyen herkes enasip etsin

bide komik olanı anlatıyım eşimin ailesine sölicez herkesi dayısı teyzeleri kuznleri ananesi annesi terasta topladık eşim size bi haberim var ama berna en sona geçsin kulaktan kulağa sölenecek dedi herkesi dizdi bende diorumki söle ya çatlatma falan anane ve anneyi en sona aldık kuzenler başta başladık kulaktan kulağa oynamaya her öğrenen atıyo bi çığlık öksürük tutan bile oldu sonunda sıra kayınvalideme geldi ondan sonrada ben döndü bana dediki berna 4 aylık hamileymiş oldu 4 haftalık kulaktan kulağa 4 aylık gülmekten öldük videoyada aldık bebişe izleticez büyüdüğünde işte büle

canım ya o tşirtü needen aldın bende almak isterim
inşallah birgün hamile kalırsam bende bu tşittten giymek isterim
meliscim topikin hayırlı olsun
ben ilk hamileliğimde eşime tlf söylemiştim tabi ağlamaktan söyleyememiştim bile:gitme:
ama malesef bebeğimi kaybettim düştümafoldumben
dahada 3 senedir göremedim daha mafoldumben

gerçekten gözlerim doldu okurken bunları Allahım bebişlerinizi sizlere bağışlasın inşallah.
bizde eşimle bekleyip duruyoruz sanırım testin sonucunu birlikte bekleriz bu ay çok umutluyuz inşallah hayırlısı olur.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

canım ya o tşirtü needen aldın bende almak isterim
inşallah birgün hamile kalırsam bende bu tşittten giymek isterim
meliscim topikin hayırlı olsun
ben ilk hamileliğimde eşime tlf söylemiştim tabi ağlamaktan söyleyememiştim bile:gitme:
ama malesef bebeğimi kaybettim düştümafoldumben
dahada 3 senedir göremedim daha mafoldumben
sağol kuzu....öpüyorum seni..ben de tişört fikrini sevdiiiiim..sanırsam fotoğrafçılar basıyor...
bende anlatayım bari bizde zaten 1 aydır istiyorduk ve korunmayı bırakmıştık
ama ilk ay olması olasılığı çok az olduğu için beklemiyorduk
ben sat tan 5 gün önce tahlil verdim 19 çıktı
ama hemen söylemedim ne olur ne olmaz diye
2 gün sonra değer yükselince söylemeye karar verdim
eve gelip sofrayı kurunca bir servis daha yemek açtım 3 kişilk servis oldu
tabi bizimki görünce misafirmi var diye sordu
bende misafir değil yaklaşık 9 ay sonra aileye yeni bir ferd geliyıor dediğimde hiç bir şey diyemedi
sadece gözlerinin dolduğunu ve sarıldığını hatırlıyorum,
allah herkese bu müjdeli haberi vermeyi nasip etsin
amin canım
gerçekten gözlerim doldu okurken bunları Allahım bebişlerinizi sizlere bağışlasın inşallah.
bizde eşimle bekleyip duruyoruz sanırım testin sonucunu birlikte bekleriz bu ay çok umutluyuz inşallah hayırlısı olur.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

amin amiiiiiiin..

arkadaşlar okurken gözlerim doldu çok güzel mutlu hikayetler bunlar.
Biz 15 aylık evliyiz ve ağustosta bıraktık korunmayı ama anca olur diyorduk ilk denemede tutacağı %20 lik bir ihtimalmiş sonra öğrendik. yani kısacası bu kadar cabuk beklemiyordum ama yumurtlama günlerini hep değerlendirdik neyse.
Benim adet tarihim 30 ağustostu yani kocamin doğum günüydü ondan habersiz test aldım pazar sabahı sabahın 9un da kalktım bir bahaneyle yaptım silik çıktı ikinci çizgi,eşime doğum gününde soylemek isterdim ama silik olunca vazgeçtim.neyse çarşamba günü tekrar yaptım sabah işe gitmeden bu sefer tam çizği oyle güzül bir heyecanki anlatamam sonra hastanede old. için öğleden sonra arkadaşın israrıyla gittim kadın doktoruna usg ile bakalım dedi ama kese yok görünmedi o kadar moralim bozulduki ama değer 1739 korktum dış gebelikmi diye doktor cuma yine gel dedi neyse cuma gittik bu sefer daha ilk bakışta gözüktü kese ve tam olarak netleşti hamileliğim sıra geldi kocama söylemeye biz o geçe sultan ahmete iftara gidecektik neyse işten çıktık orada buluştuk iftarı actık akşam namazı kıldık sonra sultan ahmet le ayasofya arasında bahçe kısmında uzun ahşap banklar var oraya oturduk benim ısrarımla tam karşıda cami ışıl ışıl muazzam bir ortam eşime dedimki sana doğum gününde birşey alamadım maaşı alabildim ancak kücük bir ambalajda kutu verdim eline eğer beğenmezsen değiştiririz dedim mahsus eşim kutuyu açtı içinde benim yapılmış kan tahlilim ve altında bebeğimizin ilk usg sı vardı. Şok oldu konuşumadı bu ne bu ne deyip kahkalar attı sonra baktım sustu başladı gözlerinde yaşlar süzülmeye.Onca kalabalığın içinde oynıcam diye tutturdu o esnada yatsı okunda girdik camiye ama bebeğin resimleri babasının gömleğinin cebinde gezdi büttün gece çok güzel unutulmaz bir geçeydi bizim için çok şükür biz hiç beklemeden ilk ayda denemede tutturduk allah tüm isteyenlere bekletmeden nasip etsin.şimdi aşkımızın bahar tomurcuğu baharda açacak.

arkadaşlar okurken gözlerim doldu çok güzel mutlu hikayetler bunlar.
Biz 15 aylık evliyiz ve ağustosta bıraktık korunmayı ama anca olur diyorduk ilk denemede tutacağı %20 lik bir ihtimalmiş sonra öğrendik. yani kısacası bu kadar cabuk beklemiyordum ama yumurtlama günlerini hep değerlendirdik neyse.
Benim adet tarihim 30 ağustostu yani kocamin doğum günüydü ondan habersiz test aldım pazar sabahı sabahın 9un da kalktım bir bahaneyle yaptım silik çıktı ikinci çizgi,eşime doğum gününde soylemek isterdim ama silik olunca vazgeçtim.neyse çarşamba günü tekrar yaptım sabah işe gitmeden bu sefer tam çizği oyle güzül bir heyecanki anlatamam sonra hastanede old. için öğleden sonra arkadaşın israrıyla gittim kadın doktoruna usg ile bakalım dedi ama kese yok görünmedi o kadar moralim bozulduki ama değer 1739 korktum dış gebelikmi diye doktor cuma yine gel dedi neyse cuma gittik bu sefer daha ilk bakışta gözüktü kese ve tam olarak netleşti hamileliğim sıra geldi kocama söylemeye biz o geçe sultan ahmete iftara gidecektik neyse işten çıktık orada buluştuk iftarı actık akşam namazı kıldık sonra sultan ahmet le ayasofya arasında bahçe kısmında uzun ahşap banklar var oraya oturduk benim ısrarımla tam karşıda cami ışıl ışıl muazzam bir ortam eşime dedimki sana doğum gününde birşey alamadım maaşı alabildim ancak kücük bir ambalajda kutu verdim eline eğer beğenmezsen değiştiririz dedim mahsus eşim kutuyu açtı içinde benim yapılmış kan tahlilim ve altında bebeğimizin ilk usg sı vardı. Şok oldu konuşumadı bu ne bu ne deyip kahkalar attı sonra baktım sustu başladı gözlerinde yaşlar süzülmeye.Onca kalabalığın içinde oynıcam diye tutturdu o esnada yatsı okunda girdik camiye ama bebeğin resimleri babasının gömleğinin cebinde gezdi büttün gece çok güzel unutulmaz bir geçeydi bizim için çok şükür biz hiç beklemeden ilk ayda denemede tutturduk allah tüm isteyenlere bekletmeden nasip etsin.şimdi aşkımızın bahar tomurcuğu baharda açacak.

ay canım yaa sen de çok duygulu yazmışsın.benim de okurken yazını gözlerim doldu..hayırlısı olsun kuzu..darısı tüm olmayanların başına..

en güzel anılarınız inş daha güzel günler görürsünüz ben 3 yıllık evliyim ama hala bişey yok bendede.ilaç tedavisine basladık bu hafta serophene diye inşallah bende yasarım bu duyguyu:KK43:

en güzel anılarınız inş daha güzel günler görürsünüz ben 3 yıllık evliyim ama hala bişey yok bendede.ilaç tedavisine basladık bu hafta serophene diye inşallah bende yasarım bu duyguyu:KK43:

canım benim..hayırlısıyla inşallah..önce psikolojini düzelt canım...en önemlisi bu..bebek hani diyenlerden uzaklaş ilk baş ve her ay acaba hamile miyim psikolojisinden kurtul emi..tabii bunları yaşıyorsan güzelim...sonra Allahım güzell evladlar verir bize..stress ve psikoloji çok önemli çünkü..öpüyorum..hadi inş biz de burdan yazarız bu güzel duygulu hikayelerimizi..öpüyorum kuzu..

merhaba arkadaşlar !
hamile olduğunuzu öğrendikten sonra eşinize bu müjdeli haberi nasıl verdiniz..herkesin mutlaka güzel hikayesi vardır ..dinlemek isterim...fikirleriniz ilerisi için yardımcı olabilir :))
Arkadaşlar , formda baktım ama bulamadım bilemiyorum bu konuyla ilgili konu açılmış mı ? varsa yönlendirin okumak istiyorum..

ben de anlatmak istiyorum...adet tarihim geciyordu.eşimde test yap diye ısrar ediyordu bende acele etmemesini söylüyordum.sonra bir gün eczaneden test aldım çift çizğiyi gördüm ve havalara uctum.sonra eşimin işten gelmesini bekledim.testi hediye paketi yaptım.eşim işten gelince otuttum karşıma sohpet esnasında sana hediye aldım dedim.actıktan sonra gözleri dolu dolu oldu...........
allah her isteyene verir inşallah.

ben de anlatmak istiyorum...adet tarihim geciyordu.eşimde test yap diye ısrar ediyordu bende acele etmemesini söylüyordum.sonra bir gün eczaneden test aldım çift çizğiyi gördüm ve havalara uctum.sonra eşimin işten gelmesini bekledim.testi hediye paketi yaptım.eşim işten gelince otuttum karşıma sohpet esnasında sana hediye aldım dedim.actıktan sonra gözleri dolu dolu oldu...........
allah her isteyene verir inşallah.

çook şirinsin..

herkesin hikayesi cok guzel hepsi cok duygulandırdı beni ama şu kulaktan kulağa müthiş ya
hem ağladım hem güldüm:))))
Allahım inşallah bize de, isteyen herkese nasip eylesin
biz de buradan hikayemizi paylaşalım

inş bende isityorum artık burdaki hikayeler çok duygulandırdı beni.hemen çalışmalara başlıcamopuyorumnanaktan

günlerimden 2 gün geçtiği gibi gidip test yaptırdım ,sonucu alınca bir çiçekçiye gidip çiçek ısmarladım sonucuda çiçekle beraber eşime gönderdim.Geçtim eşimin işyerinin karşısındaki pastaneye hem limonata içiyorum hem ağlıyorum 5 dk sonra eşim aradı nerdesin diye yanıma uçarak gelip bana sarıldı hem şok olmuştu hemde çok mutluydu eşimdi.

herkesin hikayesi cok guzel hepsi cok duygulandırdı beni ama şu kulaktan kulağa müthiş ya
hem ağladım hem güldüm:))))
Allahım inşallah bize de, isteyen herkese nasip eylesin
biz de buradan hikayemizi paylaşalım
amin inşallah kuzu
inş bende isityorum artık burdaki hikayeler çok duygulandırdı beni.hemen çalışmalara başlıcamopuyorumnanaktan
hehhee
günlerimden 2 gün geçtiği gibi gidip test yaptırdım ,sonucu alınca bir çiçekçiye gidip çiçek ısmarladım sonucuda çiçekle beraber eşime gönderdim.Geçtim eşimin işyerinin karşısındaki pastaneye hem limonata içiyorum hem ağlıyorum 5 dk sonra eşim aradı nerdesin diye yanıma uçarak gelip bana sarıldı hem şok olmuştu hemde çok mutluydu eşimdi.

sen de şirinsin kuzu..hayırlısı yaa..

X