Babasling kullananlar...

yaaa kızlar acil fikrinize ihtiyacım var
şimi sling siparişi vericem ama renge bi türlü karar veremiyorum
gönlüm kırmızıdan yana ama mantığım siyah diyo napıcam ya

yaaa kızlar acil fikrinize ihtiyacım var
şimi sling siparişi vericem ama renge bi türlü karar veremiyorum
gönlüm kırmızıdan yana ama mantığım siyah diyo napıcam ya

kırmızıyı sevmedim ben ya..ben siyah aldım toz topluyo ama her kıyafetlede olur sonuçta..olsaydı ben yeşil alırdım ama

ay kızlar deli etti beni bu bebeshop
bi daa alışveriş yaparsam iki olsun...önce 10 tl indirim yazmış üye olana ama 145 tl limiti belirtmemiş, sonra siparişi takip edemiyorsun sipariş durumu yazan kısımda sadece siparişi verdiğini yazıyor e ben zaten biliyorum sipariş verdiğimi
ben bunlara bi mail döşendim emsallerinizi örnek alın devir internetten alışveriş devri olmaz böyle mealinde
bana beğenmiyorsan gel mağzamızdan al beşiktaştayız tarzında bir cevap göndermişleri siparişi de efendim gece onikiden sonra mail adresine gönderdik diye bildiriyorlarmış
ben iki gündür sling bekliyorum
bşraz önce bi bakıtım mailime yeşil yok elimizde ne gönderelim yazıyorlar e salaklar tut ki ben mailime bakamayacak bir ortamdayım tel. no istiyorsun bir alo desene....bakmasan göndermeyecekler yani...sinir oldum
dedim laci gönderin o da yoksa krem ve dedim hiç şaşırmadım bu aksiliğe...
sonuç olarak bi daa alışveriş yapmam

biz de jokerde denemiştik canım ama çok uyduruk oldu aras uyuyordu zaten denerken çocuğu çok zorlamak istememiştik,bence eşin eğer istiyorsan al dediyse hemen al ben de vicdan yapıyordum şimdiye kadar ama şimdi hiç sallamıyorum onu...

bu sling çılgınlığını önceden öngörebilseydik valla toptan alırdık hediye çekilişine gerek kalmaz belki bize 50 ye gelirdi böylece herkes slinglenirdi sempatiksalakcinni

krızalıt cok uzuldum ya ben edırnedeyım hemen geldı neden oyle oldu acep telle aradım ben hemen verıyorum dedı bayan hakkaten vermıs sabahı elımdeydı..
ben netten sıparıs verınce ertesı gun mutlaka telden ararım ya da hemen bu sefer renk ıcın aradım sıparıs verdım..
ben de senın bu problemlerını pratıkev ıle yasadım 2000 tllık alısverıs yaptık besıktır odur budur bır ılgısızlık bır sorumsuzluk yarısı once yarısı sonra geldı ve ben ıkıncı kez yıne oradan sıparıs ettım baska seyler hadı dedım kart nosunu baska yere vermeyeyım yıne aynı yarısı geldı yarısı yok kac gun gectı..
yazan renkler gelmedı onu gectım yazdıkları seyler yalan vs vs..
ama bebeshop fatura fılan herseyını koymus ınankı boyle sorun yasamana sınır oldum dur arayıp soyleyeyım ben soyledım dıye benı mahcup ettınız dıyıımm

anaaa kriz kız bebeshop bizim üst sokakta gidem basem mi mekanlarını bacım :1ninca:

gıtt valla benım de selamımı soyle canım..

canım bi de bunun koca ile iddiialaşma boyutu var, yine be adam haklı çıkacak diye ödüm kopuyo
yok yaa bırsey olmaz ben de cok korktum telde verdım sıparısı valla odum koptu ama geldı yanıı

ben lacisini aldım.
parliement mavisi gibi hoşuma gitti.
koyu renk istiyorsan tavsiye derim.

yaa bacım bekleseydin.
örtmenim gelince herkese o alacaktı içinden gelmiş kaydirigubbakcemile3

bu arada 10 tl ındırımı ben de sordum ana sayfada yazıyo 145 tl uzerı dıye bana da maıl geldı oyle actım anasayfada yazıyo dedı ben de babaslıng uzerınden gırdım gormedım dedım kapattım

kırmızıyı sevmedim ben ya..ben siyah aldım toz topluyo ama her kıyafetlede olur sonuçta..olsaydı ben yeşil alırdım ama

ya bende onu üşünüm 2 renge karar veremiyom acaba yeşilmi alsam diye oda hoşuma gitti ama ooof
siyah nasıl toz topluyo canım

kırmızı al canım :)) yakısır karızmatık ogluna..

kırmızı kırmızı demire yakışırrrolumunekankayizsmile
ya yakışır eşşeğe yakışırda babasıda takıcak ya off ben iyisimi hızlıcana siyah sipariş veriyim kurtulayım yoksa dayanamayıp kırmızı alıcam
en sevdiğim renk ama bu sefer sanırım ayrılıcam kırmızımdan :gitme::gitme:

taksın babası ne olacak bebege aıt bısıy o lıla al kotla guzel durur ben memnunum

ben beyaz aldım her kıyafetimle de oluyor....zaten tam beyaz değil kırık beyaz....

krızalıt cok uzuldum ya ben edırnedeyım hemen geldı neden oyle oldu acep telle aradım ben hemen verıyorum dedı bayan hakkaten vermıs sabahı elımdeydı..
ben netten sıparıs verınce ertesı gun mutlaka telden ararım ya da hemen bu sefer renk ıcın aradım sıparıs verdım..
ben de senın bu problemlerını pratıkev ıle yasadım 2000 tllık alısverıs yaptık besıktır odur budur bır ılgısızlık bır sorumsuzluk yarısı once yarısı sonra geldı ve ben ıkıncı kez yıne oradan sıparıs ettım baska seyler hadı dedım kart nosunu baska yere vermeyeyım yıne aynı yarısı geldı yarısı yok kac gun gectı..
yazan renkler gelmedı onu gectım yazdıkları seyler yalan vs vs..
ama bebeshop fatura fılan herseyını koymus ınankı boyle sorun yasamana sınır oldum dur arayıp soyleyeyım ben soyledım dıye benı mahcup ettınız dıyıımm

gıtt valla benım de selamımı soyle canım..

yok yaa bırsey olmaz ben de cok korktum telde verdım sıparısı valla odum koptu ama geldı yanıı

kibelecim olur mu senin sorumluluğun değil ki, hem sen sorun yaşamamışsın...bekliyorum bakalım eğer sorun devam ederse mıçıp sıvayacağım...

ben lacisini aldım.
parliement mavisi gibi hoşuma gitti.
koyu renk istiyorsan tavsiye derim.

yaa bacım bekleseydin.
örtmenim gelince herkese o alacaktı içinden gelmiş kaydirigubbakcemile3
ya ben de laci dedim ama esmer acep kırmızı mı deseydim deyü düşündüm parliement mi gösterildiği renk gibi mi essahtan?

bu arada 10 tl ındırımı ben de sordum ana sayfada yazıyo 145 tl uzerı dıye bana da maıl geldı oyle actım anasayfada yazıyo dedı ben de babaslıng uzerınden gırdım gormedım dedım kapattım
sen nerede gördün ben göremedim o ibareyi?

ya bende onu üşünüm 2 renge karar veremiyom acaba yeşilmi alsam diye oda hoşuma gitti ama ooof
siyah nasıl toz topluyo canım

ya yakışır eşşeğe yakışırda babasıda takıcak ya off ben iyisimi hızlıcana siyah sipariş veriyim kurtulayım yoksa dayanamayıp kırmızı alıcam
en sevdiğim renk ama bu sefer sanırım ayrılıcam kırmızımdan :gitme::gitme:

canım bebeshoptan söyleyeceksen yeşil yok haberin olsun..
ben de kırmızı söyleyecem ama benimki hem kendi kullanmaz hem de oğluma niye kız rengi aldın deyü bir araba laf eder,benim sırt çantam da laci takım olur hiç değilse, tabi gönderirlerse...

sivrisinek kovucusu mu? disney çın çın o muymuş???
ben yeşilini aldım kibelecim...kırmızı alacaktım ama eşim istemedi o da kullanabilsin deyü iki erkekime erkek rengi almak zorunda kaldım :KK43:

kaç günde gelir kibele

ben kırmızı sipariş ettim siyah yoktu seneneklerde
ama acıklama kısmına siyah varsa onu gönderin didim
amaaaan 3 kurus fazla olsun kırmızı olsun
değülmüüüü

herifte pembe almadığıma dua etsin kanımca

seni zilli kırmızı aldın demeek

bı gunde geldı bana aksamustu verdım sıparısı sabah geldı kı ben edırnedeyım bılıyon.. sen sabah versen aksama gelır bence..

bende şimdi versem belki yarına yetişir renge karar versem siparişte vercem ama ooof

ben beyaz aldım her kıyafetimle de oluyor....zaten tam beyaz değil kırık beyaz....

ya çok çabuk kirlenmezmi beyazı

aradım bebeshopu kıslar,laci yolluyorlarmış bana, yeşili gümrükte takılı kaldığı (ne demekse) için yeşil gönderemiyorlarmış haberiniz olsn

krızalıtcım aradım cok uzuldugumu soyledım bırsuru arkadasıma soyledıgımı ılettım.
neyse telle ulasmalarının daha dogru olacagını soyledım tesekkur ettıler bundan sonra daha dıkkatlı davranacaklar en azından babaslıng alanlar ıcın..
maıl tercıh etmelerının sebebı yazılı belgeymıs ama dedım kı sız once telde teyıd alın sonra maıl ıle ıstersınız bılgı sonucta her zaman bakamayabılır vs vs..
ama cıdden uzuldum ben tavsıye ettım sonucta..

X