Bacak dolgusu yaptıran var mı?

arkadaşlar ,kyd nin anlattıklarını okuduktan sonra anladım ki;hepimiz önceleri bacağımız eğri,ince,parantez derken,ame.olduktan sonra sevineceğimiz yere hep bir bahane buluyoruz.kalın,yağ yetmedi....vs.bazen kendi kendime soruyorum,e biz niye bu kadar çile çektiğimizi düşünürken,istediğimiz olunca mutlu olamıyoruz.ben ki çok isteyen biri olarak,eşim yarın hadi gidelim dese geri adım atıcam,o hale geldim.lütfen eziyet etmeyin kendinize ame.olan arkadaşlar.ben ilk doğumumda:asla bir daha doğurmam dedim,6 sene sonra tedaviyle çocuk yaptım.heralde bizim mevzu bacak falan değil,palmadoronun yazdığı yazı gibi,beden algı bozukluğu.çünkü,biz yaptırmayanlarda yaptıramadığımız için üzgün,yaptıranlarda onun için üzgün.valla ben çözemedim bu işi,umarım ki herkes için hayırlısı neyse o olur...........

slm arkadaşlar 100 mesajı doldurdum anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. neyse ben şimdi fotoğraflara bakabşlecek miyim nereden bakılıyor acaba

kafayıyemişdüşler bu emboli çorabıysa, bildiğim kadarıyla pıhtı atmaması için, beyne, ciğere vs... varis çorabı derlerse sen onu da al para falan deme şimdi ameliyata verdin zaten vereceğini:) ben parmaklar dışarıda görünce heveslenmiştim varis çorabı mı diye, bir de sıkmıyor belli.

kafayıyemişdüşler bu emboli çorabıysa, bildiğim kadarıyla pıhtı atmaması için, beyne, ciğere vs... varis çorabı derlerse sen onu da al para falan deme şimdi ameliyata verdin zaten vereceğini:) ben parmaklar dışarıda görünce heveslenmiştim varis çorabı mı diye, bir de sıkmıyor belli.

evet dr derse almak durumundayım ama ondan almıcam, kendim alırım
bi korseye 180 lira istediler verdim, bi 180 de varis çorabına veremem
resmen sömürmek bu

Son düzenleme:
selam canım ben zor günleri atlattım. bacaklarım kesinlikle kusursuz değil. ama eski halinden cok daha iyi durumda. en azından artık çarpık değil. henüz etek giymedim ama bakalım havalar müsade ederse denemeyi istiyorum :) :KK51:

Serpil'cim...sana slikonmu yapılmıştı?

.

slm arkadaşlar 100 mesajı doldurdum anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. neyse ben şimdi fotoğraflara bakabşlecek miyim nereden bakılıyor acaba

:KK9: Mesaj sayını doldurmak için sadece heceler yazmışsın.:KK76:Sanırım sırayla siliyorlar ve maalesef mesajların 43'e inmiş ve kanımca dahada inecek :2:

blomma özel mesaj kutun dolmuş

Bence senin ağrılarının devam etmesinin sebeplerinden biride kendini ameliyattan önce ve sonrası çok sıkman olabilir.Yani psikolojik olarak kendini bitirip ameliyata girdiğin için olabilir.Birde her insanın ağrı eşiği farklıdır.Demekki senin ağrıyı hissetmen en üst düzeyde.Moralini yüksek tut.Bu arada bacakların süper olmuş , dahada olacak inşallah..:13:

Bence senin ağrılarının devam etmesinin sebeplerinden biride kendini ameliyattan önce ve sonrası çok sıkman olabilir.Yani psikolojik olarak kendini bitirip ameliyata girdiğin için olabilir.Birde her insanın ağrı eşiği farklıdır.Demekki senin ağrıyı hissetmen en üst düzeyde.Moralini yüksek tut.Bu arada bacakların süper olmuş , dahada olacak inşallah..:13:

teşekkür ederim canım, ama benim hiç ağrım olmadı
sadece yürürken baskı oluyor
ağrı kesici verdi doktor , hiç kullanmadım

benim sıkıntılarım daha farklı
operasyon, doktor, asistan ,rapor alma ,hastane, zaman kısıtı,işyerim, erkek arkadaşıma söylediğim yalanlar, arkadaşlarıma söylediğim yalanlar vb.

bu kadar bunalmaya değer miydi, onun kararını veremiyorum
bacak şeklimden şu an memnunum ama dediğim gibi bu kadar bunalmama değer mi bu şu an bilemiyorum
düşünün ne kadar bunalmışım

Son düzenleme:
KYD yapma lütfen yaa sen en zoru atlattın bitti :nazar: gerisi boş
bu arada senin bacaklarının eski halini paylaşmıştın fakat hangi sayfada bulamıyorum neden albüme eklemiyorsun unutuyo insan eski şekli

KYD yapma lütfen yaa sen en zoru atlattın bitti :nazar: gerisi boş
bu arada senin bacaklarının eski halini paylaşmıştın fakat hangi sayfada bulamıyorum neden albüme eklemiyorsun unutuyo insan eski şekli

canım albüm yapamıyorum çünkü bu forumda burun topiğinde benim arkadaşlarımı tanıyanlar var
ben oraya da yazıyorum arada

albümlerime bakabilirler
bu gizli bir op. olduğu için ekleyemiyorum
eski hali şöyleydi
aslında ftm ile çok benzettim ben bacaklarımızı

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Son düzenleme:
X