Bacak dolgusu yaptıran var mı?

evet cnm öyle zayıf deil öle başka doktorada gitmiştim bacakların zayıf degil gayet iyi ama arada açıklık oldugu için çarpık görünümüne yol açıyor güneş eksikliginden felan kaynaklanıyomus c vitamini eksikligi felan dizden aşagıdaki bölgem sorunluydu işte küçüklükten beri taktım kafama hatta bazen isyan ediyodum ama sonra isyan ediyorum die üzülüyodum sonucta yürüyoruz elimiz ayagımız tutuyo ya yürüyemeseydim felan die avutuyodum kendimi ama artık iyice sorun yapmıştım eşimle tatile gitmiştik o tatıl rezilligini anlatamam köşe bucak kaçarak saklanarak tatil yaptım ve sonunda yaptırmaya karar vermiştim ama tam olmadı işte kısmet inşlh daha iyi olur bülent beye güvendim neden bilmiyorum kurtarıcım gibi gördüm konuşunca umarım hepimiz için herşey güzel olur

buraya tesadüf geldim.. hepinize geçmiş olsun öncelikle.. yazımı bitireyim gidip bacaklarıma bakacam çarpık mı zayıf mı filan diye.. yüzümle uğraşmaktan bacaklarıma sıra gelmedi :)) bir link buldum bu arada arkadaşlar. Bir göz atın isterseniz, belki fikir verir. Bacak eğriliği ve zayıflığı ile ilgili öncesi sonrası fotoları. Sevgiler...

saol cnm paylaşımın için ben bunlara bakmıştım daha önce ama hiç güzel yapmamışlar dikkatli bakıldıgında bazılarının ilk halleri daha iyiymiş bile dedim kendi kendime

inşallah etek giyemeyen herkes etek giyer içimde uhde kaldı vallahi.benim bacaklarım hep zayıf arası açıklık hemde dizin hemen altında hafif bir eğrilik var ama o boşluğun doldurulmasıyla güzel bir görüntü oluşacağı kanaatindeyim.zayıf olduğu için eğri duruyormuş gibi geliyor bana

evet ya neydi o resimler öyle kimisinin ilk hali daha güzelmiş.sanki ilk bacak başka birinin ikinciler başka birinin gibi geldi bana inandırıcı gelmedi bana.bide bu bacakların hiçbiri bana benzemiyor :)

zayıf oldugu için degil cnm arada açıklık oldugu için öyle duruyor benimde öleydi işte dizden aşagıdakı bölgeye baldır deniyor ve o kısmın gelişmemesinden dolayı öyle oluyormuş yani açıklık oluyor oda bacagı çarpık gösteriyor benim kızım var ve o böle sorunlar yaşamasın diye yazın hep güneşe çıkarıyorum kısa kısa şortlar giydiriyorum en büyük gelişimini saglayan güneşmiş annem beni çıkarmazmış yani çıkarırmış ama kısa giydirmezmiş bana halbuki giydirseymiş bacaklarım düz olabilirdi

Benim de bebekken ailenin yaslılarının anneme cok sıkı kundak yaptırmasından sıkı sıkı sarmaktan olmuş, cunku annemin babamın hatta ERKEK oldugu halde kardeşiminki bile dümdüz:KK43:((((((((((((( Evli olanlar aklınızda bulunsun yani, cocuklarınızın kemiklerini sakın cok sıkmayın üşümesin diye ve bol bol güneş evet..

Kızlar fotolar bana da cok kotu geldi ne o oyle yaa, ortası top gibi olmus son halleri, ilk halleri daha guzelmiş cogunun, hele ki ilk 3 kızın ilk halleri kadar olsa şimdi benim; amel. olmazdım hayatta, bi de bunların hiçbiri enjeksiyon değil hepsi implant galiba yaa, baksanıza hep diz arkalarında kesi var kocaman.

mesela ben sadece baldırımı doldurtmak istemem.işte o zaman bacak bence daha kötü duruyor.benim bileklerimde çok zayıf dizlerim çok kemikli.o yüzdende biraz dizlerime de yağ isterim.ve de özellikle dizin hemen altının alt bacağın başladığı noktanın doldurulmasını isterim böyle bi şey mümkün mü bilmiyorum gerçi. resimdekilerin kötü durmasının nedenide bu bence sadece baldır kısımları şişirilmiş o da acayip bi görüntü yaratmış orantı yok sanki bacaklarda.

cnm benimde öle dizin hemen bittigi yerde oyukluk vardı diz kenarlarımda yag vardı dizin kenarları törpülendi yani yagları alındı sonra belden yag alındı ve bileklere dizin hemen aşagısına ve baldır dedigimiz kısıma enjekte edildi ilk amelıyat sonrası iyiydi görünümü ama zamanla yag eriyo tabi oyukluk geri çıkmaya başladı sonra 3 ay bitiminde 2ci seansı yaptırdım ama okadar az koymuşkı yagı hiç fark yoktu giden paralarıma acıdım üzüldüm 3cü seansıda bayram öncesi yaptırcaktım ama bülent beyi duydum ve seanstan vazgeçtim doktorunuzu iyi seçin arkadaşlar iyi araştırın pınarcım ufuk beyle bende mailleşmiştim gerçekten iyi bir doktor banada en az 3 seans demişti mailde ama yinede baştan herşeyi konuş ölç tart davranışlarına bak mutlaka kendine ne kadar güveni var anlarsın konuşmalarından benim bildigim kadarıyla iyi bir doktor tavsiyeside fazla olan bir doktor

nerelerdesiniz kızlar

Ben budayım canım,evet Ufuk Hoca cok iyi bi dr,ona guvenimi kazandım zaten(gogus ameliyatımda),ben bacaklarıma guvenmiyorum:a015:Yani egri ve dolgun oldugu icin cok fazla sansım yok gibi geliyor,hani duzgun olup zayıf olsa cok guzel bacaklar yapmış doktor bakmıstım fotosuna,benim hedefim simdikinden birazcık daha duzgun olması olucak sanırım:KK43: Ameliyattan once dolgulu halinin cizimini yapıp gostericek hoca, bakalım nasıl olucak:uhm: İnş. guzeldir:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
herşey gönlüne göre olur inşlh cnm inşlh istedigin gibi olur güzel haberini bekliyorum inşlh inşlh

Merhaba Filizcim...bazı sorunlarımdan dolayı nete fazla giremedim..fakat arasıra takip edebildim..senin, sonuçtan memnun olmadığını okudum..üzüldüm!
Bursadaki doktoru bende biliyorum..kendisi çok iddialı biri...ama hiç gitmedim...aynı anda hem yağ alıp, hemde dolgu yapması teknik olarak mantıklı geliyor ama...iki ayrı operasyonu yaparken, gerekli dikkati nasıl sağlar..ona aklım ermiyor...
Aslında gidip bilgi alabilirdim ama, nezaman yaptırabileceğim belli değil..üstelik ikna olamamaktan çekiniyorum...şimdi hiçdeğilse bir umudum var...
Sen resimleri nasıl gördün...mail ilemi gönderildi? rica etsem banada gönderebilirmisin...
2. bebeğinimi bekliyorsun yada benim aklımda öylemi kalmış canım...
şimdilik bukadar...sana mutlu günler diliyorum

resimleri başka bir arkadaşa yollmışlar arkadaşta bana yolladı öyle gördüm ve başarılı buldum henüz hamile degilim ama bu ay düşünüyoruz dogumdan sonra bursaya gitmeye karar verdim bence gidip doktorla görüşebilirsin ben kendi olayımı anlattım istedigim gibi olmadı dedim 3cü seansı iptal ettirdigimi söledim bana net cvp verin dedim kalıcı olurmu die 2ci seansa gelen hastam olmadı dedi doktor okadar iddialı kendinden emin telde de görüştük cok güven verdi resimlerimide yolladım sizin doktorunuz hiç yag koymamış dedi ben en az 130 150 cc yag koyuyorum dedi ben baştan iyice araştırmadıgıma pişman oldum yag transferi için kullandıgı cihazı kendisi geliştirmiş sanırım yüz yüze görüşünce herşeyi detaylıca anlatır

cnm fotoları bir arkadaş gönderdi bana ona yollamışlar banada gösterdi fiyat 3000 dedi doktor bana ve 2ci seansa gelen olmadı dedi bense nerdeyse 10 000 tl harcadım ve sonuç istedigim gibi olmadı özelde bana msn adreslerinizi yazarsanız kayıt ettigimde mail ile gösterebilirim hülya abla sende msn yaz bana özelden resimleri gösteriyim ben gayet başarılı buldum birde sizin fikirlerinizi alıyım

Merhaba Arkadaslar,

Ben de uzun zamandan beri bu bacak düzeltme işine takmış vaziyetteyim. Ama sonrasında hamilelik, doğum falan, ancak şimdi zaman bulabildim. Ben Nazım Durak'la görüştüm epey zaman önce, bana pek güvenilir biri gibi gelmese de yaptığı ameliyatların resimlerini gördüm ve bana epey başarılı geldi. Hıfzı velidedeoğlu ile de görüştüm ama istediği rakam hem çok yüksek hem de yağların hepsinin eriyip verdiğm paranın tamamen boşa gitmesi fikri beni ondan vazgeçirdi.
Ben Nazım Bey den önümüzdeki ay ameliyat olmak için randevu aldım ancak dün bi arkadaşim bana telefon etti ve sakın ameliyat olma ben doktoruma sordum o silikonlar zamanla yer değiştiriyormuş ve kullanımı çok zormuş dedi.
Kaldım şimdi......

Ben isteyen arkadaslara nazım durak ın amelıyat resimlerini gönderebilirim... İnanın çok daha başarılı

X