Bacak dolgusu yaptıran var mı?

cnm arkadaşın cok dogru sölemiş sakın impılant koydurma çok pişman olursun hem bacak arkasında büyük bir kesi oluyor hemde çok tehlikeli ben ank da en iyi doktorlardan birine gittim oda implant önerdi ama ben hiç sıcak bakmadım çünkü zamanla bacak kaslarına yapışıyor bu implantlar ve bacak kaslarındaki sinirleri öldürüp zamanla hissizlige yol açıyor eger beni bir arkadaş olarak görürsen sakın yaptırma derim nazım durak başarılı olabilir ama bunun sonrası var açtıgı hasarlar var ve ömür boyu çıkarttıramazsında zamanla içindeki sıvıda vücuda yayılıyomuş bildigim kadarıyla bu yüzden bacagı kesilen hastalar bile oldu uzak dur derim iyice araştır yag enjeksiyonunu başarıyla yapan doktorlar var araştır bul ve onu yaptır yaglar bir zaman sonra erisede yinede biraz kalıcılıgı oluyor risk alma derim kendi kararın sevgiler

Merhaba cnm,

Valla ben bu yaz kabusundan o kadar sikildim ki...benim bu psikolojimi ancak siz anlayabilirsiniz...peki bu ameliyati olmus olan kimse yok mu... Bize tavsiye verebilecek? ben bundan yaklasik 8 ay once bir blog bulmustum bu ameliyati olmus olanlar ve olmayi dusunenler vardi. Ama simdi bulamiyorum.
Ben dizimin arkasinda kalacak olan izleri hic dusunmuyorum. Vucudum izleri cok kolay iyilestiriyor. Sezeryan amelyati olduktan 6 ay sonra izim tamamem kayboldu. safra kesesi ameliyati oldum, o da simdi gorunmuyor. Zaten vucut yatay izleri cok kolay iyilestiriyor. En fazla catlak gibi gorunur.

Ben acikcasi hicbir yag enjeksiyonunun kaliciligina inanmiyorum. Insanlar yuzlerina yaptiriyorlar ve bir sure sonra hepsi kayboluyor. Botox gibi ucuz vede kolay bisey olsa gider habire yaptiririz ama oyle degil ki....

Onumuzdeki hafta nazim beyle tekrar gorusmeye gidecegim. O zaman riskleri hakkinda biraz daha ayrintili bilgi alirim. gerci adam da bi tuhaf sanki alisverise gelmissin de 2 dakikada hemen bisey satsam da yollasam havasinda.

Lakin, yabanci sitelerdeki before after resimleri ile onun yaptigi ameliyatlar arasinda fark var. Soyleki, yabanci doktorlarin yaptiklari ameliyatlarda silikon daha yuzeye yerlestirilmis ve bacakta sislik olusmus. Ama Nazim Durak daha derine yerlestiriyor ve bacakla daha uyumlu.

Yok mu bu ameliyati olmus olan, bana yardim etsin lutfeeennnnnn.........

cnm karar senin ben sonra üzülmemen için yazdım nazmi durak bildigim kadarıyla adı bir kaç habere karıştı şikayetçi hastaları oldu sana demezki risklerini 2 dak bişey satsamda yollasam havasındaysa ben daha bişi diyemem bu bile bi eksi sen bilirsin cnm o dedigin yaz kabuslarını bende yaşadım tatile gidince saklanarak geçerdi tatilim denize bile giremezdim ama yag enjeksiyonundan sonra 1 kere gittim bu yaz daha rahattım havuzada girdim denizede tabiki tam anlamıyla yaglar kalmıyo ama eski halıne nazaran daha iyiydi yag enjeksıyonunu da iyi bir doktora yaptırcaksın işte kalıcı olsun istıyosan allah yardım etsin

bu arada ankaradasın sanırım sende bende ank dayım ben en iyi bir doktor buldum işinde bu ajda pekkanın seda sayanın estetik doktoru adı namık kemal baran istersen bi git görüş o bana implant dedi ama ben sıcak bakmadıgım için kendisine geri dönmedim

Sevgili Leydi,

Bugun Ufuk Bilkay dan bir mesaj aldim bu yag transferi ile ilgili. Asiri bir kilo kaybi olmadikca yaglarin %50 si kaliyor dedi. Ama ben sanirim bu konuda bu yag transferini yaptirmis ve de memnun kalmis biri ile konusmadan ikna olamam.

Namik Baran tavsiyesi icin cok tesekkur ederim. pazartesi onunla da gorusecegim. o iyi bir doktor, esimi de taniyor. Eminin implantin riskleri konusunda bana daha acik olacaktir.

Ama biliyor musun, ben bu tur ameliyatlari en cok hanngi doktor yapiyorsa onun bu konuda daha iyi oldugunu dusunuyorum. Yani eger namik Baran da bana implant yapalim derse, ve de ayni fiyati verirse, belki yine de nazim duraka yaptirabilirim.

karar senin cnm namık bey bana iyi ellerde yapılırsa hiç bir sorun olmaz dedi ama ben yinede güvenemedim implanta umarım herşey gönlünce olur cnm namık beyin fiyatını bilmıyorum yani düşünmedigim için fiyat sormamıştım ben inşlh kurtulursun bu dertten güzel haberlerini beklıyoruz

canim,

Ben pazartesi gunu icin Namik Baran'dan muayne icin randevu aldim. Aslinda Ankara"da ameliyat olmak benim icin cok daha iyi olur. Bakalim, fiyat ayni olursa belki de ona olurum. Canim tekrar cok tesekkur ederim sana bana bir secenek daha sundugun icin. Pazartesi gunu muayneden sonra sana haber veririm. Eger beni ikna ederse Subatin 2nci haftasinda hemen ameliyat olucam.

Benim kizim su anda 2.5 yasinda. Yazin shorttan baska birsey giydirmiyorum valla. Bi de aklinizda olsun, ufak cocuklarda arada bir bacaklarin disa dogru o egri yerlerini ellerimizle ice dogru ovmanin faydasi oluyormus... Bi arkadasimin oglunun bacaklari cok egriymis. Doktor tavsiye etmis. kemikler yumusak oldugu icin ise yeriyormus dediler.

sali gunu haber veririm sana canim

Merhaba herkeze
Bende ilgiyle sizi takip ediyorum bilgilerinizden faydalanmaya çalışıyorumm.
umarım ii sonuçlar alırsınız.Bende sizden destek alırımm.

leydi cnm fotografları aldım çok teşkkrlr. yalnız bir şey sormak istiyorum son resimdeki bacağın arkasında kesik gibi izler vardı.bu normal mi yoksa implant mı takılmış o yüzden mi öyle. mesela senin yağ aldırdığın yerlerde sonra yağ enjekte edilen yerlerde de öyle izler var mı ? kalıcı izler mi oluyor yoksa?

ozelden e posta adresınızı yazarsanız gonderirim. arkadaslar bu arada ufuk bilkay dan bir eposta aldım. Kendisi hem yağ enjeksiyonu hem de implant yaptığı için hangisini önerdiğini yazmıştım. Herneyse, sizlerin yazışmalarınızdan bazı arkadaşların çok zayıf olduğunu ve bu transfer için gerekliği yağları olmadığı ve bu yüzden kilo almaya çalıştıklarını yazmışlar. Ama ufuk bey kilo kaybı olduğu zaman da transfer edilen bu yağların eridiklerini yazmış. Dolayısıyla bu enjeksiyon işini yaptıracak olan arkadaşlar ideal kilolarında olmalılar bu işlem sırasında.

ozelden e posta adresınızı yazarsanız gonderirim. arkadaslar bu arada ufuk bilkay dan bir eposta aldım. Kendisi hem yağ enjeksiyonu hem de implant yaptığı için hangisini önerdiğini yazmıştım. Herneyse, sizlerin yazışmalarınızdan bazı arkadaşların çok zayıf olduğunu ve bu transfer için gerekliği yağları olmadığı ve bu yüzden kilo almaya çalıştıklarını yazmışlar. Ama ufuk bey kilo kaybı olduğu zaman da transfer edilen bu yağların eridiklerini yazmış. Dolayısıyla bu enjeksiyon işini yaptıracak olan arkadaşlar ideal kilolarında olmalılar bu işlem sırasında.

Selam, kilo almaya calıstıgımı ben yazmıstım, ama kilo kaybı fln gbi bi durumum yok benim, vucudum genel olarak dolgun, sadece gobegim dumduz hatta kaslıydı, lipo da ordan olucagı icin oraya almaya calısıyorum suan, yani kilom ideal zaten, ama onemli olan gobek ve bel bolgesi kısacası..Buarada doktorum Ufuk Bilkay zaten:)) kontrollerde gobek ve bel durumumu kontrol ediyor..

Kızlar bi süredir giremedim hiç, amel. tarihim de yaklasıyor iyice, hepinizden dualarınızı bekliyorum, leydicim umutumut takip etmeye calısıcam inş, herkese sevgiler, öpüyorum..

pınarcım allah yardım etsin inşlh gönlüne göre olur dualarımız seninle umutcum son resimdeki dikiş izi normal implant degil cnm implantta nerdeyse 5 cm lik bir dikiş izi oluyor ordaki dikiş izi 1 2 cm felan çok minik yani biraz zamandan sonrada o iz yavaş yavaş kayboluyo yani gözle bakınca öle bariz görünmüyo ama implant izi kalıyo biraz daha fazla oldugu için bacak orda implantlı gibi görünmüş ama degil yagı fazla verdigi için öle yag alınan yerdede öle aynı iz oluyo minik bir iz yani benim belimden alındı yag hemen kalçanın üstünde bikinide felan görünmüyo yani

pınarcım allah kolaylık versin her şey dilediğin gibi olsun.. süper bacakların olsun inşallah...

Sevgili pnr,

Ameliyat tarihin ne zaman? Insallah istedigin gibi olur. Bende merakla bekliyorum. Anladigim kadariyla sen istanbulda yasiyorsun, ufuk bey bu ameilyati nerede yapiyor ve de maliyeti ne kadar? Son bir sorum daha olucak, ufuk beye daha once ameliyat olmus biri ile konustun mu??

Kızlar hepiniz cok cok saolun, bu dua ve iyi dilekler amel. masasında cok yardım edicek inanıyorum..

Jezabel Şubat'ın 10'unda oluyorum inş, ben suan İzmir'deyim, ameliyatı da İzmir'de Ege Üni. Hastanesi'nde yapıyor Ufuk Bey, fiyat yazın sordugumda seans bası 2000'di, ama ondan sonra sormadım acıkcası bidaha , amel.tan once gittigimde sorucam size de yazarım, ben olan biriyle konusmadım da resimlere baktım hocanın muaynanesinde, seansları tamamen bitmiş bi hastanın cok guzel olmustu gayet duzgundu, benim bacaklarım egri oldugu icin onun gibi olamaz heralde maalesef ama yagların erime durumunu gorme acısından iyiydi yani benim icin, baska sorun olursa da cevaplarım, senin de istedigin gbi olur inş..

Kızlar buarada amel. olmus birini ah asıl siz bi bulup bana gonderseniz surda ameliyatıma 15gun kalmısken:)))) Ne guzel olur ah ahhh:))))))))))

merhaba jezabel,
sen pazartesi bir doktorla görüşeceğii yazmıştınn,acaba görüştünmü Yanlış hatırlamıyorsam ank.bi doktordu.

Evet carsambaya aldilar ama ben su gunlerde biraz yogun oldugum icin haftaya erteledim. Haftaya da 3-4 gun bir tatil durumlarim var...

Bilmiyorum ama gidip nazim duraka olayim ameliyati diyorum... Onun teknigi farkliymis diger doktorlardan (kendisi oyle diyor) ama gerci yabanci siteledeki before/after resimleri ile onun yaptiklari arasinda epey de bi fark var simdi allah icin. Yani simdi bosu bosuna bi de namik barana 150 tl muayne parasi verip bi de aklimi karistirmaya gerek var mi ? Ne dersiniz???

X