Bacak dolgusu yaptıran var mı?

leydicim selam bu konunun ilk sayfalarında jbal diye biri erol kışlaoğlunda yaptırmış ameliyetını çöp gibi bacaklarım güzel oldu falan yazmış sen erol beyle görüştün mü acaba bilgi aldın mı?demek onun yağları kalıcı olmuş aslında bide onun resimlerini görsek ii olurdu

sivribiber etek giyemiyoruz pantolon giydiğimizde de böyle arada boşluk oluyor çok kötü:KK43: dizden altımız çok ince cünkü...:KK43:

umut cnm ben görüşmedim erol beyle ist o doktor jbal tek senasta kalıcı oldu demişti dogru olabilir demekki cok koydu doktor yagı bünyeden bünyeyede degişir gibi geliyo bana

yaklaşık 1 yıldır siteyi inceleyip, "evet gerçekten ben bu operasyonu şu doktora oldum, çok memnunum" diyecek birilerini bekliyorum heyecanla, lütfen yeter artık bitsin bu çilemiz, bende etek giymek istiyorum... :KK43: Çok üzgünüm çoook :1no2:
operasyon olmak istiyorum ama bu arada spora başlayıp, yaza kadar sporu deneyeceğim. inşallah olumlu olur.

Arkadaşlar,

Ben hafta sonu İstanbulk daydım. Tekrar NazıM Duraka gittim. Eşim de vardı yanımda. Adam bu ameliyatladan hergün yapıyormus ve bana hiçbir sorun yaşamayacağıma dair garanti verdi. Koyacağı silikonu da gördüm. Öyle patlayacak falan giçi bişey değil. Jel kıvamı ama katı. göğüs silikonu gibi yani. Kan tahlili için kan verdim. Kızım ve işim ile ilgili sorunları hallettikten ve tabii ki bi de regl olup bittikten sonra (Komik ama bence önemli bi ayrıntı, ameliyattan sonra ne durumda olacağımı bilemem di mi) ameliyat olucam. Merak etmeyin size ameliyattan bir hafta sonra bütün detayları vericem.

Ben geçen sene yine böyle bir blog bulmuştum. hatta nazım durak kendi de buradaki insanlara cevap yazıyordu. Orada bu ameliyatı olmuş olan bir kız vardı. Memnundu ama iyileşme süresi öyle hemen 1 hafta falan değil diyordu. Kapalı bir bayandı ve birkaç ay geçtiği halde hala namaz kılarken zorlanıyorum diyordu. Ama bacaklarının şeklinden memnundu. Artı eşimin yanında evde sort giyebiliyorum falan diyordu. Öte yandan bu ameliyatı başka bi doktora olmuş olan biri de sonrasında çıkarttırmıştı. O yüzden Namık Baran a gitmedim.

Nazın Durak ın anlattığına göre kendi geliştirdiği bir yöntem varmış. Yüzeye değil de kemik ile kas arasına yerleştiriyormuş silikonu. Dolayısıyla oynama ya da yer değiştirme gibi bişey söz konusu olamazmış.
Adamı hiç sevmedim ama nedense ondan başka birinin bu konudaki becerisine de güvenemiyorum. Hastayı uyuttuktan sonra başka yerlerini de ameliyat ediyormuş gibi şeyler duydum. hadi bakalım hayırlsı.... isteyen arkadaşlar bana özelden e posta adreslerini versinler ben onlara nazım beyin ameliyat resimlerini göndereyim....

jezabel, hakkında hayırlısı olsunn
inşallah ii haberler verirsin bizde senden destek alırızz

Arkadaşlar,

.

Ben geçen sene yine böyle bir blog bulmuştum. hatta nazım durak kendi de buradaki insanlara cevap yazıyordu. Orada bu ameliyatı olmuş olan bir kız vardı. Memnundu ama iyileşme süresi öyle hemen 1 hafta falan değil diyordu. Kapalı bir bayandı ve birkaç ay geçtiği halde hala namaz kılarken zorlanıyorum diyordu. Ama bacaklarının şeklinden memnundu. Artı eşimin yanında evde sort giyebiliyorum falan diyordu. Öte yandan bu ameliyatı başka bi doktora olmuş olan biri de sonrasında çıkarttırmıştı. O yüzden Namık Baran a gitmedim.

Nazın Durak ın anlattığına göre kendi geliştirdiği bir yöntem varmış. Yüzeye değil de kemik ile kas arasına yerleştiriyormuş silikonu. Dolayısıyla oynama ya da yer değiştirme gibi bişey söz konusu olamazmış.
Adamı hiç sevmedim ama nedense ondan başka birinin bu konudaki becerisine de güvenemiyorum. Hastayı uyuttuktan sonra başka yerlerini de ameliyat ediyormuş gibi şeyler duydum. hadi bakalım hayırlsı.... isteyen arkadaşlar bana özelden e posta adreslerini versinler ben onlara nazım beyin ameliyat resimlerini göndereyim....

Sevgili jezabel,
bahsettiğin bloğu ben de takip etmiştim..Orda DR. Durak'a ameliyat olan kapalı arkadaşı da yazdığı süre boyunca takip ettim..Ameliyatın sandığından çok daha zor olduğunu yazmıştı..ve ameliyatının üstünden baya süre geçmesine rağmen silikon koydurduğu bölgede hala his kaybı yaşadığını ve vücudunun diğer bölgelerine göre ısı farkı olduğunu da yazmıştı.
Umarım en doğru kararı verir ve sonuçtan çok mutlu olursun...sevgiler..

Sevgili Tulsa,

Cumartesi oluyorm ameliyatı fakat çok korkuyorum... Hadi olmadı çıkarttırır ve en fazla 6000 tl yi çöpe atmış olurum diye düşünüyorum. Ama gitmem gereken bir işim ve de bakmak zorunda olduğum 2.5 yaşında bir kızım var... İyileşmenin uzun sürmesi hayatımı çok zorlaştırır.

O blog ne oldu haberin var mı....

jezabel inşallah hayırlısı olur ameliyatın. bende o blogu uzun süre takip ettim. gerçekten kapalı bayan ve ameliyatı olan birkaç kişi şikayetleri olduğunu ve uzun vade de iyileşebildiklerini yazmışlardı. hatta hemşirelik yapan bir bayan çıkarttırmış daha sonra. ailende sana bakacak birileri varsa iyi olur gibime geliyor. uzun süre merdiven çıkamıyorsun ve çömelemiyorsun diyorlardı. şahsi fikrim ben kesinlikle olmazdım, ama doktor ne diyor bilemiyorum. göğüs yanak gibi hiç bir işlevi olmayan kısımlara silikon olabilir de, bacağa pek akıllıca gelmiyor bana.
ayrıca forum kapalı, hatta site iptal olmuş galiba, bende uzun süre arayıp durmuştum.

jezabel karışmak istemiyorum ama duramıyorum valla yazmak istiyorum cnm o silikonları taktırınca öle kolay kolay çıkarttıracagınımı sanıyosun çok zor arkadaşım çıkarırken kaslar yırtılıyomuş ister istemez kaslar zarar görüyor yani anlıyacagın hissizlik kaybına yol açıyor ve bir kişinin öle bacagı kesildi silikon yüzünden karar tabiki senin çok iyi düşünmen lazım ben bile yag enjeksiyonu için aylarca düşündüm sonra bişey olurmu die kolay bişey oldugu halde ama bu silikon geri dönüşü yok bunu unutma doktorların yok çıkarırız yok bişey olmaz demesine bakma her nekadar bişey olmaz deselerde silikon tehlikeli iyileşme süresi silikonda 1 ay cnm 1 ay fazla ayaga kalkmıcaksın çok dikkat edeceksin herşeyin hayırlısı olur inşlh hakkında burdaki tüm arkadaşlar hakkında da

jazabel bende leydiye katııyorum yol yakınken vazgeç lütfen ilerisi için riskli olabilir herşey gönlünce olur inş

Son düzenleme:
ayy kızlar okudukça tedirgin oldum
canım jezabel için inşallah her şey yolunda gider :Saruboceq:

Kızlar ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm:))))

Hepinize merhaba kızlar!:) Once sunu soylemek istiyorum ki 1 haftadır moralim tamamiyle alt üst oldugu icin buraya gelip yazacak gucu kendimde bulamadım..

Amel.ımı anlatmaya baslayım: Once doktoruma aklımda kalan sorularımı sordum, sonra cizimler yapıldı, uzun uzun konustuk isteklerimi tarif ettim, fotolar cekildi ve amel.a girdim..Cıktıgımda karnımda ve bacaklarımda sargılar vardı ve 1gece hastanede kaldım, ilk gecem cok kotu geçti, detaylı anlatıp yeni olacak ark.ların moralini bozmak istemiyorum, sadece bacagımdaki sargılarım cok sıkıydı bu yuzdendi yasadıklarım diyebilirim..(ameliyat yerlerimde normalin ustunde bir acı yasamadım)

Eve gectikten sonra ise; o sargılar bana daha da cok eziyet etti, sargının sıkmasından dolayı agrı acı, yapışkan bantın etime geldigi yerleri haşlaması, kaşıntı, yara..mahvolmuştum artık, doktorumu aradım anlattım ve hemen sabahına gittim, sargılarımı tekrar sardı ve rahatladım, fakat sargılarım acıldıgında farkettim ki bilek kısmımda değil sadece orta kısımda dolgu vardı ve ben resmen orda hüsrana ugradım! Bilek kısmında da istiyordum diyince dr.um amel.tan once boyle soylemedigimi hatırlattı ve ben orda korkunc bi pişmanlıkla farkına vardım ki evet oyleydi, cunku detaylı bi şekilde istedigin yerler neresi goster diye sormustu cizmeden once, hatta heyecandan bikaç defa tuvalete gittigim halde acele etme sakin ol gibi seyler soyluyordu yine de, bense istegimi sozlu olarak anlatırken o kısmı da ima ettigim icin tekrar elimle gostermemiştim, herneyse o gun o andan sonra halimi dusunun artık..gunlerdir kaç kere ağladım bilmiyorum, bacagımın ortadan şişkin top gibi, alttan ince eğri garip bişey olucagını dusunup dusunup kendimi harab ettim, hatta 3.günden sonra karnımın acıları birden hafifledi, bacaklarım da sargılar dısında iyiydi ama ben artık sevinemiyodum bile bunlara..

Bugunde kontrole gittim, dikişlerim alındı, sargılar cıkarıldı ve morluklar için merhem yazdı doktorum, sonra eve geldim, bacagıma soyle bi de sargısız bakayım artık dedim ve aglamaya basladım yine, ama bu sefer sevincten aglıyodum:)))))) cunku sadece ortalar doldugu haliyle eğriliğim baya baya kapanmıştı ve resmen düzgün! bir bacagım var benim artık diye dakikalarca agladım!:)))))))) hemen dr.umu arayıp tekrar tesekur ettim hatta, hatta arkadasımla konustum, belki bilege de koyulsa cok kalın olurdu fln dedik:)))))) hemen etek giydim, ayakkabıyla baktım:))) bacaklarım mor sarı, iğne yerleri var, yapışkanlardan yaralarım var, yurudukce acılar var, hatta yarısı da eriycek boyle kalmıycak ilk seansta, ama cok mutluyummmmmmm arkadaslarrr, bacaklarımı boyle gordum ya gam yemem heralde daha!!! Bundan sonra da artık fazla erimemesi icin dikkat edicem ne gerekiyosa yapıcam ve dilerim ki burdaki butun arklar da umarım en az bukadar sevinir!!:))))) ve siz siz olun doktorunuza kafanızda her ne varsa hepsini acık acık anlatın. Hepinize sevgiler, sorularınız olursa yanıtlarm, opuyorm.

pınar cnm benim nasıl sevindim senin adına bi bilsen inşlh dahada iyi olur cnm benim yagların birazı eriyecektir sakın moralini bozma 2ci seansta dahada kalıcı olur cnm dikkat et kendine çok çok geçmiş olsun bileklerine bence hiç yaptırma bilekler baldır gibi olmuyo morluk kalıyo geçmiyo önemli olan baldır dedigimiz yani orta kısım zaten ince bilek moda bilegi hiç takma derim çok sevindim senin adına tekrar geçmiş olsun

pınar cnm benim nasıl sevindim senin adına bi bilsen inşlh dahada iyi olur cnm benim yagların birazı eriyecektir sakın moralini bozma 2ci seansta dahada kalıcı olur cnm dikkat et kendine çok çok geçmiş olsun bileklerine bence hiç yaptırma bilekler baldır gibi olmuyo morluk kalıyo geçmiyo önemli olan baldır dedigimiz yani orta kısım zaten ince bilek moda bilegi hiç takma derim çok sevindim senin adına tekrar geçmiş olsun

leydiciiiiiiiiiiiiiimmmm:))))))))) beni cok iyi anlıyosun di mi? :))))))) bugun lavaboya kalktıkca aynaya bakıyorum herseferinde gozlerim doluyo, hayalde gibiyim bugun:)))))))))

destegin icin tesekkur bile etmiyorum canım artık:))))) inşallah cok daha guzeli senin olur!:)) opuyoruma.s.

ayyy pınar arkadaşım okurken gözlerim doldu
ne kadar mutlu olduğunu enerjini inan burdan hissettim:1hug:
herşey gönlünce olsun umarım bundan sonra hep böyle mutlu kalırsın:Saruboceq:

X