Bahçeci tüp bebek

Evet bizde bht klinik volkan turan hocaya karar verdik. Sanırım bugün transferiniz olacak Allahım hayırlı haberler duymanızı nasip etsin
Kardeşim o hastanenin koordinatörlüğünü yapmıştı bir dönem doktor kadrosunun iyi olduğunu duymuştum , size şans getirsin. Evet pazArtesi günü transfer oldum sanırım bu tüp bebek tedavi süresinin en acısız kısmıydı şimdiden söyleyeyim kesinlikle stres yapılmayacak kadar kısa bir sürede oldu bitti

Kızlar yarın yumurta toplama işlemim var bahçecide. Çok korkuyorum 😦 işin garibi kendimde anestezi hemşiresiyim 🥹 bana güzel şeyler söyleyin nolurrr 🙏

Kızlar yarın yumurta toplama işlemim var bahçecide. Çok korkuyorum 😦 işin garibi kendimde anestezi hemşiresiyim 🥹 bana güzel şeyler söyleyin nolurrr 🙏
15 dklık kısa bir işlem hiç acı yok diyemem toplanan yumurta sayısına göre acının şiddeti artabiliyor ama asla dayanılmayacak bir ağrı değil aksine toplanan yumurta çok olunca o ağrıya şükrediyorsunuz , hiç korkmayın 🌸

15 dklık kısa bir işlem hiç acı yok diyemem toplanan yumurta sayısına göre acının şiddeti artabiliyor ama asla dayanılmayacak bir ağrı değil aksine toplanan yumurta çok olunca o ağrıya şükrediyorsunuz , hiç korkmayın 🌸
Kısa sürdüğünü biliyorum aslında. Opu işlemindeki hastalara sedasyon vermişliğim bile var ama iş kendime gelince biraz tırsar oldum :))) ilk anestezi alışım olacak 🤩

Kısa sürdüğünü biliyorum aslında. Opu işlemindeki hastalara sedasyon vermişliğim bile var ama iş kendime gelince biraz tırsar oldum :))) ilk anestezi alışım olacak 🤩
Benimde ilk olacak o yüzden heyecanlıyım 12 de sizin peki ve hangi bahcecide olacaksınız :)

Çok donanimlilar ama malesef çok pahali muayene ücreti ödüyorsun ilk girişte o altı ay geçerli hamilelik hariç ama sonra bir paket fiyatı var onu ödüyorsun ama içinde rahim dinlendirme ilaçlar dondurma gibi ücretler yok sadece direk odedigin bir fiyat şimdi zamlanmis temmuz ayından itibaren zamlı fiyatlar ben Nisan'da başladım temmuzda pozitif aldık cok şükür ikinci denemede biz toplamda 100bini buldu harcamamiz ki hala devam ediyorum iğneler hamileliğin onuncu haftaisna kadar sürüyor bir kutu üç gün gidiyor 750tl yani haftalık masrafta çok bilginiz olsun
ne kullanıyorsunuz onuncu haftaya kadar merak ettm

yaa bende öyle korkarak girdim ki ama güzel ilerledi her şey şükür. İyi gibiyim şimdilik. Ne güzel uykuydu o öyle yahu 😂
Evet evet ama karnımda sağ tarafım nasıl agri yaptı çıkınca agri kesici iğne verdiler geçti sonra eve geldim bi uyumuşum 5e kadar 😅 ama gerçekten çok şükür atlatınca zor değilmiş diyorsun

Kardeşim o hastanenin koordinatörlüğünü yapmıştı bir dönem doktor kadrosunun iyi olduğunu duymuştum , size şans getirsin. Evet pazArtesi günü transfer oldum sanırım bu tüp bebek tedavi süresinin en acısız kısmıydı şimdiden söyleyeyim kesinlikle stres yapılmayacak kadar kısa bir sürede oldu bitti
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu hafta regl olacağım onunla beraber başlayacağız sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum Allah’ın iziyle ❤️

X