Balayı Tatili Önerisi?

perilice34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
5
1
Merhaba. İnşallah ağustos sonu eylül başı gibi evleniyorum. Balayı tatili için önerileriniz neler olur? Otel düşünmüyorum tesettürlü olduğum için rahat edemem diye. Villa tarzı bi yer mi tutsak dedim özel havuzu var. Onda da villalar hep denizden uzak denize yakın olsa da havuz varken denize gitmem sanırım. Antalya muğla bölgesinde değil de istanbul çevresinde mi baksam daha uyguna bi yer bulabilirim?
İstanbulda yaşıyoruz.
Önerilerinizi, balayı için tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Bir sürü villa sitesi var ama sizin daha önce tatile gittiğiniz güvenilir yerler varsa önerebilir misiniz ❤️

Ben de öyle bi şey istiyorum ama mahremiyet açısından da güvenli emin olabileceğim temiz titiz bi yer bulmak için buraya yazayım dedim
Sakarya tarafında olduğunu duymuştum ama başka nerelerde var bilmiyorum tesettür için kiralık villa diye aratın ama emin olmadan sakın para yollmayın kimseye gittiğinizde ödeme yapın

Airbnb'den yer tutmak daha mantıklı geliyor bana, hem yorumlar var hem de zor durumda kaldığınızda airbnb ücret iadesine varan şeyler yapıyor. Bir de havuzlu manzaralı ev de kiralamış, otele de gitmiş biri olarak ev tutmanın asla otelin rahatlığı ve dinlendiriciliğine ulaşmadığını deneyimledim. Her şey dahil kaliteli bir otele gitmek gerçekten güzel oluyor, tesettürlü kadınlara uygun yerler de var. Bir şans verebilirsiniz bence

Merhaba. İnşallah ağustos sonu eylül başı gibi evleniyorum. Balayı tatili için önerileriniz neler olur? Otel düşünmüyorum tesettürlü olduğum için rahat edemem diye. Villa tarzı bi yer mi tutsak dedim özel havuzu var. Onda da villalar hep denizden uzak denize yakın olsa da havuz varken denize gitmem sanırım. Antalya muğla bölgesinde değil de istanbul çevresinde mi baksam daha uyguna bi yer bulabilirim?
İstanbulda yaşıyoruz.
Önerilerinizi, balayı için tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Öncelikle hayırlı olsun 🩷 Bende tesettürlüyüm mahremiyet için Villa iyi oluyor lakin yemek sorunu var zaten evde yemek yapıyorsun bide tatilde mi yapacaksın🫤 hele de balayı zaten evde bol bol zamanın olacak 😇 mis gibi eglenebilecegin bir tatil yap derim 😍 biraz lüks istersen Granada luxury belek var , orta halli olsun dersen yine granadanın Okurcalar var tavsiye ediyorum 😇

Son düzenleme:
Villa Alyalar var
Otel konsepti alabiliyorsun
Yemek kapına geliyor ya da sen gidip yiyorsun otel gibi bir bak istersen
Bodrum Marmaris turunç ya da yakın olsun dersen kartepede var

Muhafazakar oteller çok güzel örneğin wome ama.yeni evli çift için çok ayrı vakit olur

Ben olsam yani evlendiğimde param olsaydı sharm ek sheikh e giderdim. Hoş o zaman gidemedim diye şimdi kafaya taktım 🤣

X