Balayı Tatili

byzemr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
120
137
25
Merhaba kızlar :) Seneye Eylül ayında düğünümüz olucak bende şimdiden balayı için araştırmalar yapmaya başladım, fikirlerinize ihtiyacım var. Otel tarzı bir yerde balayımızı geçirmek istemiyoruz. Daha çok baş başa olabileceğimiz ve çiftlere özel havuz konseptleri olan yerler bizim için daha cazip geliyor. Önerileriniz varsa gidip memnun kaldığınız yerler fikirlere açığım :)

Airbnbde bakabilirsiniz özellikle Yunanistanda güzel seçenekler var Türkiye'den daha uygun

Biz balayında Antalya'ya gitmiştik villa tuttuk. Hem kimse görmüyordu istediğin gibi rahatlıkla dolaşabiliyordun. Hem havuz hem jakuzisi vardı. Biz çok keyif almıştık. Linkini bırakmıyorum reklam olmasın. Düşünürseniz linkini yeniden bulup atarım. Tek eksisi şehirden çok uzaktı dağ manzaralı. Antalya Kalkan'da. Fiyatı da birçok ile göre uygundu diye tercih etmiştik.

Biz balayında Antalya'ya gitmiştik villa tuttuk. Hem kimse görmüyordu istediğin gibi rahatlıkla dolaşabiliyordun. Hem havuz hem jakuzisi vardı. Biz çok keyif almıştık. Linkini bırakmıyorum reklam olmasın. Düşünürseniz linkini yeniden bulup atarım. Tek eksisi şehirden çok uzaktı dağ manzaralı. Antalya Kalkan'da. Fiyatı da birçok ile göre uygundu diye tercih etmiştik.
Bizim düşüncemiz de bu tarz bir konsept aslında rahatlık ve güzel zaman geçirmek açısından tercih edilesi duruyor. Link bulabilme imkanınız varsa çok sevinirim :)

Göldibi suit bungalov sapanca incelemenizi tavsiye ederim. Çok memnun kaldık.
Bir de tropical sapanca ve minimalist sapanca.

Hepsi sıcak havuzlu ve rahat olabilceğiniz yerler. Özellikle bu üçünden çok memnun kaldık.eğer biri hoşunuza giderse dolandırılmamanız için direkt gerçek hesaplarını yazarım size.

Göldibi suit bungalov sapanca incelemenizi tavsiye ederim. Çok memnun kaldık.
Bir de tropical sapanca ve minimalist sapanca.

Hepsi sıcak havuzlu ve rahat olabilceğiniz yerler. Özellikle bu üçünden çok memnun kaldık.eğer biri hoşunuza giderse dolandırılmamanız için direkt gerçek hesaplarını yazarım size.
Teşekkürler değerlendirme listeme burayı da ekledim :) Bu arada özelden hesabı atabilme imkanınız varsa sevinirim :)

X