Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tuana: cennete düşen ilk yağmur damlası
Miray
Zümra:güzel iyi ahlaklı
Ceylin:cennetin kapısı

Bisi sorcam Tuana benim aklimda var di senelerdir dusunurumde ,, isim hakkinda bilginiz varmi turk mu cerkezmi arapmii paylasirsaniz seviirim cnm :) :kahve:

ben arap asıllı bir isim olarak biliyorum anlamını biliyosunuzdur cennete düsen ilk yağmur tanesi demek

ya kızlar ne kadar enteresan isimler buluyorsunuz oyle.azcık zarif isimler baksanıza hem içindeki sesler uyumlu olsun.hem anlamı guzel olsun.gerçi bi çoğunun anlamı guzel ama.

burda kimseyi kotulemek istemem ama bi tane ornek vereyim bi kaçkişi de gordum de o yuzden sectim. mesela ECRİN.soylemesi ne kadar zor ve kulağa tınısı da hiç hoş değil.siz farketmesinizde kızınız cocuğunuz bunu telafuz edicek. neden telafuz etmekte zorlansın ki!

Noluyor yaaa isim bulma konusu mu bu anlamadım ki nie böle alakasız msjlar yazılmış kafamçokkarıştı

Haa evet öleymiş aaaa yanlış konuya tıklamışım bi baktım herkes isim yazmış noluyo yaaa dedim meğerse sorun bendeymiş :roflol:

-Bahar
-Deniz
-Zeynep

klasik isimler ama yeni türeyen telafuzzu zor isimlerden iyidir bence :) komşumuz kızına tüsem ismini koymuştu ne zaman kızın ismini duysam aklıma (ne alakaysa, çözemedim) "tüsem beton ve yapı malzemeleri a.ş." gelior :))

-Beril (favorim)
-Bahar
-Deniz
-Zeynep
-Ece

klasik isimler ama yeni türeyen telafuzzu zor isimlerden iyidir bence :) komşumuz kızına tüsem ismini koymuştu ne zaman kızın ismini duysam aklıma (ne alakaysa, çözemedim) "tüsem beton ve yapı malzemeleri a.ş." gelior :))

Esila - Kur'anda geciyor bu isim, sabah aksam Rabbinin adini an, demek.
Kizim olursa bu ismi koyacam insallah.

Kamelya var birde, o da hos. Bir cesit cicek ismi.

Beril yarın dünyaya gelecek yeğenimin adı olacak :KK70: Hala oluyorum.
Benim kızımın da adı Yaren olacak Rabbim izin verir ve nasip ederse (İnşallah)

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle tuana çok güzel an lamıda cennte düşen ilk yağmur damlası benim kızımın adı çokta dikkat çekiyo

benim kızım olsa ismini yaren koymak isterim diger sevdigim isimler zehra yagmur beril elif koymak isterdim

X