Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Zeynep , Ece , Irmak , Begüm ,Eylül bu isimleri çok severim :)

ECRİN-- Allahın hediyesi (Yasinde geçiyo)
Minik yavrum bana en güzel hediye

ne kadar anormal ısımler buluyosunuz yahuu lina tara nedır bunlar..
ben zeynep naz ısmınıı cok begenırım..

konu 2006 da açılmış arkadaşlar..yeni annelere isim tavsiyelerinde bulunalım bence.konu sahaibi burda değil çünkü.

canım ENZEL GÜZEL BİR İSİM DİR LİVANUR VEYA LİZANUR DA GÜZEL DÜŞÜN BENCE VEYA ŞÜHEDA YA DA İMRAN HEPSİ KIZ İSMİDİR HAYIRLI BEBEKLER OLSUN İNŞAALLAH...

selamun aleykum,,
alinti yaptigim mesaj 2008 den kalma. ama lutfen fikirlerinizi yazarsaniz cok memnun olucam..
arkadas imran icin kiz ismi yazmis. ben allah nasib ederse oglum icin bu ismi dusunuyorum.
imran hz meryemin babasinin ismi. evine bagli anlamina geliyor.
etrafimdaki bazi hatta cogu kisi "kiz ismi o" diyo bana. ama erkek ismi.
moralimi bozuyorlar.
ben de google imran kiz ismimi diye bir arama yaparken bu mesaj karsima cikti. googleda resimlerde imran yazim arama yaptigimda hep erkekler cikiyor.
bu yakisikli da onlardan biri http://www.dnaindia.com/img/1215799.jpg ismi imran abbas.
sizce kiz ismi mi?

[sıze="2"]selamun aleykum,,
alinti yaptigim mesaj 2008 den kalma. Ama lutfen fikirlerinizi yazarsaniz cok memnun olucam..
Arkadas imran icin kiz ismi yazmis. Ben allah nasib ederse oglum icin bu ismi dusunuyorum.
Imran hz meryemin babasinin ismi. Evine bagli anlamina geliyor.
Etrafimdaki bazi hatta cogu kisi "kiz ismi o" diyo bana. Ama erkek ismi.
Moralimi bozuyorlar.
Ben de google imran kiz ismimi diye bir arama yaparken bu mesaj karsima cikti. Googleda resimlerde imran yazim arama yaptigimda hep erkekler cikiyor.
Bu yakisikli da onlardan biri http://www.dnaindia.com/img/1215799.jpg ismi imran abbas.
Sizce kiz ismi mi?
[/sıze]
cnm bence ümran la karıştırıyorlar ama bana sorarsan çokta hoş gelmiyo kulağa anlamı çok güzel ama oğlun ilerde bu karmaşadan rahatsız olabilir

cnm bence ümran la karıştırıyorlar ama bana sorarsan çokta hoş gelmiyo kulağa anlamı çok güzel ama oğlun ilerde bu karmaşadan rahatsız olabilir

esimle ortak kararimiz bu. turkiyede yasamiyorum ve burda arap asilli insanlar cok fazla var. imranin erkeklere verilen bir isim oldugunu yasadigimiz yerde herkes biliyor. sadece turkiyede birkac kisi bana oyle soyledi.
ikimiz de cok seviyoruz bu ismi. hic kafa yormadan ikimiz de begendik ve istedik.
imran takmazsam icimde ukde kalir ve baska isimleri begenmem imkansizlasir. esim de erkek ismi oldugunu ogrenirler ne takiyorsun kafana diyor.
benim de dusundugum cocugumun bundan rahatsiz olup olmmasi ama sadece tatillerde bu sorunu yasar yasarsa.. bilmiyorum yani..
hem bu sekilde cok isim var. ebrar mesela aslinda erkek ismi ama kizlara da takiyorlar.
eymen, kayra,safak da var..
canim sikildi gercekten..
ilgin icin tesekkeur ederim canim

Kızlar ne kadar zor isimler ve hep arapça isimler koyuyorsunuz çocuklarınıza,yazık değil mi,biraz zarif hoş isimler bulun ne de olsa kız çocukları bunlar büyüyünce isimleriyle övünsünler,bende hiç duyulmamış değişik hoş güzel isimler var,ilgilenen yardımcı olabilirim,,,

Kızlar ne kadar zor isimler ve hep arapça isimler koyuyorsunuz çocuklarınıza,yazık değil mi,biraz zarif hoş isimler bulun ne de olsa kız çocukları bunlar büyüyünce isimleriyle övünsünler,bende hiç duyulmamış değişik hoş güzel isimler var,ilgilenen yardımcı olabilirim,,,

Arapça isimler de gayet hoş, zarif, güzel, ANLAMLI ve çocuklar büyünce isimleriyle övünüyorlar merak etme !

Zehra
Berfin
Bahar
Zahide
Zinnur
Kübra
Özlem
Beyza
Azra
Gönül
........
Bunlarda benim favorilerim :))

*Ha arapça olmus ha kürtçe ha türkçe, anlamli olduktan sonra hiç fark etmiyor benim için
su,toprak ay,yildiz, gök gibi isimleri sahsen ben hiç begenmiyorum
herkesin kendi tercihi tabii
bazilari modernlik adina koyuyorlar bu isimleri =) bazilarida gerçekten begendikleri için...

X