Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
beste,buse,pelinsu,yağmur,ezgi,melodi
benim hoşuma gidenler bunlar allah analı babalı büyütsün inşallah

EN POPÜLER 100 BEBEK İSMİ
Eğer bebeğinize hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz, en popüler 100 isime bir göz gezdirin. Bu listemiz çok işinize yarayacak…

Bebeğimiz gelmeden ne çok düşünürüz ismini, bazılarımız kaderine bile etki edeceğine inanıp önüne gelene danışır. Bazımız kendisinden pek emindir, bebeğinin ismi zaten yıllardır hazırdır. Geleneksel isimler, Ayşe, Murat, Mustafa, Zeynep; her zaman müşteri bulsa da bir de trendy ismler vardır seçebileceğiniz. İlk önce garip gelseler de trendy isimler, bir kaç yılda öyle bir kabul ettirirler ki kendilerini. Hatta bir bakmışınız çocuğunuz ilk okula başladığında pek çok adaşı var. Cosmotürk'de sizler için bu aralar en moda olan 100 bebek ismini derlemiş, bakın bakalım içinden gelecekteki bebeğinize yakışacak ismi bulabilecek misiniz?

KIZ ÇOCUK İSİMLERİ
Talya, Zeynep, Ela, Duru. Yaren, Ceren, Ece, Melis, Naz, Su, Berra, Ecem, Sena, İrem, Azra, Dilay, İdil, Eylül, İpek, Nazlı, Yağmur, Derin, Ilgın, Havin, Nilsu, Kayra, Begüm, İlkin, Tuana, Beril, İlgi, Simay, Pelin, Beren, Mira, Yazmira, Bade, Selin, Simge, Rana, Şimal, Damla, Melike, Pınar, Başak, Özü, İlayda, Elçin, Minel, Arzum

ERKEK ÇOCUK İSİMLERİ
Emir, Cem, Ege, Çağan, Sarp, Kerem, Deniz, Yağız, Yiğit, Emre, Kağan, Mert, Görkem, Burak, Meriç, Berke, Kutay, Tuna, Baran, Efe, Onur, Doruk, Bartu, Emirhan, Alp, Arhan, Bora, Canberk, Dağhan, Rüzgar, Derin, Toprak, Arın, Aşkın, Çınar, Armağan, Derin, Koray, Barlas, Ada, Atakan, Berk, Ali, Polat, Göktürk, Serhan, Ege, Utku, Berkay, Güney

ALINTIDIR

Kizlarda favorim; NAZ, NAZLI ve IPEK
Erkekler ise ; ALi ve YAGIZ

ben irem ve bade isimlerini beğendim :) çok kibarlar

bi arkdaşım dediği gibi ağır isimler koymayın. benim ismimde ağır bi isimm ve çok zor oluyo. gençsin ama ismin yaşlı.......

favorilerim derinsu ceylin nazlı zaten 2.si kız olursa derin su koycam inş

benim kizimin adi busra kuran i kerimde anlami mujde demek.bence cok guzel.seyma gubra feyza

allah analı babalı büyütsün benim kızım olsa TUANA koyardım.manası cennete düşen ilk yağmur damlası.güzel ve değişik bir isim anlamıda güzel
sıla,ırmak,pınar,simge,ayşe ceren umarım biraz yardımcı olmuşumdur.

Ecrin Ismini çok Severim Bi Gün Kizim Olursa Bu Ismi Koyacağim.
Ecrin:allahin Hediyesi

Belinay : Ayın gölün yüzeyine yansıması, Peygamber Çiçeği

Reyyan : Yalnızca oruç tutanların geçebileceği cennetin bir kapısının adıdır. Ayrıca suya kanmış (doymuş) kız manasındadır.

Yaren : Arkadaş, yakın dost

Kayra : Büyük birinden gelen iyilik - İhsan

ben dini yönden güzel ve değişik isimleri çok sewiyorum.
eslem:allah a tam anlamıyla teslim olmak demek
erva:hz.muhammed in halasının adı
esila:fetih süresinde geçiyor allah ı sabah akşam an buyurulmaktadır
ceylin: cennet kapısı demek
ecrin:allahın hediyesi demek
elmira: peygamber çiçeği demek arapçada fakat özbek isim olarak da geçiyor farklı bir anlam isim konusunda biraz araştırmayı çok sewerim kuzenlerimin isimlerini ben koydum
afra:bereketli toprak ilk müslüman sahabelerden teşekkür ederim

rtabiki irem çünkü benim kzımın ismi çok anlamlı bir isim iyikide bunu koymusum

kızımın adınının herkez değişik olduğunu söylüyor ALMİNAŞenizŞeniz

Son düzenleme:
X