Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benim kızımın adı nisanur nurlu,hayırlı kadın demek.ayrıca ceylin ve ecrin anlamları çok güael.Ceylin:cennetin kapısı.
Ecrin:Yasin suresinde geçiyor anlamının çok güzel olduğunu biliyorum ama ne olduğunu çıkaramadım.yeğenimin ismsi istersen öğrenirim sevgilerle.

benim kızımın ismi tuana (cennete düşen ilk yağmu dalması) demek çok begenerek koydum .Ecrin ismide hoşuma gitti hem anlamıda güzel.

arkadaslar kusura bakmayin ama sahsim adina burada yazan cogu ismi cocuguma koymazdim..yani neden kimden farkli olacaklar ki..oyle bir isim koyun ki hayat boyu agirligini yasamasin..cocugunuza guzel isimler koyun demis yuce rabbim..el bebek gul bebek kizim olacak ben ona töre mi diyecegim ya da janset ya da delemre,ıtır,kıtır,buket,paket..yaa guzelim Turk isimlerinin suyu mu cikti..isim ne "su"..yani bunlar kotudur demiyorum ama kiz cocuguna olmaz bence..benim nacizane bir kac onerim
serra..irem..ebru..duru..selin..hande..ve benim kizim olursada "nisa" ama illa farkli birsey ariyorsan 'gökçen:ince zarif,narin dilber demek..Allah anali babali buyutsun.simdiden tebrik ederim.

canım yazdıklarına aynen katılıyorum. yabancı ismi gibi. jansetmiş cansınmış. ve ben de inşallah kızım olursa aynen senin gibi "nisa"koymak istiyorum. benim adıma da uygun;esra. hem anlamı da güzel;kadın demek. hem de Kuran'da geçiyor. sure ismi.

Arkadaşlar çok sevdiğim kardeşim hamile ve 2 hafta sonra doğum olacak, kızı olacak onun da ama henüz isim koyamadılar kızlarına, lütfen bana en çok sevdiğiniz 6 kız ismi söyler misiniz, biriniz kızımızın isim annesi olacaksınız, şimdilik benim favorim, irem ve nehir ama daha güzel isimler vardır muhakkak, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler hepinize.

nehir,ırmak,derin,duru,asya:teytey::teytey::teytey:

ben öykü koymak istiyorum öykü gibi uzun ve kalıcı olsun.hiç bitmesin.hemde çok görülen bir isim değil.

Ben bu aralar İlkim ve sare isimlerine bayılıyorum.Eğer bi gün çocuğum olursa ve bu da kız olursa kesin bunları koyucam

canım ENZEL GÜZEL BİR İSİM DİR LİVANUR VEYA LİZANUR DA GÜZEL DÜŞÜN BENCE VEYA ŞÜHEDA YA DA İMRAN HEPSİ KIZ İSMİDİR HAYIRLI BEBEKLER OLSUN İNŞAALLAH...

bu yaziyi okudum, enzel ismine bayildim, anlamini bilen varmi? bi kisi cennete bi cicek dedi, ama internette nekadar arastirdiysam ayni sonuca varamadim! bebisim 5 aylik hala isimin anlamini bulamadim!

ılgın
nehir
öykü
benimde kızım var adını ceren koydum:nazar:....allah herkeze nasip etsin cocuk sahıbı olmayı

X