Bana bir akıl.. lanet oyun batağı..

Teşekkür ederim ama bi sakin olalım mı :) benim kabul ettiğim bişey yok evet biliyorum eşim bağımlı bir insan ama bu demek değildir ki tek celsede onu hemen boşamalıyım.Evet bu konu ayrılık sebebi mi ? Ayrılık sebebi. Ama son demleri yaşamadan ayrılmak ne kadar mantıklı ? Tamam bitti dediğimizde zaten bitecektir. Sizin ve diğer herkesin yorumu da çöpe gitmedi merak etmeyin :) tekrar teşekkür ederim.
Mutlaka boşanmalısınız böyle gitmez, hemen yarın açın davayı demişim gibi yazmışsınız:) Üye olduğumdan beri kimseye boşanın dememişimdir kolay kolay. Olay başıma gelse napardım? Diye düşünüp öyle cevap vermeye çalışıyorum genelde. Size de muhtemel boşanmayı ciddi olarak düşünürdüm ben olsam, tarzı birşey yazmışımdır ( eğer yazdıysam, hatırlamıyorum ) Çünkü eşinizin, sizin onu yok sayarak, kendi haline bırakarak vs düzeleceğini zannetmiyorum.
Bu arada cidden çok sakinim neden tersini düşündünüz 🥺🥺

Size göre evlilik nedir ve nasıl olmalıdır ? Bide evli misiniz merak ettim.
Evlilik nedir in cevabı herkese göre değişebilir ama nasıl olmalıdır ın cevabı yada olmamalıdır ın cevabı benzer olmalı diye düşünüyorum. Mesela tek izin gününü ailesine ayırmalı dimi eşler, pc başında 15/ 16 saat eşini yok sayarak oyun oynamalı.

Evli değilim. Yaşım genç olmasına rağmen çok uzun zamandır aynı insanla beraberim ve yaklaşık 4 senedirde beraber yaşıyoruz üniversiteye başladığımızda itibaren. Eşinizin size yaptığını, erkek arkadaşım bana yapsa; ciddi şekilde ayrılmayı düşünürdüm, size tavsiye ettiğim gibi...

Evlilik nedir in cevabı herkese göre değişebilir ama nasıl olmalıdır ın cevabı yada olmamalıdır ın cevabı benzer olmalı diye düşünüyorum. Mesela tek izin gününü ailesine ayırmalı dimi eşler, pc başında 15/ 16 saat eşini yok sayarak oyun oynamalı.

Evli değilim. Yaşım genç olmasına rağmen çok uzun zamandır aynı insanla beraberim ve yaklaşık 4 senedirde beraber yaşıyoruz üniversiteye başladığımızda itibaren. Eşinizin size yaptığını, erkek arkadaşım bana yapsa; ciddi şekilde ayrılmayı düşünürdüm, size tavsiye ettiğim gibi...
Annemin çok sevdiği bir sözü bırakarak uyumaya gidiyorum. Annem her zaman bekara eş boşamak kolaydır kızım derdi. Evlendiğiniz zaman algınızın bir çoğu değişiyor. Sevgiliyken ufak tefek takıldığım uğruna ayrıldığım ayrıntılar dönüp baktığımda çokta önemsizmiş gibi geliyor.

Annemin çok sevdiği bir sözü bırakarak uyumaya gidiyorum. Annem her zaman bekara eş boşamak kolaydır kızım derdi. Evlendiğiniz zaman algınızın bir çoğu değişiyor. Sevgiliyken ufak tefek takıldığım uğruna ayrıldığım ayrıntılar dönüp baktığımda çokta önemsizmiş gibi geliyor.
Doğru söze ne denir? Dediğiniz de doğru muhtemel, öyle olucaktır ama bugün açılan konulara da bi evlenip geleyim öyle cevap yazarım diyemiyoruz haliyle...

Hayırlı geceleriniz olsun, Allah rahatlık versin.

X