Bana bir akıl.. lanet oyun batağı..

Mesela şu an yatıyorum yanımda yok ya o kadar üzülüyorum ki gelse göğsünde uyusam diye yolunu gözlüyorum ama adamın umrunda mı hiç
Hiç şeyi denediniz mi ben çok severdim gıcık olduğu için. Tepesine dikilirdim. İzliyorum diye sürekli sıkardım o ne bu ne onla ne oluyo bunla ne oluyo. Kızınca öğrenmeye çalışıyorum derdim. Bana anlatmaktan oyun oynatmıyodum

Hiç şeyi denediniz mi ben çok severdim gıcık olduğu için. Tepesine dikilirdim. İzliyorum diye sürekli sıkardım o ne bu ne onla ne oluyo bunla ne oluyo. Kızınca öğrenmeye çalışıyorum derdim. Bana anlatmaktan oyun oynatmıyodum
Denedim ama bana çok sıkıcı geliyor merakım yok onun için çok uzun sürmedi denemeleriö

Merhaba :) ben size dün sormayı unuttum ama bu tavrınıza ne kadar süre devam ettiniz ?
Düzelene kadar 😊. Ortalama bi 3 4 ayımı falan aldı. Diyorum ya nelerime mal oldu. Hala şımarık bu akşam gidip 18.500₺ye jant aldım. Ancak artık ben üzülmüyorum mutlu ediyor. Sabredin düzelene kadar devam. Ancak eşinizi de kışkırtıp evliliğinizi tehlikeye atmayın

Düzelene kadar 😊. Ortalama bi 3 4 ayımı falan aldı. Diyorum ya nelerime mal oldu. Hala şımarık bu akşam gidip 18.500₺ye jant aldım. Ancak artık ben üzülmüyorum mutlu ediyor. Sabredin düzelene kadar devam. Ancak eşinizi de kışkırtıp evliliğinizi tehlikeye atmayın
Sizden önce dün ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyordum alıp karşıma ya bu hayat ya da ben demeyi falan düşünüyordum. Ama evlilik çaba gerekmiyor bu huyu hariç eşimden memnunun şükür.Bakalım benim savaşım ne kadar sürecek :)

Yok canım, sabrettt ✌️🙏
Az önce yanıma geldi eve yeni geldik misafirlikteydik.Film falan izleyelim mi dedi bende yok ben uyumak istiyorum dedim ki hayatta demem balıklama atlardım önceden. Neyse bugün sende bişey var ama regl olmana veriyorum bitince biteceğini düşünüyorum falan dedi yoo ben gayet iyiyim dedim. Sonra gitti bilgisayarı açtı oyuna oturdu 🥲🤦🏻‍♀️

Az önce yanıma geldi eve yeni geldik misafirlikteydik.Film falan izleyelim mi dedi bende yok ben uyumak istiyorum dedim ki hayatta demem balıklama atlardım önceden. Neyse bugün sende bişey var ama regl olmana veriyorum bitince biteceğini düşünüyorum falan dedi yoo ben gayet iyiyim dedim. Sonra gitti bilgisayarı açtı oyuna oturdu 🥲🤦🏻‍♀️
En azından ufaktan tavrın farkında buda birşeydir 🙏

Hala şımarık bu akşam gidip 18.500₺ye jant aldım.
Çok pardon cidden merak ettiğim için soruyorum. Anlattıklarınıza göre gerçekten sıkıntılı olan evlilikte, artik maddi gücünüzü de adamın hizmetine sunmanızdaki, ayaklarına sermenizdeki amacınız, motivasyonunuz nedir tam olarak? Kendinizi mutlu etmek, olmak yerine şımarık eşinizi mutlu etmek için kendinizi neden kullandırıyorsunuz?

Sizden önce dün ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyordum alıp karşıma ya bu hayat ya da ben demeyi falan düşünüyordum. Ama evlilik çaba gerekmiyor bu huyu hariç eşimden memnunun şükür.Bakalım benim savaşım ne kadar sürecek :)
Evet konu sahibi onlarca kadın boşu boşuna okadar vakit ayırdık sizin icin bir şeylerin farkına varın diye, evlilik bu değil diye, siz ise istediğiniz gibi gelen tek yoruma ( gözden kaçırmışsam bir iki tane daha vardır ) sımsıkı sarılmışsınız. Umarım gönlünüzce olur herşey, feraha kavuşursunuz ne diyelim hayat sizin, karar sizin...

Çok pardon cidden merak ettiğim için soruyorum. Anlattıklarınıza göre gerçekten sıkıntılı olan evlilikte, artik maddi gücünüzü de adamın hizmetine sunmanızdaki, ayaklarına sermenizdeki amacınız, motivasyonunuz nedir tam olarak? Kendinizi mutlu etmek, olmak yerine şımarık eşinizi mutlu etmek için kendinizi neden kullandırıyorsunuz?
Sıkıntılıdan kasıt oyun bağımlılığı oluyor sanırım. Çünkü birbirimize karşı şiddet hakaret olayına asla girmedik. Üniversite dönemi aynı oyun bağımlılığını bende yaşadım ve ne yaparsam yapayım da ısrarla baskıyla durmayacağını gayet tecrübe ile öğrendim. Maddi güçten kastım eşimin yıldönümünde bana yüklü olarak aldığı takılarım. Bir kısmını verdim ve pişman değilim. Kendimi mutlu etmekte, eşimi mutlu etmekten geçtiğini farkettim. Kullandırmak değil karşılıklı çıkara dönüyor. Arabasına masraf yapmış biryerlere masraf yapmış. Gözümde büyütmüyorum bunları. Para yerine koyulabilecek şeyler. Mutlu olması adına istediklerini alabiliyorum. Ki aynı şekilde bu asla tek taraflı olan birşey değil. Keza oda benim istediğim herşeyi ikiletmeden bir kez konusunu açmam ile ertesi gün kapıma getiren birisi. Bu yüzden ben kendi yaptığımda bir yanlış görmüyorum. Tabi bir başka evlilik için durum farklıdır.

Farkında da nolmus yine gitmiş oyun oynamaya...
Oyun bağımlılığını daha önce hiç yaşadınız mı bilmiyorum ancak o bambaşka bir dünya oluyor. Bir süre sonra geçecek birşey için neden yıkıcı bir öneride bulunalım. Burda bir çok kadın boşan demiş direkt. Ben buna da kızıyorum neden en ufak birşey için boşan denilir. Kimse boşanmak için evlenmiyor. Boşanınca da mutlu olmayacak. Sabrettiğinde geçecek birşey bu

Evet konu sahibi onlarca kadın boşu boşuna okadar vakit ayırdık sizin icin bir şeylerin farkına varın diye, evlilik bu değil diye, siz ise istediğiniz gibi gelen tek yoruma ( gözden kaçırmışsam bir iki tane daha vardır ) sımsıkı sarılmışsınız. Umarım gönlünüzce olur herşey, feraha kavuşursunuz ne diyelim hayat sizin, karar sizin...
Teşekkür ederim ama bi sakin olalım mı :) benim kabul ettiğim bişey yok evet biliyorum eşim bağımlı bir insan ama bu demek değildir ki tek celsede onu hemen boşamalıyım.Evet bu konu ayrılık sebebi mi ? Ayrılık sebebi. Ama son demleri yaşamadan ayrılmak ne kadar mantıklı ? Tamam bitti dediğimizde zaten bitecektir. Sizin ve diğer herkesin yorumu da çöpe gitmedi merak etmeyin :) tekrar teşekkür ederim.

Tabi bir başka evlilik için durum farklıdır.
İşte size katılmama sebebim tam olarak bu. Oyun bağımlılığı nedir.biliyorsunuz, sizde oynamışsınız, belki eşinizi anlayabildiniz ama konu sahibi sizin gibi değil. Onun için işkence resmen. Ortada suan cidden evlilik yok bana gore. Adam izin gününde sabah 8 9 gibi oyun başına oturup, aksam 11 gibiydi sanırım hala oynuyor diyordu konu sahibi. İzin gününde. Bu akşam bile şu saatte yine başlamış oynamaya. Oyuzden sizin gibi yaparak bir netice alabileceğini düşünmüyorum şahsen

İşte size katılmama sebebim tam olarak bu. Oyun bağımlılığı nedir.biliyorsunuz, sizde oynamışsınız, belki eşinizi anlayabildiniz ama konu sahibi sizin gibi değil. Onun için işkence resmen. Ortada suan cidden evlilik yok bana gore. Adam izin gününde sabah 8 9 gibi oyun başına oturup, aksam 11 gibiydi sanırım hala oynuyor diyordu konu sahibi. İzin gününde. Bu akşam bile şu saatte yine başlamış oynamaya. Oyuzden sizin gibi yaparak bir netice alabileceğini düşünmüyorum şahsen
Size göre evlilik nedir ve nasıl olmalıdır ? Bide evli misiniz merak ettim.

Mesajlarımı eğer okuduysanız ben konu sahibine son olarak dedim ki ben eşimin huyu ve karakterine göre davrandım. Herkeste aynı sonuç vermez, kendi yaptığım şeyin birebir aynısını tavsiye etmedim. Onu ilgi odağı yapmamasını kendisi ile ilgilenmesini tavsiye ettim. Ki bu kötü birşey değil, evlilik devam etse de etmese de kendi ile ilgilenmesi iyi birşey. Eşimin oyun bağımlılığı devam ederken ben o bağımlılığı yeneli çok olmuştu. Yani birnevi bende onun oyun dünyasının dışında kaldığım için benzer şeyleri yaşadım konu sahibi ile. Ben eşimin huyuna göre davranarak gittim. Ki ben tüm mal varlığımı sermedim önüne. Bahsettim zaten tekrar bahsetmeye gerek yok, kendi haline bıraktım ilgilenmedim birşeyleri farketti. Tekrar söylüyorum, bu benim eşimin karakteri için yapabileceğim en uygun şeydi. Herkeste aynı sonuçlar olmuyor. Yaptıklarımın bire bir aynısını da asla tavsiyede bulunmadım

X