Bayanlar için Parfüm önerileriniz

hugo boss xx , diesel fuel for life ve armani code son dönemde kullandığım parfümler.Ama bunların arasında armani code'yi tek geçerim..

C-thru tabiki asla değişmem!çünkü 4 yıllık çıktığımı o parfümle tavladım:KK70:
BENDE PEMBESİNİ KULLANMIŞTIM HOŞ Bİ KOKU
ŞUAN AVONDAN PERCEİVE VE İNCANDESSENCE KULLNIYORUM ONLARDA HOŞ KIŞ İÇİN İŞE FORAWAY TAVSİYEM (İNCANDESSENCE PERCEİVE NAZARAN DAHA KALICI):dance:a.s.

ben de avon far away kullanıyorum.
çok kalıcı bir parfüm tavsiye ederim.

For away ilk sıkıldığında çok ağır ve kötü kokuyor... ama saatler sonra etrafa çok hoşş bir koku yayılıyor.. ben kendimdeki o kokuyu algılayamıyorum ama kullanan arkadaşlarım da var onların kokusu gelioo burnumaasırnaşık şey

Herkez bir sürü parfüm önermiş ama koku da göreceli bi kavram,beğeniler herkeze göre değişiyor.Ama burda beğendiklerimizi paylaştığımızda en azından en beğenilen ve popüler olanları öğrenmiş oluyoruz...bizede onlar arasından seçim yapmak düşüyor... Vanilya ve hindistan cevizi kokusunu seviyorum ben,var mı bildiğiniz parfüm......

Herkez bir sürü parfüm önermiş ama koku da göreceli bi kavram,beğeniler herkeze göre değişiyor.Ama burda beğendiklerimizi paylaştığımızda en azından en beğenilen ve popüler olanları öğrenmiş oluyoruz...bizede onlar arasından seçim yapmak düşüyor... Vanilya ve hindistan cevizi kokusunu seviyorum ben,var mı bildiğiniz parfüm......

armani sense çok güzeldir eşimi baştan çıkardığım tanışma vesilesi parfüm şekerli bir kokudur

Merilcann şekerli kokulara bayilirim orjinal mi ne kadar fiyatii

Pleasures%20Perfume%20by%20Estee%20Lauder%20for%20Women.jpg

acaba bu doldurma larda sense varmıdır bende deneyeyim orjinallerine gerçekten benziyormu

Ben armanili bişey kullandim ama tam hatirlamiyorummmm doldurmda onlarda kalici ben seviyorumm

X