Bayanlar için Parfüm önerileriniz

Burberry Weekend :hooray:

Hypnotic Poison :hooray:

Ne kadar bilindik kokular olsa da esmerlerde süper durduğu bir gerçek

cacharel amor amor ( tek geçerim )
escada collection bütün serisi
lacoste
süperr kokular bayılıyorum sisede tavsiye ederimmm :)

cacharel amor amor ( tek geçerim )
escada collection bütün serisi
lacoste
süperr kokular bayılıyorum sisede tavsiye ederimmm :dance:

cacharel-eau-d-eden.jpg

çok güzel bi koku deneyin derim ben çok beğeniyorum
:icecream:

DKNY_Be_Delicious_300.jpg

ayrıca bunu da çok beğeniyorum ama özel günler için kokusu çok fazla ağır olmasa da yine de günlük kullanım için uygun değil bana göre...ama çok güzel gerçekten...:

Hafta sonu gittiğim alışveriş merkezinde mağazada dolanırken bir parfüm kokusu geldi burnuma ve kokuya doğru yöneldim. Baktım koku mağazada çalışan kızdan geliyor ama cidden çok hoş bir koku. Hiç de adetim değildir parfümünüzün markası ne diye sormak ama sonrasında da hep pişman olurum, çünkü istediğim o kokuları bir türlü bulamam. Neyse kıza sordum, o da sağolsun söyledi. Givenchy Very Irresistible. Tabi hemen gittim aldım, bir güzel sıkınıyorum şimdi. Sabah, akşam, yatarken 7/24 :) Napıyım çok güzel kokuyooo :eek:

212 splash - carolina herrera bence harika bi parfüm
özellikle kışın harika gidiyor. yazın da kullanıyorum ama kışa daha çok yakıştırıyorum. acayipte kalıcı bi parfüm:) tavsiye ederim. onun dışında body shopın kendi parfümünü kendin yarat serisini tavsiye ederim. giydiğiniz kıyafeti, o günki ruh halinize, gittiğiniz mekana göre parfümünüzü belirlemenize imkan sağlıyor. bir senedir kullanıyorum çok memnunum. ben 3 çeşidini aldı. karıştırıp karıştırıp kullanıyorum. zaman zaman tek başına kullanıyorum. bazen 3nü birden karıştırıyorum. hepsini tavsiye ederim:)

Gıvenchy/Organza ve Roma en güzel parfümler,uzun süre de kalıcı,iki,üç gün kalıyor bende yıkanmadıkça.Yalnız fiyatları biraz uçmuş,en son 150 lerde filandı.En iyisi yurtdışından yerinden getirtmek.

nd.219.jpg

arkadaslar mutlaka deneyın HYPNOTIC POISON 3 yıldır kullanıyorum kokusunu denemenız bıle yeterlı okadar parfum denedım bu kadar kalıcısını gormedım gercekten harıkaaa denemenızı tavsıye ederım

X