Bayanlar için Parfüm önerileriniz

yaffs foruma üye olalı bi kaç ay oldu ama ilk defa vakit bulup yasıorum 2 yıldır gloria kullanıodum taki üretimi durdurulana kadar hangi ortama girsem kız erkek merak edip soruodu çok sıktığımda baş ağrısı yapsada biraz zaman geçtikçe tenimle süper uyumlu bi kokuydu. onun yerine doğru dürüst bi koku koyamadım kendime yakışır. geçenlerde esprit horizon aldım çok güsel kokuo tneimlede uyumlu ama kalıcı deel hemen uçup gidio .2 gün öncede parfümeride dolaşırken koku deneme sonucunda lancome hypnose aldım şu an memnunum hafif baymayan bi koku ne çok kalıcı ne de uçucu

Merhaba.Favorilerim:

Dior- Midnight Poison
Dior- J'adore
Jean paul goultier-Classique
Escada-İsland Kiss ve Pacific Paradise

Hypnotici çok öneriyorlar?nasıl bir kokusu var?Merak ettim

forumları okudum eed hypnotic popüler gösküo arkadaşlar kullandığınız parfüm isimleirni yazraken ne tür koktuklarınıda yazabilirseniz koku içerikleri hakkında bilgimiz olur

arkadaşlar hypnotic gerçekten çok güzel bi koku ama çok ağır bir koku o yüzden kesinlikle kışın kullanmanızı tavsiye ediyorum ve diğer bir önerim de Britney spearsın Fantasy adlı parfümü olacak.İstisnasız kim kokladıysa bayılıyor yazın da kışın da çok rahat kullanılabiliyor şekerli bir koku.Gerçekten erkekleri anlamadığım bir şekilde etkiliyor afrodizyak etkili midir nedir artık:jeyyar:

carolina herrera 212 white
carolina herrera 212 sexy

white olanı günlik, sexy ise özel gün ve gece kullanıyorum

bence escada signature harika kokuyor herkeze şiddetle tavsiye ederim doğrusu escada magnetizm çok merak etmiştim ancak şekerli bir kokusu var.birçok arkadaş escada magnetizm ve dior hipnotic kokularından bahsetmişler sanırım kişiye göre zevkler oldukça degişiyor.bu arada bu parfümün fiyatını bilen varmı arkadaşlar ben ykm aldım fiyat biraz yüksek gibi geldi.

eğer feminen ve baharatlı kokuları seviyorsanız mutlaka GUCCI EDP ve GUCCI BY GUCCI....eğer hafif ve sabunsu kokuları seviyorsanız PRADA INFUSION IRIS...

Arkadaşlar bana ağır olmayan ferah yani fresh bir koku tavsiye edebilirmisiniz???kaydirigubbakcemile2

miracle (lancome) ,kesinlikle süper tavsiye ederim.gerci su aralar celebre (avon) kullanıyorum o da cok guzel.

Dolce and Gabbana - the one yada - blue ligth
Calvin Klein - Eternity Moment
Chanel - coco

benim en cok sevdiklerim bunlar hem kokularida kalici ve etkileyici

kızlar parfümüm bitti ne alsam karar veremiyorum:1no2: sizce d&g - ligt blue mu alayım yoksa burberry - weekend mi:uhm: beyaz tenliyim bu arada:icecream:

a.s.Merhaba ben 9 yıldır Avon Far Away kullanıyorum. Beyaz tenliyim , çok memnunum ve çok kalıcı bir parfüm, beyaz tenlilere tavsiye edebilirim. Şeniz Şeniz Şeniz

tatildeyken kalem parfüm almıştım coco chanel çok güzel kokusu hatta mükemmel ama bittii hemen..

bende trendy parfümünü öneririm süper hem kalıcı hem süper artık diğer renklerini seçmek size kalmış ben yeşilini,beyazını,morunu,ve sarısına bayıyorumm...sengözlerimebaksanab

X