Bayanlar için Parfüm önerileriniz

ya bi parfüm varrrr çok seviom kokusunu adıı DKNY be delicious böle elmalı elmalı kokuooooooooooo

4yıldır wazgeçmez parfümüm bvlgari omnia..inanılmazz güzell yazın biraz ağır oluo o yüzden yazlarıda dolce&gabbana light blue süper bence..

bana cevap yazan yok galiba:KK43:
pazartesi türkiyeye dönüyorum ve hala kararımı veremdim, bir de body shop'un white muskını çok övdüler ama kalıcı değilmiş galiba, kafam iyice karıştı.

burberrys weeekend derim başka bişiy demem

ada burberys weekend in fiyatı bir alışveriş sitesinde o kadar indırime gırmıskı almak ıstıyorum nasıl bır kokusu var baharat mı çiçek agırlıklımı eskıden denemıstım sanırım beğenmiştim simdi hatırlamıyorum kokusunu ...

ada burberys weekend in fiyatı bir alışveriş sitesinde o kadar indırime gırmıskı almak ıstıyorum nasıl bır kokusu var baharat mı çiçek agırlıklımı eskıden denemıstım sanırım beğenmiştim simdi hatırlamıyorum kokusunu ...

cnmmm şeftali kokusu gbiyerimseniben

cnmmm şeftali kokusu gbiyerimseniben

teşekkürler o zaman bana hitap etmez kışın daha baharatlı kokular yazında çiçekci kokuları seviyorum meyveli ekşi kokular bana hitap etmez indırıme gecti dıye sevmeyerek kullanmak veya elimde kalmasını istemem...

AVON'dan Rare Gold ve yine AVON'dan Surrender...çok kalıcı ve çekici :jeyyar:

Dolce& Gabbana Light Blue ve Emporio Armani super ikiside ama tabiki unutulmaması gereken bişey var ki her parfum her tene uymuyor benim tenime giden bir parfum baskasının tenine uymayabilir.

lacoste_touch_of_pink.jpg

LACOSTE PINK yerimseniben

Yada dolce and gabbana the one superrr bisi cokta kalici bir koku

Avonun parfümlerini kullndı diyemem ama Make Me Wonder EDT olan parfümden almak istiyorum şu an indirimde imiş.Avon satıcıları bu parfümü kullanan müşterilerinizden yanıt almışınızdır.bana kokusu çok hoş geldi aynı zamanda kalıcımı?bilgi verirseniz yada kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.indirimde iken hemen almak istiyorum Teşekkürler

Son düzenleme:
parfüm önemli bir konu ve ne yazık ki takıntınız varsa canınızı maddi yönden sıkabilecek düzeye geliyor.
ama ben olayı çözdüm size de öneririm strawberry.net uluslararası bir site gayet makul fiyatlara orjinal ürünler iade şansınız var kargo ücretide çok makul
artı cilt bakım ve makyaj ürünlerinde kargo ücreti dahi yok hepsi muhteşem markalar
ayrıca show-bizcentre.com diye başka bir yer daha var diğeri ile ilgili tüm dediklerim burası içinde geçerli ama burası sadece makyaj ürünleri parfüm yok
bu arada çok dikkat edemedim belki benden önce buraları öneren olmuşturhihoyyyt

bir parfüm gördüm.. 268liraydı.. ama inanılmaz kokusu var.. aşık olursnuz o kokuya.. böylesi etkili birşey görmedim..
keske adını alsaymısım okadar pişmanım ki adını not etmediğime..:KK43:

ben en cok paco rabbana nin ultraviyolet ini cok seviyorum.Harika bir koku herkese tacsiye ederim.

escada-sexy graffit
ama orjinali değil,açık parfüm CiCCi'den almıştım

avonun parfümleri cok güzel ama ''little black dress'' e bayılıoorrumm
celebre'de cok hoss kokuyo...

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum parfüm meraklası biri olarak hemen bu konuyla açılışı yapıyourm ben avon rare gold kokusunu bilen arkadaşlardan rica ediyourm bana o tarz yine kalıcı ve baymayan bir parfüm öneririmisiniz birde günlük kullanacağım pudramsı bir koku rica ediyorum bir çok koku denedim ama hiç bana hitap etmedi birtek avoon rare gold sevmiştim birde amor amor onlarda baydı beni artık...

X